Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti ’da Gövde Gösterisi Yaptı

Giriş Tarihi: 6.6.2015 19:38 Güncelleme Tarihi: 7.6.2015 06:46
AK Parti Çankırı’da Gövde Gösterisi Yaptı
Seçimlerden öncesi seçmenle son kez bir araya gelen AK Parti teşkilatı adeta gövde gösterisi yaptı.
AK Parti Çankırı İl Başkanlığınca düzenlenen “Büyük Yürüyüş” organizasyonu bugün gerçekleştirildi.
Parti binası önünde toplanan binlerce vatandaş, AK Parti camiasının önde gelen isimleri ile şehir merkezinin dört bir yanına yürüdü. Binlerce vatandaşla şehir turuna çıkan AK Parti büyük bir dayanışma görüntüsü verdi. Yaklaşık 2 saat süren yürüyüş sonunda belediye meydanında toplanan kalabalık, “Oyunu Bozmak İçin 1 Oy Yeter” sloganları attı. Yürüyüşün sonunda Belediye Meydanında dev bir miting gerçekleştirilirken, mitinge yoğun katılımın sağlanması AK Partilerin yüzünü güldürürken yarın ki seçim öncesi umut verdi. Miting alanına sığmayan vatandaşların zaman zaman yaşadıkları ezilme tehlikelerine rağmen coşkulu görüntüleri dikkat çekti. Mitingde Belediye başkanı İrfan Dinç, Milletvekili adayları Hüseyin Filiz ve M. Emin Akbaşoğlu halka hitap etti.
Konuşmasında 7 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yapan Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç muhalefete seçmenine seslendi. 7 Haziran seçimlerinin Türkiye için bir dönüm noktası olduğunu söyleyen Dinç, oyunun farkına varın mesajını verdi. “Ey benim MHP’li kardeşim, ey benim Saadet Partili kardeşim, işte milliyetçilik burada. Milliyetçiliğin anlamı burada” diyen Dinç, “Uyanın artık” diyerek muhalefet seçmenine seslendi.
Konuşmasında gençlere de seslenen Dinç, “Sizler Fatih’in İstanbul’u fethettiği yaştasınız. Milli Mücadeleyi verenlerin torunları sizlersiniz, şimdi ikinci mücadeleyi Çankırı sokaklarında vereceğiz.” dedi.
İrfan Dinç’ten sonra bir konuşma yapan AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz vatandaşlar tarafından sevgi seline tutuldu. Miting meydanında halka hitap eden Filiz, vatandaşların uzun alkışlarıyla sahneye çıktı. Zaman zaman sloganlarla konuşması kesilen Filiz, muhalefetin yapmış olduğu ittifakın 7 Haziran’la birlikte tarih olacağını vurguladı.
Türkiye’yi karıştırmak için, Recep Tayyip Erdoğan’ı tasfiye etmek için bütün muhalefet bir araya gelmiş. Allah izin verirse sizin oylarınızla, sizlerin hayr dualarıyla bu ittifak bitecek. Biz sizlerin hayır duasını aldıktan sonra bizi kim durdurur, soruyorum” diyen Filiz, “peki muhalefetin arkasında kim var? İktidar var mı? Hayır duaları var mı? Çankırı halkı var mı? Yok. Hiç biri yok. Allah’ın izniyle 7 Haziran hepimiz için hayırlı olacak” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Çankırı’da Gövde Gösterisi Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN