Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Sonraki Maç
Tarih Turnuva Hafta Maç
13/11/19 Ulusal Futbol Ligi 23 -:-
SIRALAMA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
29 PUAN

PERFORMANS

M
18:00 | 19/10/19 | R
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 12/10/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
18:00 | 05/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Torpedo Moskova 0
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
B
16:00 | 14/09/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
0 GALİBİYET
Toplam Gol
0
Ort.gol/maç
0
0 BERABERLİK
1 GALİBİYET
En fazla farkla kazanılan maç
1 - 0
Toplam Gol
1
Ort.gol/maç
1

PERFORMANS

G
15:00 | 19/10/19 | R
FC Avangard Kursk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 12/10/19 | R
FC Avangard Kursk 0
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
11:00 | 05/10/19 | R
FC Luch Vladivostok 2
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R
FC Avangard Kursk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
15:00 | 21/09/19 | R
FC Nizhny Novgorod 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 14/09/19 | R
FC Avangard Kursk 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
SIRALAMA
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
20 PUAN
Son Karşılaşmaları
0 (%0)

NEF

0 (%0)
BERABERLİK

1 (%100)

AVA

FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Poz Oyuncu Oyuncu M M G G M/G
O Denis Makarov 13 9 0,69
O Merabi Uridiya 18 7 0,39
O Ilja Petrov 13 3 0,23
O David Khubaev 16 2 0,13
F Ruslan Galiakberov 10 1 0,1
O Pavel Shadrin 13 1 0,08
F Dmitri Michurenkov 13 1 0,08
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
Poz Oyuncu Oyuncu M M G G M/G
F Roman Minaev 17 4 0,24
F Artem Fedchuk 14 3 0,21
O Dmitri Korobov 5 1 0,2
F Mikhail Zemskov 14 2 0,14
O Dmitriy Kayumov 8 1 0,13
O Hachim Mashukov 17 2 0,12
F Alan Kasaev 11 1 0,09
D Aslan Dashaev 15 1 0,07
F Maksim Grigorjev 15 1 0,07
D Kirill Gotsuk 16 1 0,06
F Andrey Batyutin 17 1 0,06
F Artyom Fedchuk 0 1 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Poz Oyuncu O M M A A A/M
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
Poz Oyuncu O M M A A A/M
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Poz Oyuncu O M M D/K
O Pavel Shadrin 13 5 - - -
D Marat Sitdikov 17 4 - - -
D Aleksandr Kulikov 12 2 - - -
D Mihail Kanaev 14 6 - - -
O Merabi Uridiya 18 3 - - -
O Denis Makarov 13 3 1 - -
F Artur Gilyazetdinov 10 3 - - -
O Andrey Kireev 13 2 - - -
O Anton Antonov 12 2 - - -
D Maksim Shiryaev 11 3 - - -
O David Khubaev 16 2 - - -
F Mikhail Solovjev 7 3 - - -
K Andrey Golubev 14 2 - - -
D Farkhod Vasiev 3 1 - - -
D Rail Abdullin 5 1 - - -
O Ilja Petrov 13 2 - - -
D Andrey Semenov 16 3 - - -
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
Poz Oyuncu O M M D/K
D Nikita Timoshin 6 1 - - -
D Denis Nikitin 14 1 - - -
O Dmitri Korobov 5 1 1 - -
D Kirill Gotsuk 16 3 2 - -
O Grigoriy Chirkin 17 7 - - -
F Andrey Batyutin 17 2 - - -
D Aslan Dashaev 15 5 - - -
F Artem Fedchuk 14 3 - - -
F Mikhail Zemskov 14 2 - - -
K Nikita Chagrov 10 1 - - -
O Ilya Kubyshkin 10 - 1 - -
F Roman Minaev 17 2 - - -
O Konstantin Kovalev 14 1 1 - -
F Maksim Grigorjev 15 1 - - -
O Hachim Mashukov 17 2 - - -
O Dmitriy Kayumov 8 1 - - -
F Alan Kasaev 11 3 - - -
O Sergey Breev 11 4 1 - -
D Alan Lelyukaev 8 1 - - -
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Poz Oyuncu O Durum E Sebep D
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
Poz Oyuncu O Durum E Sebep D
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
7 18 8 5 5 24 17 7 29
M
18:00 | 19/10/19 | R
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 12/10/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
18:00 | 05/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Torpedo Moskova 0
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
B
16:00 | 14/09/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
12 18 4 8 6 18 25 -7 20
G
15:00 | 19/10/19 | R
FC Avangard Kursk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 12/10/19 | R
FC Avangard Kursk 0
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
11:00 | 05/10/19 | R
FC Luch Vladivostok 2
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R
FC Avangard Kursk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
15:00 | 21/09/19 | R
FC Nizhny Novgorod 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 14/09/19 | R
FC Avangard Kursk 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
7 10 3 5 2 11 12 -1 14
G
15:00 | 19/10/19 | R
FC Avangard Kursk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
M
16:00 | 12/10/19 | R
FC Avangard Kursk 0
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R
FC Avangard Kursk 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
17:00 | 14/09/19 | R
FC Avangard Kursk 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 31/08/19 | R
FC Avangard Kursk 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
10 8 3 3 2 9 8 1 12
G
16:00 | 12/10/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
16:00 | 29/09/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Torpedo Moskova 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/09/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
G
16:00 | 25/08/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 14/08/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
4 10 5 2 3 15 9 6 17
M
18:00 | 19/10/19 | R
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 05/10/19 | R
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R
FC Spartak-2 Moskova 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
B
15:00 | 07/09/19 | R
FC Chertanovo Moskova 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 31/08/19 | R
FC Tom Tomsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
18 8 1 3 4 7 13 -6 6
B
11:00 | 05/10/19 | R
FC Luch Vladivostok 2
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 21/09/19 | R
FC Nizhny Novgorod 1
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
M
08:00 | 07/09/19 | R
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 25/08/19 | R
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
19:30 | 14/08/19 | R
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/08/19 | R
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı