Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 26 23 2 1 68 25 43 71
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Taby FK 3
IFK Mora 1
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Stocksund 1
Taby FK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 28/09/19 | R 24
Taby FK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Taby FK 1
Sundbyberg IK 0
Maç Detayı
G
20:15 | 13/09/19 | R 22
IFK Lidingo 2
Taby FK 4
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 21
Kvarnsvedens IK 1
Taby FK 1
Maç Detayı
2 26 20 1 5 58 29 29 61
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Karlbergs BK 5
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Mora 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
G
15:00 | 28/09/19 | R 24
Karlbergs BK 1
IFK Stocksund 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Karlbergs BK 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
G
15:00 | 14/09/19 | R 22
Sundbyberg IK 0
Karlbergs BK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 21
Kungsangens IF 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
3 26 16 4 6 62 34 28 52
B
14:00 | 13/10/19 | R 26
Enköping SK 3
IFK Stocksund 3
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Stocksund 1
Taby FK 3
Maç Detayı
M
15:00 | 28/09/19 | R 24
Karlbergs BK 1
IFK Stocksund 0
Maç Detayı
G
17:30 | 22/09/19 | R 23
FC Gute 3
IFK Stocksund 4
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Stocksund 0
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Stocksund 5
Hudiksvalls Forenade FF 3
Maç Detayı
4 26 15 3 8 55 37 18 48
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Gamla Upsala SK 6
Sundbyberg IK 2
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Lidingo 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Gamla Upsala SK 4
IFK Mora 2
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 23
Gamla Upsala SK 2
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
B
19:00 | 14/09/19 | R 22
Kvarnsvedens IK 2
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
Gamla Upsala SK 0
Valbo FF 2
Maç Detayı
5 26 13 6 7 54 38 16 45
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 25
Hudiksvalls Forenade FF 2
Enköping SK 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/09/19 | R 24
Taby FK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 23
Valbo FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
G
13:00 | 14/09/19 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 3
FC Gute 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Stocksund 5
Hudiksvalls Forenade FF 3
Maç Detayı
6 26 11 4 11 54 51 3 37
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Karlbergs BK 5
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Lidingo 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kungsangens IF 3
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Enköping SK 1
IFK Lidingo 3
Maç Detayı
M
20:15 | 13/09/19 | R 22
IFK Lidingo 2
Taby FK 4
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Lidingo 2
Skiljebo SK 4
Maç Detayı
7 26 8 9 9 42 48 -6 33
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Kungsangens IF 1
Kvarnsvedens IK 4
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 25
Kvarnsvedens IK 2
Valbo FF 3
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Sundbyberg IK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Karlbergs BK 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
B
19:00 | 14/09/19 | R 22
Kvarnsvedens IK 2
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 21
Kvarnsvedens IK 1
Taby FK 1
Maç Detayı
8 26 8 6 12 44 62 -18 30
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Valbo FF 1
FC Gute 2
Maç Detayı
G
17:30 | 05/10/19 | R 25
FC Gute 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Enköping SK 1
FC Gute 4
Maç Detayı
M
17:30 | 22/09/19 | R 23
FC Gute 3
IFK Stocksund 4
Maç Detayı
M
13:00 | 14/09/19 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 3
FC Gute 1
Maç Detayı
B
13:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Mora 2
FC Gute 2
Maç Detayı
9 26 8 5 13 37 54 -17 29
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Kungsangens IF 1
Kvarnsvedens IK 4
Maç Detayı
M
15:00 | 05/10/19 | R 25
Sundbyberg IK 6
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kungsangens IF 3
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 23
Gamla Upsala SK 2
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R 22
Kungsangens IF 2
Valbo FF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 21
Kungsangens IF 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
10 26 7 6 13 33 39 -6 27
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
M
17:30 | 05/10/19 | R 25
FC Gute 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
B
15:00 | 28/09/19 | R 24
Valbo FF 0
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Skiljebo SK 1
IFK Mora 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Stocksund 0
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Lidingo 2
Skiljebo SK 4
Maç Detayı
11 26 7 4 15 39 52 -13 25
B
14:00 | 13/10/19 | R 26
Enköping SK 3
IFK Stocksund 3
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 25
Hudiksvalls Forenade FF 2
Enköping SK 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Enköping SK 1
FC Gute 4
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Enköping SK 1
IFK Lidingo 3
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Mora 3
Enköping SK 2
Maç Detayı
G
15:00 | 07/09/19 | R 21
Sundbyberg IK 0
Enköping SK 2
Maç Detayı
12 26 6 4 16 21 38 -17 22
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Valbo FF 1
FC Gute 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 25
Kvarnsvedens IK 2
Valbo FF 3
Maç Detayı
B
15:00 | 28/09/19 | R 24
Valbo FF 0
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 23
Valbo FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/09/19 | R 22
Kungsangens IF 2
Valbo FF 0
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
Gamla Upsala SK 0
Valbo FF 2
Maç Detayı
13 26 5 4 17 34 63 -29 19
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Taby FK 3
IFK Mora 1
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Mora 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Gamla Upsala SK 4
IFK Mora 2
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Skiljebo SK 1
IFK Mora 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Mora 3
Enköping SK 2
Maç Detayı
B
13:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Mora 2
FC Gute 2
Maç Detayı
14 26 4 4 18 37 68 -31 16
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Gamla Upsala SK 6
Sundbyberg IK 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/10/19 | R 25
Sundbyberg IK 6
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Sundbyberg IK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Taby FK 1
Sundbyberg IK 0
Maç Detayı
M
15:00 | 14/09/19 | R 22
Sundbyberg IK 0
Karlbergs BK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 07/09/19 | R 21
Sundbyberg IK 0
Enköping SK 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 13 0 0 32 12 20 39
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Taby FK 3
IFK Mora 1
Maç Detayı
G
17:00 | 28/09/19 | R 24
Taby FK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Taby FK 1
Sundbyberg IK 0
Maç Detayı
2 13 11 0 2 35 17 18 33
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Karlbergs BK 5
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
15:00 | 28/09/19 | R 24
Karlbergs BK 1
IFK Stocksund 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Karlbergs BK 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
3 13 9 1 3 35 17 18 28
G
16:00 | 05/10/19 | R 25
Hudiksvalls Forenade FF 2
Enköping SK 1
Maç Detayı
G
13:00 | 14/09/19 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 3
FC Gute 1
Maç Detayı
4 13 8 1 4 33 17 16 25
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Stocksund 1
Taby FK 3
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Stocksund 0
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Stocksund 5
Hudiksvalls Forenade FF 3
Maç Detayı
5 13 7 2 4 25 15 10 23
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Gamla Upsala SK 6
Sundbyberg IK 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Gamla Upsala SK 4
IFK Mora 2
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 23
Gamla Upsala SK 2
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
Gamla Upsala SK 0
Valbo FF 2
Maç Detayı
6 13 5 5 3 28 23 5 20
M
16:00 | 05/10/19 | R 25
Kvarnsvedens IK 2
Valbo FF 3
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Sundbyberg IK 1
Maç Detayı
B
19:00 | 14/09/19 | R 22
Kvarnsvedens IK 2
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 21
Kvarnsvedens IK 1
Taby FK 1
Maç Detayı
7 13 5 3 5 25 20 5 18
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Lidingo 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
M
20:15 | 13/09/19 | R 22
IFK Lidingo 2
Taby FK 4
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Lidingo 2
Skiljebo SK 4
Maç Detayı
8 13 4 4 5 21 20 1 16
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Skiljebo SK 1
IFK Mora 0
Maç Detayı
9 13 5 1 7 23 27 -4 16
B
14:00 | 13/10/19 | R 26
Enköping SK 3
IFK Stocksund 3
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Enköping SK 1
FC Gute 4
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Enköping SK 1
IFK Lidingo 3
Maç Detayı
10 13 4 3 6 22 25 -3 15
G
17:30 | 05/10/19 | R 25
FC Gute 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
M
17:30 | 22/09/19 | R 23
FC Gute 3
IFK Stocksund 4
Maç Detayı
11 13 4 3 6 21 27 -6 15
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Kungsangens IF 1
Kvarnsvedens IK 4
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kungsangens IF 3
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R 22
Kungsangens IF 2
Valbo FF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 21
Kungsangens IF 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
12 13 3 3 7 19 32 -13 12
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Mora 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Mora 3
Enköping SK 2
Maç Detayı
B
13:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Mora 2
FC Gute 2
Maç Detayı
13 13 3 2 8 18 26 -8 11
G
15:00 | 05/10/19 | R 25
Sundbyberg IK 6
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
15:00 | 14/09/19 | R 22
Sundbyberg IK 0
Karlbergs BK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 07/09/19 | R 21
Sundbyberg IK 0
Enköping SK 2
Maç Detayı
14 13 1 3 9 7 16 -9 6
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Valbo FF 1
FC Gute 2
Maç Detayı
B
15:00 | 28/09/19 | R 24
Valbo FF 0
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 23
Valbo FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 10 2 1 36 13 23 32
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Stocksund 1
Taby FK 3
Maç Detayı
G
20:15 | 13/09/19 | R 22
IFK Lidingo 2
Taby FK 4
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 21
Kvarnsvedens IK 1
Taby FK 1
Maç Detayı
2 13 9 1 3 23 12 11 28
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Mora 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
G
15:00 | 14/09/19 | R 22
Sundbyberg IK 0
Karlbergs BK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 21
Kungsangens IF 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
3 13 8 3 2 29 17 12 27
B
14:00 | 13/10/19 | R 26
Enköping SK 3
IFK Stocksund 3
Maç Detayı
M
15:00 | 28/09/19 | R 24
Karlbergs BK 1
IFK Stocksund 0
Maç Detayı
G
17:30 | 22/09/19 | R 23
FC Gute 3
IFK Stocksund 4
Maç Detayı
4 13 8 1 4 30 22 8 25
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Lidingo 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
B
19:00 | 14/09/19 | R 22
Kvarnsvedens IK 2
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
5 13 6 1 6 29 31 -2 19
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Karlbergs BK 5
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kungsangens IF 3
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Enköping SK 1
IFK Lidingo 3
Maç Detayı
6 13 4 5 4 19 21 -2 17
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
M
17:00 | 28/09/19 | R 24
Taby FK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 23
Valbo FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Stocksund 5
Hudiksvalls Forenade FF 3
Maç Detayı
7 13 5 1 7 14 22 -8 16
G
16:00 | 05/10/19 | R 25
Kvarnsvedens IK 2
Valbo FF 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/09/19 | R 22
Kungsangens IF 2
Valbo FF 0
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
Gamla Upsala SK 0
Valbo FF 2
Maç Detayı
8 13 4 3 6 22 37 -15 15
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Valbo FF 1
FC Gute 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Enköping SK 1
FC Gute 4
Maç Detayı
M
13:00 | 14/09/19 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 3
FC Gute 1
Maç Detayı
B
13:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Mora 2
FC Gute 2
Maç Detayı
9 13 4 2 7 16 27 -11 14
M
15:00 | 05/10/19 | R 25
Sundbyberg IK 6
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 23
Gamla Upsala SK 2
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
10 13 3 4 6 14 25 -11 13
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Kungsangens IF 1
Kvarnsvedens IK 4
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Karlbergs BK 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
11 13 3 2 8 12 19 -7 11
M
17:30 | 05/10/19 | R 25
FC Gute 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
B
15:00 | 28/09/19 | R 24
Valbo FF 0
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Stocksund 0
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Lidingo 2
Skiljebo SK 4
Maç Detayı
12 13 2 3 8 16 25 -9 9
M
16:00 | 05/10/19 | R 25
Hudiksvalls Forenade FF 2
Enköping SK 1
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Mora 3
Enköping SK 2
Maç Detayı
G
15:00 | 07/09/19 | R 21
Sundbyberg IK 0
Enköping SK 2
Maç Detayı
13 13 2 1 10 15 31 -16 7
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Taby FK 3
IFK Mora 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Gamla Upsala SK 4
IFK Mora 2
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Skiljebo SK 1
IFK Mora 0
Maç Detayı
14 13 1 2 10 19 42 -23 5
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Gamla Upsala SK 6
Sundbyberg IK 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Sundbyberg IK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Taby FK 1
Sundbyberg IK 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 26 23 2 1 68 25 43 71 13 13 0 0 32 12 20 39 13 10 2 1 36 13 23 32
2 26 20 1 5 58 29 29 61 13 11 0 2 35 17 18 33 13 9 1 3 23 12 11 28
3 26 16 4 6 62 34 28 52 13 8 1 4 33 17 16 25 13 8 3 2 29 17 12 27
4 26 15 3 8 55 37 18 48 13 7 2 4 25 15 10 23 13 8 1 4 30 22 8 25
5 26 13 6 7 54 38 16 45 13 9 1 3 35 17 18 28 13 4 5 4 19 21 -2 17
6 26 11 4 11 54 51 3 37 13 5 3 5 25 20 5 18 13 6 1 6 29 31 -2 19
7 26 8 9 9 42 48 -6 33 13 5 5 3 28 23 5 20 13 3 4 6 14 25 -11 13
8 26 8 6 12 44 62 -18 30 13 4 3 6 22 25 -3 15 13 4 3 6 22 37 -15 15
9 26 8 5 13 37 54 -17 29 13 4 3 6 21 27 -6 15 13 4 2 7 16 27 -11 14
10 26 7 6 13 33 39 -6 27 13 4 4 5 21 20 1 16 13 3 2 8 12 19 -7 11
11 26 7 4 15 39 52 -13 25 13 5 1 7 23 27 -4 16 13 2 3 8 16 25 -9 9
12 26 6 4 16 21 38 -17 22 13 1 3 9 7 16 -9 6 13 5 1 7 14 22 -8 16
13 26 5 4 17 34 63 -29 19 13 3 3 7 19 32 -13 12 13 2 1 10 15 31 -16 7
14 26 4 4 18 37 68 -31 16 13 3 2 8 18 26 -8 11 13 1 2 10 19 42 -23 5
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 68 25 43 26
71
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Taby FK 3
IFK Mora 1
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Stocksund 1
Taby FK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 28/09/19 | R 24
Taby FK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Taby FK 1
Sundbyberg IK 0
Maç Detayı
G
20:15 | 13/09/19 | R 22
IFK Lidingo 2
Taby FK 4
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 21
Kvarnsvedens IK 1
Taby FK 1
Maç Detayı
2 58 29 29 26
61
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Karlbergs BK 5
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Mora 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
G
15:00 | 28/09/19 | R 24
Karlbergs BK 1
IFK Stocksund 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Karlbergs BK 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
G
15:00 | 14/09/19 | R 22
Sundbyberg IK 0
Karlbergs BK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 21
Kungsangens IF 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
3 62 34 28 26
52
B
14:00 | 13/10/19 | R 26
Enköping SK 3
IFK Stocksund 3
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Stocksund 1
Taby FK 3
Maç Detayı
M
15:00 | 28/09/19 | R 24
Karlbergs BK 1
IFK Stocksund 0
Maç Detayı
G
17:30 | 22/09/19 | R 23
FC Gute 3
IFK Stocksund 4
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Stocksund 0
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Stocksund 5
Hudiksvalls Forenade FF 3
Maç Detayı
4 55 37 18 26
48
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Gamla Upsala SK 6
Sundbyberg IK 2
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Lidingo 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Gamla Upsala SK 4
IFK Mora 2
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 23
Gamla Upsala SK 2
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
B
19:00 | 14/09/19 | R 22
Kvarnsvedens IK 2
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
Gamla Upsala SK 0
Valbo FF 2
Maç Detayı
5 54 38 16 26
45
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 25
Hudiksvalls Forenade FF 2
Enköping SK 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/09/19 | R 24
Taby FK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 23
Valbo FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
G
13:00 | 14/09/19 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 3
FC Gute 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Stocksund 5
Hudiksvalls Forenade FF 3
Maç Detayı
6 54 51 3 26
37
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Karlbergs BK 5
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Lidingo 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kungsangens IF 3
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Enköping SK 1
IFK Lidingo 3
Maç Detayı
M
20:15 | 13/09/19 | R 22
IFK Lidingo 2
Taby FK 4
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Lidingo 2
Skiljebo SK 4
Maç Detayı
7 42 48 -6 26
33
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Kungsangens IF 1
Kvarnsvedens IK 4
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 25
Kvarnsvedens IK 2
Valbo FF 3
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Sundbyberg IK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Karlbergs BK 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
B
19:00 | 14/09/19 | R 22
Kvarnsvedens IK 2
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 21
Kvarnsvedens IK 1
Taby FK 1
Maç Detayı
8 44 62 -18 26
30
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Valbo FF 1
FC Gute 2
Maç Detayı
G
17:30 | 05/10/19 | R 25
FC Gute 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Enköping SK 1
FC Gute 4
Maç Detayı
M
17:30 | 22/09/19 | R 23
FC Gute 3
IFK Stocksund 4
Maç Detayı
M
13:00 | 14/09/19 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 3
FC Gute 1
Maç Detayı
B
13:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Mora 2
FC Gute 2
Maç Detayı
9 37 54 -17 26
29
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Kungsangens IF 1
Kvarnsvedens IK 4
Maç Detayı
M
15:00 | 05/10/19 | R 25
Sundbyberg IK 6
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kungsangens IF 3
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 23
Gamla Upsala SK 2
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R 22
Kungsangens IF 2
Valbo FF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 21
Kungsangens IF 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
10 33 39 -6 26
27
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
M
17:30 | 05/10/19 | R 25
FC Gute 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
B
15:00 | 28/09/19 | R 24
Valbo FF 0
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Skiljebo SK 1
IFK Mora 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Stocksund 0
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Lidingo 2
Skiljebo SK 4
Maç Detayı
11 39 52 -13 26
25
B
14:00 | 13/10/19 | R 26
Enköping SK 3
IFK Stocksund 3
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 25
Hudiksvalls Forenade FF 2
Enköping SK 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Enköping SK 1
FC Gute 4
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Enköping SK 1
IFK Lidingo 3
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Mora 3
Enköping SK 2
Maç Detayı
G
15:00 | 07/09/19 | R 21
Sundbyberg IK 0
Enköping SK 2
Maç Detayı
12 21 38 -17 26
22
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Valbo FF 1
FC Gute 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 25
Kvarnsvedens IK 2
Valbo FF 3
Maç Detayı
B
15:00 | 28/09/19 | R 24
Valbo FF 0
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 23
Valbo FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/09/19 | R 22
Kungsangens IF 2
Valbo FF 0
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
Gamla Upsala SK 0
Valbo FF 2
Maç Detayı
13 34 63 -29 26
19
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Taby FK 3
IFK Mora 1
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Mora 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Gamla Upsala SK 4
IFK Mora 2
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Skiljebo SK 1
IFK Mora 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Mora 3
Enköping SK 2
Maç Detayı
B
13:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Mora 2
FC Gute 2
Maç Detayı
14 37 68 -31 26
16
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Gamla Upsala SK 6
Sundbyberg IK 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/10/19 | R 25
Sundbyberg IK 6
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Sundbyberg IK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Taby FK 1
Sundbyberg IK 0
Maç Detayı
M
15:00 | 14/09/19 | R 22
Sundbyberg IK 0
Karlbergs BK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 07/09/19 | R 21
Sundbyberg IK 0
Enköping SK 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 32 12 20 13
39
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Taby FK 3
IFK Mora 1
Maç Detayı
G
17:00 | 28/09/19 | R 24
Taby FK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Taby FK 1
Sundbyberg IK 0
Maç Detayı
2 35 17 18 13
33
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Karlbergs BK 5
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
15:00 | 28/09/19 | R 24
Karlbergs BK 1
IFK Stocksund 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Karlbergs BK 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
3 35 17 18 13
28
G
16:00 | 05/10/19 | R 25
Hudiksvalls Forenade FF 2
Enköping SK 1
Maç Detayı
G
13:00 | 14/09/19 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 3
FC Gute 1
Maç Detayı
4 33 17 16 13
25
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Stocksund 1
Taby FK 3
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Stocksund 0
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Stocksund 5
Hudiksvalls Forenade FF 3
Maç Detayı
5 25 15 10 13
23
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Gamla Upsala SK 6
Sundbyberg IK 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Gamla Upsala SK 4
IFK Mora 2
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 23
Gamla Upsala SK 2
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
Gamla Upsala SK 0
Valbo FF 2
Maç Detayı
6 28 23 5 13
20
M
16:00 | 05/10/19 | R 25
Kvarnsvedens IK 2
Valbo FF 3
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Sundbyberg IK 1
Maç Detayı
B
19:00 | 14/09/19 | R 22
Kvarnsvedens IK 2
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 21
Kvarnsvedens IK 1
Taby FK 1
Maç Detayı
7 25 20 5 13
18
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Lidingo 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
M
20:15 | 13/09/19 | R 22
IFK Lidingo 2
Taby FK 4
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Lidingo 2
Skiljebo SK 4
Maç Detayı
8 21 20 1 13
16
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Skiljebo SK 1
IFK Mora 0
Maç Detayı
9 23 27 -4 13
16
B
14:00 | 13/10/19 | R 26
Enköping SK 3
IFK Stocksund 3
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Enköping SK 1
FC Gute 4
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Enköping SK 1
IFK Lidingo 3
Maç Detayı
10 22 25 -3 13
15
G
17:30 | 05/10/19 | R 25
FC Gute 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
M
17:30 | 22/09/19 | R 23
FC Gute 3
IFK Stocksund 4
Maç Detayı
11 21 27 -6 13
15
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Kungsangens IF 1
Kvarnsvedens IK 4
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kungsangens IF 3
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R 22
Kungsangens IF 2
Valbo FF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 21
Kungsangens IF 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
12 19 32 -13 13
12
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Mora 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Mora 3
Enköping SK 2
Maç Detayı
B
13:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Mora 2
FC Gute 2
Maç Detayı
13 18 26 -8 13
11
G
15:00 | 05/10/19 | R 25
Sundbyberg IK 6
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
15:00 | 14/09/19 | R 22
Sundbyberg IK 0
Karlbergs BK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 07/09/19 | R 21
Sundbyberg IK 0
Enköping SK 2
Maç Detayı
14 7 16 -9 13
6
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Valbo FF 1
FC Gute 2
Maç Detayı
B
15:00 | 28/09/19 | R 24
Valbo FF 0
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 23
Valbo FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 36 13 23 13
32
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Stocksund 1
Taby FK 3
Maç Detayı
G
20:15 | 13/09/19 | R 22
IFK Lidingo 2
Taby FK 4
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 21
Kvarnsvedens IK 1
Taby FK 1
Maç Detayı
2 23 12 11 13
28
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Mora 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
G
15:00 | 14/09/19 | R 22
Sundbyberg IK 0
Karlbergs BK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 21
Kungsangens IF 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
3 29 17 12 13
27
B
14:00 | 13/10/19 | R 26
Enköping SK 3
IFK Stocksund 3
Maç Detayı
M
15:00 | 28/09/19 | R 24
Karlbergs BK 1
IFK Stocksund 0
Maç Detayı
G
17:30 | 22/09/19 | R 23
FC Gute 3
IFK Stocksund 4
Maç Detayı
4 30 22 8 13
25
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Lidingo 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
B
19:00 | 14/09/19 | R 22
Kvarnsvedens IK 2
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
5 29 31 -2 13
19
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Karlbergs BK 5
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kungsangens IF 3
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Enköping SK 1
IFK Lidingo 3
Maç Detayı
6 19 21 -2 13
17
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
M
17:00 | 28/09/19 | R 24
Taby FK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 23
Valbo FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Stocksund 5
Hudiksvalls Forenade FF 3
Maç Detayı
7 14 22 -8 13
16
G
16:00 | 05/10/19 | R 25
Kvarnsvedens IK 2
Valbo FF 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/09/19 | R 22
Kungsangens IF 2
Valbo FF 0
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
Gamla Upsala SK 0
Valbo FF 2
Maç Detayı
8 22 37 -15 13
15
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Valbo FF 1
FC Gute 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Enköping SK 1
FC Gute 4
Maç Detayı
M
13:00 | 14/09/19 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 3
FC Gute 1
Maç Detayı
B
13:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Mora 2
FC Gute 2
Maç Detayı
9 16 27 -11 13
14
M
15:00 | 05/10/19 | R 25
Sundbyberg IK 6
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 23
Gamla Upsala SK 2
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
10 14 25 -11 13
13
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Kungsangens IF 1
Kvarnsvedens IK 4
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Karlbergs BK 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
11 12 19 -7 13
11
M
17:30 | 05/10/19 | R 25
FC Gute 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
B
15:00 | 28/09/19 | R 24
Valbo FF 0
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Stocksund 0
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Lidingo 2
Skiljebo SK 4
Maç Detayı
12 16 25 -9 13
9
M
16:00 | 05/10/19 | R 25
Hudiksvalls Forenade FF 2
Enköping SK 1
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Mora 3
Enköping SK 2
Maç Detayı
G
15:00 | 07/09/19 | R 21
Sundbyberg IK 0
Enköping SK 2
Maç Detayı
13 15 31 -16 13
7
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Taby FK 3
IFK Mora 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Gamla Upsala SK 4
IFK Mora 2
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Skiljebo SK 1
IFK Mora 0
Maç Detayı
14 19 42 -23 13
5
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Gamla Upsala SK 6
Sundbyberg IK 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Sundbyberg IK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Taby FK 1
Sundbyberg IK 0
Maç Detayı
Takım Ev Sahibi Deplasman
28/09/19 1:4
23/06/19 1:0
17/08/19 2:3
04/05/19 1:1
15/06/19 0:2
05/10/19 2:1
21/09/19 1:3
30/05/19 4:0
02/06/19 4:1
14/09/19 3:2
13/10/19 3:3
08/06/19 1:0
27/04/19 1:3
10/08/19 2:3
11/05/19 2:1
24/08/19 1:0
31/08/19 2:1
18/05/19 2:2
06/04/19 2:0
29/07/19 2:1
26/05/19 5:1
07/09/19 0:2
03/08/19 0:4
19/04/19 5:3
29/06/19 0:1
13/04/19 1:1
23/06/19 1:0
28/09/19 1:4
04/08/19 2:4
21/04/19 3:0
02/06/19 1:1
14/09/19 3:1
01/09/19 3:3
18/05/19 1:2
26/05/19 3:0
07/09/19 2:2
22/09/19 3:4
30/05/19 7:1
14/04/19 0:2
29/06/19 5:0
28/04/19 0:4
10/08/19 3:3
17/08/19 0:0
04/05/19 2:2
05/10/19 2:1
16/06/19 1:2
12/05/19 5:1
24/08/19 5:1
28/07/19 2:4
07/04/19 3:2
08/06/19 0:1
13/10/19 1:2
04/05/19 1:1
17/08/19 2:3
21/04/19 3:0
04/08/19 2:4
29/06/19 4:1
13/04/19 3:1
15/06/19 2:0
05/10/19 3:0
28/09/19 4:2
23/06/19 1:4
06/04/19 1:4
03/07/19 1:2
18/05/19 0:1
31/08/19 3:2
21/09/19 2:0
29/05/19 2:5
02/06/19 1:1
14/09/19 2:2
10/08/19 1:0
27/04/19 0:1
13/10/19 6:2
08/06/19 0:3
24/08/19 0:1
11/05/19 2:1
07/09/19 0:2
24/05/19 1:2
05/10/19 2:1
15/06/19 0:2
14/09/19 3:1
02/06/19 1:1
13/04/19 3:1
29/06/19 4:1
11/05/19 2:0
24/08/19 0:0
31/08/19 5:4
18/05/19 1:2
25/05/19 1:1
07/09/19 5:3
07/07/19 4:1
06/04/19 2:0
03/08/19 1:2
19/04/19 2:2
27/04/19 5:0
11/08/19 2:2
09/06/19 0:1
13/10/19 1:2
17/08/19 7:3
04/05/19 1:1
23/06/19 0:1
28/09/19 2:1
29/05/19 2:1
21/09/19 0:2
30/05/19 4:0
21/09/19 1:3
18/05/19 1:2
01/09/19 3:3
05/10/19 3:0
15/06/19 2:0
24/08/19 0:0
11/05/19 2:0
10/08/19 1:1
27/04/19 2:3
03/05/19 0:2
17/08/19 3:1
09/06/19 1:1
13/10/19 5:4
23/06/19 1:2
28/09/19 3:4
06/07/19 3:1
07/04/19 6:2
07/09/19 2:4
25/05/19 2:3
13/04/19 2:1
29/06/19 0:4
13/09/19 2:4
02/06/19 1:0
17/04/19 5:2
06/08/19 1:2
14/09/19 3:2
02/06/19 4:1
07/09/19 2:2
26/05/19 3:0
23/06/19 1:4
28/09/19 4:2
18/05/19 1:2
31/08/19 5:4
27/04/19 2:3
10/08/19 1:1
24/08/19 0:3
11/05/19 2:0
05/10/19 1:3
15/06/19 1:2
06/07/19 3:1
06/04/19 2:1
13/04/19 2:2
29/06/19 3:1
30/05/19 3:2
21/09/19 1:0
21/08/19 1:4
22/04/19 2:1
06/06/19 0:4
13/10/19 3:1
04/05/19 0:0
17/08/19 0:1
08/06/19 1:0
13/10/19 3:3
30/05/19 7:1
22/09/19 3:4
03/07/19 1:2
06/04/19 1:4
07/09/19 5:3
25/05/19 1:1
17/08/19 3:1
03/05/19 0:2
11/05/19 2:0
24/08/19 0:3
23/06/19 2:0
28/09/19 1:0
13/04/19 1:2
29/06/19 0:1
03/08/19 6:1
19/04/19 2:4
14/09/19 0:3
02/06/19 2:2
27/04/19 1:1
10/08/19 1:3
05/10/19 1:3
15/06/19 3:1
18/05/19 3:0
31/08/19 0:1
10/08/19 2:3
27/04/19 1:3
29/06/19 5:0
14/04/19 0:2
31/08/19 3:2
18/05/19 0:1
06/04/19 2:0
07/07/19 4:1
13/10/19 5:4
09/06/19 1:1
15/06/19 1:2
05/10/19 1:3
28/09/19 1:0
23/06/19 2:0
25/05/19 2:1
07/09/19 1:3
21/09/19 3:1
30/05/19 0:3
19/04/19 5:1
04/08/19 0:3
02/06/19 2:1
14/09/19 0:1
04/05/19 2:1
17/08/19 2:1
24/08/19 2:1
11/05/19 0:1
24/08/19 1:0
11/05/19 2:1
10/08/19 3:3
28/04/19 0:4
29/05/19 2:5
21/09/19 2:0
19/04/19 2:2
03/08/19 1:2
28/09/19 3:4
23/06/19 1:2
06/04/19 2:1
06/07/19 3:1
29/06/19 0:1
13/04/19 1:2
07/09/19 1:3
25/05/19 2:1
13/10/19 1:4
06/06/19 2:0
04/05/19 1:0
17/08/19 2:2
15/06/19 2:2
05/10/19 6:0
18/05/19 1:2
30/08/19 5:1
14/09/19 2:0
02/06/19 0:0
18/05/19 2:2
31/08/19 2:1
04/05/19 2:2
17/08/19 0:0
14/09/19 2:2
02/06/19 1:1
11/08/19 2:2
27/04/19 5:0
07/04/19 6:2
06/07/19 3:1
29/06/19 3:1
13/04/19 2:2
19/04/19 2:4
03/08/19 6:1
30/05/19 0:3
21/09/19 3:1
06/06/19 2:0
13/10/19 1:4
24/08/19 1:0
11/05/19 0:0
28/09/19 3:1
23/06/19 0:1
08/09/19 1:1
25/05/19 2:1
05/10/19 2:3
14/06/19 0:1
29/07/19 2:1
06/04/19 2:0
16/06/19 1:2
05/10/19 2:1
27/04/19 0:1
10/08/19 1:0
13/10/19 1:2
09/06/19 0:1
25/05/19 2:3
07/09/19 2:4
21/09/19 1:0
30/05/19 3:2
02/06/19 2:2
14/09/19 0:3
04/08/19 0:3
19/04/19 5:1
17/08/19 2:2
04/05/19 1:0
11/05/19 0:0
24/08/19 1:0
31/08/19 4:1
18/05/19 0:0
13/04/19 2:2
26/06/19 2:0
19/06/19 4:1
28/09/19 0:0
07/09/19 0:2
26/05/19 5:1
24/08/19 5:1
12/05/19 5:1
08/06/19 0:3
13/10/19 6:2
04/05/19 1:1
17/08/19 7:3
29/06/19 0:4
13/04/19 2:1
22/04/19 2:1
21/08/19 1:4
10/08/19 1:3
27/04/19 1:1
14/09/19 0:1
02/06/19 2:1
05/10/19 6:0
15/06/19 2:2
23/06/19 0:1