Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 16 9 6 1 25 9 16 33
M
12:30 | 04/06/15 | R 30
Yakutiya Yakutsk 2
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
G
11:30 | 01/06/15 | R 29
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
13:30 | 25/05/15 | R 28
FC Radian Baikal Irkutsk 2
Dynamo Barnaul 2
Maç Detayı
B
13:30 | 22/05/15 | R 27
FC Radian Baikal Irkutsk 1
FC Novokuznetsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 15/05/15 | R 26
S-2 Novosibirsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
15:30 | 12/05/15 | R 25
FC Irtysh Omsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
2 16 9 2 5 26 14 12 29
B
14:00 | 30/05/15 | R 30
FC Irtysh Omsk 0
S-2 Novosibirsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 22/05/15 | R 27
Tom Tomsk 2 0
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
G
15:30 | 15/05/15 | R 26
FC Irtysh Omsk 2
FC Chita 0
Maç Detayı
B
15:30 | 12/05/15 | R 25
FC Irtysh Omsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
10:00 | 05/05/15 | R 24
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 02/05/15 | R 23
Yakutiya Yakutsk 1
FC Irtysh Omsk 4
Maç Detayı
3 16 7 7 2 25 16 9 28
G
14:30 | 01/06/15 | R 29
FC Novokuznetsk 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
M
12:30 | 25/05/15 | R 28
FC Chita 2
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
B
13:30 | 22/05/15 | R 27
FC Radian Baikal Irkutsk 1
FC Novokuznetsk 1
Maç Detayı
B
14:30 | 15/05/15 | R 26
FC Novokuznetsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
Maç Detayı
G
14:30 | 12/05/15 | R 25
FC Novokuznetsk 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
G
14:30 | 05/05/15 | R 24
FC Novokuznetsk 5
Dynamo Barnaul 0
Maç Detayı
4 16 8 2 6 33 22 11 26
G
15:30 | 29/05/15 | R 30
Dynamo Barnaul 3
Tom Tomsk 2 2
Maç Detayı
B
13:30 | 25/05/15 | R 28
FC Radian Baikal Irkutsk 2
Dynamo Barnaul 2
Maç Detayı
M
12:30 | 22/05/15 | R 27
FC Chita 2
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
G
15:30 | 15/05/15 | R 26
Dynamo Barnaul 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
15:30 | 12/05/15 | R 25
Dynamo Barnaul 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
M
14:30 | 05/05/15 | R 24
FC Novokuznetsk 5
Dynamo Barnaul 0
Maç Detayı
5 16 7 4 5 17 15 2 25
G
11:30 | 04/06/15 | R 30
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
FC Chita 0
Maç Detayı
M
11:30 | 01/06/15 | R 29
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
G
11:00 | 24/05/15 | R 28
Yakutiya Yakutsk 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
B
14:30 | 15/05/15 | R 26
FC Novokuznetsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
Maç Detayı
G
15:30 | 12/05/15 | R 25
Dynamo Barnaul 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
B
10:00 | 05/05/15 | R 24
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
6 16 5 5 6 16 24 -8 20
M
11:30 | 04/06/15 | R 30
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
FC Chita 0
Maç Detayı
G
12:30 | 31/05/15 | R 29
FC Chita 2
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
G
12:30 | 25/05/15 | R 28
FC Chita 2
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
G
12:30 | 22/05/15 | R 27
FC Chita 2
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
M
15:30 | 15/05/15 | R 26
FC Irtysh Omsk 2
FC Chita 0
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/15 | R 25
S-2 Novosibirsk 0
FC Chita 1
Maç Detayı
7 16 5 2 9 23 29 -6 17
G
12:30 | 04/06/15 | R 30
Yakutiya Yakutsk 2
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
M
12:30 | 31/05/15 | R 29
FC Chita 2
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
11:00 | 24/05/15 | R 28
Yakutiya Yakutsk 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
M
15:30 | 15/05/15 | R 26
Dynamo Barnaul 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
14:30 | 12/05/15 | R 25
FC Novokuznetsk 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
12:30 | 05/05/15 | R 24
Yakutiya Yakutsk 1
S-2 Novosibirsk 5
Maç Detayı
8 16 3 2 11 16 29 -13 11
B
14:00 | 30/05/15 | R 30
FC Irtysh Omsk 0
S-2 Novosibirsk 0
Maç Detayı
M
14:00 | 25/05/15 | R 28
Tom Tomsk 2 3
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 15/05/15 | R 26
S-2 Novosibirsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 12/05/15 | R 25
S-2 Novosibirsk 0
FC Chita 1
Maç Detayı
G
12:30 | 05/05/15 | R 24
Yakutiya Yakutsk 1
S-2 Novosibirsk 5
Maç Detayı
B
11:00 | 02/05/15 | R 23
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
9 16 3 2 11 16 39 -23 11
M
14:30 | 01/06/15 | R 29
FC Novokuznetsk 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
M
15:30 | 29/05/15 | R 30
Dynamo Barnaul 3
Tom Tomsk 2 2
Maç Detayı
G
14:00 | 25/05/15 | R 28
Tom Tomsk 2 3
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 22/05/15 | R 27
Tom Tomsk 2 0
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
M
12:30 | 05/05/15 | R 24
FC Chita 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 02/05/15 | R 23
FC Radian Baikal Irkutsk 4
Tom Tomsk 2 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 4 4 0 14 8 6 16
G
14:30 | 01/06/15 | R 29
FC Novokuznetsk 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
B
14:30 | 15/05/15 | R 26
FC Novokuznetsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
Maç Detayı
G
14:30 | 12/05/15 | R 25
FC Novokuznetsk 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
G
14:30 | 05/05/15 | R 24
FC Novokuznetsk 5
Dynamo Barnaul 0
Maç Detayı
B
11:00 | 23/10/14 | R 20
FC Novokuznetsk 1
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 20/10/14 | R 19
FC Novokuznetsk 1
S-2 Novosibirsk 0
Maç Detayı
2 8 4 3 1 9 4 5 15
B
13:30 | 25/05/15 | R 28
FC Radian Baikal Irkutsk 2
Dynamo Barnaul 2
Maç Detayı
B
13:30 | 22/05/15 | R 27
FC Radian Baikal Irkutsk 1
FC Novokuznetsk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 02/05/15 | R 23
FC Radian Baikal Irkutsk 4
Tom Tomsk 2 1
Maç Detayı
B
12:00 | 25/04/15 | R 22
FC Radian Baikal Irkutsk 1
FC Chita 1
Maç Detayı
G
11:00 | 03/10/14 | R 16
FC Radian Baikal Irkutsk 3
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
11:00 | 30/09/14 | R 15
FC Radian Baikal Irkutsk 0
FC Irtysh Omsk 2
Maç Detayı
3 8 4 2 2 10 5 5 14
G
11:30 | 04/06/15 | R 30
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
FC Chita 0
Maç Detayı
M
11:30 | 01/06/15 | R 29
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
10:00 | 05/05/15 | R 24
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
B
11:00 | 02/05/15 | R 23
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
G
08:00 | 23/10/14 | R 20
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
G
09:00 | 03/10/14 | R 16
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 3
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
4 8 4 0 4 12 8 4 12
B
14:00 | 30/05/15 | R 30
FC Irtysh Omsk 0
S-2 Novosibirsk 0
Maç Detayı
G
15:30 | 15/05/15 | R 26
FC Irtysh Omsk 2
FC Chita 0
Maç Detayı
B
15:30 | 12/05/15 | R 25
FC Irtysh Omsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
12:00 | 25/04/15 | R 22
FC Irtysh Omsk 0
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 13/10/14 | R 18
FC Irtysh Omsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Maç Detayı
M
13:00 | 10/10/14 | R 17
FC Irtysh Omsk 0
Yakutiya Yakutsk 2
Maç Detayı
5 8 3 1 4 20 17 3 10
G
15:30 | 29/05/15 | R 30
Dynamo Barnaul 3
Tom Tomsk 2 2
Maç Detayı
G
15:30 | 15/05/15 | R 26
Dynamo Barnaul 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
15:30 | 12/05/15 | R 25
Dynamo Barnaul 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
B
15:30 | 22/04/15 | R 21
Dynamo Barnaul 1
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 23/10/14 | R 20
Dynamo Barnaul 4
S-2 Novosibirsk 2
Maç Detayı
B
13:00 | 20/10/14 | R 19
Dynamo Barnaul 2
FC Irtysh Omsk 2
Maç Detayı
6 8 3 1 4 10 13 -3 10
G
12:30 | 04/06/15 | R 30
Yakutiya Yakutsk 2
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
M
11:00 | 24/05/15 | R 28
Yakutiya Yakutsk 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
M
12:30 | 05/05/15 | R 24
Yakutiya Yakutsk 1
S-2 Novosibirsk 5
Maç Detayı
M
10:00 | 02/05/15 | R 23
Yakutiya Yakutsk 1
FC Irtysh Omsk 4
Maç Detayı
G
11:30 | 20/10/14 | R 19
Yakutiya Yakutsk 4
Tom Tomsk 2 2
Maç Detayı
M
11:30 | 03/10/14 | R 16
Yakutiya Yakutsk 0
Dynamo Barnaul 3
Maç Detayı
7 8 2 3 3 6 10 -4 9
G
12:30 | 31/05/15 | R 29
FC Chita 2
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
G
12:30 | 25/05/15 | R 28
FC Chita 2
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
G
12:30 | 22/05/15 | R 27
FC Chita 2
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
G
12:30 | 05/05/15 | R 24
FC Chita 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
B
10:00 | 20/10/14 | R 19
FC Chita 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
M
11:00 | 03/10/14 | R 16
FC Chita 0
FC Irtysh Omsk 3
Maç Detayı
8 8 2 0 6 9 19 -10 6
G
14:00 | 25/05/15 | R 28
Tom Tomsk 2 3
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 22/05/15 | R 27
Tom Tomsk 2 0
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
B
11:00 | 25/04/15 | R 22
Tom Tomsk 2 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Maç Detayı
G
13:00 | 22/04/15 | R 21
Tom Tomsk 2 2
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
G
14:30 | 13/10/14 | R 18
Tom Tomsk 2 3
FC Chita 1
Maç Detayı
M
14:30 | 10/10/14 | R 17
Tom Tomsk 2 0
FC Radian Baikal Irkutsk 4
Maç Detayı
9 8 1 2 5 9 14 -5 5
B
14:00 | 15/05/15 | R 26
S-2 Novosibirsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 12/05/15 | R 25
S-2 Novosibirsk 0
FC Chita 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/04/15 | R 22
S-2 Novosibirsk 3
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
M
14:00 | 22/04/15 | R 21
S-2 Novosibirsk 0
FC Novokuznetsk 3
Maç Detayı
G
12:00 | 13/10/14 | R 18
S-2 Novosibirsk 2
Yakutiya Yakutsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 10/10/14 | R 17
S-2 Novosibirsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 8 5 3 0 16 5 11 18
M
12:30 | 04/06/15 | R 30
Yakutiya Yakutsk 2
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
G
11:30 | 01/06/15 | R 29
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 15/05/15 | R 26
S-2 Novosibirsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
15:30 | 12/05/15 | R 25
FC Irtysh Omsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
10:00 | 20/10/14 | R 19
FC Chita 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
G
14:30 | 10/10/14 | R 17
Tom Tomsk 2 0
FC Radian Baikal Irkutsk 4
Maç Detayı
2 8 5 2 1 14 6 8 17
G
14:00 | 22/05/15 | R 27
Tom Tomsk 2 0
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
B
10:00 | 05/05/15 | R 24
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 02/05/15 | R 23
Yakutiya Yakutsk 1
FC Irtysh Omsk 4
Maç Detayı
B
15:30 | 22/04/15 | R 21
Dynamo Barnaul 1
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
B
11:00 | 23/10/14 | R 20
FC Novokuznetsk 1
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
B
13:00 | 20/10/14 | R 19
Dynamo Barnaul 2
FC Irtysh Omsk 2
Maç Detayı
3 8 5 1 2 13 5 8 16
B
13:30 | 25/05/15 | R 28
FC Radian Baikal Irkutsk 2
Dynamo Barnaul 2
Maç Detayı
M
12:30 | 22/05/15 | R 27
FC Chita 2
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
M
14:30 | 05/05/15 | R 24
FC Novokuznetsk 5
Dynamo Barnaul 0
Maç Detayı
M
16:00 | 25/04/15 | R 22
S-2 Novosibirsk 3
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
G
11:30 | 03/10/14 | R 16
Yakutiya Yakutsk 0
Dynamo Barnaul 3
Maç Detayı
G
09:00 | 30/09/14 | R 15
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
4 8 3 3 2 11 8 3 12
M
12:30 | 25/05/15 | R 28
FC Chita 2
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
B
13:30 | 22/05/15 | R 27
FC Radian Baikal Irkutsk 1
FC Novokuznetsk 1
Maç Detayı
B
12:00 | 25/04/15 | R 22
FC Irtysh Omsk 0
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 22/04/15 | R 21
S-2 Novosibirsk 0
FC Novokuznetsk 3
Maç Detayı
G
13:00 | 13/10/14 | R 18
Dynamo Barnaul 0
FC Novokuznetsk 3
Maç Detayı
M
09:00 | 03/10/14 | R 16
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 3
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
5 8 3 2 3 7 10 -3 11
G
11:00 | 24/05/15 | R 28
Yakutiya Yakutsk 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
B
14:30 | 15/05/15 | R 26
FC Novokuznetsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
Maç Detayı
G
15:30 | 12/05/15 | R 25
Dynamo Barnaul 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
B
11:00 | 25/04/15 | R 22
Tom Tomsk 2 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Maç Detayı
G
13:00 | 13/10/14 | R 18
FC Irtysh Omsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Maç Detayı
G
14:00 | 10/10/14 | R 17
S-2 Novosibirsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Maç Detayı
6 8 3 2 3 10 14 -4 11
M
11:30 | 04/06/15 | R 30
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
FC Chita 0
Maç Detayı
M
15:30 | 15/05/15 | R 26
FC Irtysh Omsk 2
FC Chita 0
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/15 | R 25
S-2 Novosibirsk 0
FC Chita 1
Maç Detayı
B
12:00 | 25/04/15 | R 22
FC Radian Baikal Irkutsk 1
FC Chita 1
Maç Detayı
M
14:30 | 13/10/14 | R 18
Tom Tomsk 2 3
FC Chita 1
Maç Detayı
M
14:00 | 23/09/14 | R 14
FC Novokuznetsk 3
FC Chita 0
Maç Detayı
7 8 2 1 5 13 16 -3 7
M
12:30 | 31/05/15 | R 29
FC Chita 2
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
15:30 | 15/05/15 | R 26
Dynamo Barnaul 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
14:30 | 12/05/15 | R 25
FC Novokuznetsk 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 22/04/15 | R 21
Tom Tomsk 2 2
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 13/10/14 | R 18
S-2 Novosibirsk 2
Yakutiya Yakutsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 10/10/14 | R 17
FC Irtysh Omsk 0
Yakutiya Yakutsk 2
Maç Detayı
8 8 2 0 6 7 15 -8 6
B
14:00 | 30/05/15 | R 30
FC Irtysh Omsk 0
S-2 Novosibirsk 0
Maç Detayı
M
14:00 | 25/05/15 | R 28
Tom Tomsk 2 3
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
G
12:30 | 05/05/15 | R 24
Yakutiya Yakutsk 1
S-2 Novosibirsk 5
Maç Detayı
B
11:00 | 02/05/15 | R 23
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 23/10/14 | R 20
Dynamo Barnaul 4
S-2 Novosibirsk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 20/10/14 | R 19
FC Novokuznetsk 1
S-2 Novosibirsk 0
Maç Detayı
9 8 1 2 5 7 20 -13 5
M
14:30 | 01/06/15 | R 29
FC Novokuznetsk 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
M
15:30 | 29/05/15 | R 30
Dynamo Barnaul 3
Tom Tomsk 2 2
Maç Detayı
M
12:30 | 05/05/15 | R 24
FC Chita 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 02/05/15 | R 23
FC Radian Baikal Irkutsk 4
Tom Tomsk 2 1
Maç Detayı
M
08:00 | 23/10/14 | R 20
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
M
11:30 | 20/10/14 | R 19
Yakutiya Yakutsk 4
Tom Tomsk 2 2
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 16 9 6 1 25 9 16 33 8 4 3 1 9 4 5 15 8 5 3 0 16 5 11 18
2 16 9 2 5 26 14 12 29 8 4 0 4 12 8 4 12 8 5 2 1 14 6 8 17
3 16 7 7 2 25 16 9 28 8 4 4 0 14 8 6 16 8 3 3 2 11 8 3 12
4 16 8 2 6 33 22 11 26 8 3 1 4 20 17 3 10 8 5 1 2 13 5 8 16
5 16 7 4 5 17 15 2 25 8 4 2 2 10 5 5 14 8 3 2 3 7 10 -3 11
6 16 5 5 6 16 24 -8 20 8 2 3 3 6 10 -4 9 8 3 2 3 10 14 -4 11
7 16 5 2 9 23 29 -6 17 8 3 1 4 10 13 -3 10 8 2 1 5 13 16 -3 7
8 16 3 2 11 16 29 -13 11 8 1 2 5 9 14 -5 5 8 2 0 6 7 15 -8 6
9 16 3 2 11 16 39 -23 11 8 2 0 6 9 19 -10 6 8 1 2 5 7 20 -13 5
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 25 9 16 16
33
M
12:30 | 04/06/15 | R 30
Yakutiya Yakutsk 2
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
G
11:30 | 01/06/15 | R 29
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
13:30 | 25/05/15 | R 28
FC Radian Baikal Irkutsk 2
Dynamo Barnaul 2
Maç Detayı
B
13:30 | 22/05/15 | R 27
FC Radian Baikal Irkutsk 1
FC Novokuznetsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 15/05/15 | R 26
S-2 Novosibirsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
15:30 | 12/05/15 | R 25
FC Irtysh Omsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
2 26 14 12 16
29
B
14:00 | 30/05/15 | R 30
FC Irtysh Omsk 0
S-2 Novosibirsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 22/05/15 | R 27
Tom Tomsk 2 0
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
G
15:30 | 15/05/15 | R 26
FC Irtysh Omsk 2
FC Chita 0
Maç Detayı
B
15:30 | 12/05/15 | R 25
FC Irtysh Omsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
10:00 | 05/05/15 | R 24
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 02/05/15 | R 23
Yakutiya Yakutsk 1
FC Irtysh Omsk 4
Maç Detayı
3 25 16 9 16
28
G
14:30 | 01/06/15 | R 29
FC Novokuznetsk 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
M
12:30 | 25/05/15 | R 28
FC Chita 2
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
B
13:30 | 22/05/15 | R 27
FC Radian Baikal Irkutsk 1
FC Novokuznetsk 1
Maç Detayı
B
14:30 | 15/05/15 | R 26
FC Novokuznetsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
Maç Detayı
G
14:30 | 12/05/15 | R 25
FC Novokuznetsk 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
G
14:30 | 05/05/15 | R 24
FC Novokuznetsk 5
Dynamo Barnaul 0
Maç Detayı
4 33 22 11 16
26
G
15:30 | 29/05/15 | R 30
Dynamo Barnaul 3
Tom Tomsk 2 2
Maç Detayı
B
13:30 | 25/05/15 | R 28
FC Radian Baikal Irkutsk 2
Dynamo Barnaul 2
Maç Detayı
M
12:30 | 22/05/15 | R 27
FC Chita 2
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
G
15:30 | 15/05/15 | R 26
Dynamo Barnaul 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
15:30 | 12/05/15 | R 25
Dynamo Barnaul 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
M
14:30 | 05/05/15 | R 24
FC Novokuznetsk 5
Dynamo Barnaul 0
Maç Detayı
5 17 15 2 16
25
G
11:30 | 04/06/15 | R 30
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
FC Chita 0
Maç Detayı
M
11:30 | 01/06/15 | R 29
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
G
11:00 | 24/05/15 | R 28
Yakutiya Yakutsk 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
B
14:30 | 15/05/15 | R 26
FC Novokuznetsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
Maç Detayı
G
15:30 | 12/05/15 | R 25
Dynamo Barnaul 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
B
10:00 | 05/05/15 | R 24
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
6 16 24 -8 16
20
M
11:30 | 04/06/15 | R 30
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
FC Chita 0
Maç Detayı
G
12:30 | 31/05/15 | R 29
FC Chita 2
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
G
12:30 | 25/05/15 | R 28
FC Chita 2
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
G
12:30 | 22/05/15 | R 27
FC Chita 2
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
M
15:30 | 15/05/15 | R 26
FC Irtysh Omsk 2
FC Chita 0
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/15 | R 25
S-2 Novosibirsk 0
FC Chita 1
Maç Detayı
7 23 29 -6 16
17
G
12:30 | 04/06/15 | R 30
Yakutiya Yakutsk 2
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
M
12:30 | 31/05/15 | R 29
FC Chita 2
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
11:00 | 24/05/15 | R 28
Yakutiya Yakutsk 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
M
15:30 | 15/05/15 | R 26
Dynamo Barnaul 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
14:30 | 12/05/15 | R 25
FC Novokuznetsk 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
12:30 | 05/05/15 | R 24
Yakutiya Yakutsk 1
S-2 Novosibirsk 5
Maç Detayı
8 16 29 -13 16
11
B
14:00 | 30/05/15 | R 30
FC Irtysh Omsk 0
S-2 Novosibirsk 0
Maç Detayı
M
14:00 | 25/05/15 | R 28
Tom Tomsk 2 3
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 15/05/15 | R 26
S-2 Novosibirsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 12/05/15 | R 25
S-2 Novosibirsk 0
FC Chita 1
Maç Detayı
G
12:30 | 05/05/15 | R 24
Yakutiya Yakutsk 1
S-2 Novosibirsk 5
Maç Detayı
B
11:00 | 02/05/15 | R 23
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
9 16 39 -23 16
11
M
14:30 | 01/06/15 | R 29
FC Novokuznetsk 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
M
15:30 | 29/05/15 | R 30
Dynamo Barnaul 3
Tom Tomsk 2 2
Maç Detayı
G
14:00 | 25/05/15 | R 28
Tom Tomsk 2 3
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 22/05/15 | R 27
Tom Tomsk 2 0
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
M
12:30 | 05/05/15 | R 24
FC Chita 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 02/05/15 | R 23
FC Radian Baikal Irkutsk 4
Tom Tomsk 2 1
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 14 8 6 8
16
G
14:30 | 01/06/15 | R 29
FC Novokuznetsk 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
B
14:30 | 15/05/15 | R 26
FC Novokuznetsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
Maç Detayı
G
14:30 | 12/05/15 | R 25
FC Novokuznetsk 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
G
14:30 | 05/05/15 | R 24
FC Novokuznetsk 5
Dynamo Barnaul 0
Maç Detayı
B
11:00 | 23/10/14 | R 20
FC Novokuznetsk 1
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 20/10/14 | R 19
FC Novokuznetsk 1
S-2 Novosibirsk 0
Maç Detayı
2 9 4 5 8
15
B
13:30 | 25/05/15 | R 28
FC Radian Baikal Irkutsk 2
Dynamo Barnaul 2
Maç Detayı
B
13:30 | 22/05/15 | R 27
FC Radian Baikal Irkutsk 1
FC Novokuznetsk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 02/05/15 | R 23
FC Radian Baikal Irkutsk 4
Tom Tomsk 2 1
Maç Detayı
B
12:00 | 25/04/15 | R 22
FC Radian Baikal Irkutsk 1
FC Chita 1
Maç Detayı
G
11:00 | 03/10/14 | R 16
FC Radian Baikal Irkutsk 3
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
11:00 | 30/09/14 | R 15
FC Radian Baikal Irkutsk 0
FC Irtysh Omsk 2
Maç Detayı
3 10 5 5 8
14
G
11:30 | 04/06/15 | R 30
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
FC Chita 0
Maç Detayı
M
11:30 | 01/06/15 | R 29
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
10:00 | 05/05/15 | R 24
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
B
11:00 | 02/05/15 | R 23
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
G
08:00 | 23/10/14 | R 20
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
G
09:00 | 03/10/14 | R 16
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 3
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
4 12 8 4 8
12
B
14:00 | 30/05/15 | R 30
FC Irtysh Omsk 0
S-2 Novosibirsk 0
Maç Detayı
G
15:30 | 15/05/15 | R 26
FC Irtysh Omsk 2
FC Chita 0
Maç Detayı
B
15:30 | 12/05/15 | R 25
FC Irtysh Omsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
12:00 | 25/04/15 | R 22
FC Irtysh Omsk 0
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 13/10/14 | R 18
FC Irtysh Omsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Maç Detayı
M
13:00 | 10/10/14 | R 17
FC Irtysh Omsk 0
Yakutiya Yakutsk 2
Maç Detayı
5 20 17 3 8
10
G
15:30 | 29/05/15 | R 30
Dynamo Barnaul 3
Tom Tomsk 2 2
Maç Detayı
G
15:30 | 15/05/15 | R 26
Dynamo Barnaul 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
15:30 | 12/05/15 | R 25
Dynamo Barnaul 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
B
15:30 | 22/04/15 | R 21
Dynamo Barnaul 1
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 23/10/14 | R 20
Dynamo Barnaul 4
S-2 Novosibirsk 2
Maç Detayı
B
13:00 | 20/10/14 | R 19
Dynamo Barnaul 2
FC Irtysh Omsk 2
Maç Detayı
6 10 13 -3 8
10
G
12:30 | 04/06/15 | R 30
Yakutiya Yakutsk 2
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
M
11:00 | 24/05/15 | R 28
Yakutiya Yakutsk 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
M
12:30 | 05/05/15 | R 24
Yakutiya Yakutsk 1
S-2 Novosibirsk 5
Maç Detayı
M
10:00 | 02/05/15 | R 23
Yakutiya Yakutsk 1
FC Irtysh Omsk 4
Maç Detayı
G
11:30 | 20/10/14 | R 19
Yakutiya Yakutsk 4
Tom Tomsk 2 2
Maç Detayı
M
11:30 | 03/10/14 | R 16
Yakutiya Yakutsk 0
Dynamo Barnaul 3
Maç Detayı
7 6 10 -4 8
9
G
12:30 | 31/05/15 | R 29
FC Chita 2
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
G
12:30 | 25/05/15 | R 28
FC Chita 2
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
G
12:30 | 22/05/15 | R 27
FC Chita 2
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
G
12:30 | 05/05/15 | R 24
FC Chita 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
B
10:00 | 20/10/14 | R 19
FC Chita 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
M
11:00 | 03/10/14 | R 16
FC Chita 0
FC Irtysh Omsk 3
Maç Detayı
8 9 19 -10 8
6
G
14:00 | 25/05/15 | R 28
Tom Tomsk 2 3
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 22/05/15 | R 27
Tom Tomsk 2 0
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
B
11:00 | 25/04/15 | R 22
Tom Tomsk 2 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Maç Detayı
G
13:00 | 22/04/15 | R 21
Tom Tomsk 2 2
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
G
14:30 | 13/10/14 | R 18
Tom Tomsk 2 3
FC Chita 1
Maç Detayı
M
14:30 | 10/10/14 | R 17
Tom Tomsk 2 0
FC Radian Baikal Irkutsk 4
Maç Detayı
9 9 14 -5 8
5
B
14:00 | 15/05/15 | R 26
S-2 Novosibirsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 12/05/15 | R 25
S-2 Novosibirsk 0
FC Chita 1
Maç Detayı
G
16:00 | 25/04/15 | R 22
S-2 Novosibirsk 3
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
M
14:00 | 22/04/15 | R 21
S-2 Novosibirsk 0
FC Novokuznetsk 3
Maç Detayı
G
12:00 | 13/10/14 | R 18
S-2 Novosibirsk 2
Yakutiya Yakutsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 10/10/14 | R 17
S-2 Novosibirsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 16 5 11 8
18
M
12:30 | 04/06/15 | R 30
Yakutiya Yakutsk 2
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
G
11:30 | 01/06/15 | R 29
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 15/05/15 | R 26
S-2 Novosibirsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
15:30 | 12/05/15 | R 25
FC Irtysh Omsk 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
B
10:00 | 20/10/14 | R 19
FC Chita 1
FC Radian Baikal Irkutsk 1
Maç Detayı
G
14:30 | 10/10/14 | R 17
Tom Tomsk 2 0
FC Radian Baikal Irkutsk 4
Maç Detayı
2 14 6 8 8
17
G
14:00 | 22/05/15 | R 27
Tom Tomsk 2 0
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
B
10:00 | 05/05/15 | R 24
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
FC Irtysh Omsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 02/05/15 | R 23
Yakutiya Yakutsk 1
FC Irtysh Omsk 4
Maç Detayı
B
15:30 | 22/04/15 | R 21
Dynamo Barnaul 1
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
B
11:00 | 23/10/14 | R 20
FC Novokuznetsk 1
FC Irtysh Omsk 1
Maç Detayı
B
13:00 | 20/10/14 | R 19
Dynamo Barnaul 2
FC Irtysh Omsk 2
Maç Detayı
3 13 5 8 8
16
B
13:30 | 25/05/15 | R 28
FC Radian Baikal Irkutsk 2
Dynamo Barnaul 2
Maç Detayı
M
12:30 | 22/05/15 | R 27
FC Chita 2
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
M
14:30 | 05/05/15 | R 24
FC Novokuznetsk 5
Dynamo Barnaul 0
Maç Detayı
M
16:00 | 25/04/15 | R 22
S-2 Novosibirsk 3
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
G
11:30 | 03/10/14 | R 16
Yakutiya Yakutsk 0
Dynamo Barnaul 3
Maç Detayı
G
09:00 | 30/09/14 | R 15
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
Dynamo Barnaul 1
Maç Detayı
4 11 8 3 8
12
M
12:30 | 25/05/15 | R 28
FC Chita 2
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
B
13:30 | 22/05/15 | R 27
FC Radian Baikal Irkutsk 1
FC Novokuznetsk 1
Maç Detayı
B
12:00 | 25/04/15 | R 22
FC Irtysh Omsk 0
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 22/04/15 | R 21
S-2 Novosibirsk 0
FC Novokuznetsk 3
Maç Detayı
G
13:00 | 13/10/14 | R 18
Dynamo Barnaul 0
FC Novokuznetsk 3
Maç Detayı
M
09:00 | 03/10/14 | R 16
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 3
FC Novokuznetsk 0
Maç Detayı
5 7 10 -3 8
11
G
11:00 | 24/05/15 | R 28
Yakutiya Yakutsk 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
B
14:30 | 15/05/15 | R 26
FC Novokuznetsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 0
Maç Detayı
G
15:30 | 12/05/15 | R 25
Dynamo Barnaul 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
Maç Detayı
B
11:00 | 25/04/15 | R 22
Tom Tomsk 2 1
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Maç Detayı
G
13:00 | 13/10/14 | R 18
FC Irtysh Omsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Maç Detayı
G
14:00 | 10/10/14 | R 17
S-2 Novosibirsk 0
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Maç Detayı
6 10 14 -4 8
11
M
11:30 | 04/06/15 | R 30
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 2
FC Chita 0
Maç Detayı
M
15:30 | 15/05/15 | R 26
FC Irtysh Omsk 2
FC Chita 0
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/15 | R 25
S-2 Novosibirsk 0
FC Chita 1
Maç Detayı
B
12:00 | 25/04/15 | R 22
FC Radian Baikal Irkutsk 1
FC Chita 1
Maç Detayı
M
14:30 | 13/10/14 | R 18
Tom Tomsk 2 3
FC Chita 1
Maç Detayı
M
14:00 | 23/09/14 | R 14
FC Novokuznetsk 3
FC Chita 0
Maç Detayı
7 13 16 -3 8
7
M
12:30 | 31/05/15 | R 29
FC Chita 2
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
15:30 | 15/05/15 | R 26
Dynamo Barnaul 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
14:30 | 12/05/15 | R 25
FC Novokuznetsk 1
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 22/04/15 | R 21
Tom Tomsk 2 2
Yakutiya Yakutsk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 13/10/14 | R 18
S-2 Novosibirsk 2
Yakutiya Yakutsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 10/10/14 | R 17
FC Irtysh Omsk 0
Yakutiya Yakutsk 2
Maç Detayı
8 7 15 -8 8
6
B
14:00 | 30/05/15 | R 30
FC Irtysh Omsk 0
S-2 Novosibirsk 0
Maç Detayı
M
14:00 | 25/05/15 | R 28
Tom Tomsk 2 3
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
G
12:30 | 05/05/15 | R 24
Yakutiya Yakutsk 1
S-2 Novosibirsk 5
Maç Detayı
B
11:00 | 02/05/15 | R 23
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
S-2 Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 23/10/14 | R 20
Dynamo Barnaul 4
S-2 Novosibirsk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 20/10/14 | R 19
FC Novokuznetsk 1
S-2 Novosibirsk 0
Maç Detayı
9 7 20 -13 8
5
M
14:30 | 01/06/15 | R 29
FC Novokuznetsk 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
M
15:30 | 29/05/15 | R 30
Dynamo Barnaul 3
Tom Tomsk 2 2
Maç Detayı
M
12:30 | 05/05/15 | R 24
FC Chita 3
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 02/05/15 | R 23
FC Radian Baikal Irkutsk 4
Tom Tomsk 2 1
Maç Detayı
M
08:00 | 23/10/14 | R 20
FC Smena Komsomolsk-na-Amure 1
Tom Tomsk 2 0
Maç Detayı
M
11:30 | 20/10/14 | R 19
Yakutiya Yakutsk 4
Tom Tomsk 2 2
Maç Detayı
Takım Ev Sahibi Deplasman
20/09/14 1:2
20/08/14 0:3
22/04/15 1:1
22/07/14 1:0
13/10/14 0:3
02/08/14 3:2
23/09/14 2:4
25/05/15 2:2
12/05/15 1:2
30/09/14 0:1
23/10/14 4:2
25/04/15 3:1
29/05/15 3:2
13/09/14 0:1
15/05/15 1:0
03/10/14 0:3
20/08/14 0:3
20/09/14 1:2
03/10/14 0:3
15/05/15 2:0
25/05/15 2:0
23/09/14 3:0
20/10/14 1:1
22/07/14 0:0
13/09/14 1:1
04/06/15 2:0
30/09/14 2:0
12/05/15 0:1
02/08/14 0:2
13/10/14 3:1
10/09/14 2:0
31/08/14 1:2
22/07/14 1:0
22/04/15 1:1
15/05/15 2:0
03/10/14 0:3
19/07/14 1:2
23/10/14 1:1
10/08/14 0:2
30/09/14 0:2
13/10/14 0:1
05/05/15 0:0
30/05/15 0:0
10/09/14 1:2
20/09/14 5:0
20/08/14 0:2
10/10/14 0:2
30/07/14 0:1
02/08/14 3:2
13/10/14 0:3
23/09/14 3:0
25/05/15 2:0
23/10/14 1:1
19/07/14 1:2
20/09/14 1:1
22/05/15 1:1
15/05/15 0:0
03/10/14 3:0
20/10/14 1:0
22/07/14 2:2
31/08/14 1:1
10/09/14 0:3
12/05/15 1:0
30/09/14 1:1
25/05/15 2:2
23/09/14 2:4
22/07/14 0:0
20/10/14 1:1
30/09/14 0:2
10/08/14 0:2
22/05/15 1:1
20/09/14 1:1
10/09/14 2:0
01/06/15 0:1
03/10/14 3:1
15/05/15 1:1
02/05/15 4:1
10/10/14 0:4
13/09/14 1:1
03/09/14 0:2
30/09/14 0:1
12/05/15 1:2
04/06/15 2:0
13/09/14 1:1
05/05/15 0:0
13/10/14 0:1
03/10/14 3:0
15/05/15 0:0
01/06/15 0:1
10/09/14 2:0
30/07/14 0:1
10/10/14 0:1
23/10/14 1:0
22/07/14 4:1
20/09/14 2:0
24/05/15 1:2
25/04/15 3:1
23/10/14 4:2
12/05/15 0:1
30/09/14 2:0
10/09/14 1:2
30/05/15 0:0
22/07/14 2:2
20/10/14 1:0
15/05/15 1:1
03/10/14 3:1
10/10/14 0:1
30/07/14 0:1
23/09/14 1:1
25/05/15 3:1
13/10/14 2:1
02/08/14 2:1
13/09/14 0:1
29/05/15 3:2
13/10/14 3:1
02/08/14 0:2
20/08/14 0:2
20/09/14 5:0
10/09/14 0:3
31/08/14 1:1
10/10/14 0:4
02/05/15 4:1
22/07/14 4:1
23/10/14 1:0
25/05/15 3:1
23/09/14 1:1
22/04/15 2:0
20/10/14 4:2
03/10/14 0:3
15/05/15 1:0
31/08/14 1:2
10/09/14 2:0
30/07/14 0:1
10/10/14 0:2
30/09/14 1:1
12/05/15 1:0
03/09/14 0:2
13/09/14 1:1
24/05/15 1:2
20/09/14 2:0
02/08/14 2:1
13/10/14 2:1
20/10/14 4:2
22/04/15 2:0