Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 24 17 5 2 38 8 30 56
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Mordovia Saransk 2
Ural-2 0
Maç Detayı
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Orenburg 2 1
FC Mordovia Saransk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 16/05/18 | R 24
FC Mordovia Saransk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
13:00 | 11/05/18 | R 23
Krylya Sovetov II 0
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
M
19:00 | 04/05/18 | R 22
FC Mordovia Saransk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/18 | R 21
Nosta Novotroitsk 3
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
2 24 14 7 3 41 19 22 49
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Chelyabinsk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
13:00 | 20/05/18 | R 25
Krylya Sovetov II 1
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 16/05/18 | R 24
FC Chelyabinsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/18 | R 23
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Chelyabinsk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/18 | R 21
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
3 24 14 4 6 35 22 13 46
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Chelyabinsk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
M
19:00 | 16/05/18 | R 24
FC Mordovia Saransk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
18:00 | 11/05/18 | R 23
Syzran-2003 2
Ural-2 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/05/18 | R 22
Orenburg 2 0
Syzran-2003 2
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/18 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Syzran-2003 2
Maç Detayı
G
16:00 | 21/04/18 | R 20
Syzran-2003 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
4 24 13 6 5 37 19 18 45
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
G
18:30 | 21/05/18 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
16:00 | 16/05/18 | R 24
FC Chelyabinsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
19:00 | 04/05/18 | R 22
FC Mordovia Saransk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/04/18 | R 21
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Ural-2 1
Maç Detayı
B
14:00 | 20/04/18 | R 20
Orenburg 2 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Maç Detayı
5 24 13 3 8 28 17 11 42
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/05/18 | R 25
Zenit Izhevsk 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 16/05/18 | R 24
FK Volga Ulyanovsk 3
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 11/05/18 | R 23
Zenit Izhevsk 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
B
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Chelyabinsk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 21/04/18 | R 20
FC Mordovia Saransk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
6 24 12 6 6 42 21 21 42
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 20/05/18 | R 25
Ural-2 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 16/05/18 | R 24
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
18:00 | 11/05/18 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
Orenburg 2 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/18 | R 22
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/18 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Syzran-2003 2
Maç Detayı
7 24 12 5 7 33 17 16 41
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Nosta Novotroitsk 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 16/05/18 | R 24
FK Volga Ulyanovsk 3
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/18 | R 23
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/18 | R 22
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 28/04/18 | R 21
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
8 24 10 6 8 40 30 10 36
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Nosta Novotroitsk 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 16/05/18 | R 24
FC Lada Tolyati 2
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/18 | R 23
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/18 | R 21
Nosta Novotroitsk 3
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
B
13:00 | 21/04/18 | R 20
Ural-2 1
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
9 24 8 1 15 25 51 -26 25
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Lada Tolyati 5
Krylya Sovetov II 1
Maç Detayı
M
18:30 | 21/05/18 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
17:00 | 16/05/18 | R 24
FC Lada Tolyati 2
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/18 | R 23
Zenit Izhevsk 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Lada Tolyati 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 28/04/18 | R 21
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
10 24 5 2 17 19 33 -14 17
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Mordovia Saransk 2
Ural-2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 20/05/18 | R 25
Ural-2 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
13:00 | 16/05/18 | R 24
Ural-2 1
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 11/05/18 | R 23
Syzran-2003 2
Ural-2 0
Maç Detayı
G
13:00 | 04/05/18 | R 22
Ural-2 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/04/18 | R 21
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Ural-2 1
Maç Detayı
11 24 4 4 16 18 41 -23 16
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 20/05/18 | R 25
Zenit Izhevsk 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 16/05/18 | R 24
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/18 | R 23
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Lada Tolyati 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/18 | R 21
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
12 24 2 7 15 15 45 -30 13
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Orenburg 2 1
FC Mordovia Saransk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 16/05/18 | R 24
Ural-2 1
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 11/05/18 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
14:00 | 04/05/18 | R 22
Orenburg 2 0
Syzran-2003 2
Maç Detayı
M
13:00 | 29/04/18 | R 21
Krylya Sovetov II 2
Orenburg 2 0
Maç Detayı
B
14:00 | 20/04/18 | R 20
Orenburg 2 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Maç Detayı
13 24 3 2 19 15 63 -48 11
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Lada Tolyati 5
Krylya Sovetov II 1
Maç Detayı
M
13:00 | 20/05/18 | R 25
Krylya Sovetov II 1
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 11/05/18 | R 23
Krylya Sovetov II 0
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 04/05/18 | R 22
Ural-2 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
G
13:00 | 29/04/18 | R 21
Krylya Sovetov II 2
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/04/18 | R 20
Syzran-2003 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 12 9 2 1 18 2 16 29
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Mordovia Saransk 2
Ural-2 0
Maç Detayı
G
19:00 | 16/05/18 | R 24
FC Mordovia Saransk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/05/18 | R 22
FC Mordovia Saransk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
B
17:00 | 21/04/18 | R 20
FC Mordovia Saransk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 10/04/18 | R 18
FC Mordovia Saransk 2
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/10/17 | R 16
FC Mordovia Saransk 3
FC Chelyabinsk 0
Maç Detayı
2 12 9 1 2 19 9 10 28
G
18:00 | 11/05/18 | R 23
Syzran-2003 2
Ural-2 0
Maç Detayı
G
16:00 | 21/04/18 | R 20
Syzran-2003 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
G
18:00 | 10/04/18 | R 18
Syzran-2003 1
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 04/11/17 | R 17
Syzran-2003 2
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/10/17 | R 16
Syzran-2003 2
Anzhi Junior Zelenodolsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/10/17 | R 12
Syzran-2003 0
FC Mordovia Saransk 1
Maç Detayı
3 12 8 3 1 21 8 13 27
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Chelyabinsk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
16:00 | 16/05/18 | R 24
FC Chelyabinsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
B
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Chelyabinsk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/18 | R 20
FC Chelyabinsk 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
15:30 | 10/04/18 | R 18
FC Chelyabinsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
G
13:00 | 21/10/17 | R 15
FC Chelyabinsk 2
Ural-2 0
Maç Detayı
4 12 8 2 2 20 8 12 26
G
18:30 | 21/05/18 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/04/18 | R 21
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Ural-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/04/18 | R 19
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/10/17 | R 16
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/10/17 | R 14
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Anzhi Junior Zelenodolsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/10/17 | R 12
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
5 12 6 2 4 19 9 10 20
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
G
17:00 | 16/05/18 | R 24
FK Volga Ulyanovsk 3
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/18 | R 22
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 28/04/18 | R 21
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
17:00 | 04/11/17 | R 17
FK Volga Ulyanovsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
B
17:00 | 21/10/17 | R 15
FK Volga Ulyanovsk 0
Syzran-2003 0
Maç Detayı
6 12 6 1 5 15 9 6 19
G
16:00 | 20/05/18 | R 25
Zenit Izhevsk 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 11/05/18 | R 23
Zenit Izhevsk 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
13:00 | 16/04/18 | R 19
Zenit Izhevsk 0
Ural-2 1
Maç Detayı
G
14:30 | 21/10/17 | R 15
Zenit Izhevsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
M
14:00 | 01/10/17 | R 12
Zenit Izhevsk 0
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 17/09/17 | R 10
Zenit Izhevsk 1
FC Chelyabinsk 0
Maç Detayı
7 12 5 4 3 21 14 7 19
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Nosta Novotroitsk 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/18 | R 23
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/18 | R 21
Nosta Novotroitsk 3
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 15/04/18 | R 19
Nosta Novotroitsk 1
Orenburg 2 1
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/17 | R 17
Nosta Novotroitsk 5
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
M
14:00 | 14/10/17 | R 14
Nosta Novotroitsk 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
8 12 5 4 3 23 10 13 19
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 11/05/18 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
Orenburg 2 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/18 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Syzran-2003 2
Maç Detayı
G
14:00 | 15/04/18 | R 19
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/17 | R 17
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Maç Detayı
M
14:00 | 21/10/17 | R 15
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
9 12 4 1 7 12 21 -9 13
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Lada Tolyati 5
Krylya Sovetov II 1
Maç Detayı
G
17:00 | 16/05/18 | R 24
FC Lada Tolyati 2
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Lada Tolyati 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
14:00 | 20/04/18 | R 20
FC Lada Tolyati 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/04/18 | R 19
FC Lada Tolyati 0
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
M
17:30 | 03/11/17 | R 17
FC Lada Tolyati 0
FC Mordovia Saransk 4
Maç Detayı
10 12 3 2 7 15 17 -2 11
M
12:00 | 20/05/18 | R 25
Ural-2 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
13:00 | 16/05/18 | R 24
Ural-2 1
Orenburg 2 0
Maç Detayı
G
13:00 | 04/05/18 | R 22
Ural-2 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
B
13:00 | 21/04/18 | R 20
Ural-2 1
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 10/04/18 | R 18
Ural-2 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 28/10/17 | R 16
Ural-2 2
FC Lada Tolyati 3
Maç Detayı
11 12 2 4 6 11 20 -9 10
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Orenburg 2 1
FC Mordovia Saransk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 04/05/18 | R 22
Orenburg 2 0
Syzran-2003 2
Maç Detayı
B
14:00 | 20/04/18 | R 20
Orenburg 2 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Maç Detayı
M
14:00 | 10/04/18 | R 18
Orenburg 2 0
Zenit Izhevsk 4
Maç Detayı
M
13:00 | 28/10/17 | R 16
Orenburg 2 0
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
B
11:00 | 14/10/17 | R 14
Orenburg 2 2
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
12 12 2 2 8 9 20 -11 8
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 16/05/18 | R 24
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/18 | R 23
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/18 | R 21
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/04/18 | R 19
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Mordovia Saransk 3
Maç Detayı
B
13:00 | 04/11/17 | R 17
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Orenburg 2 0
Maç Detayı
13 12 2 1 9 11 25 -14 7
M
13:00 | 20/05/18 | R 25
Krylya Sovetov II 1
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 11/05/18 | R 23
Krylya Sovetov II 0
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
G
13:00 | 29/04/18 | R 21
Krylya Sovetov II 2
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 10/04/18 | R 18
Krylya Sovetov II 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
M
14:00 | 28/10/17 | R 16
Krylya Sovetov II 0
Zenit Izhevsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 21/10/17 | R 15
Krylya Sovetov II 1
Anzhi Junior Zelenodolsk 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 12 8 3 1 20 6 14 27
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Orenburg 2 1
FC Mordovia Saransk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 11/05/18 | R 23
Krylya Sovetov II 0
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/18 | R 21
Nosta Novotroitsk 3
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/04/18 | R 19
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Mordovia Saransk 3
Maç Detayı
G
17:30 | 03/11/17 | R 17
FC Lada Tolyati 0
FC Mordovia Saransk 4
Maç Detayı
2 12 7 2 3 13 8 5 23
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 16/05/18 | R 24
FK Volga Ulyanovsk 3
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Chelyabinsk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 21/04/18 | R 20
FC Mordovia Saransk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 10/04/18 | R 18
Orenburg 2 0
Zenit Izhevsk 4
Maç Detayı
M
16:00 | 04/11/17 | R 17
Syzran-2003 2
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
3 12 7 2 3 19 11 8 23
G
12:00 | 20/05/18 | R 25
Ural-2 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 16/05/18 | R 24
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/18 | R 22
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
14:00 | 20/04/18 | R 20
FC Lada Tolyati 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
15:30 | 10/04/18 | R 18
FC Chelyabinsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
4 12 6 4 2 20 11 9 22
G
13:00 | 20/05/18 | R 25
Krylya Sovetov II 1
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/18 | R 23
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/18 | R 21
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 15/04/18 | R 19
FC Lada Tolyati 0
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
M
16:00 | 28/10/17 | R 16
FC Mordovia Saransk 3
FC Chelyabinsk 0
Maç Detayı
B
11:00 | 14/10/17 | R 14
Orenburg 2 2
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
5 12 6 3 3 14 8 6 21
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Nosta Novotroitsk 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/18 | R 23
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/18 | R 20
FC Chelyabinsk 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/04/18 | R 18
FC Mordovia Saransk 2
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
G
13:00 | 28/10/17 | R 16
Orenburg 2 0
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 13/10/17 | R 14
Krylya Sovetov II 0
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
6 12 5 4 3 17 11 6 19
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
M
16:00 | 16/05/18 | R 24
FC Chelyabinsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
19:00 | 04/05/18 | R 22
FC Mordovia Saransk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
B
14:00 | 20/04/18 | R 20
Orenburg 2 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Maç Detayı
G
13:00 | 10/04/18 | R 18
Krylya Sovetov II 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/17 | R 17
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Maç Detayı
7 12 5 3 4 16 13 3 18
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Chelyabinsk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
M
19:00 | 16/05/18 | R 24
FC Mordovia Saransk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/05/18 | R 22
Orenburg 2 0
Syzran-2003 2
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/18 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Syzran-2003 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/04/18 | R 19
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Syzran-2003 0
Maç Detayı
B
17:00 | 21/10/17 | R 15
FK Volga Ulyanovsk 0
Syzran-2003 0
Maç Detayı
8 12 5 2 5 19 16 3 17
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 16/05/18 | R 24
FC Lada Tolyati 2
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
B
13:00 | 21/04/18 | R 20
Ural-2 1
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 10/04/18 | R 18
Syzran-2003 1
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/10/17 | R 16
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 21/10/17 | R 15
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
9 12 4 0 8 13 30 -17 12
M
18:30 | 21/05/18 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/18 | R 23
Zenit Izhevsk 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
17:00 | 28/04/18 | R 21
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
13:00 | 28/10/17 | R 16
Ural-2 2
FC Lada Tolyati 3
Maç Detayı
M
16:00 | 01/10/17 | R 12
Nosta Novotroitsk 3
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
M
15:00 | 17/09/17 | R 10
Anzhi Junior Zelenodolsk 3
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
10 12 2 2 8 9 21 -12 8
M
16:00 | 20/05/18 | R 25
Zenit Izhevsk 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Lada Tolyati 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 10/04/18 | R 18
Ural-2 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/10/17 | R 16
Syzran-2003 2
Anzhi Junior Zelenodolsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 21/10/17 | R 15
Krylya Sovetov II 1
Anzhi Junior Zelenodolsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/10/17 | R 14
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Anzhi Junior Zelenodolsk 1
Maç Detayı
11 12 2 0 10 4 16 -12 6
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Mordovia Saransk 2
Ural-2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 11/05/18 | R 23
Syzran-2003 2
Ural-2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/04/18 | R 21
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Ural-2 1
Maç Detayı
G
13:00 | 16/04/18 | R 19
Zenit Izhevsk 0
Ural-2 1
Maç Detayı
M
17:00 | 04/11/17 | R 17
FK Volga Ulyanovsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 21/10/17 | R 15
FC Chelyabinsk 2
Ural-2 0
Maç Detayı
12 12 1 1 10 4 38 -34 4
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Lada Tolyati 5
Krylya Sovetov II 1
Maç Detayı
M
13:00 | 04/05/18 | R 22
Ural-2 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/04/18 | R 20
Syzran-2003 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
M
14:00 | 15/04/18 | R 19
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/17 | R 17
Nosta Novotroitsk 5
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
B
13:00 | 07/10/17 | R 13
FC Chelyabinsk 1
Krylya Sovetov II 1
Maç Detayı
13 12 0 3 9 4 25 -21 3
M
13:00 | 16/05/18 | R 24
Ural-2 1
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 11/05/18 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 29/04/18 | R 21
Krylya Sovetov II 2
Orenburg 2 0
Maç Detayı
B
14:00 | 15/04/18 | R 19
Nosta Novotroitsk 1
Orenburg 2 1
Maç Detayı
B
13:00 | 04/11/17 | R 17
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Orenburg 2 0
Maç Detayı
B
17:30 | 20/10/17 | R 15
FC Lada Tolyati 0
Orenburg 2 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 24 17 5 2 38 8 30 56 12 9 2 1 18 2 16 29 12 8 3 1 20 6 14 27
2 24 14 7 3 41 19 22 49 12 8 3 1 21 8 13 27 12 6 4 2 20 11 9 22
3 24 14 4 6 35 22 13 46 12 9 1 2 19 9 10 28 12 5 3 4 16 13 3 18
4 24 13 6 5 37 19 18 45 12 8 2 2 20 8 12 26 12 5 4 3 17 11 6 19
5 24 13 3 8 28 17 11 42 12 6 1 5 15 9 6 19 12 7 2 3 13 8 5 23
6 24 12 6 6 42 21 21 42 12 5 4 3 23 10 13 19 12 7 2 3 19 11 8 23
7 24 12 5 7 33 17 16 41 12 6 2 4 19 9 10 20 12 6 3 3 14 8 6 21
8 24 10 6 8 40 30 10 36 12 5 4 3 21 14 7 19 12 5 2 5 19 16 3 17
9 24 8 1 15 25 51 -26 25 12 4 1 7 12 21 -9 13 12 4 0 8 13 30 -17 12
10 24 5 2 17 19 33 -14 17 12 3 2 7 15 17 -2 11 12 2 0 10 4 16 -12 6
11 24 4 4 16 18 41 -23 16 12 2 2 8 9 20 -11 8 12 2 2 8 9 21 -12 8
12 24 2 7 15 15 45 -30 13 12 2 4 6 11 20 -9 10 12 0 3 9 4 25 -21 3
13 24 3 2 19 15 63 -48 11 12 2 1 9 11 25 -14 7 12 1 1 10 4 38 -34 4
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 38 8 30 24
56
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Mordovia Saransk 2
Ural-2 0
Maç Detayı
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Orenburg 2 1
FC Mordovia Saransk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 16/05/18 | R 24
FC Mordovia Saransk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
13:00 | 11/05/18 | R 23
Krylya Sovetov II 0
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
M
19:00 | 04/05/18 | R 22
FC Mordovia Saransk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/18 | R 21
Nosta Novotroitsk 3
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
2 41 19 22 24
49
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Chelyabinsk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
13:00 | 20/05/18 | R 25
Krylya Sovetov II 1
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 16/05/18 | R 24
FC Chelyabinsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/18 | R 23
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Chelyabinsk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/18 | R 21
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
3 35 22 13 24
46
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Chelyabinsk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
M
19:00 | 16/05/18 | R 24
FC Mordovia Saransk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
18:00 | 11/05/18 | R 23
Syzran-2003 2
Ural-2 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/05/18 | R 22
Orenburg 2 0
Syzran-2003 2
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/18 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Syzran-2003 2
Maç Detayı
G
16:00 | 21/04/18 | R 20
Syzran-2003 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
4 37 19 18 24
45
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
G
18:30 | 21/05/18 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
16:00 | 16/05/18 | R 24
FC Chelyabinsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
19:00 | 04/05/18 | R 22
FC Mordovia Saransk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/04/18 | R 21
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Ural-2 1
Maç Detayı
B
14:00 | 20/04/18 | R 20
Orenburg 2 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Maç Detayı
5 28 17 11 24
42
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 20/05/18 | R 25
Zenit Izhevsk 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 16/05/18 | R 24
FK Volga Ulyanovsk 3
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 11/05/18 | R 23
Zenit Izhevsk 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
B
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Chelyabinsk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 21/04/18 | R 20
FC Mordovia Saransk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
6 42 21 21 24
42
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 20/05/18 | R 25
Ural-2 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 16/05/18 | R 24
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
18:00 | 11/05/18 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
Orenburg 2 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/18 | R 22
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/18 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Syzran-2003 2
Maç Detayı
7 33 17 16 24
41
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Nosta Novotroitsk 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 16/05/18 | R 24
FK Volga Ulyanovsk 3
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/18 | R 23
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/18 | R 22
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 28/04/18 | R 21
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
8 40 30 10 24
36
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Nosta Novotroitsk 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 16/05/18 | R 24
FC Lada Tolyati 2
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/18 | R 23
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/18 | R 21
Nosta Novotroitsk 3
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
B
13:00 | 21/04/18 | R 20
Ural-2 1
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
9 25 51 -26 24
25
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Lada Tolyati 5
Krylya Sovetov II 1
Maç Detayı
M
18:30 | 21/05/18 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
17:00 | 16/05/18 | R 24
FC Lada Tolyati 2
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/18 | R 23
Zenit Izhevsk 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Lada Tolyati 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 28/04/18 | R 21
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
10 19 33 -14 24
17
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Mordovia Saransk 2
Ural-2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 20/05/18 | R 25
Ural-2 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
13:00 | 16/05/18 | R 24
Ural-2 1
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 11/05/18 | R 23
Syzran-2003 2
Ural-2 0
Maç Detayı
G
13:00 | 04/05/18 | R 22
Ural-2 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/04/18 | R 21
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Ural-2 1
Maç Detayı
11 18 41 -23 24
16
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 20/05/18 | R 25
Zenit Izhevsk 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 16/05/18 | R 24
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/18 | R 23
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Lada Tolyati 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/18 | R 21
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
12 15 45 -30 24
13
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Orenburg 2 1
FC Mordovia Saransk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 16/05/18 | R 24
Ural-2 1
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 11/05/18 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
14:00 | 04/05/18 | R 22
Orenburg 2 0
Syzran-2003 2
Maç Detayı
M
13:00 | 29/04/18 | R 21
Krylya Sovetov II 2
Orenburg 2 0
Maç Detayı
B
14:00 | 20/04/18 | R 20
Orenburg 2 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Maç Detayı
13 15 63 -48 24
11
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Lada Tolyati 5
Krylya Sovetov II 1
Maç Detayı
M
13:00 | 20/05/18 | R 25
Krylya Sovetov II 1
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 11/05/18 | R 23
Krylya Sovetov II 0
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 04/05/18 | R 22
Ural-2 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
G
13:00 | 29/04/18 | R 21
Krylya Sovetov II 2
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/04/18 | R 20
Syzran-2003 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 18 2 16 12
29
G
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Mordovia Saransk 2
Ural-2 0
Maç Detayı
G
19:00 | 16/05/18 | R 24
FC Mordovia Saransk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
M
19:00 | 04/05/18 | R 22
FC Mordovia Saransk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
B
17:00 | 21/04/18 | R 20
FC Mordovia Saransk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 10/04/18 | R 18
FC Mordovia Saransk 2
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/10/17 | R 16
FC Mordovia Saransk 3
FC Chelyabinsk 0
Maç Detayı
2 19 9 10 12
28
G
18:00 | 11/05/18 | R 23
Syzran-2003 2
Ural-2 0
Maç Detayı
G
16:00 | 21/04/18 | R 20
Syzran-2003 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
G
18:00 | 10/04/18 | R 18
Syzran-2003 1
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 04/11/17 | R 17
Syzran-2003 2
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/10/17 | R 16
Syzran-2003 2
Anzhi Junior Zelenodolsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/10/17 | R 12
Syzran-2003 0
FC Mordovia Saransk 1
Maç Detayı
3 21 8 13 12
27
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Chelyabinsk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
16:00 | 16/05/18 | R 24
FC Chelyabinsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
B
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Chelyabinsk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/04/18 | R 20
FC Chelyabinsk 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
15:30 | 10/04/18 | R 18
FC Chelyabinsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
G
13:00 | 21/10/17 | R 15
FC Chelyabinsk 2
Ural-2 0
Maç Detayı
4 20 8 12 12
26
G
18:30 | 21/05/18 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
18:00 | 28/04/18 | R 21
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Ural-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/04/18 | R 19
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/10/17 | R 16
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 14/10/17 | R 14
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Anzhi Junior Zelenodolsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 01/10/17 | R 12
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
5 19 9 10 12
20
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
G
17:00 | 16/05/18 | R 24
FK Volga Ulyanovsk 3
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/18 | R 22
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 28/04/18 | R 21
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
17:00 | 04/11/17 | R 17
FK Volga Ulyanovsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
B
17:00 | 21/10/17 | R 15
FK Volga Ulyanovsk 0
Syzran-2003 0
Maç Detayı
6 15 9 6 12
19
G
16:00 | 20/05/18 | R 25
Zenit Izhevsk 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 11/05/18 | R 23
Zenit Izhevsk 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
13:00 | 16/04/18 | R 19
Zenit Izhevsk 0
Ural-2 1
Maç Detayı
G
14:30 | 21/10/17 | R 15
Zenit Izhevsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
M
14:00 | 01/10/17 | R 12
Zenit Izhevsk 0
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 17/09/17 | R 10
Zenit Izhevsk 1
FC Chelyabinsk 0
Maç Detayı
7 21 14 7 12
19
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Nosta Novotroitsk 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/18 | R 23
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/18 | R 21
Nosta Novotroitsk 3
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 15/04/18 | R 19
Nosta Novotroitsk 1
Orenburg 2 1
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/17 | R 17
Nosta Novotroitsk 5
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
M
14:00 | 14/10/17 | R 14
Nosta Novotroitsk 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
8 23 10 13 12
19
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 11/05/18 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
Orenburg 2 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/18 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Syzran-2003 2
Maç Detayı
G
14:00 | 15/04/18 | R 19
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/17 | R 17
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Maç Detayı
M
14:00 | 21/10/17 | R 15
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
9 12 21 -9 12
13
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Lada Tolyati 5
Krylya Sovetov II 1
Maç Detayı
G
17:00 | 16/05/18 | R 24
FC Lada Tolyati 2
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Lada Tolyati 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
14:00 | 20/04/18 | R 20
FC Lada Tolyati 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/04/18 | R 19
FC Lada Tolyati 0
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
M
17:30 | 03/11/17 | R 17
FC Lada Tolyati 0
FC Mordovia Saransk 4
Maç Detayı
10 15 17 -2 12
11
M
12:00 | 20/05/18 | R 25
Ural-2 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
13:00 | 16/05/18 | R 24
Ural-2 1
Orenburg 2 0
Maç Detayı
G
13:00 | 04/05/18 | R 22
Ural-2 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
B
13:00 | 21/04/18 | R 20
Ural-2 1
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 10/04/18 | R 18
Ural-2 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 28/10/17 | R 16
Ural-2 2
FC Lada Tolyati 3
Maç Detayı
11 11 20 -9 12
10
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Orenburg 2 1
FC Mordovia Saransk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 04/05/18 | R 22
Orenburg 2 0
Syzran-2003 2
Maç Detayı
B
14:00 | 20/04/18 | R 20
Orenburg 2 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Maç Detayı
M
14:00 | 10/04/18 | R 18
Orenburg 2 0
Zenit Izhevsk 4
Maç Detayı
M
13:00 | 28/10/17 | R 16
Orenburg 2 0
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
B
11:00 | 14/10/17 | R 14
Orenburg 2 2
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
12 9 20 -11 12
8
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 16/05/18 | R 24
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/18 | R 23
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/18 | R 21
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 15/04/18 | R 19
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Mordovia Saransk 3
Maç Detayı
B
13:00 | 04/11/17 | R 17
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Orenburg 2 0
Maç Detayı
13 11 25 -14 12
7
M
13:00 | 20/05/18 | R 25
Krylya Sovetov II 1
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 11/05/18 | R 23
Krylya Sovetov II 0
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
G
13:00 | 29/04/18 | R 21
Krylya Sovetov II 2
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 10/04/18 | R 18
Krylya Sovetov II 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
M
14:00 | 28/10/17 | R 16
Krylya Sovetov II 0
Zenit Izhevsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 21/10/17 | R 15
Krylya Sovetov II 1
Anzhi Junior Zelenodolsk 1
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 20 6 14 12
27
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Orenburg 2 1
FC Mordovia Saransk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 11/05/18 | R 23
Krylya Sovetov II 0
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/04/18 | R 21
Nosta Novotroitsk 3
FC Mordovia Saransk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 15/04/18 | R 19
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Mordovia Saransk 3
Maç Detayı
G
17:30 | 03/11/17 | R 17
FC Lada Tolyati 0
FC Mordovia Saransk 4
Maç Detayı
2 13 8 5 12
23
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 16/05/18 | R 24
FK Volga Ulyanovsk 3
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Chelyabinsk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 21/04/18 | R 20
FC Mordovia Saransk 0
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 10/04/18 | R 18
Orenburg 2 0
Zenit Izhevsk 4
Maç Detayı
M
16:00 | 04/11/17 | R 17
Syzran-2003 2
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
3 19 11 8 12
23
G
12:00 | 20/05/18 | R 25
Ural-2 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 16/05/18 | R 24
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/18 | R 22
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
14:00 | 20/04/18 | R 20
FC Lada Tolyati 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
15:30 | 10/04/18 | R 18
FC Chelyabinsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
4 20 11 9 12
22
G
13:00 | 20/05/18 | R 25
Krylya Sovetov II 1
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/18 | R 23
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/04/18 | R 21
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 15/04/18 | R 19
FC Lada Tolyati 0
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
M
16:00 | 28/10/17 | R 16
FC Mordovia Saransk 3
FC Chelyabinsk 0
Maç Detayı
B
11:00 | 14/10/17 | R 14
Orenburg 2 2
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
5 14 8 6 12
21
B
14:00 | 20/05/18 | R 25
Nosta Novotroitsk 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/18 | R 23
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
M
15:00 | 21/04/18 | R 20
FC Chelyabinsk 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 10/04/18 | R 18
FC Mordovia Saransk 2
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
G
13:00 | 28/10/17 | R 16
Orenburg 2 0
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 13/10/17 | R 14
Krylya Sovetov II 0
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
6 17 11 6 12
19
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
M
16:00 | 16/05/18 | R 24
FC Chelyabinsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
19:00 | 04/05/18 | R 22
FC Mordovia Saransk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
B
14:00 | 20/04/18 | R 20
Orenburg 2 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Maç Detayı
G
13:00 | 10/04/18 | R 18
Krylya Sovetov II 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
G
14:00 | 04/11/17 | R 17
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Maç Detayı
7 16 13 3 12
18
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Chelyabinsk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
M
19:00 | 16/05/18 | R 24
FC Mordovia Saransk 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
14:00 | 04/05/18 | R 22
Orenburg 2 0
Syzran-2003 2
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/18 | R 21
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Syzran-2003 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/04/18 | R 19
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Syzran-2003 0
Maç Detayı
B
17:00 | 21/10/17 | R 15
FK Volga Ulyanovsk 0
Syzran-2003 0
Maç Detayı
8 19 16 3 12
17
G
16:00 | 27/05/18 | R 26
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 16/05/18 | R 24
FC Lada Tolyati 2
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
B
13:00 | 21/04/18 | R 20
Ural-2 1
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 10/04/18 | R 18
Syzran-2003 1
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/10/17 | R 16
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 21/10/17 | R 15
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
9 13 30 -17 12
12
M
18:30 | 21/05/18 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/18 | R 23
Zenit Izhevsk 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
17:00 | 28/04/18 | R 21
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
13:00 | 28/10/17 | R 16
Ural-2 2
FC Lada Tolyati 3
Maç Detayı
M
16:00 | 01/10/17 | R 12
Nosta Novotroitsk 3
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
M
15:00 | 17/09/17 | R 10
Anzhi Junior Zelenodolsk 3
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
10 9 21 -12 12
8
M
16:00 | 20/05/18 | R 25
Zenit Izhevsk 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/18 | R 22
FC Lada Tolyati 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 10/04/18 | R 18
Ural-2 3
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/10/17 | R 16
Syzran-2003 2
Anzhi Junior Zelenodolsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 21/10/17 | R 15
Krylya Sovetov II 1
Anzhi Junior Zelenodolsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 14/10/17 | R 14
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Anzhi Junior Zelenodolsk 1
Maç Detayı
11 4 16 -12 12
6
M
17:00 | 27/05/18 | R 26
FC Mordovia Saransk 2
Ural-2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 11/05/18 | R 23
Syzran-2003 2
Ural-2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/04/18 | R 21
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Ural-2 1
Maç Detayı
G
13:00 | 16/04/18 | R 19
Zenit Izhevsk 0
Ural-2 1
Maç Detayı
M
17:00 | 04/11/17 | R 17
FK Volga Ulyanovsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 21/10/17 | R 15
FC Chelyabinsk 2
Ural-2 0
Maç Detayı
12 4 38 -34 12
4
M
16:00 | 27/05/18 | R 26
FC Lada Tolyati 5
Krylya Sovetov II 1
Maç Detayı
M
13:00 | 04/05/18 | R 22
Ural-2 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/04/18 | R 20
Syzran-2003 3
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
M
14:00 | 15/04/18 | R 19
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
M
14:00 | 04/11/17 | R 17
Nosta Novotroitsk 5
Krylya Sovetov II 0
Maç Detayı
B
13:00 | 07/10/17 | R 13
FC Chelyabinsk 1
Krylya Sovetov II 1
Maç Detayı
13 4 25 -21 12
3
M
13:00 | 16/05/18 | R 24
Ural-2 1
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 11/05/18 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 4
Orenburg 2 0
Maç Detayı
M
13:00 | 29/04/18 | R 21
Krylya Sovetov II 2
Orenburg 2 0
Maç Detayı
B
14:00 | 15/04/18 | R 19
Nosta Novotroitsk 1
Orenburg 2 1
Maç Detayı
B
13:00 | 04/11/17 | R 17
Anzhi Junior Zelenodolsk 0
Orenburg 2 0
Maç Detayı
B
17:30 | 20/10/17 | R 15
FC Lada Tolyati 0
Orenburg 2 0
Maç Detayı
ANZ KIR CHE FCK LAT NEF MOR VUL KRY NOS ORE SYZ URA IZH
Anzhi Junior Zelenodolsk 08/09 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Dinamo Kirov 21/04 18/08 24/09 10/04 28/10 21/10 01/09 16/05 04/05 27/05 07/10 -- 13/09
FC Chelyabinsk -- 04/11 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
FC Kamaz Naberezhnye Chelny -- 11/05 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
FC Lada Tolyati -- 25/08 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
FC Neftekhimik Nizhnekamsk -- 11/08 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
FK Mordoviya Saransk -- 03/08 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
FK Volga Ulyanovsk -- 15/04 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Krylya Sovetov II -- 01/10 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Nosta Novotroitsk -- 18/09 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Orenburg 2 -- 19/07 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Syzran-2003 -- 20/05 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Ural-2 -- 14/10 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Zenit Izhevsk -- 28/04 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
Takım Ev Sahibi Deplasman
08/09/17 -:-
21/04/18 -:-
21/04/18 -:-
08/09/17 -:-
18/08/17 -:-
04/11/17 -:-
24/09/17 -:-
11/05/18 -:-
10/04/18 -:-
25/08/17 -:-
28/10/17 -:-
11/08/17 -:-
21/10/17 -:-
03/08/17 -:-
01/09/17 -:-
15/04/18 -:-
16/05/18 -:-
01/10/17 -:-
04/05/18 -:-
18/09/17 -:-
27/05/18 -:-
19/07/17 -:-
07/10/17 -:-
20/05/18 -:-
--
14/10/17 -:-
13/09/17 -:-
28/04/18 -:-
04/11/17 -:-
18/08/17 -:-
11/05/18 -:-
24/09/17 -:-
25/08/17 -:-
10/04/18 -:-
11/08/17 -:-
28/10/17 -:-
03/08/17 -:-
21/10/17 -:-
15/04/18 -:-
01/09/17 -:-
01/10/17 -:-
16/05/18 -:-
18/09/17 -:-
04/05/18 -:-
19/07/17 -:-
27/05/18 -:-
20/05/18 -:-
07/10/17 -:-
14/10/17 -:-
--
28/04/18 -:-
13/09/17 -:-
Takım Ev Sahibi Deplasman
28/04/18 0:3
13/09/17 2:1
27/07/17 0:0
14/10/17 1:1
17/09/17 3:0
04/05/18 3:0
16/05/18 0:3
01/10/17 2:0
15/04/18 0:3
01/09/17 2:0
11/05/18 0:3
24/09/17 1:0
03/08/17 5:0
21/10/17 1:1
27/05/18 0:3
19/07/17 1:3
04/11/17 0:0
18/08/17 0:2
11/08/17 1:3
28/10/17 2:1
25/08/17 0:1
10/04/18 3:0
07/10/17 0:1
20/05/18 3:0
13/09/17 2:1
28/04/18 0:3
16/05/18 1:0
01/10/17 1:2
01/09/17 5:1
15/04/18 0:4
10/04/18 2:0
25/08/17 2:2
11/08/17 1:1
28/10/17 3:0
21/04/18 2:1
08/09/17 0:0
07/10/17 1:1
20/05/18 1:2
24/09/17 1:3
11/05/18 0:2
27/07/17 3:0
14/10/17 2:2
27/05/18 1:0
19/07/17 0:0
21/10/17 2:0
03/08/17 1:3
04/05/18 0:0
17/09/17 1:0
14/10/17 1:1
27/07/17 0:0
01/10/17 1:2
16/05/18 1:0
21/05/18 3:1
06/10/17 0:3
18/08/17 2:0
04/11/17 2:3
17/09/17 0:1
04/05/18 0:1
19/07/17 0:0
27/05/18 0:1
25/08/17 4:1
10/04/18 1:4
28/10/17 1:0
11/08/17 1:1
08/09/17 2:1
20/04/18 2:2
15/04/18 2:0
01/0