Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 11 9 1 1 32 12 20 28
G
18:30 | 20/09/19 | R 11
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
G
13:00 | 15/09/19 | R 10
FC UFA-2 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Maç Detayı
G
18:30 | 11/09/19 | R 9
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
G
16:15 | 05/09/19 | R 8
Lada-Universitet 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Ural-2 0
Maç Detayı
B
18:00 | 26/08/19 | R 6
Akron Tolyatti 4
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
2 11 7 2 2 24 13 11 23
G
13:00 | 21/09/19 | R 11
FC Chelyabinsk 3
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
G
12:00 | 16/09/19 | R 10
Ural-2 3
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
G
15:00 | 11/09/19 | R 9
FC Chelyabinsk 1
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/09/19 | R 8
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
Zenit Izhevsk 1
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Chelyabinsk 2
FK Volga Ulyanovsk 2
Maç Detayı
3 11 7 1 3 16 12 4 22
G
16:00 | 21/09/19 | R 11
Akron Tolyatti 1
Ural-2 0
Maç Detayı
G
14:00 | 15/09/19 | R 10
Nosta Novotroitsk 0
Akron Tolyatti 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/09/19 | R 9
FC Chelyabinsk 1
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
G
16:30 | 05/09/19 | R 8
Zenit Izhevsk 0
Akron Tolyatti 2
Maç Detayı
M
17:30 | 30/08/19 | R 7
FK Volga Ulyanovsk 2
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
B
18:00 | 26/08/19 | R 6
Akron Tolyatti 4
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
4 11 6 4 1 23 14 9 22
G
14:00 | 21/09/19 | R 11
Nosta Novotroitsk 1
FC Tyumen 4
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 10
FC Lada Tolyati 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
17:00 | 11/09/19 | R 9
FC Tyumen 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Zvezda Perm 0
FC Tyumen 0
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Tyumen 1
Lada-Universitet 0
Maç Detayı
B
13:00 | 23/08/19 | R 6
Ural-2 3
FC Tyumen 3
Maç Detayı
5 11 5 2 4 19 13 6 17
M
16:00 | 21/09/19 | R 11
Akron Tolyatti 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 16/09/19 | R 10
Ural-2 3
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
M
16:30 | 11/09/19 | R 9
Zenit Izhevsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
G
12:00 | 05/09/19 | R 8
Ural-2 3
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Ural-2 0
Maç Detayı
B
13:00 | 23/08/19 | R 6
Ural-2 3
FC Tyumen 3
Maç Detayı
6 11 5 1 5 16 19 -3 16
G
14:30 | 21/09/19 | R 11
FK Volga Ulyanovsk 4
FC UFA-2 3
Maç Detayı
M
15:00 | 15/09/19 | R 10
FC Zvezda Perm 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
17:30 | 10/09/19 | R 9
FK Volga Ulyanovsk 0
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
M
12:00 | 05/09/19 | R 8
Ural-2 3
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
G
17:30 | 30/08/19 | R 7
FK Volga Ulyanovsk 2
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Chelyabinsk 2
FK Volga Ulyanovsk 2
Maç Detayı
7 11 4 2 5 8 13 -5 14
M
13:00 | 21/09/19 | R 11
FC Chelyabinsk 3
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
G
15:00 | 15/09/19 | R 10
Lada-Universitet 1
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
17:30 | 10/09/19 | R 9
FK Volga Ulyanovsk 0
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
M
16:15 | 05/09/19 | R 8
Lada-Universitet 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Tyumen 1
Lada-Universitet 0
Maç Detayı
G
16:00 | 23/08/19 | R 6
Lada-Universitet 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
8 11 3 3 5 10 11 -1 12
G
14:00 | 21/09/19 | R 11
Zenit Izhevsk 0
FC Zvezda Perm 1
Maç Detayı
G
15:00 | 15/09/19 | R 10
FC Zvezda Perm 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
18:30 | 11/09/19 | R 9
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Zvezda Perm 0
FC Tyumen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Lada Tolyati 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
G
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Zvezda Perm 3
FC UFA-2 1
Maç Detayı
9 11 3 2 6 14 20 -6 11
M
14:00 | 21/09/19 | R 11
Nosta Novotroitsk 1
FC Tyumen 4
Maç Detayı
M
14:00 | 15/09/19 | R 10
Nosta Novotroitsk 0
Akron Tolyatti 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 9
FC Lada Tolyati 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 05/09/19 | R 8
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
14:00 | 29/08/19 | R 7
FC UFA-2 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
Nosta Novotroitsk 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
10 11 3 1 7 16 20 -4 10
M
14:00 | 21/09/19 | R 11
Zenit Izhevsk 0
FC Zvezda Perm 1
Maç Detayı
M
15:00 | 15/09/19 | R 10
Lada-Universitet 1
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
16:30 | 11/09/19 | R 9
Zenit Izhevsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
16:30 | 05/09/19 | R 8
Zenit Izhevsk 0
Akron Tolyatti 2
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
Zenit Izhevsk 1
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
Nosta Novotroitsk 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
11 11 3 1 7 8 22 -14 10
M
18:30 | 20/09/19 | R 11
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 10
FC Lada Tolyati 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 9
FC Lada Tolyati 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
G
13:00 | 05/09/19 | R 8
FC UFA-2 1
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Lada Tolyati 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
M
16:00 | 23/08/19 | R 6
Lada-Universitet 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
12 11 0 2 9 11 28 -17 2
M
14:30 | 21/09/19 | R 11
FK Volga Ulyanovsk 4
FC UFA-2 3
Maç Detayı
M
13:00 | 15/09/19 | R 10
FC UFA-2 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Maç Detayı
B
17:00 | 11/09/19 | R 9
FC Tyumen 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
M
13:00 | 05/09/19 | R 8
FC UFA-2 1
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
M
14:00 | 29/08/19 | R 7
FC UFA-2 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Zvezda Perm 3
FC UFA-2 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 5 5 0 0 13 1 12 15
G
18:30 | 20/09/19 | R 11
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
G
18:30 | 11/09/19 | R 9
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Ural-2 0
Maç Detayı
2 6 4 1 1 15 8 7 13
M
12:00 | 16/09/19 | R 10
Ural-2 3
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
G
12:00 | 05/09/19 | R 8
Ural-2 3
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
B
13:00 | 23/08/19 | R 6
Ural-2 3
FC Tyumen 3
Maç Detayı
3 5 4 1 0 13 7 6 13
B
17:00 | 11/09/19 | R 9
FC Tyumen 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Tyumen 1
Lada-Universitet 0
Maç Detayı
4 5 3 1 1 8 5 3 10
G
13:00 | 21/09/19 | R 11
FC Chelyabinsk 3
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/09/19 | R 9
FC Chelyabinsk 1
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Chelyabinsk 2
FK Volga Ulyanovsk 2
Maç Detayı
5 4 3 1 0 9 5 4 10
G
16:00 | 21/09/19 | R 11
Akron Tolyatti 1
Ural-2 0
Maç Detayı
B
18:00 | 26/08/19 | R 6
Akron Tolyatti 4
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
6 6 3 1 2 5 7 -2 10
G
15:00 | 15/09/19 | R 10
Lada-Universitet 1
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
M
16:15 | 05/09/19 | R 8
Lada-Universitet 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
G
16:00 | 23/08/19 | R 6
Lada-Universitet 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
7 4 3 0 1 7 4 3 9
G
14:30 | 21/09/19 | R 11
FK Volga Ulyanovsk 4
FC UFA-2 3
Maç Detayı
M
17:30 | 10/09/19 | R 9
FK Volga Ulyanovsk 0
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
G
17:30 | 30/08/19 | R 7
FK Volga Ulyanovsk 2
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
8 8 3 0 5 12 13 -1 9
M
14:00 | 21/09/19 | R 11
Zenit Izhevsk 0
FC Zvezda Perm 1
Maç Detayı
G
16:30 | 11/09/19 | R 9
Zenit Izhevsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
16:30 | 05/09/19 | R 8
Zenit Izhevsk 0
Akron Tolyatti 2
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
Zenit Izhevsk 1
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
9 6 2 3 1 9 7 2 9
G
15:00 | 15/09/19 | R 10
FC Zvezda Perm 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Zvezda Perm 0
FC Tyumen 0
Maç Detayı
G
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Zvezda Perm 3
FC UFA-2 1
Maç Detayı
10 6 2 1 3 3 10 -7 7
B
16:00 | 15/09/19 | R 10
FC Lada Tolyati 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 9
FC Lada Tolyati 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Lada Tolyati 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
11 6 0 1 5 5 15 -10 1
M
14:00 | 21/09/19 | R 11
Nosta Novotroitsk 1
FC Tyumen 4
Maç Detayı
M
14:00 | 15/09/19 | R 10
Nosta Novotroitsk 0
Akron Tolyatti 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/09/19 | R 8
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
Nosta Novotroitsk 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
12 5 0 1 4 5 11 -6 1
M
13:00 | 15/09/19 | R 10
FC UFA-2 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Maç Detayı
M
13:00 | 05/09/19 | R 8
FC UFA-2 1
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
M
14:00 | 29/08/19 | R 7
FC UFA-2 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 4 1 1 19 11 8 13
G
13:00 | 15/09/19 | R 10
FC UFA-2 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Maç Detayı
G
16:15 | 05/09/19 | R 8
Lada-Universitet 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
B
18:00 | 26/08/19 | R 6
Akron Tolyatti 4
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
2 6 4 1 1 16 8 8 13
G
12:00 | 16/09/19 | R 10
Ural-2 3
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
G
16:00 | 05/09/19 | R 8
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
Zenit Izhevsk 1
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
3 7 4 0 3 7 7 0 12
G
14:00 | 15/09/19 | R 10
Nosta Novotroitsk 0
Akron Tolyatti 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/09/19 | R 9
FC Chelyabinsk 1
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
G
16:30 | 05/09/19 | R 8
Zenit Izhevsk 0
Akron Tolyatti 2
Maç Detayı
M
17:30 | 30/08/19 | R 7
FK Volga Ulyanovsk 2
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
4 5 3 1 1 9 5 4 10
G
16:00 | 11/09/19 | R 9
FC Lada Tolyati 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
G
14:00 | 29/08/19 | R 7
FC UFA-2 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
5 6 2 3 1 10 7 3 9
G
14:00 | 21/09/19 | R 11
Nosta Novotroitsk 1
FC Tyumen 4
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 10
FC Lada Tolyati 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Zvezda Perm 0
FC Tyumen 0
Maç Detayı
B
13:00 | 23/08/19 | R 6
Ural-2 3
FC Tyumen 3
Maç Detayı
6 7 2 1 4 9 15 -6 7
M
15:00 | 15/09/19 | R 10
FC Zvezda Perm 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
12:00 | 05/09/19 | R 8
Ural-2 3
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Chelyabinsk 2
FK Volga Ulyanovsk 2
Maç Detayı
7 5 1 1 3 4 5 -1 4
M
16:00 | 21/09/19 | R 11
Akron Tolyatti 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
16:30 | 11/09/19 | R 9
Zenit Izhevsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Ural-2 0
Maç Detayı
8 5 1 1 3 3 6 -3 4
M
13:00 | 21/09/19 | R 11
FC Chelyabinsk 3
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
G
17:30 | 10/09/19 | R 9
FK Volga Ulyanovsk 0
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Tyumen 1
Lada-Universitet 0
Maç Detayı
9 5 1 0 4 5 12 -7 3
M
18:30 | 20/09/19 | R 11
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
G
13:00 | 05/09/19 | R 8
FC UFA-2 1
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
M
16:00 | 23/08/19 | R 6
Lada-Universitet 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
10 5 1 0 4 1 4 -3 3
G
14:00 | 21/09/19 | R 11
Zenit Izhevsk 0
FC Zvezda Perm 1
Maç Detayı
M
18:30 | 11/09/19 | R 9
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
M
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Lada Tolyati 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
11 3 0 1 2 4 7 -3 1
M
15:00 | 15/09/19 | R 10
Lada-Universitet 1
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
Nosta Novotroitsk 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
12 6 0 1 5 6 17 -11 1
M
14:30 | 21/09/19 | R 11
FK Volga Ulyanovsk 4
FC UFA-2 3
Maç Detayı
B
17:00 | 11/09/19 | R 9
FC Tyumen 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
M
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Zvezda Perm 3
FC UFA-2 1
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 11 9 1 1 32 12 20 28 5 5 0 0 13 1 12 15 6 4 1 1 19 11 8 13
2 11 7 2 2 24 13 11 23 5 3 1 1 8 5 3 10 6 4 1 1 16 8 8 13
3 11 7 1 3 16 12 4 22 4 3 1 0 9 5 4 10 7 4 0 3 7 7 0 12
4 11 6 4 1 23 14 9 22 5 4 1 0 13 7 6 13 6 2 3 1 10 7 3 9
5 11 5 2 4 19 13 6 17 6 4 1 1 15 8 7 13 5 1 1 3 4 5 -1 4
6 11 5 1 5 16 19 -3 16 4 3 0 1 7 4 3 9 7 2 1 4 9 15 -6 7
7 11 4 2 5 8 13 -5 14 6 3 1 2 5 7 -2 10 5 1 1 3 3 6 -3 4
8 11 3 3 5 10 11 -1 12 6 2 3 1 9 7 2 9 5 1 0 4 1 4 -3 3
9 11 3 2 6 14 20 -6 11 6 0 1 5 5 15 -10 1 5 3 1 1 9 5 4 10
10 11 3 1 7 16 20 -4 10 8 3 0 5 12 13 -1 9 3 0 1 2 4 7 -3 1
11 11 3 1 7 8 22 -14 10 6 2 1 3 3 10 -7 7 5 1 0 4 5 12 -7 3
12 11 0 2 9 11 28 -17 2 5 0 1 4 5 11 -6 1 6 0 1 5 6 17 -11 1
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 32 12 20 11
28
G
18:30 | 20/09/19 | R 11
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
G
13:00 | 15/09/19 | R 10
FC UFA-2 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Maç Detayı
G
18:30 | 11/09/19 | R 9
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
G
16:15 | 05/09/19 | R 8
Lada-Universitet 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Ural-2 0
Maç Detayı
B
18:00 | 26/08/19 | R 6
Akron Tolyatti 4
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
2 24 13 11 11
23
G
13:00 | 21/09/19 | R 11
FC Chelyabinsk 3
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
G
12:00 | 16/09/19 | R 10
Ural-2 3
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
G
15:00 | 11/09/19 | R 9
FC Chelyabinsk 1
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/09/19 | R 8
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
Zenit Izhevsk 1
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Chelyabinsk 2
FK Volga Ulyanovsk 2
Maç Detayı
3 16 12 4 11
22
G
16:00 | 21/09/19 | R 11
Akron Tolyatti 1
Ural-2 0
Maç Detayı
G
14:00 | 15/09/19 | R 10
Nosta Novotroitsk 0
Akron Tolyatti 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/09/19 | R 9
FC Chelyabinsk 1
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
G
16:30 | 05/09/19 | R 8
Zenit Izhevsk 0
Akron Tolyatti 2
Maç Detayı
M
17:30 | 30/08/19 | R 7
FK Volga Ulyanovsk 2
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
B
18:00 | 26/08/19 | R 6
Akron Tolyatti 4
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
4 23 14 9 11
22
G
14:00 | 21/09/19 | R 11
Nosta Novotroitsk 1
FC Tyumen 4
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 10
FC Lada Tolyati 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
17:00 | 11/09/19 | R 9
FC Tyumen 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Zvezda Perm 0
FC Tyumen 0
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Tyumen 1
Lada-Universitet 0
Maç Detayı
B
13:00 | 23/08/19 | R 6
Ural-2 3
FC Tyumen 3
Maç Detayı
5 19 13 6 11
17
M
16:00 | 21/09/19 | R 11
Akron Tolyatti 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 16/09/19 | R 10
Ural-2 3
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
M
16:30 | 11/09/19 | R 9
Zenit Izhevsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
G
12:00 | 05/09/19 | R 8
Ural-2 3
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Ural-2 0
Maç Detayı
B
13:00 | 23/08/19 | R 6
Ural-2 3
FC Tyumen 3
Maç Detayı
6 16 19 -3 11
16
G
14:30 | 21/09/19 | R 11
FK Volga Ulyanovsk 4
FC UFA-2 3
Maç Detayı
M
15:00 | 15/09/19 | R 10
FC Zvezda Perm 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
17:30 | 10/09/19 | R 9
FK Volga Ulyanovsk 0
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
M
12:00 | 05/09/19 | R 8
Ural-2 3
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
G
17:30 | 30/08/19 | R 7
FK Volga Ulyanovsk 2
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Chelyabinsk 2
FK Volga Ulyanovsk 2
Maç Detayı
7 8 13 -5 11
14
M
13:00 | 21/09/19 | R 11
FC Chelyabinsk 3
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
G
15:00 | 15/09/19 | R 10
Lada-Universitet 1
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
17:30 | 10/09/19 | R 9
FK Volga Ulyanovsk 0
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
M
16:15 | 05/09/19 | R 8
Lada-Universitet 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Tyumen 1
Lada-Universitet 0
Maç Detayı
G
16:00 | 23/08/19 | R 6
Lada-Universitet 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
8 10 11 -1 11
12
G
14:00 | 21/09/19 | R 11
Zenit Izhevsk 0
FC Zvezda Perm 1
Maç Detayı
G
15:00 | 15/09/19 | R 10
FC Zvezda Perm 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
18:30 | 11/09/19 | R 9
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Zvezda Perm 0
FC Tyumen 0
Maç Detayı
M
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Lada Tolyati 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
G
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Zvezda Perm 3
FC UFA-2 1
Maç Detayı
9 14 20 -6 11
11
M
14:00 | 21/09/19 | R 11
Nosta Novotroitsk 1
FC Tyumen 4
Maç Detayı
M
14:00 | 15/09/19 | R 10
Nosta Novotroitsk 0
Akron Tolyatti 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/19 | R 9
FC Lada Tolyati 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 05/09/19 | R 8
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
14:00 | 29/08/19 | R 7
FC UFA-2 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
Nosta Novotroitsk 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
10 16 20 -4 11
10
M
14:00 | 21/09/19 | R 11
Zenit Izhevsk 0
FC Zvezda Perm 1
Maç Detayı
M
15:00 | 15/09/19 | R 10
Lada-Universitet 1
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
16:30 | 11/09/19 | R 9
Zenit Izhevsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
16:30 | 05/09/19 | R 8
Zenit Izhevsk 0
Akron Tolyatti 2
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
Zenit Izhevsk 1
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
Nosta Novotroitsk 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
11 8 22 -14 11
10
M
18:30 | 20/09/19 | R 11
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 10
FC Lada Tolyati 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 9
FC Lada Tolyati 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
G
13:00 | 05/09/19 | R 8
FC UFA-2 1
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Lada Tolyati 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
M
16:00 | 23/08/19 | R 6
Lada-Universitet 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
12 11 28 -17 11
2
M
14:30 | 21/09/19 | R 11
FK Volga Ulyanovsk 4
FC UFA-2 3
Maç Detayı
M
13:00 | 15/09/19 | R 10
FC UFA-2 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Maç Detayı
B
17:00 | 11/09/19 | R 9
FC Tyumen 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
M
13:00 | 05/09/19 | R 8
FC UFA-2 1
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
M
14:00 | 29/08/19 | R 7
FC UFA-2 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Zvezda Perm 3
FC UFA-2 1
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 13 1 12 5
15
G
18:30 | 20/09/19 | R 11
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
G
18:30 | 11/09/19 | R 9
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Ural-2 0
Maç Detayı
2 15 8 7 6
13
M
12:00 | 16/09/19 | R 10
Ural-2 3
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
G
12:00 | 05/09/19 | R 8
Ural-2 3
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
B
13:00 | 23/08/19 | R 6
Ural-2 3
FC Tyumen 3
Maç Detayı
3 13 7 6 5
13
B
17:00 | 11/09/19 | R 9
FC Tyumen 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Tyumen 1
Lada-Universitet 0
Maç Detayı
4 8 5 3 5
10
G
13:00 | 21/09/19 | R 11
FC Chelyabinsk 3
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/09/19 | R 9
FC Chelyabinsk 1
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Chelyabinsk 2
FK Volga Ulyanovsk 2
Maç Detayı
5 9 5 4 4
10
G
16:00 | 21/09/19 | R 11
Akron Tolyatti 1
Ural-2 0
Maç Detayı
B
18:00 | 26/08/19 | R 6
Akron Tolyatti 4
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
6 5 7 -2 6
10
G
15:00 | 15/09/19 | R 10
Lada-Universitet 1
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
M
16:15 | 05/09/19 | R 8
Lada-Universitet 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
G
16:00 | 23/08/19 | R 6
Lada-Universitet 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
7 7 4 3 4
9
G
14:30 | 21/09/19 | R 11
FK Volga Ulyanovsk 4
FC UFA-2 3
Maç Detayı
M
17:30 | 10/09/19 | R 9
FK Volga Ulyanovsk 0
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
G
17:30 | 30/08/19 | R 7
FK Volga Ulyanovsk 2
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
8 12 13 -1 8
9
M
14:00 | 21/09/19 | R 11
Zenit Izhevsk 0
FC Zvezda Perm 1
Maç Detayı
G
16:30 | 11/09/19 | R 9
Zenit Izhevsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
16:30 | 05/09/19 | R 8
Zenit Izhevsk 0
Akron Tolyatti 2
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
Zenit Izhevsk 1
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
9 9 7 2 6
9
G
15:00 | 15/09/19 | R 10
FC Zvezda Perm 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Zvezda Perm 0
FC Tyumen 0
Maç Detayı
G
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Zvezda Perm 3
FC UFA-2 1
Maç Detayı
10 3 10 -7 6
7
B
16:00 | 15/09/19 | R 10
FC Lada Tolyati 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/19 | R 9
FC Lada Tolyati 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Lada Tolyati 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
11 5 15 -10 6
1
M
14:00 | 21/09/19 | R 11
Nosta Novotroitsk 1
FC Tyumen 4
Maç Detayı
M
14:00 | 15/09/19 | R 10
Nosta Novotroitsk 0
Akron Tolyatti 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/09/19 | R 8
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
Nosta Novotroitsk 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
12 5 11 -6 5
1
M
13:00 | 15/09/19 | R 10
FC UFA-2 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Maç Detayı
M
13:00 | 05/09/19 | R 8
FC UFA-2 1
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
M
14:00 | 29/08/19 | R 7
FC UFA-2 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 19 11 8 6
13
G
13:00 | 15/09/19 | R 10
FC UFA-2 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Maç Detayı
G
16:15 | 05/09/19 | R 8
Lada-Universitet 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
B
18:00 | 26/08/19 | R 6
Akron Tolyatti 4
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Maç Detayı
2 16 8 8 6
13
G
12:00 | 16/09/19 | R 10
Ural-2 3
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
G
16:00 | 05/09/19 | R 8
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 30/08/19 | R 7
Zenit Izhevsk 1
FC Chelyabinsk 4
Maç Detayı
3 7 7 0 7
12
G
14:00 | 15/09/19 | R 10
Nosta Novotroitsk 0
Akron Tolyatti 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/09/19 | R 9
FC Chelyabinsk 1
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
G
16:30 | 05/09/19 | R 8
Zenit Izhevsk 0
Akron Tolyatti 2
Maç Detayı
M
17:30 | 30/08/19 | R 7
FK Volga Ulyanovsk 2
Akron Tolyatti 0
Maç Detayı
4 9 5 4 5
10
G
16:00 | 11/09/19 | R 9
FC Lada Tolyati 0
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
G
14:00 | 29/08/19 | R 7
FC UFA-2 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
5 10 7 3 6
9
G
14:00 | 21/09/19 | R 11
Nosta Novotroitsk 1
FC Tyumen 4
Maç Detayı
B
16:00 | 15/09/19 | R 10
FC Lada Tolyati 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/09/19 | R 8
FC Zvezda Perm 0
FC Tyumen 0
Maç Detayı
B
13:00 | 23/08/19 | R 6
Ural-2 3
FC Tyumen 3
Maç Detayı
6 9 15 -6 7
7
M
15:00 | 15/09/19 | R 10
FC Zvezda Perm 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
12:00 | 05/09/19 | R 8
Ural-2 3
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Chelyabinsk 2
FK Volga Ulyanovsk 2
Maç Detayı
7 4 5 -1 5
4
M
16:00 | 21/09/19 | R 11
Akron Tolyatti 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
16:30 | 11/09/19 | R 9
Zenit Izhevsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Ural-2 0
Maç Detayı
8 3 6 -3 5
4
M
13:00 | 21/09/19 | R 11
FC Chelyabinsk 3
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
G
17:30 | 10/09/19 | R 9
FK Volga Ulyanovsk 0
Lada-Universitet 1
Maç Detayı
M
17:00 | 30/08/19 | R 7
FC Tyumen 1
Lada-Universitet 0
Maç Detayı
9 5 12 -7 5
3
M
18:30 | 20/09/19 | R 11
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
G
13:00 | 05/09/19 | R 8
FC UFA-2 1
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
M
16:00 | 23/08/19 | R 6
Lada-Universitet 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
10 1 4 -3 5
3
G
14:00 | 21/09/19 | R 11
Zenit Izhevsk 0
FC Zvezda Perm 1
Maç Detayı
M
18:30 | 11/09/19 | R 9
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
M
16:00 | 30/08/19 | R 7
FC Lada Tolyati 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
11 4 7 -3 3
1
M
15:00 | 15/09/19 | R 10
Lada-Universitet 1
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 23/08/19 | R 6
Nosta Novotroitsk 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
12 6 17 -11 6
1
M
14:30 | 21/09/19 | R 11
FK Volga Ulyanovsk 4
FC UFA-2 3
Maç Detayı
B
17:00 | 11/09/19 | R 9
FC Tyumen 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
M
16:00 | 23/08/19 | R 6
FC Zvezda Perm 3
FC UFA-2 1
Maç Detayı
Takım Ev Sahibi Deplasman
14/04/20 -:-
11/09/19 1:0
26/08/19 4:4
26/10/19 -:-
08/08/19 3:1
13/10/19 -:-
20/10/19 -:-
16/08/19 2:0
06/10/19 -:-
01/08/19 2:3
24/07/19 1:0
29/09/19 -:-
03/11/19 -:-
30/08/19 2:0
29/04/20 -:-
16/07/19 0:1
19/04/20 -:-
15/09/19 0:1
21/09/19 1:0
25/04/20 -:-
07/04/20 -:-
05/09/19 0:2
11/09/19 1:0
14/04/20 -:-
20/10/19 -:-
16/08/19 3:1
06/10/19 -:-
01/08/19 0:4
08/08/19 1:2
13/10/19 -:-
24/07/19 1:0
29/09/19 -:-
29/04/20 -:-
16/07/19 1:1
23/08/19 2:2
26/10/19 -:-
21/09/19 3:1
25/04/20 -:-
07/04/20 -:-
05/09/19 0:2
19/04/20 -:-
16/09/19 3:4
03/11/19 -:-
30/08/19 1:4
26/10/19 -:-
26/08/19 4:4
16/08/19 3:1
20/10/19 -:-
20/09/19 4:0
25/04/20 -:-
29/04/20 -:-
16/07/19 3:2
19/04/20 -:-
15/09/19 1:3
11/09/19 1:0
14/04/20 -:-
01/08/19 4:0
06/10/19 -:-
07/04/20 -:-
05/09/19 0:4
29/09/19 -:-
24/07/19 2:4
30/08/19 1:0
03/11/19 -:-
13/10/19 -:-
08/08/19 1:2
13/10/19 -:-
08/08/19 3:1
01/08/19 0:4
06/10/19 -:-
25/04/20 -:-
20/09/19 4:0
15/09/19 1:1
19/04/20 -:-
07/04/20 -:-
05/09/19 1:2
30/08/19 1:0
03/11/19 -:-
16/07/19 1:0
29/04/20 -:-
26/10/19 -:-
23/08/19 2:1
11/09/19 0:3
14/04/20 -:-
14/08/19 0:2
20/10/19 -:-
29/09/19 -:-
24/07/19 2:1
16/08/19 2:0
20/10/19 -:-
13/10/19 -:-
08/08/19 1:2
16/07/19 3:2
29/04/20 -:-
19/04/20 -:-
15/09/19 1:1
11/09/19 2:2
14/04/20 -:-
07/04/20 -:-
06/09/19 0:0
29/09/19 -:-
24/07/19 1:0
30/08/19 1:0
03/11/19 -:-
25/04/20 -:-
21/09/19 1:4
26/10/19 -:-
23/08/19 3:3
01/08/19 5:3
06/10/19 -:-
01/08/19 2:3
06/10/19 -:-
29/09/19 -:-
24/07/19 1:0
15/09/19 1:3
19/04/20 -:-
05/09/19 1:2
07/04/20 -:-
14/04/20 -:-
11/09/19 2:2
26/10/19 -:-
23/08/19 3:1
25/04/20 -:-
21/09/19 4:3
16/08/19 0:0
20/10/19 -:-
29/08/19 1:3
03/11/19 -:-
13/10/19 -:-
08/08/19 2:0
29/04/20 -:-
16/07/19 5:0
29/09/19 -:-
24/07/19 1:0
16/07/19 1:1
29/04/20 -:-
14/04/20 -:-
11/09/19 1:0
03/11/19 -:-
30/08/19 1:0
06/09/19 0:0
07/04/20 -:-
23/08/19 3:1
26/10/19 -:-
15/09/19 2:1
19/04/20 -:-
13/10/19 -:-
08/08/19 1:0
16/08/19 1:2
20/10/19 -:-
01/08/19 2:2
06/10/19 -:-
25/04/20 -:-
21/09/19 0:1
30/08/19 2:0
03/11/19 -:-
26/10/19 -:-
23/08/19 2:2
06/10/19 -:-
01/08/19 4:0
29/04/20 -:-
16/07/19 1:0
24/07/19 1:0
29/09/19 -:-
21/09/19 4:3
25/04/20 -:-
19/04/20 -:-
15/09/19 2:1
10/09/19 0:1
14/04/20 -:-
13/10/19 -:-
08/08/19 1:3
07/04/20 -:-
05/09/19 3:0
20/10/19 -:-
16/08/19 2:3
16/07/19 0:1
29/04/20 -:-
25/04/20 -:-
21/09/19 3:1
05/09/19 0:4
07/04/20 -:-
23/08/19 2:1
26/10/19 -:-
03/11/19 -:-
30/08/19 1:0
20/10/19 -:-
16/08/19 0:0
08/08/19 1:0
13/10/19 -:-
14/04/20 -:-
10/09/19 0:1
01/08/19 1:1
06/10/19 -:-
29/09/19 -:-
24/07/19 2:1
15/09/19 1:0
19/04/20 -:-
15/09/19 0:1
19/04/20 -:-
05/09/19 0:2
07/04/20 -:-
24/07/19 2:4
29/09/19 -:-
14/04/20 -:-
11/09/19 0:3
21/09/19 1:4
25/04/20 -:-
03/11/19 -:-
29/08/19 1:3
20/10/19 -:-
16/08/19 1:2
08/08/19 1:3
13/10/19 -:-
06/10/19 -:-
01/08/19 1:1
29/04/20 -:-
16/07/19 2:0
23/08/19 1:1
26/10/19 -:-
25/04/20 -:-
21/09/19 1:0
16/09/19 3:4
19/04/20 -:-
03/11/19 -:-
30/08/19 1:0
20/10/19 -:-
14/08/19 0:2
23/08/19 3:3
26/10/19 -:-
08/08/19 2:0
13/10/19 -:-
06/10/19 -:-
01/08/19 2:2
05/09/19 3:0
07/04/20 -:-
24/07/19 2:1
29/09/19 -:-
16/07/19 2:0
29/04/20 -:-
14/04/20 -:-
11/09/19 1:0
05/09/19 0:2
07/04/20 -:-
30/08/19 1:4
03/11/19 -:-
08/08/19 1:2
13/10/19 -:-
24/07/19 2:1
29/09/19 -:-
06/10/19 -:-
01/08/19 5:3
16/07/19 5:0
29/04/20 -:-
21/09/19 0:1
25/04/20 -:-
16/08/19 2:3
20/10/19 -:-
19/04/20 -:-
15/09/19 1:0
26/10/19 -:-
23/08/19 1:1
11/09/19 1:0
14/04/20 -:-