Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 3 0 0 18 2 16 9
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Breidablik Kopavogur 3
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
Maç Detayı
G
12:00 | 10/08/19 | R 2
Breidablik Kopavogur 11
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
G
12:00 | 07/08/19 | R 1
ASA Tel Aviv University SC 1
Breidablik Kopavogur 4
Maç Detayı
2 3 2 0 1 7 3 4 6
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Breidablik Kopavogur 3
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
ASA Tel Aviv University SC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 07/08/19 | R 1
ZNK SFK 200 Sarajevo 5
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
3 3 1 0 2 8 5 3 3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZFK Dragon 2014 0
ASA Tel Aviv University SC 7
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
ASA Tel Aviv University SC 0
Maç Detayı
M
12:00 | 07/08/19 | R 1
ASA Tel Aviv University SC 1
Breidablik Kopavogur 4
Maç Detayı
4 3 0 0 3 0 23 -23 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZFK Dragon 2014 0
ASA Tel Aviv University SC 7
Maç Detayı
M
12:00 | 10/08/19 | R 2
Breidablik Kopavogur 11
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
M
18:00 | 07/08/19 | R 1
ZNK SFK 200 Sarajevo 5
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 2 2 0 0 14 1 13 6
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Breidablik Kopavogur 3
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
Maç Detayı
G
12:00 | 10/08/19 | R 2
Breidablik Kopavogur 11
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
0 2 2 0 0 6 0 6 6
G
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
ASA Tel Aviv University SC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 07/08/19 | R 1
ZNK SFK 200 Sarajevo 5
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
0 1 0 0 1 1 4 -3 0
M
12:00 | 07/08/19 | R 1
ASA Tel Aviv University SC 1
Breidablik Kopavogur 4
Maç Detayı
0 1 0 0 1 0 7 -7 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZFK Dragon 2014 0
ASA Tel Aviv University SC 7
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 1 1 0 0 4 1 3 3
G
12:00 | 07/08/19 | R 1
ASA Tel Aviv University SC 1
Breidablik Kopavogur 4
Maç Detayı
0 1 0 0 1 1 3 -2 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Breidablik Kopavogur 3
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
Maç Detayı
0 2 1 0 1 7 1 6 3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZFK Dragon 2014 0
ASA Tel Aviv University SC 7
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
ASA Tel Aviv University SC 0
Maç Detayı
0 2 0 0 2 0 16 -16 0
M
12:00 | 10/08/19 | R 2
Breidablik Kopavogur 11
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
M
18:00 | 07/08/19 | R 1
ZNK SFK 200 Sarajevo 5
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 3 3 0 0 18 2 16 9 2 2 0 0 14 1 13 6 1 1 0 0 4 1 3 3
2 3 2 0 1 7 3 4 6 2 2 0 0 6 0 6 6 1 0 0 1 1 3 -2 0
3 3 1 0 2 8 5 3 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 7 1 6 3
4 3 0 0 3 0 23 -23 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 0 2 0 16 -16 0
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 3 0 0 5 1 4 9
G
18:30 | 13/08/19 | R 3
KFF Mitrovica 1
Zfk Breznica 0
Maç Detayı
G
18:30 | 10/08/19 | R 2
FC NSA Sofia 0
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
G
18:30 | 07/08/19 | R 1
Olimpia Cluj 1
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
2 3 1 1 1 7 7 0 4
M
18:30 | 13/08/19 | R 3
KFF Mitrovica 1
Zfk Breznica 0
Maç Detayı
G
19:00 | 10/08/19 | R 2
Olimpia Cluj 2
Zfk Breznica 3
Maç Detayı
B
21:00 | 07/08/19 | R 1
Zfk Breznica 4
FC NSA Sofia 4
Maç Detayı
3 3 1 0 2 6 7 -1 3
G
18:30 | 13/08/19 | R 3
FC NSA Sofia 2
Olimpia Cluj 3
Maç Detayı
M
19:00 | 10/08/19 | R 2
Olimpia Cluj 2
Zfk Breznica 3
Maç Detayı
M
18:30 | 07/08/19 | R 1
Olimpia Cluj 1
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
4 3 0 1 2 6 9 -3 1
M
18:30 | 13/08/19 | R 3
FC NSA Sofia 2
Olimpia Cluj 3
Maç Detayı
M
18:30 | 10/08/19 | R 2
FC NSA Sofia 0
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
B
21:00 | 07/08/19 | R 1
Zfk Breznica 4
FC NSA Sofia 4
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 2 0 0 2 2 5 -3 0
M
18:30 | 13/08/19 | R 3
FC NSA Sofia 2
Olimpia Cluj 3
Maç Detayı
M
18:30 | 10/08/19 | R 2
FC NSA Sofia 0
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
0 2 0 0 2 3 5 -2 0
M
19:00 | 10/08/19 | R 2
Olimpia Cluj 2
Zfk Breznica 3
Maç Detayı
M
18:30 | 07/08/19 | R 1
Olimpia Cluj 1
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
0 1 0 1 0 4 4 0 1
B
21:00 | 07/08/19 | R 1
Zfk Breznica 4
FC NSA Sofia 4
Maç Detayı
0 1 1 0 0 1 0 1 3
G
18:30 | 13/08/19 | R 3
KFF Mitrovica 1
Zfk Breznica 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 1 0 1 0 4 4 0 1
B
21:00 | 07/08/19 | R 1
Zfk Breznica 4
FC NSA Sofia 4
Maç Detayı
0 1 1 0 0 3 2 1 3
G
18:30 | 13/08/19 | R 3
FC NSA Sofia 2
Olimpia Cluj 3
Maç Detayı
0 2 1 0 1 3 3 0 3
M
18:30 | 13/08/19 | R 3
KFF Mitrovica 1
Zfk Breznica 0
Maç Detayı
G
19:00 | 10/08/19 | R 2
Olimpia Cluj 2
Zfk Breznica 3
Maç Detayı
0 2 2 0 0 4 1 3 6
G
18:30 | 10/08/19 | R 2
FC NSA Sofia 0
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
G
18:30 | 07/08/19 | R 1
Olimpia Cluj 1
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 3 3 0 0 5 1 4 9 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
2 3 1 1 1 7 7 0 4 1 0 1 0 4 4 0 1 2 1 0 1 3 3 0 3
3 3 1 0 2 6 7 -1 3 2 0 0 2 3 5 -2 0 1 1 0 0 3 2 1 3
4 3 0 1 2 6 9 -3 1 2 0 0 2 2 5 -3 0 1 0 1 0 4 4 0 1
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 3 0 0 7 2 5 9
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZNK Pomurje 1
Hibernian LFC 2
Maç Detayı
G
12:00 | 10/08/19 | R 2
Hibernian LFC 2
Cardiff Met FC Kadınlar 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/08/19 | R 1
Hibernian LFC 3
WFC Nike 0
Maç Detayı
2 3 2 0 1 7 3 4 6
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
WFC Nike 1
Cardiff Met FC Kadınlar 5
Maç Detayı
M
12:00 | 10/08/19 | R 2
Hibernian LFC 2
Cardiff Met FC Kadınlar 1
Maç Detayı
G
21:45 | 07/08/19 | R 1
Cardiff Met FC Kadınlar 1
ZNK Pomurje 0
Maç Detayı
3 3 1 0 2 5 3 2 3
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZNK Pomurje 1
Hibernian LFC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK Pomurje 4
WFC Nike 0
Maç Detayı
M
21:45 | 07/08/19 | R 1
Cardiff Met FC Kadınlar 1
ZNK Pomurje 0
Maç Detayı
4 3 0 0 3 1 12 -11 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
WFC Nike 1
Cardiff Met FC Kadınlar 5
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK Pomurje 4
WFC Nike 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/08/19 | R 1
Hibernian LFC 3
WFC Nike 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 2 1 0 1 5 2 3 3
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZNK Pomurje 1
Hibernian LFC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK Pomurje 4
WFC Nike 0
Maç Detayı
0 1 1 0 0 1 0 1 3
G
21:45 | 07/08/19 | R 1
Cardiff Met FC Kadınlar 1
ZNK Pomurje 0
Maç Detayı
0 2 2 0 0 5 1 4 6
G
12:00 | 10/08/19 | R 2
Hibernian LFC 2
Cardiff Met FC Kadınlar 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/08/19 | R 1
Hibernian LFC 3
WFC Nike 0
Maç Detayı
0 1 0 0 1 1 5 -4 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
WFC Nike 1
Cardiff Met FC Kadınlar 5
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 1 0 0 1 0 1 -1 0
M
21:45 | 07/08/19 | R 1
Cardiff Met FC Kadınlar 1
ZNK Pomurje 0
Maç Detayı
0 2 1 0 1 6 3 3 3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
WFC Nike 1
Cardiff Met FC Kadınlar 5
Maç Detayı
M
12:00 | 10/08/19 | R 2
Hibernian LFC 2
Cardiff Met FC Kadınlar 1
Maç Detayı
0 1 1 0 0 2 1 1 3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZNK Pomurje 1
Hibernian LFC 2
Maç Detayı
0 2 0 0 2 0 7 -7 0
M
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK Pomurje 4
WFC Nike 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/08/19 | R 1
Hibernian LFC 3
WFC Nike 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 3 3 0 0 7 2 5 9 2 2 0 0 5 1 4 6 1 1 0 0 2 1 1 3
2 3 2 0 1 7 3 4 6 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 6 3 3 3
3 3 1 0 2 5 3 2 3 2 1 0 1 5 2 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0
4 3 0 0 3 1 12 -11 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 3 0 0 16 1 15 9
G
17:00 | 13/08/19 | R 3
Zhilstroy-1 Kharkiv 0
Wfc Minsk 2
Maç Detayı
G
11:00 | 10/08/19 | R 2
Wfc Minsk 2
Znk Split 1
Maç Detayı
G
11:00 | 07/08/19 | R 1
Wfc Minsk 12
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
2 3 2 0 1 9 4 5 6
M
17:00 | 13/08/19 | R 3
Zhilstroy-1 Kharkiv 0
Wfc Minsk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 6
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
G
17:00 | 07/08/19 | R 1
Znk Split 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 3
Maç Detayı
3 3 1 0 2 10 7 3 3
G
17:00 | 13/08/19 | R 3
SC Bettembourg 2
Znk Split 7
Maç Detayı
M
11:00 | 10/08/19 | R 2
Wfc Minsk 2
Znk Split 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/08/19 | R 1
Znk Split 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 3
Maç Detayı
4 3 0 0 3 2 25 -23 0
M
17:00 | 13/08/19 | R 3
SC Bettembourg 2
Znk Split 7
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 6
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
M
11:00 | 07/08/19 | R 1
Wfc Minsk 12
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 2 1 0 1 6 2 4 3
M
17:00 | 13/08/19 | R 3
Zhilstroy-1 Kharkiv 0
Wfc Minsk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 6
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
0 2 2 0 0 14 1 13 6
G
11:00 | 10/08/19 | R 2
Wfc Minsk 2
Znk Split 1
Maç Detayı
G
11:00 | 07/08/19 | R 1
Wfc Minsk 12
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
0 1 0 0 1 2 7 -5 0
M
17:00 | 13/08/19 | R 3
SC Bettembourg 2
Znk Split 7
Maç Detayı
0 1 0 0 1 2 3 -1 0
M
17:00 | 07/08/19 | R 1
Znk Split 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 1 1 0 0 3 2 1 3
G
17:00 | 07/08/19 | R 1
Znk Split 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 3
Maç Detayı
0 1 1 0 0 2 0 2 3
G
17:00 | 13/08/19 | R 3
Zhilstroy-1 Kharkiv 0
Wfc Minsk 2
Maç Detayı
0 2 0 0 2 0 18 -18 0
M
17:00 | 10/08/19 | R 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 6
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
M
11:00 | 07/08/19 | R 1
Wfc Minsk 12
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
0 2 1 0 1 8 4 4 3
G
17:00 | 13/08/19 | R 3
SC Bettembourg 2
Znk Split 7
Maç Detayı
M
11:00 | 10/08/19 | R 2
Wfc Minsk 2
Znk Split 1
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 3 3 0 0 16 1 15 9 2 2 0 0 14 1 13 6 1 1 0 0 2 0 2 3
2 3 2 0 1 9 4 5 6 2 1 0 1 6 2 4 3 1 1 0 0 3 2 1 3
3 3 1 0 2 10 7 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 8 4 4 3
4 3 0 0 3 2 25 -23 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 0 0 2 0 18 -18 0
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 2 1 0 21 2 19 7
B
18:00 | 13/08/19 | R 3
Ferencvarosi TC 2
ZFK Spartak Subotica 2
Maç Detayı
G
18:30 | 10/08/19 | R 2
ZFK Spartak Subotica 7
SK Slovan Bratislava 0
Maç Detayı
G
14:00 | 07/08/19 | R 1
ZFK Spartak Subotica 12
Agarista SS Anenii Noi 0
Maç Detayı
2 3 2 1 0 7 3 4 7
B
18:00 | 13/08/19 | R 3
Ferencvarosi TC 2
ZFK Spartak Subotica 2
Maç Detayı
G
14:00 | 10/08/19 | R 2
Ferencvarosi TC 2
Agarista SS Anenii Noi 0
Maç Detayı
G
18:30 | 07/08/19 | R 1
SK Slovan Bratislava 1
Ferencvarosi TC 3
Maç Detayı
3 3 1 0 2 2 10 -8 3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Agarista SS Anenii Noi 0
SK Slovan Bratislava 1
Maç Detayı
M
18:30 | 10/08/19 | R 2
ZFK Spartak Subotica 7
SK Slovan Bratislava 0
Maç Detayı
M
18:30 | 07/08/19 | R 1
SK Slovan Bratislava 1
Ferencvarosi TC 3
Maç Detayı
4 3 0 0 3 0 15 -15 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Agarista SS Anenii Noi 0
SK Slovan Bratislava 1
Maç Detayı
M
14:00 | 10/08/19 | R 2
Ferencvarosi TC 2
Agarista SS Anenii Noi 0
Maç Detayı
M
14:00 | 07/08/19 | R 1
ZFK Spartak Subotica 12
Agarista SS Anenii Noi 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 1 0 0 1 1 3 -2 0
M
18:30 | 07/08/19 | R 1
SK Slovan Bratislava 1
Ferencvarosi TC 3
Maç Detayı
0 2 2 0 0 19 0 19 6
G
18:30 | 10/08/19 | R 2
ZFK Spartak Subotica 7
SK Slovan Bratislava 0
Maç Detayı
G
14:00 | 07/08/19 | R 1
ZFK Spartak Subotica 12
Agarista SS Anenii Noi 0
Maç Detayı
0 2 1 1 0 4 2 2 4
B
18:00 | 13/08/19 | R 3
Ferencvarosi TC 2
ZFK Spartak Subotica 2
Maç Detayı
G
14:00 | 10/08/19 | R 2
Ferencvarosi TC 2
Agarista SS Anenii Noi 0
Maç Detayı
0 1 0 0 1 0 1 -1 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Agarista SS Anenii Noi 0
SK Slovan Bratislava 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 2 1 0 1 1 7 -6 3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Agarista SS Anenii Noi 0
SK Slovan Bratislava 1
Maç Detayı
M
18:30 | 10/08/19 | R 2
ZFK Spartak Subotica 7
SK Slovan Bratislava 0
Maç Detayı
0 1 0 1 0 2 2 0 1
B
18:00 | 13/08/19 | R 3
Ferencvarosi TC 2
ZFK Spartak Subotica 2
Maç Detayı
0 1 1 0 0 3 1 2 3
G
18:30 | 07/08/19 | R 1
SK Slovan Bratislava 1
Ferencvarosi TC 3
Maç Detayı
0 2 0 0 2 0 14 -14 0
M
14:00 | 10/08/19 | R 2
Ferencvarosi TC 2
Agarista SS Anenii Noi 0
Maç Detayı
M
14:00 | 07/08/19 | R 1
ZFK Spartak Subotica 12
Agarista SS Anenii Noi 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 3 2 1 0 21 2 19 7 2 2 0 0 19 0 19 6 1 0 1 0 2 2 0 1
2 3 2 1 0 7 3 4 7 2 1 1 0 4 2 2 4 1 1 0 0 3 1 2 3
3 3 1 0 2 2 10 -8 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 1 7 -6 3
4 3 0 0 3 0 15 -15 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 14 -14 0
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 3 0 0 15 1 14 9
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
PK-35 Vantaa 1
Biik Kazygurt 4
Maç Detayı
G
19:00 | 10/08/19 | R 2
Biik Kazygurt 2
Fc Flora Tallinn 0
Maç Detayı
G
15:00 | 07/08/19 | R 1
Biik Kazygurt 9
EB / Streymur / Skala 0
Maç Detayı
2 3 2 0 1 9 6 3 6
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
PK-35 Vantaa 1
Biik Kazygurt 4
Maç Detayı
G
15:00 | 10/08/19 | R 2
PK-35 Vantaa 5
EB / Streymur / Skala 0
Maç Detayı
G
19:00 | 07/08/19 | R 1
Fc Flora Tallinn 2
PK-35 Vantaa 3
Maç Detayı
3 3 1 0 2 4 5 -1 3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
EB / Streymur / Skala 0
Fc Flora Tallinn 2
Maç Detayı
M
19:00 | 10/08/19 | R 2
Biik Kazygurt 2
Fc Flora Tallinn 0
Maç Detayı
M
19:00 | 07/08/19 | R 1
Fc Flora Tallinn 2
PK-35 Vantaa 3
Maç Detayı
4 3 0 0 3 0 16 -16 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
EB / Streymur / Skala 0
Fc Flora Tallinn 2
Maç Detayı
M
15:00 | 10/08/19 | R 2
PK-35 Vantaa 5
EB / Streymur / Skala 0
Maç Detayı
M
15:00 | 07/08/19 | R 1
Biik Kazygurt 9
EB / Streymur / Skala 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 2 1 0 1 6 4 2 3
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
PK-35 Vantaa 1
Biik Kazygurt 4
Maç Detayı
G
15:00 | 10/08/19 | R 2
PK-35 Vantaa 5
EB / Streymur / Skala 0
Maç Detayı
0 2 2 0 0 11 0 11 6
G
19:00 | 10/08/19 | R 2
Biik Kazygurt 2
Fc Flora Tallinn 0
Maç Detayı
G
15:00 | 07/08/19 | R 1
Biik Kazygurt 9
EB / Streymur / Skala 0
Maç Detayı
0 1 0 0 1 0 2 -2 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
EB / Streymur / Skala 0
Fc Flora Tallinn 2
Maç Detayı
0 1 0 0 1 2 3 -1 0
M
19:00 | 07/08/19 | R 1
Fc Flora Tallinn 2
PK-35 Vantaa 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 1 1 0 0 3 2 1 3
G
19:00 | 07/08/19 | R 1
Fc Flora Tallinn 2
PK-35 Vantaa 3
Maç Detayı
0 1 1 0 0 4 1 3 3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
PK-35 Vantaa 1
Biik Kazygurt 4
Maç Detayı
0 2 0 0 2 0 14 -14 0
M
15:00 | 10/08/19 | R 2
PK-35 Vantaa 5
EB / Streymur / Skala 0
Maç Detayı
M
15:00 | 07/08/19 | R 1
Biik Kazygurt 9
EB / Streymur / Skala 0
Maç Detayı
0 2 1 0 1 2 2 0 3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
EB / Streymur / Skala 0
Fc Flora Tallinn 2
Maç Detayı
M
19:00 | 10/08/19 | R 2
Biik Kazygurt 2
Fc Flora Tallinn 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 3 3 0 0 15 1 14 9 2 2 0 0 11 0 11 6 1 1 0 0 4 1 3 3
2 3 2 0 1 9 6 3 6 2 1 0 1 6 4 2 3 1 1 0 0 3 2 1 3
3 3 1 0 2 4 5 -1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
4 3 0 0 3 0 16 -16 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 14 -14 0
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 3 0 0 11 0 11 9
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Rigas FS 0
SC Braga 8
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 2
Apollon Limassol FC Kadınlar 0
SC Braga 1
Maç Detayı
G
13:30 | 07/08/19 | R 1
SC Braga 2
SK Sturm Graz 0
Maç Detayı
2 3 2 0 1 17 3 14 6
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
SK Sturm Graz 2
Apollon Limassol FC Kadınlar 7
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 2
Apollon Limassol FC Kadınlar 0
SC Braga 1
Maç Detayı
G
18:00 | 07/08/19 | R 1
Apollon Limassol FC Kadınlar 10
Rigas FS 0
Maç Detayı
3 3 1 0 2 6 9 -3 3
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
SK Sturm Graz 2
Apollon Limassol FC Kadınlar 7
Maç Detayı
G
13:30 | 10/08/19 | R 2
SK Sturm Graz 4
Rigas FS 0
Maç Detayı
M
13:30 | 07/08/19 | R 1
SC Braga 2
SK Sturm Graz 0
Maç Detayı
4 3 0 0 3 0 22 -22 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Rigas FS 0
SC Braga 8
Maç Detayı
M
13:30 | 10/08/19 | R 2
SK Sturm Graz 4
Rigas FS 0
Maç Detayı
M
18:00 | 07/08/19 | R 1
Apollon Limassol FC Kadınlar 10
Rigas FS 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 2 1 0 1 10 1 9 3
M
18:00 | 10/08/19 | R 2
Apollon Limassol FC Kadınlar 0
SC Braga 1
Maç Detayı
G
18:00 | 07/08/19 | R 1
Apollon Limassol FC Kadınlar 10
Rigas FS 0
Maç Detayı
0 1 0 0 1 0 8 -8 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Rigas FS 0
SC Braga 8
Maç Detayı
0 2 1 0 1 6 7 -1 3
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
SK Sturm Graz 2
Apollon Limassol FC Kadınlar 7
Maç Detayı
G
13:30 | 10/08/19 | R 2
SK Sturm Graz 4
Rigas FS 0
Maç Detayı
0 1 1 0 0 2 0 2 3
G
13:30 | 07/08/19 | R 1
SC Braga 2
SK Sturm Graz 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 1 1 0 0 7 2 5 3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
SK Sturm Graz 2
Apollon Limassol FC Kadınlar 7
Maç Detayı
0 2 0 0 2 0 14 -14 0
M
13:30 | 10/08/19 | R 2
SK Sturm Graz 4
Rigas FS 0
Maç Detayı
M
18:00 | 07/08/19 | R 1
Apollon Limassol FC Kadınlar 10
Rigas FS 0
Maç Detayı
0 1 0 0 1 0 2 -2 0
M
13:30 | 07/08/19 | R 1
SC Braga 2
SK Sturm Graz 0
Maç Detayı
0 2 2 0 0 9 0 9 6
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Rigas FS 0
SC Braga 8
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 2
Apollon Limassol FC Kadınlar 0
SC Braga 1
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 3 3 0 0 11 0 11 9 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 9 0 9 6
2 3 2 0 1 17 3 14 6 2 1 0 1 10 1 9 3 1 1 0 0 7 2 5 3
3 3 1 0 2 6 9 -3 3 2 1 0 1 6 7 -1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0
4 3 0 0 3 0 22 -22 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 14 -14 0
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 3 0 0 11 3 8 9
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Linfield Ladies 1
RSC Anderlecht Bayanlar 3
Maç Detayı
G
15:00 | 10/08/19 | R 2
LSK Kvinner 2
RSC Anderlecht Bayanlar 3
Maç Detayı
G
19:30 | 07/08/19 | R 1
RSC Anderlecht Bayanlar 5
FC PAOK Thessaloniki 0
Maç Detayı
2 3 2 0 1 7 3 4 6
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
FC PAOK Thessaloniki 0
LSK Kvinner 1
Maç Detayı
M
15:00 | 10/08/19 | R 2
LSK Kvinner 2
RSC Anderlecht Bayanlar 3
Maç Detayı
G
15:00 | 07/08/19 | R 1
LSK Kvinner 4
Linfield Ladies 0
Maç Detayı
3 3 1 0 2 4 9 -5 3
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Linfield Ladies 1
RSC Anderlecht Bayanlar 3
Maç Detayı
G
19:30 | 10/08/19 | R 2
FC PAOK Thessaloniki 2
Linfield Ladies 3
Maç Detayı
M
15:00 | 07/08/19 | R 1
LSK Kvinner 4
Linfield Ladies 0
Maç Detayı
4 3 0 0 3 2 9 -7 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
FC PAOK Thessaloniki 0
LSK Kvinner 1
Maç Detayı
M
19:30 | 10/08/19 | R 2
FC PAOK Thessaloniki 2
Linfield Ladies 3
Maç Detayı
M
19:30 | 07/08/19 | R 1
RSC Anderlecht Bayanlar 5
FC PAOK Thessaloniki 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 2 0 0 2 2 4 -2 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
FC PAOK Thessaloniki 0
LSK Kvinner 1
Maç Detayı
M
19:30 | 10/08/19 | R 2
FC PAOK Thessaloniki 2
Linfield Ladies 3
Maç Detayı
0 2 1 0 1 6 3 3 3
M
15:00 | 10/08/19 | R 2
LSK Kvinner 2
RSC Anderlecht Bayanlar 3
Maç Detayı
G
15:00 | 07/08/19 | R 1
LSK Kvinner 4
Linfield Ladies 0
Maç Detayı
0 1 0 0 1 1 3 -2 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Linfield Ladies 1
RSC Anderlecht Bayanlar 3
Maç Detayı
0 1 1 0 0 5 0 5 3
G
19:30 | 07/08/19 | R 1
RSC Anderlecht Bayanlar 5
FC PAOK Thessaloniki 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 1 0 0 1 0 5 -5 0
M
19:30 | 07/08/19 | R 1
RSC Anderlecht Bayanlar 5
FC PAOK Thessaloniki 0
Maç Detayı
0 1 1 0 0 1 0 1 3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
FC PAOK Thessaloniki 0
LSK Kvinner 1
Maç Detayı
0 2 1 0 1 3 6 -3 3
G
19:30 | 10/08/19 | R 2
FC PAOK Thessaloniki 2
Linfield Ladies 3
Maç Detayı
M
15:00 | 07/08/19 | R 1
LSK Kvinner 4
Linfield Ladies 0
Maç Detayı
0 2 2 0 0 6 3 3 6
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Linfield Ladies 1
RSC Anderlecht Bayanlar 3
Maç Detayı
G
15:00 | 10/08/19 | R 2
LSK Kvinner 2
RSC Anderlecht Bayanlar 3
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 3 3 0 0 11 3 8 9 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 6 3 3 6
2 3 2 0 1 7 3 4 6 2 1 0 1 6 3 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3
3 3 1 0 2 4 9 -5 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 6 -3 3
4 3 0 0 3 2 9 -7 0 2 0 0 2 2 4 -2 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 2 1 0 12 2 10 7
G
19:30 | 13/08/19 | R 3
Gornik Leczna 0
FC Twente 2
Maç Detayı
B
19:00 | 10/08/19 | R 2
FC Twente 2
Besiktas 2
Maç Detayı
G
19:30 | 07/08/19 | R 1
FC Twente 8
Alashkert 0
Maç Detayı
2 3 1 2 0 6 3 3 5
G
19:30 | 13/08/19 | R 3
Alashkert 0
Besiktas 3
Maç Detayı
B
19:00 | 10/08/19 | R 2
FC Twente 2
Besiktas 2
Maç Detayı
B
19:30 | 07/08/19 | R 1
Besiktas 1
Gornik Leczna 1
Maç Detayı
3 3 1 1 1 14 3 11 4
M
19:30 | 13/08/19 | R 3
Gornik Leczna 0
FC Twente 2
Maç Detayı
G
19:00 | 10/08/19 | R 2
Gornik Leczna 13
Alashkert 0
Maç Detayı
B
19:30 | 07/08/19 | R 1
Besiktas 1
Gornik Leczna 1
Maç Detayı
4 3 0 0 3 0 24 -24 0
M
19:30 | 13/08/19 | R 3
Alashkert 0
Besiktas 3
Maç Detayı
M
19:00 | 10/08/19 | R 2
Gornik Leczna 13
Alashkert 0
Maç Detayı
M
19:30 | 07/08/19 | R 1
FC Twente 8
Alashkert 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 2 1 1 0 10 2 8 4
B
19:00 | 10/08/19 | R 2
FC Twente 2
Besiktas 2
Maç Detayı
G
19:30 | 07/08/19 | R 1
FC Twente 8
Alashkert 0
Maç Detayı
0 2 1 0 1 13 2 11 3
M
19:30 | 13/08/19 | R 3
Gornik Leczna 0
FC Twente 2
Maç Detayı
G
19:00 | 10/08/19 | R 2
Gornik Leczna 13
Alashkert 0
Maç Detayı
0 1 0 1 0 1 1 0 1
B
19:30 | 07/08/19 | R 1
Besiktas 1
Gornik Leczna 1
Maç Detayı
0 1 0 0 1 0 3 -3 0
M
19:30 | 13/08/19 | R 3
Alashkert 0
Besiktas 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 1 1 0 0 2 0 2 3
G
19:30 | 13/08/19 | R 3
Gornik Leczna 0
FC Twente 2
Maç Detayı
0 1 0 1 0 1 1 0 1
B
19:30 | 07/08/19 | R 1
Besiktas 1
Gornik Leczna 1
Maç Detayı
0 2 1 1 0 5 2 3 4
G
19:30 | 13/08/19 | R 3
Alashkert 0
Besiktas 3
Maç Detayı
B
19:00 | 10/08/19 | R 2
FC Twente 2
Besiktas 2
Maç Detayı
0 2 0 0 2 0 21 -21 0
M
19:00 | 10/08/19 | R 2
Gornik Leczna 13
Alashkert 0
Maç Detayı
M
19:30 | 07/08/19 | R 1
FC Twente 8
Alashkert 0
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 3 2 1 0 12 2 10 7 2 1 1 0 10 2 8 4 1 1 0 0 2 0 2 3
2 3 1 2 0 6 3 3 5 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 5 2 3 4
3 3 1 1 1 14 3 11 4 2 1 0 1 13 2 11 3 1 0 1 0 1 1 0 1
4 3 0 0 3 0 24 -24 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 21 -21 0
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 3 2 1 0 5 2 3 7
B
18:00 | 13/08/19 | R 3
KF Vllaznia Shkoder 1
Gintra Universitetas 1
Maç Detayı
G
13:00 | 10/08/19 | R 2
KF Vllaznia Shkoder 1
Birkirkara FC 0
Maç Detayı
G
13:00 | 07/08/19 | R 1
Wexford Youths Women AFC 1
KF Vllaznia Shkoder 3
Maç Detayı
2 3 2 0 1 10 6 4 6
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Birkirkara FC 2
Wexford Youths Women AFC 7
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 2
Gintra Universitetas 1
Wexford Youths Women AFC 2
Maç Detayı
M
13:00 | 07/08/19 | R 1
Wexford Youths Women AFC 1
KF Vllaznia Shkoder 3
Maç Detayı
3 3 1 1 1 3 3 0 4
B
18:00 | 13/08/19 | R 3
KF Vllaznia Shkoder 1
Gintra Universitetas 1
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 2
Gintra Universitetas 1
Wexford Youths Women AFC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 07/08/19 | R 1
Gintra Universitetas 1
Birkirkara FC 0
Maç Detayı
4 3 0 0 3 2 9 -7 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Birkirkara FC 2
Wexford Youths Women AFC 7
Maç Detayı
M
13:00 | 10/08/19 | R 2
KF Vllaznia Shkoder 1
Birkirkara FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 07/08/19 | R 1
Gintra Universitetas 1
Birkirkara FC 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 2 1 0 1 2 2 0 3
M
18:00 | 10/08/19 | R 2
Gintra Universitetas 1
Wexford Youths Women AFC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 07/08/19 | R 1
Gintra Universitetas 1
Birkirkara FC 0
Maç Detayı
0 1 0 0 1 2 7 -5 0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Birkirkara FC 2
Wexford Youths Women AFC 7
Maç Detayı
0 2 1 1 0 2 1 1 4
B
18:00 | 13/08/19 | R 3
KF Vllaznia Shkoder 1
Gintra Universitetas 1
Maç Detayı
G
13:00 | 10/08/19 | R 2
KF Vllaznia Shkoder 1
Birkirkara FC 0
Maç Detayı
0 1 0 0 1 1 3 -2 0
M
13:00 | 07/08/19 | R 1
Wexford Youths Women AFC 1
KF Vllaznia Shkoder 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
0 1 0 1 0 1 1 0 1
B
18:00 | 13/08/19 | R 3
KF Vllaznia Shkoder 1
Gintra Universitetas 1
Maç Detayı
0 2 0 0 2 0 2 -2 0
M
13:00 | 10/08/19 | R 2
KF Vllaznia Shkoder 1
Birkirkara FC 0
Maç Detayı
M
18:00 | 07/08/19 | R 1
Gintra Universitetas 1
Birkirkara FC 0
Maç Detayı
0 1 1 0 0 3 1 2 3
G
13:00 | 07/08/19 | R 1
Wexford Youths Women AFC 1
KF Vllaznia Shkoder 3
Maç Detayı
0 2 2 0 0 9 3 6 6
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Birkirkara FC 2
Wexford Youths Women AFC 7
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 2
Gintra Universitetas 1
Wexford Youths Women AFC 2
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 3 2 1 0 5 2 3 7 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 3 1 2 3
2 3 2 0 1 10 6 4 6 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 2 0 0 9 3 6 6
3 3 1 1 1 3 3 0 4 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 1 1 0 1
4 3 0 0 3 2 9 -7 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 18 2 16 3
9
M
21:30 | 16/10/19 | R round_of_16
Breidablik Kopavogur 0
Paris Saint Germain 4
Maç Detayı
G
19:00 | 26/09/19 | R round_of_32
AC Sparta Prague 0
Breidablik Kopavogur 1
Maç Detayı
G
22:15 | 11/09/19 | R round_of_32
Breidablik Kopavogur 3
AC Sparta Prague 2
Maç Detayı
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Breidablik Kopavogur 3
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
Maç Detayı
G
12:00 | 10/08/19 | R 2
Breidablik Kopavogur 11
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
G
12:00 | 07/08/19 | R 1
ASA Tel Aviv University SC 1
Breidablik Kopavogur 4
Maç Detayı
2 7 3 4 3
6
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Breidablik Kopavogur 3
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
ASA Tel Aviv University SC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 07/08/19 | R 1
ZNK SFK 200 Sarajevo 5
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
3 8 5 3 3
3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZFK Dragon 2014 0
ASA Tel Aviv University SC 7
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
ASA Tel Aviv University SC 0
Maç Detayı
M
12:00 | 07/08/19 | R 1
ASA Tel Aviv University SC 1
Breidablik Kopavogur 4
Maç Detayı
4 0 23 -23 3
0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZFK Dragon 2014 0
ASA Tel Aviv University SC 7
Maç Detayı
M
12:00 | 10/08/19 | R 2
Breidablik Kopavogur 11
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
M
18:00 | 07/08/19 | R 1
ZNK SFK 200 Sarajevo 5
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
0 14 1 13 2
6
M
21:30 | 16/10/19 | R round_of_16
Breidablik Kopavogur 0
Paris Saint Germain 4
Maç Detayı
G
22:15 | 11/09/19 | R round_of_32
Breidablik Kopavogur 3
AC Sparta Prague 2
Maç Detayı
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Breidablik Kopavogur 3
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
Maç Detayı
G
12:00 | 10/08/19 | R 2
Breidablik Kopavogur 11
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
0 6 0 6 2
6
G
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
ASA Tel Aviv University SC 0
Maç Detayı
G
18:00 | 07/08/19 | R 1
ZNK SFK 200 Sarajevo 5
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
0 1 4 -3 1
0
M
12:00 | 07/08/19 | R 1
ASA Tel Aviv University SC 1
Breidablik Kopavogur 4
Maç Detayı
0 0 7 -7 1
0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZFK Dragon 2014 0
ASA Tel Aviv University SC 7
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
0 4 1 3 1
3
G
19:00 | 26/09/19 | R round_of_32
AC Sparta Prague 0
Breidablik Kopavogur 1
Maç Detayı
G
12:00 | 07/08/19 | R 1
ASA Tel Aviv University SC 1
Breidablik Kopavogur 4
Maç Detayı
0 1 3 -2 1
0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Breidablik Kopavogur 3
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
Maç Detayı
0 7 1 6 2
3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZFK Dragon 2014 0
ASA Tel Aviv University SC 7
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK SFK 200 Sarajevo 1
ASA Tel Aviv University SC 0
Maç Detayı
0 0 16 -16 2
0
M
12:00 | 10/08/19 | R 2
Breidablik Kopavogur 11
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
M
18:00 | 07/08/19 | R 1
ZNK SFK 200 Sarajevo 5
ZFK Dragon 2014 0
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 5 1 4 3
9
M
19:00 | 25/09/19 | R round_of_32
VfL Wolfsburg 5
KFF Mitrovica 0
Maç Detayı
M
19:00 | 11/09/19 | R round_of_32
KFF Mitrovica 0
VfL Wolfsburg 10
Maç Detayı
G
18:30 | 13/08/19 | R 3
KFF Mitrovica 1
Zfk Breznica 0
Maç Detayı
G
18:30 | 10/08/19 | R 2
FC NSA Sofia 0
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
G
18:30 | 07/08/19 | R 1
Olimpia Cluj 1
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
2 7 7 0 3
4
M
18:30 | 13/08/19 | R 3
KFF Mitrovica 1
Zfk Breznica 0
Maç Detayı
G
19:00 | 10/08/19 | R 2
Olimpia Cluj 2
Zfk Breznica 3
Maç Detayı
B
21:00 | 07/08/19 | R 1
Zfk Breznica 4
FC NSA Sofia 4
Maç Detayı
3 6 7 -1 3
3
G
18:30 | 13/08/19 | R 3
FC NSA Sofia 2
Olimpia Cluj 3
Maç Detayı
M
19:00 | 10/08/19 | R 2
Olimpia Cluj 2
Zfk Breznica 3
Maç Detayı
M
18:30 | 07/08/19 | R 1
Olimpia Cluj 1
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
4 6 9 -3 3
1
M
18:30 | 13/08/19 | R 3
FC NSA Sofia 2
Olimpia Cluj 3
Maç Detayı
M
18:30 | 10/08/19 | R 2
FC NSA Sofia 0
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
B
21:00 | 07/08/19 | R 1
Zfk Breznica 4
FC NSA Sofia 4
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
0 2 5 -3 2
0
M
18:30 | 13/08/19 | R 3
FC NSA Sofia 2
Olimpia Cluj 3
Maç Detayı
M
18:30 | 10/08/19 | R 2
FC NSA Sofia 0
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
0 3 5 -2 2
0
M
19:00 | 10/08/19 | R 2
Olimpia Cluj 2
Zfk Breznica 3
Maç Detayı
M
18:30 | 07/08/19 | R 1
Olimpia Cluj 1
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
0 4 4 0 1
1
B
21:00 | 07/08/19 | R 1
Zfk Breznica 4
FC NSA Sofia 4
Maç Detayı
0 1 0 1 1
3
M
19:00 | 11/09/19 | R round_of_32
KFF Mitrovica 0
VfL Wolfsburg 10
Maç Detayı
G
18:30 | 13/08/19 | R 3
KFF Mitrovica 1
Zfk Breznica 0
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
0 4 4 0 1
1
B
21:00 | 07/08/19 | R 1
Zfk Breznica 4
FC NSA Sofia 4
Maç Detayı
0 3 2 1 1
3
G
18:30 | 13/08/19 | R 3
FC NSA Sofia 2
Olimpia Cluj 3
Maç Detayı
0 3 3 0 2
3
M
18:30 | 13/08/19 | R 3
KFF Mitrovica 1
Zfk Breznica 0
Maç Detayı
G
19:00 | 10/08/19 | R 2
Olimpia Cluj 2
Zfk Breznica 3
Maç Detayı
0 4 1 3 2
6
M
19:00 | 25/09/19 | R round_of_32
VfL Wolfsburg 5
KFF Mitrovica 0
Maç Detayı
G
18:30 | 10/08/19 | R 2
FC NSA Sofia 0
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
G
18:30 | 07/08/19 | R 1
Olimpia Cluj 1
KFF Mitrovica 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 7 2 5 3
9
M
20:30 | 25/09/19 | R round_of_32
SK Slavia Prague 5
Hibernian LFC 1
Maç Detayı
M
21:45 | 11/09/19 | R round_of_32
Hibernian LFC 1
SK Slavia Prague 4
Maç Detayı
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZNK Pomurje 1
Hibernian LFC 2
Maç Detayı
G
12:00 | 10/08/19 | R 2
Hibernian LFC 2
Cardiff Met FC Kadınlar 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/08/19 | R 1
Hibernian LFC 3
WFC Nike 0
Maç Detayı
2 7 3 4 3
6
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
WFC Nike 1
Cardiff Met FC Kadınlar 5
Maç Detayı
M
12:00 | 10/08/19 | R 2
Hibernian LFC 2
Cardiff Met FC Kadınlar 1
Maç Detayı
G
21:45 | 07/08/19 | R 1
Cardiff Met FC Kadınlar 1
ZNK Pomurje 0
Maç Detayı
3 5 3 2 3
3
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZNK Pomurje 1
Hibernian LFC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK Pomurje 4
WFC Nike 0
Maç Detayı
M
21:45 | 07/08/19 | R 1
Cardiff Met FC Kadınlar 1
ZNK Pomurje 0
Maç Detayı
4 1 12 -11 3
0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
WFC Nike 1
Cardiff Met FC Kadınlar 5
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK Pomurje 4
WFC Nike 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/08/19 | R 1
Hibernian LFC 3
WFC Nike 0
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
0 5 2 3 2
3
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZNK Pomurje 1
Hibernian LFC 2
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK Pomurje 4
WFC Nike 0
Maç Detayı
0 1 0 1 1
3
G
21:45 | 07/08/19 | R 1
Cardiff Met FC Kadınlar 1
ZNK Pomurje 0
Maç Detayı
0 5 1 4 2
6
M
21:45 | 11/09/19 | R round_of_32
Hibernian LFC 1
SK Slavia Prague 4
Maç Detayı
G
12:00 | 10/08/19 | R 2
Hibernian LFC 2
Cardiff Met FC Kadınlar 1
Maç Detayı
G
17:00 | 07/08/19 | R 1
Hibernian LFC 3
WFC Nike 0
Maç Detayı
0 1 5 -4 1
0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
WFC Nike 1
Cardiff Met FC Kadınlar 5
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
0 0 1 -1 1
0
M
21:45 | 07/08/19 | R 1
Cardiff Met FC Kadınlar 1
ZNK Pomurje 0
Maç Detayı
0 6 3 3 2
3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
WFC Nike 1
Cardiff Met FC Kadınlar 5
Maç Detayı
M
12:00 | 10/08/19 | R 2
Hibernian LFC 2
Cardiff Met FC Kadınlar 1
Maç Detayı
0 2 1 1 1
3
M
20:30 | 25/09/19 | R round_of_32
SK Slavia Prague 5
Hibernian LFC 1
Maç Detayı
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
ZNK Pomurje 1
Hibernian LFC 2
Maç Detayı
0 0 7 -7 2
0
M
18:00 | 10/08/19 | R 2
ZNK Pomurje 4
WFC Nike 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/08/19 | R 1
Hibernian LFC 3
WFC Nike 0
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 16 1 15 3
9
G
20:00 | 26/09/19 | R round_of_32
FC Zürich 1
Wfc Minsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 11/09/19 | R round_of_32
Wfc Minsk 1
FC Zürich 0
Maç Detayı
G
17:00 | 13/08/19 | R 3
Zhilstroy-1 Kharkiv 0
Wfc Minsk 2
Maç Detayı
G
11:00 | 10/08/19 | R 2
Wfc Minsk 2
Znk Split 1
Maç Detayı
G
11:00 | 07/08/19 | R 1
Wfc Minsk 12
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
2 9 4 5 3
6
M
17:00 | 13/08/19 | R 3
Zhilstroy-1 Kharkiv 0
Wfc Minsk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 6
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
G
17:00 | 07/08/19 | R 1
Znk Split 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 3
Maç Detayı
3 10 7 3 3
3
G
17:00 | 13/08/19 | R 3
SC Bettembourg 2
Znk Split 7
Maç Detayı
M
11:00 | 10/08/19 | R 2
Wfc Minsk 2
Znk Split 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/08/19 | R 1
Znk Split 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 3
Maç Detayı
4 2 25 -23 3
0
M
17:00 | 13/08/19 | R 3
SC Bettembourg 2
Znk Split 7
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 6
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
M
11:00 | 07/08/19 | R 1
Wfc Minsk 12
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
0 6 2 4 2
3
M
17:00 | 13/08/19 | R 3
Zhilstroy-1 Kharkiv 0
Wfc Minsk 2
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 6
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
0 14 1 13 2
6
G
17:00 | 11/09/19 | R round_of_32
Wfc Minsk 1
FC Zürich 0
Maç Detayı
G
11:00 | 10/08/19 | R 2
Wfc Minsk 2
Znk Split 1
Maç Detayı
G
11:00 | 07/08/19 | R 1
Wfc Minsk 12
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
0 2 7 -5 1
0
M
17:00 | 13/08/19 | R 3
SC Bettembourg 2
Znk Split 7
Maç Detayı
0 2 3 -1 1
0
M
17:00 | 07/08/19 | R 1
Znk Split 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 3
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
0 3 2 1 1
3
G
17:00 | 07/08/19 | R 1
Znk Split 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 3
Maç Detayı
0 2 0 2 1
3
G
20:00 | 26/09/19 | R round_of_32
FC Zürich 1
Wfc Minsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 13/08/19 | R 3
Zhilstroy-1 Kharkiv 0
Wfc Minsk 2
Maç Detayı
0 0 18 -18 2
0
M
17:00 | 10/08/19 | R 2
Zhilstroy-1 Kharkiv 6
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
M
11:00 | 07/08/19 | R 1
Wfc Minsk 12
SC Bettembourg 0
Maç Detayı
0 8 4 4 2
3
G
17:00 | 13/08/19 | R 3
SC Bettembourg 2
Znk Split 7
Maç Detayı
M
11:00 | 10/08/19 | R 2
Wfc Minsk 2
Znk Split 1
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 21 2 19 3
7
B
20:00 | 26/09/19 | R round_of_32
Atletico Madrid 1
ZFK Spartak Subotica 1
Maç Detayı
M
21:00 | 12/09/19 | R round_of_32
ZFK Spartak Subotica 2
Atletico Madrid 3
Maç Detayı
B
18:00 | 13/08/19 | R 3
Ferencvarosi TC 2
ZFK Spartak Subotica 2
Maç Detayı
G
18:30 | 10/08/19 | R 2
ZFK Spartak Subotica 7
SK Slovan Bratislava 0
Maç Detayı
G
14:00 | 07/08/19 | R 1
ZFK Spartak Subotica 12
Agarista SS Anenii Noi 0
Maç Detayı
2 7 3 4 3
7
B
18:00 | 13/08/19 | R 3
Ferencvarosi TC 2
ZFK Spartak Subotica 2
Maç Detayı
G
14:00 | 10/08/19 | R 2
Ferencvarosi TC 2
Agarista SS Anenii Noi 0
Maç Detayı
G
18:30 | 07/08/19 | R 1
SK Slovan Bratislava 1
Ferencvarosi TC 3
Maç Detayı
3 2 10 -8 3
3
G
18:00 | 13/08/19 | R 3
Agarista SS Anenii Noi 0
SK Slovan Bratislava 1
Maç Detayı
M
18:30 | 10/08/19 | R 2
ZFK Spartak Subotica 7
SK Slovan Bratislava 0
Maç Detayı
M
18:30 | 07/08/19 | R 1
SK Slovan Bratislava 1
Ferencvarosi TC 3
Maç Detayı
4 0 15 -15 3
0
M
18:00 | 13/08/19 | R 3
Agarista SS Anenii Noi 0
SK Slovan Bratislava 1
Maç Detayı
M
14:00 | 10/08/19 | R 2
Ferencvarosi TC 2
Agarista SS Anenii Noi 0
Maç Detayı
M
14:00 | 07/08/19 | R 1
ZFK Spartak Subotica 12
Agarista SS Anenii Noi 0
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
0