Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 38 21 10 7 55 35 20 73
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
M
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
2 38 19 12 7 63 34 29 69
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
3 38 17 13 8 40 25 15 64
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
4 38 18 8 12 41 31 10 62
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
5 38 17 10 11 65 53 12 61
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
G
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Chertanovo Moskova 3
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
6 38 16 12 10 42 31 11 60
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
M
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
7 38 15 13 10 46 41 5 58
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
8 38 16 8 14 48 42 6 56
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
9 38 14 11 13 47 49 -2 53
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
M
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
10 38 12 15 11 45 52 -7 51
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
M
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
11 38 12 14 12 34 36 -2 50
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
G
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 24/04/19 | R 33
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
12 38 12 11 15 37 46 -9 47
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
13 38 10 17 11 29 28 1 47
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
14 38 12 10 16 45 47 -2 46
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
15 38 10 14 14 32 44 -12 44
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
G
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
16 38 10 12 16 38 52 -14 42
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
17 38 9 14 15 36 40 -4 41
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
18 38 8 13 17 28 45 -17 37
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
19 38 7 7 24 33 57 -24 28
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
G
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
M
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
20 38 5 16 17 30 46 -16 25
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
M
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 13 5 1 28 7 21 44
G
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
2 19 11 6 2 29 16 13 39
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
3 19 11 5 3 31 17 14 38
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
4 19 11 4 4 22 12 10 37
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
5 19 10 5 4 30 18 12 35
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
6 19 10 5 4 25 17 8 35
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
7 19 10 5 4 35 23 12 35
G
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Chertanovo Moskova 3
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
8 19 9 8 2 24 14 10 35
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
9 19 8 7 4 29 21 8 31
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
10 19 8 6 5 20 17 3 30
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
11 19 8 5 6 21 22 -1 29
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
12 19 8 4 7 14 12 2 28
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
13 19 6 7 6 27 24 3 25
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
14 19 6 7 6 21 23 -2 25
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
15 19 5 10 4 21 16 5 25
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
16 19 6 6 7 13 14 -1 24
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
17 19 5 8 6 20 23 -3 23
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
18 19 5 7 7 20 21 -1 22
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
19 19 5 6 8 17 22 -5 21
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
20 19 4 4 11 20 28 -8 16
G
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 10 5 4 24 18 6 35
M
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
2 19 9 7 3 33 16 17 34
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
3 19 7 5 7 20 24 -4 26
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
4 19 7 5 7 30 30 0 26
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
5 19 6 8 5 24 29 -5 26
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
6 19 7 4 8 18 17 1 25
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
7 19 7 4 8 19 19 0 25
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
8 19 5 8 6 21 24 -3 23
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
9 19 6 4 9 18 28 -10 22
M
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
10 19 6 3 10 18 23 -5 21
M
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
11 19 5 6 8 12 21 -9 21
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
12 19 4 8 7 12 18 -6 20
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
13 19 4 8 7 14 19 -5 20
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
M
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
16:00 | 24/04/19 | R 33
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
14 19 2 13 4 15 16 -1 19
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
15 19 5 2 12 19 26 -7 17
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
16 19 4 4 11 15 24 -9 16
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
17 19 2 7 10 15 31 -16 13
G
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
18 19 2 7 10 17 30 -13 13
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
19 19 3 3 13 13 29 -16 12
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
M
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
20 19 0 9 10 10 25 -15 9
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
Tüm Maçlar İç Saha Maçları Deplasman Maçları
Poz # O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P O G B M A Y Av P P
1 38 21 10 7 55 35 20 73 19 11 5 3 31 17 14 38 19 10 5 4 24 18 6 35
2 38 19 12 7 63 34 29 69 19 10 5 4 30 18 12 35 19 9 7 3 33 16 17 34
3 38 17 13 8 40 25 15 64 19 13 5 1 28 7 21 44 19 4 8 7 12 18 -6 20
4 38 18 8 12 41 31 10 62 19 11 4 4 22 12 10 37 19 7 4 8 19 19 0 25
5 38 17 10 11 65 53 12 61 19 10 5 4 35 23 12 35 19 7 5 7 30 30 0 26
6 38 16 12 10 42 31 11 60 19 9 8 2 24 14 10 35 19 7 4 8 18 17 1 25
7 38 15 13 10 46 41 5 58 19 10 5 4 25 17 8 35 19 5 8 6 21 24 -3 23
8 38 16 8 14 48 42 6 56 19 11 6 2 29 16 13 39 19 5 2 12 19 26 -7 17
9 38 14 11 13 47 49 -2 53 19 8 7 4 29 21 8 31 19 6 4 9 18 28 -10 22
10 38 12 15 11 45 52 -7 51 19 6 7 6 21 23 -2 25 19 6 8 5 24 29 -5 26
11 38 12 14 12 34 36 -2 50 19 8 6 5 20 17 3 30 19 4 8 7 14 19 -5 20
12 38 12 11 15 37 46 -9 47 19 5 6 8 17 22 -5 21 19 7 5 7 20 24 -4 26
13 38 10 17 11 29 28 1 47 19 8 4 7 14 12 2 28 19 2 13 4 15 16 -1 19
14 38 12 10 16 45 47 -2 46 19 6 7 6 27 24 3 25 19 6 3 10 18 23 -5 21
15 38 10 14 14 32 44 -12 44 19 5 8 6 20 23 -3 23 19 5 6 8 12 21 -9 21
16 38 10 12 16 38 52 -14 42 19 8 5 6 21 22 -1 29 19 2 7 10 17 30 -13 13
17 38 9 14 15 36 40 -4 41 19 5 10 4 21 16 5 25 19 4 4 11 15 24 -9 16
18 38 8 13 17 28 45 -17 37 19 6 6 7 13 14 -1 24 19 2 7 10 15 31 -16 13
19 38 7 7 24 33 57 -24 28 19 4 4 11 20 28 -8 16 19 3 3 13 13 29 -16 12
20 38 5 16 17 30 46 -16 25 19 5 7 7 20 21 -1 22 19 0 9 10 10 25 -15 9
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 55 35 20 38
73
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
M
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
2 63 34 29 38
69
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
3 40 25 15 38
64
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
4 41 31 10 38
62
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
5 65 53 12 38
61
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
G
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Chertanovo Moskova 3
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
6 42 31 11 38
60
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
M
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
7 46 41 5 38
58
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
8 48 42 6 38
56
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
9 47 49 -2 38
53
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
M
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
10 45 52 -7 38
51
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
M
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
11 34 36 -2 38
50
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
G
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 24/04/19 | R 33
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
12 37 46 -9 38
47
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
13 29 28 1 38
47
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
14 45 47 -2 38
46
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
15 32 44 -12 38
44
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
G
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
16 38 52 -14 38
42
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
17 36 40 -4 38
41
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
18 28 45 -17 38
37
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
19 33 57 -24 38
28
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
G
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
M
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
20 30 46 -16 38
25
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
M
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 28 7 21 19
44
G
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
2 29 16 13 19
39
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
3 31 17 14 19
38
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
4 22 12 10 19
37
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
5 30 18 12 19
35
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
6 25 17 8 19
35
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
7 35 23 12 19
35
G
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Chertanovo Moskova 3
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
8 24 14 10 19
35
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
9 29 21 8 19
31
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
10 20 17 3 19
30
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
11 21 22 -1 19
29
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
12 14 12 2 19
28
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
13 27 24 3 19
25
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
14 21 23 -2 19
25
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
15 21 16 5 19
25
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
16 13 14 -1 19
24
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
17 20 23 -3 19
23
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
18 20 21 -1 19
22
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
19 17 22 -5 19
21
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
20 20 28 -8 19
16
G
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
Poz # A Y Av O P P Form Tablosu
1 24 18 6 19
35
M
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
2 33 16 17 19
34
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
3 20 24 -4 19
26
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
4 30 30 0 19
26
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
5 24 29 -5 19
26
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
6 18 17 1 19
25
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
7 19 19 0 19
25
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
8 21 24 -3 19
23
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
9 18 28 -10 19
22
M
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
10 18 23 -5 19
21
M
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
11 12 21 -9 19
21
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
12 12 18 -6 19
20
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
13 14 19 -5 19
20
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
M
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
16:00 | 24/04/19 | R 33
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
14 15 16 -1 19
19
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
15 19 26 -7 19
17
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
16 15 24 -9 19
16
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
17 15 31 -16 19
13
G
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
18 17 30 -13 19
13
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
19 13 29 -16 19
12
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
M
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
20 10 25 -15 19
9
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
AVA KAL CHM FAV KHI KR2 LUC NNO ROT JAS NOV SKA SP2 TAM TOM TYU ZSP MOR SOC ARM
FC Avangard Kursk 0:2 2:1 1:0 4:0 1:1 2:2 1:1 1:0 1:2 3:2 1:1 3:2 0:0 0:0 2:0 2:1 2:0 2:1 1:0
FC Baltika Kaliningrad 2:1 2:0 0:2 2:1 1:4 0:2 1:2 1:1 1:0 1:1 1:0 2:0 1:2 1:0 1:1 0:2 1:0 2:2 1:1
FC Chertanovo Moskova 3:2 3:1 2:1 2:1 3:0 1:1 3:1 1:1 0:1 2:1 2:2 1:0 0:1 1:1 4:0 4:0 0:2 2:6 1:1
FC Fakel Voronezh 3:2 1:1 1:1 2:0 0:0 1:1 1:0 0:0 3:0 0:1 1:3 3:0 0:0 0:0 1:1 2:2 1:2 1:2 0:0
FC Khimki 3:1 3:3 3:2 1:1 3:0 2:1 0:2 1:1 1:0 1:1 0:0 1:3 2:0 0:1 2:1 3:0 1:1 0:0 2:3
FC Krasnodar-2 0:2 2:1 3:1 1:2 4:2 2:1 0:2 0:0 1:1 1:1 1:1 0:3 2:0 1:1 0:0 2:1 1:2 0:2 0:0
FC Luch Vladivostok 1:0 0:0 0:0 1:0 0:1 0:1 1:0 1:0 0:2 1:0 0:2 2:0 0:1 2:2 1:1 1:0 0:1 0:1 3:0
FC Nizhny Novgorod 0:1 0:0 2:1 1:0 1:1 3:0 0:0 1:3 0:1 1:0 0:1 3:1 1:0 2:1 2:1 1:0 3:1 0:0 1:0
FC Rotor 1:0 1:0 1:2 1:2 1:0 1:0 1:0 2:1 1:3 2:0 2:2 0:0 1:2 0:0 2:1 1:1 1:1 1:1 0:1
FC Shinnik Yaroslavl 4:2 1:0 3:3 1:0 0:1 2:2 0:0 1:0 0:0 2:1 1:1 1:1 3:0 1:0 1:0 1:0 1:2 1:1 0:0
FC Sibir Novosibirsk 1:0 2:1 1:2 2:0 1:2 0:0 0:0 0:0 1:1 0:2 1:1 1:0 0:2 1:0 2:0 0:1 0:0 0:1 0:1
FC SKA-Khabarovsk 1:0 1:1 1:3 2:1 0:1 2:2 0:0 1:0 0:1 1:0 1:1 1:0 1:2 1:0 2:1 3:1 2:1 2:2 3:0
FC Spartak-2 Moskova 0:0 2:1 0:2 2:1 0:1 2:3 2:2 1:2 2:0 1:4 3:0 2:1 2:2 1:1 0:0 1:1 4:0 1:1 1:2
FC Tambov 3:1 2:0 2:2 0:0 3:0 1:2 2:1 0:0 1:0 1:0 3:1 3:2 2:0 3:0 1:1 2:1 2:2 0:3 0:1
FC Tom Tomsk 1:0 1:1 3:1 2:0 2:0 0:0 0:0 0:1 2:0 2:0 1:1 4:1 2:1 1:1 1:0 1:0 1:0 1:0 3:0
FC Tyumen 0:1 4:1 1:1 1:1 0:0 0:1 0:0 2:1 0:1 3:2 0:0 1:1 1:2 1:3 1:2 1:2 1:1 2:1 1:0
FC Zenit-2 St Petersburg 1:2 0:1 1:2 1:0 2:2 5:2 0:1 1:2 0:1 1:0 2:2 0:1 0:3 1:2 0:1 0:0 3:1 1:4 1:1
FK Mordoviya Saransk 1:4 1:0 1:2 1:1 1:1 1:2 0:0 2:2 1:0 0:0 3:0 0:1 0:1 1:3 0:1 1:1 1:0 0:2 2:1
PFC Sochi 1:0 4:1 2:1 0:2 3:2 1:1 2:2 0:1 4:2 0:0 4:1 2:0 0:1 0:0 3:1 1:1 2:0 0:2 1:0
Torpedo Armavir 0:0 2:2 1:3 4:1 0:2 3:3 1:1 2:1 2:2 0:0 0:1 2:0 0:0 1:3 0:0 1:0 1:0 0:1 0:3
Takım Ev Sahibi Deplasman
18/08/18 0:2
03/03/19 2:1
06/10/18 2:1
24/04/19 3:2
29/07/18 1:0
18/11/18 3:2
14/11/18 4:0
04/08/18 3:1
15/05/19 1:1
08/09/18 0:2
28/04/19 2:2
13/10/18 1:0
10/03/19 1:1
26/08/18 0:1
08/08/18