Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 22 14 5 3 39 16 23 47
G
15:00 | 02/10/10 | R 22
Sandvikens IF 1
Frej 3
Maç Detayı
G
15:00 | 25/09/10 | R 21
Frej 2
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
G
16:00 | 18/09/10 | R 20
Hudiksvalls Forenade FF 0
Frej 2
Maç Detayı
M
15:00 | 11/09/10 | R 19
Frej 0
Gamla Upsala SK 3
Maç Detayı
G
15:00 | 04/09/10 | R 18
Enköping SK 0
Frej 2
Maç Detayı
B
15:00 | 28/08/10 | R 17
Frej 0
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
2 22 12 4 6 47 35 12 40
G
15:00 | 02/10/10 | R 22
Enköping SK 1
Sollentuna United 3
Maç Detayı
M
15:00 | 25/09/10 | R 21
Sollentuna United 2
Stromsbergs IF 3
Maç Detayı
G
17:00 | 19/09/10 | R 20
Vasteras IK 0
Sollentuna United 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/09/10 | R 19
Sollentuna United 4
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/09/10 | R 18
Sollentuna United 5
Sundsvall 3
Maç Detayı
B
18:00 | 29/08/10 | R 17
Koping FF 3
Sollentuna United 3
Maç Detayı
3 22 11 5 6 38 28 10 38
G
15:00 | 02/10/10 | R 22
Stromsbergs IF 2
Vasteras IK 1
Maç Detayı
G
15:00 | 25/09/10 | R 21
Sollentuna United 2
Stromsbergs IF 3
Maç Detayı
G
16:00 | 18/09/10 | R 20
Stromsbergs IF 2
Sundsvall 0
Maç Detayı
M
18:00 | 12/09/10 | R 19
Koping FF 6
Stromsbergs IF 2
Maç Detayı
G
17:00 | 04/09/10 | R 18
Stromsbergs IF 3
Rotebro IS FF 0
Maç Detayı
B
15:00 | 28/08/10 | R 17
Frej 0
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
4 22 9 5 8 41 40 1 32
G
15:00 | 02/10/10 | R 22
Skiljebo SK 2
Rotebro IS FF 3
Maç Detayı
M
15:00 | 25/09/10 | R 21
Rotebro IS FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 4
Maç Detayı
M
20:00 | 21/09/10 | R 20
Gamla Upsala SK 4
Rotebro IS FF 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/09/10 | R 19
Rotebro IS FF 1
Enköping SK 2
Maç Detayı
M
17:00 | 04/09/10 | R 18
Stromsbergs IF 3
Rotebro IS FF 0
Maç Detayı
5 22 9 5 8 30 34 -4 32
M
15:00 | 02/10/10 | R 22
Sandvikens IF 1
Frej 3
Maç Detayı
M
15:00 | 25/09/10 | R 21
Vasteras IK 1
Sandvikens IF 0
Maç Detayı
G
18:00 | 19/09/10 | R 20
Sandvikens IF 3
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/09/10 | R 19
Sollentuna United 4
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
G
18:00 | 05/09/10 | R 18
Sandvikens IF 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/08/10 | R 17
Sundsvall 0
Sandvikens IF 2
Maç Detayı
6 22 9 4 9 38 31 7 31
G
15:00 | 02/10/10 | R 22
Gamla Upsala SK 6
Sundsvall 0
Maç Detayı
M
16:00 | 25/09/10 | R 21
Koping FF 3
Gamla Upsala SK 1
Maç Detayı
G
20:00 | 21/09/10 | R 20
Gamla Upsala SK 4
Rotebro IS FF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/09/10 | R 19
Frej 0
Gamla Upsala SK 3
Maç Detayı
M
16:00 | 04/09/10 | R 18
Gamla Upsala SK 0
Skiljebo SK 2
Maç Detayı
7 22 9 3 10 26 26 0 30
M
15:00 | 02/10/10 | R 22
Skiljebo SK 2
Rotebro IS FF 3
Maç Detayı
M
15:00 | 25/09/10 | R 21
Frej 2
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
M
18:00 | 19/09/10 | R 20
Sandvikens IF 3
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/10 | R 19
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 0
Maç Detayı
G
16:00 | 04/09/10 | R 18
Gamla Upsala SK 0
Skiljebo SK 2
Maç Detayı
G
18:00 | 29/08/10 | R 17
Skiljebo SK 1
Enköping SK 0
Maç Detayı
8 22 8 4 10 27 30 -3 28
B
15:00 | 02/10/10 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 2
Koping FF 2
Maç Detayı
G
15:00 | 25/09/10 | R 21
Rotebro IS FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 4
Maç Detayı
M
16:00 | 18/09/10 | R 20
Hudiksvalls Forenade FF 0
Frej 2
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/10 | R 19
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 0
Maç Detayı
M
18:00 | 05/09/10 | R 18
Sandvikens IF 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
M
18:00 | 29/08/10 | R 17
Hudiksvalls Forenade FF 1
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
9 22 8 4 10 20 24 -4 28
M
15:00 | 02/10/10 | R 22
Enköping SK 1
Sollentuna United 3
Maç Detayı
G
16:00 | 25/09/10 | R 21
Sundsvall 0
Enköping SK 1
Maç Detayı
B
15:00 | 18/09/10 | R 20
Enköping SK 1
Koping FF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/09/10 | R 19
Rotebro IS FF 1
Enköping SK 2
Maç Detayı
M
15:00 | 04/09/10 | R 18
Enköping SK 0
Frej 2
Maç Detayı
M
18:00 | 29/08/10 | R 17
Skiljebo SK 1
Enköping SK 0
Maç Detayı
10 22 7 6 9 30 25 5 27
M
15:00 | 02/10/10 | R 22
Stromsbergs IF 2
Vasteras IK 1
Maç Detayı
G
15:00 | 25/09/10 | R 21
Vasteras IK 1
Sandvikens IF 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/09/10 | R 20
Vasteras IK 0
Sollentuna United 1
Maç Detayı
G
18:00 | 11/09/10 | R 19
Sundsvall 0
Vasteras IK 4
Maç Detayı
G
19:00 | 03/09/10 | R 18
Vasteras IK 5
Koping FF 0
Maç Detayı
B
15:00 | 28/08/10 | R 17
Rotebro IS FF 2
Vasteras IK 2
Maç Detayı
11 22 6 8 8 35 42 -7 26
B
15:00 | 02/10/10 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 2
Koping FF 2
Maç Detayı
G
16:00 | 25/09/10 | R 21
Koping FF 3
Gamla Upsala SK 1
Maç Detayı
B
15:00 | 18/09/10 | R 20
Enköping SK 1
Koping FF 1
Maç Detayı
G
18:00 | 12/09/10 | R 19
Koping FF 6
Stromsbergs IF 2
Maç Detayı
M
19:00 | 03/09/10 | R 18
Vasteras IK 5
Koping FF 0
Maç Detayı
B
18:00 | 29/08/10 | R 17
Koping FF 3
Sollentuna United 3
Maç Detayı
12 22 2 3 17 20 60 -40 9
M
15:00 | 02/10/10 | R 22
Gamla Upsala SK 6
Sundsvall 0
Maç Detayı
M
16:00 | 25/09/10 | R 21
Sundsvall 0
Enköping SK 1
Maç Detayı
M
16:00 | 18/09/10 | R 20
Stromsbergs IF 2
Sundsvall 0
Maç Detayı
M
18:00 | 11/09/10 | R 19
Sundsvall 0
Vasteras IK 4
Maç Detayı
M
15:00 | 04/09/10 | R 18
Sollentuna United 5
Sundsvall 3
Maç Detayı
M
16:00 | 29/08/10 | R 17
Sundsvall 0
Sandvikens IF 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 11 7 2 2 22 14 8 23
M
15:00 | 02/10/10 | R 22
Sandvikens IF 1
Frej 3
Maç Detayı
G
18:00 | 19/09/10 | R 20
Sandvikens IF 3
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 05/09/10 | R 18
Sandvikens IF 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
18:00 | 22/08/10 | R 16
Sandvikens IF 4
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
B
18:00 | 08/08/10 | R 14
Sandvikens IF 1
Enköping SK 1
Maç Detayı
G
18:00 | 25/07/10 | R 12
Sandvikens IF 2
Stromsbergs IF 1
Maç Detayı
2 11 7 1 3 27 17 10 22
M
15:00 | 25/09/10 | R 21
Sollentuna United 2
Stromsbergs IF 3
Maç Detayı
G
15:00 | 11/09/10 | R 19
Sollentuna United 4
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/09/10 | R 18
Sollentuna United 5
Sundsvall 3
Maç Detayı
G
20:00 | 24/08/10 | R 16
Sollentuna United 3
Rotebro IS FF 2
Maç Detayı
B
15:00 | 07/08/10 | R 14
Sollentuna United 2
Skiljebo SK 2
Maç Detayı
G
20:00 | 29/06/10 | R 12
Sollentuna United 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
3 11 6 4 1 17 9 8 22
G
15:00 | 25/09/10 | R 21
Frej 2
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/09/10 | R 19
Frej 0
Gamla Upsala SK 3
Maç Detayı
B
15:00 | 28/08/10 | R 17
Frej 0
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
G
15:00 | 14/08/10 | R 15
Frej 3
Sollentuna United 1
Maç Detayı
B
15:00 | 31/07/10 | R 13
Frej 3
Koping FF 3
Maç Detayı
B
20:00 | 24/06/10 | R 11
Frej 0
Rotebro IS FF 0
Maç Detayı
4 11 6 3 2 19 9 10 21
G
15:00 | 02/10/10 | R 22
Stromsbergs IF 2
Vasteras IK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/09/10 | R 20
Stromsbergs IF 2
Sundsvall 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/09/10 | R 18
Stromsbergs IF 3
Rotebro IS FF 0
Maç Detayı
G
17:00 | 21/08/10 | R 16
Stromsbergs IF 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
B
20:00 | 06/08/10 | R 14
Stromsbergs IF 1
Gamla Upsala SK 1
Maç Detayı
B
20:00 | 24/06/10 | R 11
Stromsbergs IF 1
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
5 11 6 2 3 26 10 16 20
G
15:00 | 02/10/10 | R 22
Gamla Upsala SK 6
Sundsvall 0
Maç Detayı
G
20:00 | 21/09/10 | R 20
Gamla Upsala SK 4
Rotebro IS FF 1
Maç Detayı
M
16:00 | 04/09/10 | R 18
Gamla Upsala SK 0
Skiljebo SK 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/08/10 | R 15
Gamla Upsala SK 0
Enköping SK 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/07/10 | R 13
Gamla Upsala SK 1
Vasteras IK 1
Maç Detayı
6 11 5 3 3 14 12 2 18
B
15:00 | 02/10/10 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 2
Koping FF 2
Maç Detayı
M
16:00 | 18/09/10 | R 20
Hudiksvalls Forenade FF 0
Frej 2
Maç Detayı
M
18:00 | 29/08/10 | R 17
Hudiksvalls Forenade FF 1
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
M
18:00 | 15/08/10 | R 15
Hudiksvalls Forenade FF 0
Stromsbergs IF 1
Maç Detayı
B
17:00 | 01/08/10 | R 13
Hudiksvalls Forenade FF 1
Sollentuna United 1
Maç Detayı
G
20:00 | 24/06/10 | R 11
Hudiksvalls Forenade FF 2
Sundsvall 1
Maç Detayı
7 11 5 2 4 24 20 4 17
M
15:00 | 25/09/10 | R 21
Rotebro IS FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 4
Maç Detayı
M
15:00 | 11/09/10 | R 19
Rotebro IS FF 1
Enköping SK 2
Maç Detayı
B
15:00 | 28/08/10 | R 17
Rotebro IS FF 2
Vasteras IK 2
Maç Detayı
G
15:00 | 14/08/10 | R 15
Rotebro IS FF 5
Sundsvall 1
Maç Detayı
B
20:00 | 04/08/10 | R 12
Rotebro IS FF 2
Frej 2
Maç Detayı
G
15:00 | 31/07/10 | R 13
Rotebro IS FF 4
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
8 11 5 1 5 13 14 -1 16
M
15:00 | 02/10/10 | R 22
Skiljebo SK 2
Rotebro IS FF 3
Maç Detayı
G
16:00 | 11/09/10 | R 19
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 0
Maç Detayı
G
18:00 | 29/08/10 | R 17
Skiljebo SK 1
Enköping SK 0
Maç Detayı
G
20:00 | 16/08/10 | R 15
Skiljebo SK 2
Vasteras IK 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/07/10 | R 13
Skiljebo SK 1
Sundsvall 1
Maç Detayı
M
20:00 | 23/06/10 | R 11
Skiljebo SK 0
Koping FF 2
Maç Detayı
8 11 5 1 5 13 14 -1 16
M
15:00 | 02/10/10 | R 22
Enköping SK 1
Sollentuna United 3
Maç Detayı
B
15:00 | 18/09/10 | R 20
Enköping SK 1
Koping FF 1
Maç Detayı
M
15:00 | 04/09/10 | R 18
Enköping SK 0
Frej 2
Maç Detayı
G
15:00 | 21/08/10 | R 16
Enköping SK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 31/07/10 | R 13
Enköping SK 1
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
M
20:00 | 23/06/10 | R 11
Enköping SK 0
Vasteras IK 2
Maç Detayı
10 11 4 3 4 13 9 4 15
G
15:00 | 25/09/10 | R 21
Vasteras IK 1
Sandvikens IF 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/09/10 | R 20
Vasteras IK 0
Sollentuna United 1
Maç Detayı
G
19:00 | 03/09/10 | R 18
Vasteras IK 5
Koping FF 0
Maç Detayı
M
15:00 | 21/08/10 | R 16
Vasteras IK 1
Frej 2
Maç Detayı
B
16:00 | 07/08/10 | R 14
Vasteras IK 1
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
20:00 | 28/07/10 | R 12
Vasteras IK 1
Enköping SK 0
Maç Detayı
11 11 3 5 3 21 22 -1 14
G
16:00 | 25/09/10 | R 21
Koping FF 3
Gamla Upsala SK 1
Maç Detayı
G
18:00 | 12/09/10 | R 19
Koping FF 6
Stromsbergs IF 2
Maç Detayı
B
18:00 | 29/08/10 | R 17
Koping FF 3
Sollentuna United 3
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/10 | R 15
Koping FF 1
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
M
18:00 | 08/08/10 | R 14
Koping FF 2
Rotebro IS FF 4
Maç Detayı
M
20:00 | 26/07/10 | R 12
Koping FF 0
Skiljebo SK 5
Maç Detayı
12 11 2 1 8 7 25 -18 7
M
16:00 | 25/09/10 | R 21
Sundsvall 0
Enköping SK 1
Maç Detayı
M
18:00 | 11/09/10 | R 19
Sundsvall 0
Vasteras IK 4
Maç Detayı
M
16:00 | 29/08/10 | R 17
Sundsvall 0
Sandvikens IF 2
Maç Detayı
M
16:00 | 22/08/10 | R 16
Sundsvall 0
Koping FF 1
Maç Detayı
M
15:00 | 07/08/10 | R 14
Sundsvall 0
Frej 7
Maç Detayı
M
20:00 | 27/07/10 | R 12
Sundsvall 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 11 8 1 2 22 7 15 25
G
15:00 | 02/10/10 | R 22
Sandvikens IF 1
Frej 3
Maç Detayı
G
16:00 | 18/09/10 | R 20
Hudiksvalls Forenade FF 0
Frej 2
Maç Detayı
G
15:00 | 04/09/10 | R 18
Enköping SK 0
Frej 2
Maç Detayı
G
15:00 | 21/08/10 | R 16
Vasteras IK 1
Frej 2
Maç Detayı
G
15:00 | 07/08/10 | R 14
Sundsvall 0
Frej 7
Maç Detayı
B
20:00 | 04/08/10 | R 12
Rotebro IS FF 2
Frej 2
Maç Detayı
2 11 5 3 3 20 18 2 18
G
15:00 | 02/10/10 | R 22
Enköping SK 1
Sollentuna United 3
Maç Detayı
G
17:00 | 19/09/10 | R 20
Vasteras IK 0
Sollentuna United 1
Maç Detayı
B
18:00 | 29/08/10 | R 17
Koping FF 3
Sollentuna United 3
Maç Detayı
M
15:00 | 14/08/10 | R 15
Frej 3
Sollentuna United 1
Maç Detayı
B
17:00 | 01/08/10 | R 13
Hudiksvalls Forenade FF 1
Sollentuna United 1
Maç Detayı
M
20:00 | 23/06/10 | R 11
Gamla Upsala SK 4
Sollentuna United 0
Maç Detayı
3 11 5 2 4 19 19 0 17
G
15:00 | 25/09/10 | R 21
Sollentuna United 2
Stromsbergs IF 3
Maç Detayı
M
18:00 | 12/09/10 | R 19
Koping FF 6
Stromsbergs IF 2
Maç Detayı
B
15:00 | 28/08/10 | R 17
Frej 0
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/08/10 | R 15
Hudiksvalls Forenade FF 0
Stromsbergs IF 1
Maç Detayı
M
15:00 | 31/07/10 | R 13
Enköping SK 1
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
M
18:00 | 25/07/10 | R 12
Sandvikens IF 2
Stromsbergs IF 1
Maç Detayı
4 11 4 3 4 17 20 -3 15
G
15:00 | 02/10/10 | R 22
Skiljebo SK 2
Rotebro IS FF 3
Maç Detayı
M
20:00 | 21/09/10 | R 20
Gamla Upsala SK 4
Rotebro IS FF 1
Maç Detayı
M
17:00 | 04/09/10 | R 18
Stromsbergs IF 3
Rotebro IS FF 0
Maç Detayı
M
20:00 | 24/08/10 | R 16
Sollentuna United 3
Rotebro IS FF 2
Maç Detayı
G
18:00 | 08/08/10 | R 14
Koping FF 2
Rotebro IS FF 4
Maç Detayı
5 11 4 2 5 13 12 1 14
M
15:00 | 25/09/10 | R 21
Frej 2
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
M
18:00 | 19/09/10 | R 20
Sandvikens IF 3
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
G
16:00 | 04/09/10 | R 18
Gamla Upsala SK 0
Skiljebo SK 2
Maç Detayı
M
17:00 | 21/08/10 | R 16
Stromsbergs IF 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
B
15:00 | 07/08/10 | R 14
Sollentuna United 2
Skiljebo SK 2
Maç Detayı
G
20:00 | 26/07/10 | R 12
Koping FF 0
Skiljebo SK 5
Maç Detayı
6 11 3 3 5 17 16 1 12
M
15:00 | 02/10/10 | R 22
Stromsbergs IF 2
Vasteras IK 1
Maç Detayı
G
18:00 | 11/09/10 | R 19
Sundsvall 0
Vasteras IK 4
Maç Detayı
B
15:00 | 28/08/10 | R 17
Rotebro IS FF 2
Vasteras IK 2
Maç Detayı
M
20:00 | 16/08/10 | R 15
Skiljebo SK 2
Vasteras IK 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/07/10 | R 13
Gamla Upsala SK 1
Vasteras IK 1
Maç Detayı
G
20:00 | 23/06/10 | R 11
Enköping SK 0
Vasteras IK 2
Maç Detayı
7 11 3 3 5 7 10 -3 12
G
16:00 | 25/09/10 | R 21
Sundsvall 0
Enköping SK 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/09/10 | R 19
Rotebro IS FF 1
Enköping SK 2
Maç Detayı
M
18:00 | 29/08/10 | R 17
Skiljebo SK 1
Enköping SK 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/08/10 | R 15
Gamla Upsala SK 0
Enköping SK 1
Maç Detayı
B
18:00 | 08/08/10 | R 14
Sandvikens IF 1
Enköping SK 1
Maç Detayı
M
20:00 | 28/07/10 | R 12
Vasteras IK 1
Enköping SK 0
Maç Detayı
8 11 3 3 5 14 20 -6 12
B
15:00 | 02/10/10 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 2
Koping FF 2
Maç Detayı
B
15:00 | 18/09/10 | R 20
Enköping SK 1
Koping FF 1
Maç Detayı
M
19:00 | 03/09/10 | R 18
Vasteras IK 5
Koping FF 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/08/10 | R 16
Sundsvall 0
Koping FF 1
Maç Detayı
B
15:00 | 31/07/10 | R 13
Frej 3
Koping FF 3
Maç Detayı
G
20:00 | 23/06/10 | R 11
Skiljebo SK 0
Koping FF 2
Maç Detayı
9 11 3 2 6 12 21 -9 11
M
16:00 | 25/09/10 | R 21
Koping FF 3
Gamla Upsala SK 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/09/10 | R 19
Frej 0
Gamla Upsala SK 3
Maç Detayı
G
18:00 | 29/08/10 | R 17
Hudiksvalls Forenade FF 1
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
M
18:00 | 22/08/10 | R 16
Sandvikens IF 4
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
B
20:00 | 06/08/10 | R 14
Stromsbergs IF 1
Gamla Upsala SK 1
Maç Detayı
M
20:00 | 29/06/10 | R 12
Sollentuna United 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
10 11 3 1 7 13 18 -5 10
G
15:00 | 25/09/10 | R 21
Rotebro IS FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 4
Maç Detayı
M
16:00 | 11/09/10 | R 19
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 0
Maç Detayı
M
18:00 | 05/09/10 | R 18
Sandvikens IF 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/08/10 | R 16
Enköping SK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
B
16:00 | 07/08/10 | R 14
Vasteras IK 1
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
20:00 | 27/07/10 | R 12
Sundsvall 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
11 11 2 3 6 8 20 -12 9
M
15:00 | 25/09/10 | R 21
Vasteras IK 1
Sandvikens IF 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/09/10 | R 19
Sollentuna United 4
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/08/10 | R 17
Sundsvall 0
Sandvikens IF 2
Maç Detayı
B
18:00 | 15/08/10 | R 15
Koping FF 1
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
M
15:00 | 31/07/10 | R 13
Rotebro IS FF 4
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
B
20:00 | 24/06/10 | R 11
Stromsbergs IF 1
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
12 11 0 2 9 13 35 -22 2
M
15:00 | 02/10/10 | R 22
Gamla Upsala SK 6
Sundsvall 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/09/10 | R 20
Stromsbergs IF 2
Sundsvall 0
Maç Detayı
M
15:00 | 04/09/10 | R 18
Sollentuna United 5
Sundsvall 3
Maç Detayı
M
15:00 | 14/08/10 | R 15
Rotebro IS FF 5
Sundsvall 1
Maç Detayı
B
16:00 | 31/07/10 | R 13
Skiljebo SK 1
Sundsvall 1
Maç Detayı
M
20:00 | 24/06/10 | R 11
Hudiksvalls Forenade FF 2
Sundsvall 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%45,52 EV SAHİBİ
%32,09 DEPLASMAN
%22,39 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,61 EV SAHİBİ
1,31 DEPLASMAN
2,92 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,14 47
2 1,86 41
3 1,77 39
4 1,73 38
5 1,73 38
6 1,59 35
7 1,36 30
8 1,36 30
9 1,23 27
10 1,18 26
11 0,91 20
12 0,91 20
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,73 16
2 1,09 24
3 1,14 25
4 1,18 26
5 1,27 28
6 1,36 30
7 1,41 31
8 1,55 34
9 1,59 35
10 1,82 40
11 1,91 42
12 2,73 60
Oynadığı Maç Attığı A Yediği Y
22 47 35
22 41 40
22 39 16
22 38 31
22 38 28
22 35 42
22 30 34
22 30 25
22 27 30
22 26 26
22 20 24
22 20 60
Oynadığı Maç
22 - - -
22 - - -
22 - - -
22 - - -
22 - - -
22 - - -
22 - - -
22 - - -
22 - - -
22 - - -
22 - - -
22 - - -