Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
15:00 | 10/10/15 | R 26
Kvarnsvedens IK 1
Arameiska Syrianska 0
Maç Detayı
G
16:00 | 04/10/15 | R 25
Arameiska Syrianska 6
Upsala IF 1
Maç Detayı
M
15:00 | 26/09/15 | R 24
Nacka FF 4
Arameiska Syrianska 2
Maç Detayı
G
20:00 | 21/09/15 | R 23
Syrianska Kerburan 2
Arameiska Syrianska 5
Maç Detayı
B
16:00 | 13/09/15 | R 22
Arameiska Syrianska 1
Sollentuna United 1
Maç Detayı
G
16:00 | 06/09/15 | R 21
Arameiska Syrianska 3
Skiljebo SK 2
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
B
15:00 | 10/10/15 | R 26
Nacka FF 4
BKV Norrtalje 4
Maç Detayı
G
15:30 | 03/10/15 | R 25
BKV Norrtalje 1
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
G
14:00 | 26/09/15 | R 24
Avesta AIK 0
BKV Norrtalje 6
Maç Detayı
G
16:00 | 19/09/15 | R 23
Kvarnsvedens IK 2
BKV Norrtalje 3
Maç Detayı
B
15:30 | 12/09/15 | R 22
BKV Norrtalje 0
Upsala IF 0
Maç Detayı
B
15:30 | 05/09/15 | R 21
BKV Norrtalje 1
Sollentuna United 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 10/10/15 | R 26
Stromsbergs IF 0
Enskede 1
Maç Detayı
G
15:00 | 03/10/15 | R 25
Enskede 2
Avesta AIK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 27/09/15 | R 24
Gamla Upsala SK 2
Enskede 3
Maç Detayı
G
15:00 | 19/09/15 | R 23
Upsala IF 0
Enskede 2
Maç Detayı
G
15:00 | 12/09/15 | R 22
Enskede 2
Nacka FF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 05/09/15 | R 21
Enskede 2
Kvarnsvedens IK 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 10/10/15 | R 26
Avesta AIK 0
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
G
16:00 | 04/10/15 | R 25
Gamla Upsala SK 4
Vasteras IK 1
Maç Detayı
M
16:00 | 27/09/15 | R 24
Gamla Upsala SK 2
Enskede 3
Maç Detayı
G
15:00 | 19/09/15 | R 23
Nacka FF 2
Gamla Upsala SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 12/09/15 | R 22
Gamla Upsala SK 2
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/09/15 | R 21
Gamla Upsala SK 5
Upsala IF 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 10/10/15 | R 26
Kvarnsvedens IK 1
Arameiska Syrianska 0
Maç Detayı
G
16:00 | 03/10/15 | R 25
Skiljebo SK 1
Kvarnsvedens IK 2
Maç Detayı
G
16:00 | 26/09/15 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Syrianska Kerburan 2
Maç Detayı
M
16:00 | 19/09/15 | R 23
Kvarnsvedens IK 2
BKV Norrtalje 3
Maç Detayı
M
18:00 | 13/09/15 | R 22
Sandvikens IF 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 05/09/15 | R 21
Enskede 2
Kvarnsvedens IK 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
B
15:00 | 10/10/15 | R 26
Nacka FF 4
BKV Norrtalje 4
Maç Detayı
M
16:00 | 03/10/15 | R 25
Sandvikens IF 3
Nacka FF 0
Maç Detayı
G
15:00 | 26/09/15 | R 24
Nacka FF 4
Arameiska Syrianska 2
Maç Detayı
M
15:00 | 19/09/15 | R 23
Nacka FF 2
Gamla Upsala SK 3
Maç Detayı
M
15:00 | 12/09/15 | R 22
Enskede 2
Nacka FF 1
Maç Detayı
G
14:00 | 05/09/15 | R 21
Avesta AIK 1
Nacka FF 4
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 10/10/15 | R 26
Upsala IF 2
Sandvikens IF 5
Maç Detayı
G
16:00 | 03/10/15 | R 25
Sandvikens IF 3
Nacka FF 0
Maç Detayı
M
15:00 | 27/09/15 | R 24
Stromsbergs IF 2
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/09/15 | R 23
Sollentuna United 0
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
G
18:00 | 13/09/15 | R 22
Sandvikens IF 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
G
20:00 | 07/09/15 | R 21
Sandvikens IF 4
Syrianska Kerburan 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
15:00 | 10/10/15 | R 26
Sollentuna United 3
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 03/10/15 | R 25
Skiljebo SK 1
Kvarnsvedens IK 2
Maç Detayı
B
14:00 | 26/09/15 | R 24
Upsala IF 1
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
B
19:30 | 22/09/15 | R 23
Vasteras IK 1
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
B
16:00 | 12/09/15 | R 22
Skiljebo SK 1
Syrianska Kerburan 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 10/10/15 | R 26
Sollentuna United 3
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
G
14:30 | 04/10/15 | R 25
Syrianska Kerburan 0
Sollentuna United 1
Maç Detayı
G
14:00 | 26/09/15 | R 24
Vasteras IK 0
Sollentuna United 2
Maç Detayı
M
17:00 | 19/09/15 | R 23
Sollentuna United 0
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
B
16:00 | 13/09/15 | R 22
Arameiska Syrianska 1
Sollentuna United 1
Maç Detayı
B
15:30 | 05/09/15 | R 21
BKV Norrtalje 1
Sollentuna United 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
15:00 | 10/10/15 | R 26
Stromsbergs IF 0
Enskede 1
Maç Detayı
M
15:30 | 03/10/15 | R 25
BKV Norrtalje 1
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
G
15:00 | 27/09/15 | R 24
Stromsbergs IF 2
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/09/15 | R 23
Stromsbergs IF 2
Avesta AIK 0
Maç Detayı
M
17:00 | 12/09/15 | R 22
Gamla Upsala SK 2
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
G
15:00 | 05/09/15 | R 21
Stromsbergs IF 4
Vasteras IK 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
15:00 | 10/10/15 | R 26
Vasteras IK 3
Syrianska Kerburan 2
Maç Detayı
M
14:30 | 04/10/15 | R 25
Syrianska Kerburan 0
Sollentuna United 1
Maç Detayı
M
16:00 | 26/09/15 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Syrianska Kerburan 2
Maç Detayı
M
20:00 | 21/09/15 | R 23
Syrianska Kerburan 2
Arameiska Syrianska 5
Maç Detayı
B
16:00 | 12/09/15 | R 22
Skiljebo SK 1
Syrianska Kerburan 1
Maç Detayı
M
20:00 | 07/09/15 | R 21
Sandvikens IF 4
Syrianska Kerburan 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
15:00 | 10/10/15 | R 26
Upsala IF 2
Sandvikens IF 5
Maç Detayı
M
16:00 | 04/10/15 | R 25
Arameiska Syrianska 6
Upsala IF 1
Maç Detayı
B
14:00 | 26/09/15 | R 24
Upsala IF 1
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 19/09/15 | R 23
Upsala IF 0
Enskede 2
Maç Detayı
B
15:30 | 12/09/15 | R 22
BKV Norrtalje 0
Upsala IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/09/15 | R 21
Gamla Upsala SK 5
Upsala IF 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 10/10/15 | R 26
Vasteras IK 3
Syrianska Kerburan 2
Maç Detayı
M
16:00 | 04/10/15 | R 25
Gamla Upsala SK 4
Vasteras IK 1
Maç Detayı
M
14:00 | 26/09/15 | R 24
Vasteras IK 0
Sollentuna United 2
Maç Detayı
B
19:30 | 22/09/15 | R 23
Vasteras IK 1
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
G
14:00 | 12/09/15 | R 22
Avesta AIK 3
Vasteras IK 4
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
16:00 | 04/10/15 | R 25
Arameiska Syrianska 6
Upsala IF 1
Maç Detayı
B
16:00 | 13/09/15 | R 22
Arameiska Syrianska 1
Sollentuna United 1
Maç Detayı
G
16:00 | 06/09/15 | R 21
Arameiska Syrianska 3
Skiljebo SK 2
Maç Detayı
G
16:00 | 16/08/15 | R 18
Arameiska Syrianska 2
BKV Norrtalje 0
Maç Detayı
B
16:00 | 02/08/15 | R 16
Arameiska Syrianska 3
Gamla Upsala SK 3
Maç Detayı
G
16:00 | 26/07/15 | R 15
Arameiska Syrianska 4
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:30 | 03/10/15 | R 25
BKV Norrtalje 1
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
B
15:30 | 12/09/15 | R 22
BKV Norrtalje 0
Upsala IF 0
Maç Detayı
B
15:30 | 05/09/15 | R 21
BKV Norrtalje 1
Sollentuna United 1
Maç Detayı
M
15:30 | 22/08/15 | R 19
BKV Norrtalje 2
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
B
15:30 | 08/08/15 | R 17
BKV Norrtalje 0
Sandvikens IF 0
Maç Detayı
M
20:30 | 28/07/15 | R 15
BKV Norrtalje 0
Gamla Upsala SK 3
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 03/10/15 | R 25
Enskede 2
Avesta AIK 1
Maç Detayı
G
15:00 | 12/09/15 | R 22
Enskede 2
Nacka FF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 05/09/15 | R 21
Enskede 2
Kvarnsvedens IK 0
Maç Detayı
G
15:00 | 22/08/15 | R 19
Enskede 3
Syrianska Kerburan 2
Maç Detayı
G
13:00 | 08/08/15 | R 17
Enskede 1
Arameiska Syrianska 0
Maç Detayı
G
15:00 | 27/06/15 | R 14
Enskede 2
BKV Norrtalje 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
16:00 | 04/10/15 | R 25
Gamla Upsala SK 4
Vasteras IK 1
Maç Detayı
M
16:00 | 27/09/15 | R 24
Gamla Upsala SK 2
Enskede 3
Maç Detayı
G
17:00 | 12/09/15 | R 22
Gamla Upsala SK 2
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
G
16:00 | 05/09/15 | R 21
Gamla Upsala SK 5
Upsala IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/08/15 | R 19
Gamla Upsala SK 0
Sollentuna United 3
Maç Detayı
G
17:00 | 08/08/15 | R 17
Gamla Upsala SK 3
Skiljebo SK 2
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 10/10/15 | R 26
Kvarnsvedens IK 1
Arameiska Syrianska 0
Maç Detayı
G
16:00 | 26/09/15 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Syrianska Kerburan 2
Maç Detayı
M
16:00 | 19/09/15 | R 23
Kvarnsvedens IK 2
BKV Norrtalje 3
Maç Detayı
G
16:00 | 29/08/15 | R 20
Kvarnsvedens IK 3
Gamla Upsala SK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 16/08/15 | R 18
Kvarnsvedens IK 2
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
M
17:00 | 01/08/15 | R 16
Kvarnsvedens IK 3
Upsala IF 5
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
B
15:00 | 10/10/15 | R 26
Nacka FF 4
BKV Norrtalje 4
Maç Detayı
G
15:00 | 26/09/15 | R 24
Nacka FF 4
Arameiska Syrianska 2
Maç Detayı
M
15:00 | 19/09/15 | R 23
Nacka FF 2
Gamla Upsala SK 3
Maç Detayı
G
15:00 | 29/08/15 | R 20
Nacka FF 2
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
G
15:00 | 22/08/15 | R 19
Nacka FF 1
Vasteras IK 0
Maç Detayı
M
15:00 | 08/08/15 | R 17
Nacka FF 1
Kvarnsvedens IK 2
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
16:00 | 03/10/15 | R 25
Sandvikens IF 3
Nacka FF 0
Maç Detayı
G
18:00 | 13/09/15 | R 22
Sandvikens IF 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
G
20:00 | 07/09/15 | R 21
Sandvikens IF 4
Syrianska Kerburan 0
Maç Detayı
G
16:00 | 22/08/15 | R 19
Sandvikens IF 2
Arameiska Syrianska 1
Maç Detayı
B
18:00 | 02/08/15 | R 16
Sandvikens IF 3
Enskede 3
Maç Detayı
G
18:00 | 26/07/15 | R 15
Sandvikens IF 4
Avesta AIK 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
16:00 | 03/10/15 | R 25
Skiljebo SK 1
Kvarnsvedens IK 2
Maç Detayı
B
16:00 | 12/09/15 | R 22
Skiljebo SK 1
Syrianska Kerburan 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/08/15 | R 20
Skiljebo SK 0
Sandvikens IF 2
Maç Detayı
M
16:00 | 15/08/15 | R 18
Skiljebo SK 0
Enskede 1
Maç Detayı
G
17:00 | 01/08/15 | R 16
Skiljebo SK 3
Avesta AIK 0
Maç Detayı
G
17:00 | 25/07/15 | R 15
Skiljebo SK 3
Nacka FF 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 10/10/15 | R 26
Sollentuna United 3
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
M
17:00 | 19/09/15 | R 23
Sollentuna United 0
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
B
17:00 | 29/08/15 | R 20
Sollentuna United 1
Enskede 1
Maç Detayı
G
17:00 | 15/08/15 | R 18
Sollentuna United 6
Avesta AIK 0
Maç Detayı
B
17:00 | 01/08/15 | R 16
Sollentuna United 0
Nacka FF 0
Maç Detayı
G
17:00 | 26/07/15 | R 15
Sollentuna United 6
Kvarnsvedens IK 2
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
15:00 | 10/10/15 | R 26
Stromsbergs IF 0
Enskede 1
Maç Detayı
G
15:00 | 27/09/15 | R 24
Stromsbergs IF 2
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/09/15 | R 23
Stromsbergs IF 2
Avesta AIK 0
Maç Detayı
G
15:00 | 05/09/15 | R 21
Stromsbergs IF 4
Vasteras IK 0
Maç Detayı
G
18:00 | 22/08/15 | R 19
Stromsbergs IF 2
Upsala IF 1
Maç Detayı
M
16:00 | 09/08/15 | R 17
Stromsbergs IF 1
Sollentuna United 3
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
14:30 | 04/10/15 | R 25
Syrianska Kerburan 0
Sollentuna United 1
Maç Detayı
M
20:00 | 21/09/15 | R 23
Syrianska Kerburan 2
Arameiska Syrianska 5
Maç Detayı
M
19:00 | 30/08/15 | R 20
Syrianska Kerburan 2
BKV Norrtalje 3
Maç Detayı
G
20:00 | 17/08/15 | R 18
Syrianska Kerburan 4
Gamla Upsala SK 1
Maç Detayı
G
20:00 | 03/08/15 | R 16
Syrianska Kerburan 3
Stromsbergs IF 1
Maç Detayı
G
20:30 | 29/07/15 | R 15
Syrianska Kerburan 2
Upsala IF 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
15:00 | 10/10/15 | R 26
Upsala IF 2
Sandvikens IF 5
Maç Detayı
B
14:00 | 26/09/15 | R 24
Upsala IF 1
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 19/09/15 | R 23
Upsala IF 0
Enskede 2
Maç Detayı
M
19:00 | 29/08/15 | R 20
Upsala IF 1
Avesta AIK 2
Maç Detayı
G
19:00 | 15/08/15 | R 18
Upsala IF 3
Nacka FF 1
Maç Detayı
G
17:00 | 09/08/15 | R 17
Upsala IF 1
Vasteras IK 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 10/10/15 | R 26
Vasteras IK 3
Syrianska Kerburan 2
Maç Detayı
M
14:00 | 26/09/15 | R 24
Vasteras IK 0
Sollentuna United 2
Maç Detayı
B
19:30 | 22/09/15 | R 23
Vasteras IK 1
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 29/08/15 | R 20
Vasteras IK 0
Arameiska Syrianska 3
Maç Detayı
G
15:00 | 15/08/15 | R 18
Vasteras IK 3
Sandvikens IF 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
15:00 | 10/10/15 | R 26
Kvarnsvedens IK 1
Arameiska Syrianska 0
Maç Detayı
M
15:00 | 26/09/15 | R 24
Nacka FF 4
Arameiska Syrianska 2
Maç Detayı
G
20:00 | 21/09/15 | R 23
Syrianska Kerburan 2
Arameiska Syrianska 5
Maç Detayı
G
15:00 | 29/08/15 | R 20
Vasteras IK 0
Arameiska Syrianska 3
Maç Detayı
M
16:00 | 22/08/15 | R 19
Sandvikens IF 2
Arameiska Syrianska 1
Maç Detayı
M
13:00 | 08/08/15 | R 17
Enskede 1
Arameiska Syrianska 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
B
15:00 | 10/10/15 | R 26
Nacka FF 4
BKV Norrtalje 4
Maç Detayı
G
14:00 | 26/09/15 | R 24
Avesta AIK 0
BKV Norrtalje 6
Maç Detayı
G
16:00 | 19/09/15 | R 23
Kvarnsvedens IK 2
BKV Norrtalje 3
Maç Detayı
G
19:00 | 30/08/15 | R 20
Syrianska Kerburan 2
BKV Norrtalje 3
Maç Detayı
M
16:00 | 16/08/15 | R 18
Arameiska Syrianska 2
BKV Norrtalje 0
Maç Detayı
B
15:00 | 01/08/15 | R 16
Vasteras IK 1
BKV Norrtalje 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 10/10/15 | R 26
Stromsbergs IF 0
Enskede 1
Maç Detayı
G
16:00 | 27/09/15 | R 24
Gamla Upsala SK 2
Enskede 3
Maç Detayı
G
15:00 | 19/09/15 | R 23
Upsala IF 0
Enskede 2
Maç Detayı
B
17:00 | 29/08/15 | R 20
Sollentuna United 1
Enskede 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/08/15 | R 18
Skiljebo SK 0
Enskede 1
Maç Detayı
B
18:00 | 02/08/15 | R 16
Sandvikens IF 3
Enskede 3
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 10/10/15 | R 26
Avesta AIK 0
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
G
15:00 | 19/09/15 | R 23
Nacka FF 2
Gamla Upsala SK 3
Maç Detayı
M
16:00 | 29/08/15 | R 20
Kvarnsvedens IK 3
Gamla Upsala SK 1
Maç Detayı
M
20:00 | 17/08/15 | R 18
Syrianska Kerburan 4
Gamla Upsala SK 1
Maç Detayı
B
16:00 | 02/08/15 | R 16
Arameiska Syrianska 3
Gamla Upsala SK 3
Maç Detayı
G
20:30 | 28/07/15 | R 15
BKV Norrtalje 0
Gamla Upsala SK 3
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
16:00 | 03/10/15 | R 25
Skiljebo SK 1
Kvarnsvedens IK 2
Maç Detayı
M
18:00 | 13/09/15 | R 22
Sandvikens IF 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 05/09/15 | R 21
Enskede 2
Kvarnsvedens IK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 22/08/15 | R 19
Avesta AIK 1
Kvarnsvedens IK 0
Maç Detayı
G
15:00 | 08/08/15 | R 17
Nacka FF 1
Kvarnsvedens IK 2
Maç Detayı
M
17:00 | 26/07/15 | R 15
Sollentuna United 6
Kvarnsvedens IK 2
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
16:00 | 03/10/15 | R 25
Sandvikens IF 3
Nacka FF 0
Maç Detayı
M
15:00 | 12/09/15 | R 22
Enskede 2
Nacka FF 1
Maç Detayı
G
14:00 | 05/09/15 | R 21
Avesta AIK 1
Nacka FF 4
Maç Detayı
M
19:00 | 15/08/15 | R 18
Upsala IF 3
Nacka FF 1
Maç Detayı
B
17:00 | 01/08/15 | R 16
Sollentuna United 0
Nacka FF 0
Maç Detayı
M
17:00 | 25/07/15 | R 15
Skiljebo SK 3
Nacka FF 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
15:00 | 10/10/15 | R 26
Upsala IF 2
Sandvikens IF 5
Maç Detayı
M
15:00 | 27/09/15 | R 24
Stromsbergs IF 2
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
G
17:00 | 19/09/15 | R 23
Sollentuna United 0
Sandvikens IF 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/08/15 | R 20
Skiljebo SK 0
Sandvikens IF 2
Maç Detayı
M
15:00 | 15/08/15 | R 18
Vasteras IK 3
Sandvikens IF 2
Maç Detayı
B
15:30 | 08/08/15 | R 17
BKV Norrtalje 0
Sandvikens IF 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
15:00 | 10/10/15 | R 26
Sollentuna United 3
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
B
14:00 | 26/09/15 | R 24
Upsala IF 1
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
B
19:30 | 22/09/15 | R 23
Vasteras IK 1
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
M
16:00 | 06/09/15 | R 21
Arameiska Syrianska 3
Skiljebo SK 2
Maç Detayı
G
15:30 | 22/08/15 | R 19
BKV Norrtalje 2
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
G
14:30 | 04/10/15 | R 25
Syrianska Kerburan 0
Sollentuna United 1
Maç Detayı
G
14:00 | 26/09/15 | R 24
Vasteras IK 0
Sollentuna United 2
Maç Detayı
B
16:00 | 13/09/15 | R 22
Arameiska Syrianska 1
Sollentuna United 1
Maç Detayı
B
15:30 | 05/09/15 | R 21
BKV Norrtalje 1
Sollentuna United 1
Maç Detayı
G
16:00 | 22/08/15 | R 19
Gamla Upsala SK 0
Sollentuna United 3
Maç Detayı
G
16:00 | 09/08/15 | R 17
Stromsbergs IF 1
Sollentuna United 3
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
15:30 | 03/10/15 | R 25
BKV Norrtalje 1
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
M
17:00 | 12/09/15 | R 22
Gamla Upsala SK 2
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
M
15:00 | 29/08/15 | R 20
Nacka FF 2
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 16/08/15 | R 18
Kvarnsvedens IK 2
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
M
20:00 | 03/08/15 | R 16
Syrianska Kerburan 3
Stromsbergs IF 1
Maç Detayı
M
16:00 | 26/07/15 | R 15
Arameiska Syrianska 4
Stromsbergs IF 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
15:00 | 10/10/15 | R 26
Vasteras IK 3
Syrianska Kerburan 2
Maç Detayı
M
16:00 | 26/09/15 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Syrianska Kerburan 2
Maç Detayı
B
16:00 | 12/09/15 | R 22
Skiljebo SK 1
Syrianska Kerburan 1
Maç Detayı
M
20:00 | 07/09/15 | R 21
Sandvikens IF 4
Syrianska Kerburan 0
Maç Detayı
M
15:00 | 22/08/15 | R 19
Enskede 3
Syrianska Kerburan 2
Maç Detayı
B
16:00 | 08/08/15 | R 17
Avesta AIK 0
Syrianska Kerburan 0
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
16:00 | 04/10/15 | R 25
Arameiska Syrianska 6
Upsala IF 1
Maç Detayı
B
15:30 | 12/09/15 | R 22
BKV Norrtalje 0
Upsala IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 05/09/15 | R 21
Gamla Upsala SK 5
Upsala IF 0
Maç Detayı
M
18:00 | 22/08/15 | R 19
Stromsbergs IF 2
Upsala IF 1
Maç Detayı
G
17:00 | 01/08/15 | R 16
Kvarnsvedens IK 3
Upsala IF 5
Maç Detayı
M
20:30 | 29/07/15 | R 15
Syrianska Kerburan 2
Upsala IF 1
Maç Detayı
1 0 0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0
M
16:00 | 04/10/15 | R 25
Gamla Upsala SK 4
Vasteras IK 1
Maç Detayı
G
14:00 | 12/09/15 | R 22
Avesta AIK 3
Vasteras IK 4
Maç Detayı
M
15:00 | 05/09/15 | R 21
Stromsbergs IF 4
Vasteras IK 0
Maç Detayı
M
15:00 | 22/08/15 | R 19
Nacka FF 1
Vasteras IK 0
Maç Detayı
M
17:00 | 09/08/15 | R 17
Upsala IF 1
Vasteras IK 0
Maç Detayı
M
17:00 | 27/06/15 | R 14
Kvarnsvedens IK 4
Vasteras IK 0
Maç Detayı
Maç Kazananı
%47.57 EV SAHİBİ
%34.59 DEPLASMAN
%17.84 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1.84 EV SAHİBİ
1.38 DEPLASMAN
3.22 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2.38 62
2 2.38 62
3 2.08 54
4 1.96 51
5 1.81 47
6 1.77 46
7 1.62 42
8 1.46 38
9 1.42 37
10 1.38 36
11 1.38 36
12 1.35 35
13 0.92 24
14 0.81 21
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0.88 23
2 1.12 29
3 1.12 29
4 1.27 33
5 1.31 34
6 1.38 36
7 1.46 38
8 1.62 42
9 1.65 43
10 1.88 49
11 2.04 53
12 2.15 56
13 2.38 62
14 2.46 64