Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 26 23 2 1 68 25 43 71
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Taby FK 3
IFK Mora 1
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Stocksund 1
Taby FK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 28/09/19 | R 24
Taby FK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Taby FK 1
Sundbyberg IK 0
Maç Detayı
G
20:15 | 13/09/19 | R 22
IFK Lidingo 2
Taby FK 4
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 21
Kvarnsvedens IK 1
Taby FK 1
Maç Detayı
2 26 20 1 5 58 29 29 61
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Karlbergs BK 5
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Mora 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
G
15:00 | 28/09/19 | R 24
Karlbergs BK 1
IFK Stocksund 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Karlbergs BK 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
G
15:00 | 14/09/19 | R 22
Sundbyberg IK 0
Karlbergs BK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 21
Kungsangens IF 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
3 26 16 4 6 62 34 28 52
B
14:00 | 13/10/19 | R 26
Enköping SK 3
IFK Stocksund 3
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Stocksund 1
Taby FK 3
Maç Detayı
M
15:00 | 28/09/19 | R 24
Karlbergs BK 1
IFK Stocksund 0
Maç Detayı
G
17:30 | 22/09/19 | R 23
FC Gute 3
IFK Stocksund 4
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Stocksund 0
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Stocksund 5
Hudiksvalls Forenade FF 3
Maç Detayı
4 26 15 3 8 55 37 18 48
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Gamla Upsala SK 6
Sundbyberg IK 2
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Lidingo 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Gamla Upsala SK 4
IFK Mora 2
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 23
Gamla Upsala SK 2
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
B
19:00 | 14/09/19 | R 22
Kvarnsvedens IK 2
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
Gamla Upsala SK 0
Valbo FF 2
Maç Detayı
5 26 13 6 7 54 38 16 45
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 25
Hudiksvalls Forenade FF 2
Enköping SK 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/09/19 | R 24
Taby FK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 23
Valbo FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
G
13:00 | 14/09/19 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 3
FC Gute 1
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Stocksund 5
Hudiksvalls Forenade FF 3
Maç Detayı
6 26 11 4 11 54 51 3 37
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Karlbergs BK 5
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Lidingo 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kungsangens IF 3
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Enköping SK 1
IFK Lidingo 3
Maç Detayı
M
20:15 | 13/09/19 | R 22
IFK Lidingo 2
Taby FK 4
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Lidingo 2
Skiljebo SK 4
Maç Detayı
7 26 8 9 9 42 48 -6 33
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Kungsangens IF 1
Kvarnsvedens IK 4
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 25
Kvarnsvedens IK 2
Valbo FF 3
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Sundbyberg IK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Karlbergs BK 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
B
19:00 | 14/09/19 | R 22
Kvarnsvedens IK 2
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 21
Kvarnsvedens IK 1
Taby FK 1
Maç Detayı
8 26 8 6 12 44 62 -18 30
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Valbo FF 1
FC Gute 2
Maç Detayı
G
17:30 | 05/10/19 | R 25
FC Gute 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Enköping SK 1
FC Gute 4
Maç Detayı
M
17:30 | 22/09/19 | R 23
FC Gute 3
IFK Stocksund 4
Maç Detayı
M
13:00 | 14/09/19 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 3
FC Gute 1
Maç Detayı
B
13:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Mora 2
FC Gute 2
Maç Detayı
9 26 8 5 13 37 54 -17 29
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Kungsangens IF 1
Kvarnsvedens IK 4
Maç Detayı
M
15:00 | 05/10/19 | R 25
Sundbyberg IK 6
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kungsangens IF 3
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 23
Gamla Upsala SK 2
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R 22
Kungsangens IF 2
Valbo FF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 21
Kungsangens IF 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
10 26 7 6 13 33 39 -6 27
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
M
17:30 | 05/10/19 | R 25
FC Gute 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
B
15:00 | 28/09/19 | R 24
Valbo FF 0
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Skiljebo SK 1
IFK Mora 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Stocksund 0
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Lidingo 2
Skiljebo SK 4
Maç Detayı
11 26 7 4 15 39 52 -13 25
B
14:00 | 13/10/19 | R 26
Enköping SK 3
IFK Stocksund 3
Maç Detayı
M
16:00 | 05/10/19 | R 25
Hudiksvalls Forenade FF 2
Enköping SK 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Enköping SK 1
FC Gute 4
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Enköping SK 1
IFK Lidingo 3
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Mora 3
Enköping SK 2
Maç Detayı
G
15:00 | 07/09/19 | R 21
Sundbyberg IK 0
Enköping SK 2
Maç Detayı
12 26 6 4 16 21 38 -17 22
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Valbo FF 1
FC Gute 2
Maç Detayı
G
16:00 | 05/10/19 | R 25
Kvarnsvedens IK 2
Valbo FF 3
Maç Detayı
B
15:00 | 28/09/19 | R 24
Valbo FF 0
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 23
Valbo FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
M
16:00 | 14/09/19 | R 22
Kungsangens IF 2
Valbo FF 0
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
Gamla Upsala SK 0
Valbo FF 2
Maç Detayı
13 26 5 4 17 34 63 -29 19
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Taby FK 3
IFK Mora 1
Maç Detayı
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Mora 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Gamla Upsala SK 4
IFK Mora 2
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Skiljebo SK 1
IFK Mora 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Mora 3
Enköping SK 2
Maç Detayı
B
13:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Mora 2
FC Gute 2
Maç Detayı
14 26 4 4 18 37 68 -31 16
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Gamla Upsala SK 6
Sundbyberg IK 2
Maç Detayı
G
15:00 | 05/10/19 | R 25
Sundbyberg IK 6
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Sundbyberg IK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Taby FK 1
Sundbyberg IK 0
Maç Detayı
M
15:00 | 14/09/19 | R 22
Sundbyberg IK 0
Karlbergs BK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 07/09/19 | R 21
Sundbyberg IK 0
Enköping SK 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 13 0 0 32 12 20 39
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Taby FK 3
IFK Mora 1
Maç Detayı
G
17:00 | 28/09/19 | R 24
Taby FK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Taby FK 1
Sundbyberg IK 0
Maç Detayı
2 13 11 0 2 35 17 18 33
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Karlbergs BK 5
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
15:00 | 28/09/19 | R 24
Karlbergs BK 1
IFK Stocksund 0
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Karlbergs BK 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
3 13 9 1 3 35 17 18 28
G
16:00 | 05/10/19 | R 25
Hudiksvalls Forenade FF 2
Enköping SK 1
Maç Detayı
G
13:00 | 14/09/19 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 3
FC Gute 1
Maç Detayı
4 13 8 1 4 33 17 16 25
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Stocksund 1
Taby FK 3
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Stocksund 0
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Stocksund 5
Hudiksvalls Forenade FF 3
Maç Detayı
5 13 7 2 4 25 15 10 23
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Gamla Upsala SK 6
Sundbyberg IK 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Gamla Upsala SK 4
IFK Mora 2
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 23
Gamla Upsala SK 2
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
Gamla Upsala SK 0
Valbo FF 2
Maç Detayı
6 13 5 5 3 28 23 5 20
M
16:00 | 05/10/19 | R 25
Kvarnsvedens IK 2
Valbo FF 3
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Sundbyberg IK 1
Maç Detayı
B
19:00 | 14/09/19 | R 22
Kvarnsvedens IK 2
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 21
Kvarnsvedens IK 1
Taby FK 1
Maç Detayı
7 13 5 3 5 25 20 5 18
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Lidingo 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
M
20:15 | 13/09/19 | R 22
IFK Lidingo 2
Taby FK 4
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Lidingo 2
Skiljebo SK 4
Maç Detayı
8 13 4 4 5 21 20 1 16
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Skiljebo SK 1
IFK Mora 0
Maç Detayı
9 13 5 1 7 23 27 -4 16
B
14:00 | 13/10/19 | R 26
Enköping SK 3
IFK Stocksund 3
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Enköping SK 1
FC Gute 4
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Enköping SK 1
IFK Lidingo 3
Maç Detayı
10 13 4 3 6 22 25 -3 15
G
17:30 | 05/10/19 | R 25
FC Gute 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
M
17:30 | 22/09/19 | R 23
FC Gute 3
IFK Stocksund 4
Maç Detayı
11 13 4 3 6 21 27 -6 15
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Kungsangens IF 1
Kvarnsvedens IK 4
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kungsangens IF 3
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
16:00 | 14/09/19 | R 22
Kungsangens IF 2
Valbo FF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 07/09/19 | R 21
Kungsangens IF 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
12 13 3 3 7 19 32 -13 12
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Mora 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Mora 3
Enköping SK 2
Maç Detayı
B
13:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Mora 2
FC Gute 2
Maç Detayı
13 13 3 2 8 18 26 -8 11
G
15:00 | 05/10/19 | R 25
Sundbyberg IK 6
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
15:00 | 14/09/19 | R 22
Sundbyberg IK 0
Karlbergs BK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 07/09/19 | R 21
Sundbyberg IK 0
Enköping SK 2
Maç Detayı
14 13 1 3 9 7 16 -9 6
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Valbo FF 1
FC Gute 2
Maç Detayı
B
15:00 | 28/09/19 | R 24
Valbo FF 0
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 23
Valbo FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 10 2 1 36 13 23 32
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Stocksund 1
Taby FK 3
Maç Detayı
G
20:15 | 13/09/19 | R 22
IFK Lidingo 2
Taby FK 4
Maç Detayı
B
16:00 | 08/09/19 | R 21
Kvarnsvedens IK 1
Taby FK 1
Maç Detayı
2 13 9 1 3 23 12 11 28
G
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Mora 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
G
15:00 | 14/09/19 | R 22
Sundbyberg IK 0
Karlbergs BK 1
Maç Detayı
G
16:00 | 07/09/19 | R 21
Kungsangens IF 1
Karlbergs BK 3
Maç Detayı
3 13 8 3 2 29 17 12 27
B
14:00 | 13/10/19 | R 26
Enköping SK 3
IFK Stocksund 3
Maç Detayı
M
15:00 | 28/09/19 | R 24
Karlbergs BK 1
IFK Stocksund 0
Maç Detayı
G
17:30 | 22/09/19 | R 23
FC Gute 3
IFK Stocksund 4
Maç Detayı
4 13 8 1 4 30 22 8 25
M
17:00 | 05/10/19 | R 25
IFK Lidingo 3
Gamla Upsala SK 0
Maç Detayı
B
19:00 | 14/09/19 | R 22
Kvarnsvedens IK 2
Gamla Upsala SK 2
Maç Detayı
5 13 6 1 6 29 31 -2 19
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Karlbergs BK 5
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kungsangens IF 3
IFK Lidingo 4
Maç Detayı
G
15:00 | 21/09/19 | R 23
Enköping SK 1
IFK Lidingo 3
Maç Detayı
6 13 4 5 4 19 21 -2 17
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Skiljebo SK 1
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
M
17:00 | 28/09/19 | R 24
Taby FK 2
Hudiksvalls Forenade FF 1
Maç Detayı
G
16:00 | 21/09/19 | R 23
Valbo FF 0
Hudiksvalls Forenade FF 2
Maç Detayı
M
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Stocksund 5
Hudiksvalls Forenade FF 3
Maç Detayı
7 13 5 1 7 14 22 -8 16
G
16:00 | 05/10/19 | R 25
Kvarnsvedens IK 2
Valbo FF 3
Maç Detayı
M
16:00 | 14/09/19 | R 22
Kungsangens IF 2
Valbo FF 0
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
Gamla Upsala SK 0
Valbo FF 2
Maç Detayı
8 13 4 3 6 22 37 -15 15
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Valbo FF 1
FC Gute 2
Maç Detayı
G
16:00 | 28/09/19 | R 24
Enköping SK 1
FC Gute 4
Maç Detayı
M
13:00 | 14/09/19 | R 22
Hudiksvalls Forenade FF 3
FC Gute 1
Maç Detayı
B
13:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Mora 2
FC Gute 2
Maç Detayı
9 13 4 2 7 16 27 -11 14
M
15:00 | 05/10/19 | R 25
Sundbyberg IK 6
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
M
16:00 | 21/09/19 | R 23
Gamla Upsala SK 2
Kungsangens IF 0
Maç Detayı
10 13 3 4 6 14 25 -11 13
G
14:00 | 13/10/19 | R 26
Kungsangens IF 1
Kvarnsvedens IK 4
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Karlbergs BK 3
Kvarnsvedens IK 1
Maç Detayı
11 13 3 2 8 12 19 -7 11
M
17:30 | 05/10/19 | R 25
FC Gute 2
Skiljebo SK 1
Maç Detayı
B
15:00 | 28/09/19 | R 24
Valbo FF 0
Skiljebo SK 0
Maç Detayı
G
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Stocksund 0
Skiljebo SK 3
Maç Detayı
G
17:00 | 07/09/19 | R 21
IFK Lidingo 2
Skiljebo SK 4
Maç Detayı
12 13 2 3 8 16 25 -9 9
M
16:00 | 05/10/19 | R 25
Hudiksvalls Forenade FF 2
Enköping SK 1
Maç Detayı
M
17:00 | 14/09/19 | R 22
IFK Mora 3
Enköping SK 2
Maç Detayı
G
15:00 | 07/09/19 | R 21
Sundbyberg IK 0
Enköping SK 2
Maç Detayı
13 13 2 1 10 15 31 -16 7
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Taby FK 3
IFK Mora 1
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Gamla Upsala SK 4
IFK Mora 2
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Skiljebo SK 1
IFK Mora 0
Maç Detayı
14 13 1 2 10 19 42 -23 5
M
14:00 | 13/10/19 | R 26
Gamla Upsala SK 6
Sundbyberg IK 2
Maç Detayı
M
16:00 | 28/09/19 | R 24
Kvarnsvedens IK 3
Sundbyberg IK 1
Maç Detayı
M
15:00 | 21/09/19 | R 23
Taby FK 1
Sundbyberg IK 0
Maç Detayı
Maç Kazananı
%45,05 EV SAHİBİ
%37,91 DEPLASMAN
%17,03 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,89 EV SAHİBİ
1,62 DEPLASMAN
3,51 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,6 65
2 2,36 59
3 2,12 53
4 2,08 52
5 2 50
6 1,96 49
7 1,68 42
8 1,52 38
9 1,44 36
10 1,5 36
11 1,32 33
12 1,28 32
13 1,21 29
14 0,8 20
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,96 24
2 1 25
3 1,24 31
4 1,4 35
5 1,44 36
6 1,48 37
7 1,48 37
8 1,83 44
9 1,84 46
10 1,88 47
11 1,96 49
12 2,4 60
13 2,44 61
14 2,58 62
Oynadığı Maç Attığı A Yediği Y
25 65 24
25 59 31
25 53 25
25 52 37
25 50 46
25 49 35
25 42 61
25 38 47
25 36 49
24 36 44
25 33 60
25 32 37
24 29 62
25 20 36
Oynadığı Maç
24 - - -
25 - - -
25 - - -
25 - - -
25 - - -
25 - - -
24 - - -
25 - - -
25 - - -
25 - - -
25 - - -
25 - - -
25 - - -
25 - - -
0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Toplam
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Toplam
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Toplam
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0