Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 28 21 6 1 54 15 39 69
B
17:00 | 05/06/13 | R 32
Zenit Izhevsk 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 02/06/13 | R 31
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
FC Orenburg 1
Maç Detayı
G
16:00 | 27/05/13 | R 30
FC Orenburg 1
FC Tyumen 0
Maç Detayı
G
16:00 | 24/05/13 | R 29
FC Orenburg 2
FC Chelyabinsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 15/05/13 | R 27
FC Gornyak Uchaly 0
FC Orenburg 4
Maç Detayı
G
14:00 | 09/05/13 | R 26
FC Orenburg 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
2 28 20 6 2 56 15 41 66
G
17:00 | 05/06/13 | R 32
FC Tyumen 5
Mariy El Yoshkar-Ola 1
Maç Detayı
G
17:00 | 02/06/13 | R 31
FC Tyumen 2
Rubin-2 Kazan 0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/05/13 | R 30
FC Orenburg 1
FC Tyumen 0
Maç Detayı
G
15:00 | 24/05/13 | R 29
Nosta Novotroitsk 0
FC Tyumen 3
Maç Detayı
B
16:00 | 18/05/13 | R 28
FC Tyumen 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 15/05/13 | R 27
FC Tyumen 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
3 28 15 7 6 37 17 20 52
M
17:00 | 02/06/13 | R 32
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
G
17:00 | 27/05/13 | R 30
FK Volga Ulyanovsk 1
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 24/05/13 | R 29
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
B
16:00 | 18/05/13 | R 28
FC Tyumen 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
B
15:30 | 15/05/13 | R 27
FC Chelyabinsk 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
B
13:00 | 09/05/13 | R 26
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Gornyak Uchaly 1
Maç Detayı
4 28 14 8 6 42 23 19 50
G
12:00 | 05/06/13 | R 32
FC Chelyabinsk 4
Rubin-2 Kazan 1
Maç Detayı
G
14:00 | 02/06/13 | R 31
FC Chelyabinsk 3
Mariy El Yoshkar-Ola 0
Maç Detayı
G
15:00 | 27/05/13 | R 30
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 24/05/13 | R 29
FC Orenburg 2
FC Chelyabinsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 18/05/13 | R 28
FC Chelyabinsk 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
B
15:30 | 15/05/13 | R 27
FC Chelyabinsk 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
5 28 13 9 6 39 28 11 48
G
17:00 | 02/06/13 | R 32
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
G
17:30 | 27/05/13 | R 30
FC Lada Tolyati 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
17:30 | 24/05/13 | R 29
FC Lada Tolyati 3
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 18/05/13 | R 28
FC Chelyabinsk 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
15:00 | 15/05/13 | R 27
FC Tyumen 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
17:30 | 06/05/13 | R 25
FC Lada Tolyati 3
FC Gornyak Uchaly 1
Maç Detayı
6 28 14 5 9 47 37 10 47
B
17:00 | 05/06/13 | R 32
Zenit Izhevsk 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 02/06/13 | R 31
Zenit Izhevsk 4
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 27/05/13 | R 30
FK Volga Ulyanovsk 1
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
M
17:30 | 24/05/13 | R 29
FC Lada Tolyati 3
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 18/05/13 | R 28
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 09/05/13 | R 26
Zenit Izhevsk 2
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
7 28 11 9 8 34 21 13 42
G
13:00 | 05/06/13 | R 32
Academiya Tolyati 0
Syzran-2003 3
Maç Detayı
G
17:00 | 27/05/13 | R 30
Dinamo Kirov 0
Syzran-2003 1
Maç Detayı
G
16:30 | 24/05/13 | R 29
Oktan Perm 0
Syzran-2003 2
Maç Detayı
G
18:00 | 18/05/13 | R 28
Syzran-2003 2
Mariy El Yoshkar-Ola 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/05/13 | R 27
Syzran-2003 1
Rubin-2 Kazan 0
Maç Detayı
M
14:00 | 09/05/13 | R 26
FC Orenburg 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
8 28 9 8 11 29 35 -6 35
M
12:00 | 05/06/13 | R 32
FC Chelyabinsk 4
Rubin-2 Kazan 1
Maç Detayı
M
17:00 | 02/06/13 | R 31
FC Tyumen 2
Rubin-2 Kazan 0
Maç Detayı
B
15:00 | 24/05/13 | R 29
Rubin-2 Kazan 2
FC Gornyak Uchaly 2
Maç Detayı
G
13:00 | 18/05/13 | R 28
Academiya Tolyati 0
Rubin-2 Kazan 3
Maç Detayı
M
18:00 | 15/05/13 | R 27
Syzran-2003 1
Rubin-2 Kazan 0
Maç Detayı
G
17:30 | 09/05/13 | R 26
Rubin-2 Kazan 1
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
9 28 8 7 13 22 40 -18 31
G
16:00 | 05/06/13 | R 32
FC Gornyak Uchaly 1
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
G
16:00 | 02/06/13 | R 31
FC Gornyak Uchaly 4
Oktan Perm 1
Maç Detayı
G
17:30 | 27/05/13 | R 30
Mariy El Yoshkar-Ola 0
FC Gornyak Uchaly 1
Maç Detayı
B
15:00 | 24/05/13 | R 29
Rubin-2 Kazan 2
FC Gornyak Uchaly 2
Maç Detayı
B
16:00 | 18/05/13 | R 28
FC Gornyak Uchaly 1
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/05/13 | R 27
FC Gornyak Uchaly 0
FC Orenburg 4
Maç Detayı
10 28 8 6 14 23 29 -6 30
M
17:00 | 05/06/13 | R 32
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 02/06/13 | R 31
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
FC Orenburg 1
Maç Detayı
M
17:30 | 27/05/13 | R 30
FC Lada Tolyati 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
M
17:00 | 24/05/13 | R 29
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
M
17:00 | 18/05/13 | R 28
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 09/05/13 | R 26
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Tyumen 2
Maç Detayı
11 28 6 12 10 16 19 -3 30
M
16:00 | 05/06/13 | R 32
FC Gornyak Uchaly 1
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
M
17:00 | 27/05/13 | R 30
Dinamo Kirov 0
Syzran-2003 1
Maç Detayı
G
13:00 | 24/05/13 | R 29
Dinamo Kirov 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
G
17:00 | 18/05/13 | R 28
Dinamo Kirov 1
Oktan Perm 0
Maç Detayı
M
17:30 | 09/05/13 | R 26
Rubin-2 Kazan 1
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
B
17:30 | 06/05/13 | R 25
Mariy El Yoshkar-Ola 2
Dinamo Kirov 2
Maç Detayı
12 28 5 8 15 21 38 -17 23
G
17:00 | 05/06/13 | R 32
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 02/06/13 | R 31
Zenit Izhevsk 4
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 27/05/13 | R 30
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 24/05/13 | R 29
Nosta Novotroitsk 0
FC Tyumen 3
Maç Detayı
B
16:00 | 18/05/13 | R 28
FC Gornyak Uchaly 1
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
13:00 | 09/05/13 | R 26
Nosta Novotroitsk 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
13 28 6 4 18 21 47 -26 22
M
16:00 | 02/06/13 | R 31
FC Gornyak Uchaly 4
Oktan Perm 1
Maç Detayı
G
13:00 | 27/05/13 | R 30
Oktan Perm 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
M
16:30 | 24/05/13 | R 29
Oktan Perm 0
Syzran-2003 2
Maç Detayı
M
17:00 | 18/05/13 | R 28
Dinamo Kirov 1
Oktan Perm 0
Maç Detayı
G
14:00 | 09/05/13 | R 26
Mariy El Yoshkar-Ola 3
Oktan Perm 5
Maç Detayı
B
15:00 | 06/05/13 | R 25
Rubin-2 Kazan 0
Oktan Perm 0
Maç Detayı
14 28 5 5 18 16 57 -41 20
M
13:00 | 05/06/13 | R 32
Academiya Tolyati 0
Syzran-2003 3
Maç Detayı
M
13:00 | 27/05/13 | R 30
Oktan Perm 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
M
13:00 | 24/05/13 | R 29
Dinamo Kirov 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
M
13:00 | 18/05/13 | R 28
Academiya Tolyati 0
Rubin-2 Kazan 3
Maç Detayı
M
13:00 | 15/05/13 | R 27
Academiya Tolyati 0
Mariy El Yoshkar-Ola 3
Maç Detayı
M
13:00 | 09/05/13 | R 26
Nosta Novotroitsk 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
15 28 2 6 20 26 62 -36 12
M
17:00 | 05/06/13 | R 32
FC Tyumen 5
Mariy El Yoshkar-Ola 1
Maç Detayı
M
14:00 | 02/06/13 | R 31
FC Chelyabinsk 3
Mariy El Yoshkar-Ola 0
Maç Detayı
M
17:30 | 27/05/13 | R 30
Mariy El Yoshkar-Ola 0
FC Gornyak Uchaly 1
Maç Detayı
M
18:00 | 18/05/13 | R 28
Syzran-2003 2
Mariy El Yoshkar-Ola 0
Maç Detayı
G
13:00 | 15/05/13 | R 27
Academiya Tolyati 0
Mariy El Yoshkar-Ola 3
Maç Detayı
M
14:00 | 09/05/13 | R 26
Mariy El Yoshkar-Ola 3
Oktan Perm 5
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 14 13 1 0 31 5 26 40
G
16:00 | 27/05/13 | R 30
FC Orenburg 1
FC Tyumen 0
Maç Detayı
G
16:00 | 24/05/13 | R 29
FC Orenburg 2
FC Chelyabinsk 0
Maç Detayı
G
14:00 | 09/05/13 | R 26
FC Orenburg 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
13:00 | 06/05/13 | R 25
FC Orenburg 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
G
14:00 | 21/04/13 | R 22
FC Orenburg 3
Rubin-2 Kazan 2
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/13 | R 21
FC Orenburg 3
Mariy El Yoshkar-Ola 1
Maç Detayı
2 14 12 2 0 32 7 25 38
G
17:00 | 05/06/13 | R 32
FC Tyumen 5
Mariy El Yoshkar-Ola 1
Maç Detayı
G
17:00 | 02/06/13 | R 31
FC Tyumen 2
Rubin-2 Kazan 0
Maç Detayı
B
16:00 | 18/05/13 | R 28
FC Tyumen 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 15/05/13 | R 27
FC Tyumen 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
16:00 | 18/04/13 | R 21
FC Tyumen 4
FC Gornyak Uchaly 1
Maç Detayı
G
14:00 | 20/10/12 | R 18
FC Tyumen 2
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
3 14 9 2 3 30 16 14 29
B
17:00 | 05/06/13 | R 32
Zenit Izhevsk 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 02/06/13 | R 31
Zenit Izhevsk 4
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 09/05/13 | R 26
Zenit Izhevsk 2
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 06/05/13 | R 25
Zenit Izhevsk 1
FC Tyumen 4
Maç Detayı
G
17:00 | 21/04/13 | R 22
Zenit Izhevsk 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
B
17:00 | 18/04/13 | R 21
Zenit Izhevsk 1
Syzran-2003 1
Maç Detayı
4 14 8 4 2 27 14 13 28
G
12:00 | 05/06/13 | R 32
FC Chelyabinsk 4
Rubin-2 Kazan 1
Maç Detayı
G
14:00 | 02/06/13 | R 31
FC Chelyabinsk 3
Mariy El Yoshkar-Ola 0
Maç Detayı
G
14:00 | 18/05/13 | R 28
FC Chelyabinsk 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
B
15:30 | 15/05/13 | R 27
FC Chelyabinsk 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
15:30 | 30/04/13 | R 24
FC Chelyabinsk 1
FC Tyumen 2
Maç Detayı
B
14:00 | 21/04/13 | R 22
FC Chelyabinsk 0
FC Gornyak Uchaly 0
Maç Detayı
5 14 7 4 3 20 13 7 25
G
17:30 | 27/05/13 | R 30
FC Lada Tolyati 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
17:30 | 24/05/13 | R 29
FC Lada Tolyati 3
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
G
17:30 | 06/05/13 | R 25
FC Lada Tolyati 3
FC Gornyak Uchaly 1
Maç Detayı
B
17:30 | 21/04/13 | R 22
FC Lada Tolyati 0
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
B
17:30 | 18/04/13 | R 21
FC Lada Tolyati 0
Oktan Perm 0
Maç Detayı
M
17:30 | 20/10/12 | R 18
FC Lada Tolyati 2
FC Orenburg 5
Maç Detayı
6 14 7 4 3 16 8 8 25
M
17:00 | 02/06/13 | R 32
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
G
17:00 | 27/05/13 | R 30
FK Volga Ulyanovsk 1
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 24/05/13 | R 29
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
B
13:00 | 09/05/13 | R 26
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Gornyak Uchaly 1
Maç Detayı
M
17:00 | 21/04/13 | R 22
FK Volga Ulyanovsk 0
Oktan Perm 2
Maç Detayı
G
17:00 | 18/04/13 | R 21
FK Volga Ulyanovsk 1
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
7 14 4 7 3 13 10 3 19
G
18:00 | 18/05/13 | R 28
Syzran-2003 2
Mariy El Yoshkar-Ola 0
Maç Detayı
G
18:00 | 15/05/13 | R 27
Syzran-2003 1
Rubin-2 Kazan 0
Maç Detayı
M
18:00 | 30/04/13 | R 24
Syzran-2003 0
FK Volga Ulyanovsk 2
Maç Detayı
B
18:00 | 27/04/13 | R 23
Syzran-2003 0
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
M
17:00 | 27/10/12 | R 20
Syzran-2003 0
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 24/10/12 | R 19
Syzran-2003 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
8 14 5 3 6 14 13 1 18
M
17:00 | 05/06/13 | R 32
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 02/06/13 | R 31
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
FC Orenburg 1
Maç Detayı
M
17:00 | 18/05/13 | R 28
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
M
17:00 | 09/05/13 | R 26
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Tyumen 2
Maç Detayı
B
17:00 | 06/05/13 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 21/04/13 | R 22
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Syzran-2003 1
Maç Detayı
9 14 4 5 5 15 19 -4 17
B
15:00 | 24/05/13 | R 29
Rubin-2 Kazan 2
FC Gornyak Uchaly 2
Maç Detayı
G
17:30 | 09/05/13 | R 26
Rubin-2 Kazan 1
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
B
15:00 | 06/05/13 | R 25
Rubin-2 Kazan 0
Oktan Perm 0
Maç Detayı
M
13:00 | 29/10/12 | R 20
Rubin-2 Kazan 0
FK Volga Ulyanovsk 4
Maç Detayı
B
14:00 | 26/10/12 | R 19
Rubin-2 Kazan 1
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
B
14:00 | 11/10/12 | R 16
Rubin-2 Kazan 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
10 14 3 8 3 8 6 2 17
M
17:00 | 27/05/13 | R 30
Dinamo Kirov 0
Syzran-2003 1
Maç Detayı
G
13:00 | 24/05/13 | R 29
Dinamo Kirov 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
G
17:00 | 18/05/13 | R 28
Dinamo Kirov 1
Oktan Perm 0
Maç Detayı
B
16:30 | 30/04/13 | R 24
Dinamo Kirov 0
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 27/04/13 | R 23
Dinamo Kirov 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
B
12:00 | 29/10/12 | R 20
Dinamo Kirov 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
11 14 4 3 7 12 21 -9 15
G
16:00 | 05/06/13 | R 32
FC Gornyak Uchaly 1
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
G
16:00 | 02/06/13 | R 31
FC Gornyak Uchaly 4
Oktan Perm 1
Maç Detayı
B
16:00 | 18/05/13 | R 28
FC Gornyak Uchaly 1
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 15/05/13 | R 27
FC Gornyak Uchaly 0
FC Orenburg 4
Maç Detayı
B
16:00 | 30/04/13 | R 24
FC Gornyak Uchaly 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
M
16:00 | 27/04/13 | R 23
FC Gornyak Uchaly 1
Zenit Izhevsk 2
Maç Detayı
12 14 4 2 8 10 16 -6 14
G
13:00 | 27/05/13 | R 30
Oktan Perm 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
M
16:30 | 24/05/13 | R 29
Oktan Perm 0
Syzran-2003 2
Maç Detayı
G
17:00 | 30/04/13 | R 24
Oktan Perm 1
FC Orenburg 0
Maç Detayı
B
14:00 | 27/04/13 | R 23
Oktan Perm 0
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 29/10/12 | R 20
Oktan Perm 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Maç Detayı
G
13:00 | 26/10/12 | R 19
Oktan Perm 2
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
13 14 3 3 8 9 23 -14 12
M
13:00 | 05/06/13 | R 32
Academiya Tolyati 0
Syzran-2003 3
Maç Detayı
M
13:00 | 18/05/13 | R 28
Academiya Tolyati 0
Rubin-2 Kazan 3
Maç Detayı
M
13:00 | 15/05/13 | R 27
Academiya Tolyati 0
Mariy El Yoshkar-Ola 3
Maç Detayı
M
13:00 | 30/04/13 | R 24
Academiya Tolyati 0
FC Lada Tolyati 3
Maç Detayı
M
13:00 | 27/04/13 | R 23
Academiya Tolyati 0
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
M
15:00 | 27/10/12 | R 20
Academiya Tolyati 0
FC Tyumen 3
Maç Detayı
14 14 3 2 9 11 17 -6 11
M
15:00 | 27/05/13 | R 30
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
M
15:00 | 24/05/13 | R 29
Nosta Novotroitsk 0
FC Tyumen 3
Maç Detayı
G
13:00 | 09/05/13 | R 26
Nosta Novotroitsk 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
M
15:00 | 06/05/13 | R 25
Nosta Novotroitsk 1
Syzran-2003 3
Maç Detayı
G
14:00 | 21/04/13 | R 22
Nosta Novotroitsk 2
Mariy El Yoshkar-Ola 0
Maç Detayı
M
14:00 | 18/04/13 | R 21
Nosta Novotroitsk 0
Rubin-2 Kazan 1
Maç Detayı
15 14 1 3 10 15 32 -17 6
M
17:30 | 27/05/13 | R 30
Mariy El Yoshkar-Ola 0
FC Gornyak Uchaly 1
Maç Detayı
M
14:00 | 09/05/13 | R 26
Mariy El Yoshkar-Ola 3
Oktan Perm 5
Maç Detayı
B
17:30 | 06/05/13 | R 25
Mariy El Yoshkar-Ola 2
Dinamo Kirov 2
Maç Detayı
M
17:00 | 30/04/13 | R 24
Mariy El Yoshkar-Ola 0
Rubin-2 Kazan 2
Maç Detayı
M
16:00 | 29/10/12 | R 20
Mariy El Yoshkar-Ola 0
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
M
17:00 | 26/10/12 | R 19
Mariy El Yoshkar-Ola 1
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 14 8 5 1 23 10 13 29
B
17:00 | 05/06/13 | R 32
Zenit Izhevsk 1
FC Orenburg 1
Maç Detayı
G
17:00 | 02/06/13 | R 31
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
FC Orenburg 1
Maç Detayı
G
16:00 | 15/05/13 | R 27
FC Gornyak Uchaly 0
FC Orenburg 4
Maç Detayı
M
17:00 | 30/04/13 | R 24
Oktan Perm 1
FC Orenburg 0
Maç Detayı
G
16:00 | 27/04/13 | R 23
Dinamo Kirov 1
FC Orenburg 2
Maç Detayı
G
17:30 | 20/10/12 | R 18
FC Lada Tolyati 2
FC Orenburg 5
Maç Detayı
2 14 8 4 2 24 8 16 28
M
16:00 | 27/05/13 | R 30
FC Orenburg 1
FC Tyumen 0
Maç Detayı
G
15:00 | 24/05/13 | R 29
Nosta Novotroitsk 0
FC Tyumen 3
Maç Detayı
G
17:00 | 09/05/13 | R 26
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Tyumen 2
Maç Detayı
G
17:00 | 06/05/13 | R 25
Zenit Izhevsk 1
FC Tyumen 4
Maç Detayı
G
15:30 | 30/04/13 | R 24
FC Chelyabinsk 1
FC Tyumen 2
Maç Detayı
G
15:00 | 27/10/12 | R 20
Academiya Tolyati 0
FC Tyumen 3
Maç Detayı
3 14 8 3 3 21 9 12 27
B
16:00 | 18/05/13 | R 28
FC Tyumen 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
B
15:30 | 15/05/13 | R 27
FC Chelyabinsk 1
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 30/04/13 | R 24
Syzran-2003 0
FK Volga Ulyanovsk 2
Maç Detayı
G
13:00 | 27/04/13 | R 23
Academiya Tolyati 0
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
G
13:00 | 29/10/12 | R 20
Rubin-2 Kazan 0
FK Volga Ulyanovsk 4
Maç Detayı
G
17:00 | 26/10/12 | R 19
Mariy El Yoshkar-Ola 1
FK Volga Ulyanovsk 3
Maç Detayı
4 14 7 2 5 21 11 10 23
G
13:00 | 05/06/13 | R 32
Academiya Tolyati 0
Syzran-2003 3
Maç Detayı
G
17:00 | 27/05/13 | R 30
Dinamo Kirov 0
Syzran-2003 1
Maç Detayı
G
16:30 | 24/05/13 | R 29
Oktan Perm 0
Syzran-2003 2
Maç Detayı
M
14:00 | 09/05/13 | R 26
FC Orenburg 1
Syzran-2003 0
Maç Detayı
G
15:00 | 06/05/13 | R 25
Nosta Novotroitsk 1
Syzran-2003 3
Maç Detayı
M
17:00 | 21/04/13 | R 22
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Syzran-2003 1
Maç Detayı
5 14 6 5 3 19 15 4 23
G
17:00 | 02/06/13 | R 32
FK Volga Ulyanovsk 0
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
M
14:00 | 18/05/13 | R 28
FC Chelyabinsk 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
15:00 | 15/05/13 | R 27
FC Tyumen 4
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
G
13:00 | 30/04/13 | R 24
Academiya Tolyati 0
FC Lada Tolyati 3
Maç Detayı
B
18:00 | 27/04/13 | R 23
Syzran-2003 0
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
G
16:00 | 29/10/12 | R 20
Mariy El Yoshkar-Ola 0
FC Lada Tolyati 2
Maç Detayı
6 14 6 4 4 15 9 6 22
G
15:00 | 27/05/13 | R 30
Nosta Novotroitsk 0
FC Chelyabinsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 24/05/13 | R 29
FC Orenburg 2
FC Chelyabinsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 09/05/13 | R 26
Zenit Izhevsk 2
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 06/05/13 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 27/10/12 | R 20
Syzran-2003 0
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/10/12 | R 19
Academiya Tolyati 1
FC Chelyabinsk 0
Maç Detayı
7 14 5 3 6 17 21 -4 18
M
17:00 | 27/05/13 | R 30
FK Volga Ulyanovsk 1
Zenit Izhevsk 0
Maç Detayı
M
17:30 | 24/05/13 | R 29
FC Lada Tolyati 3
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 18/05/13 | R 28
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 27/04/13 | R 23
FC Gornyak Uchaly 1
Zenit Izhevsk 2
Maç Detayı
B
12:00 | 29/10/12 | R 20
Dinamo Kirov 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 26/10/12 | R 19
Oktan Perm 2
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
8 14 5 3 6 14 16 -2 18
M
12:00 | 05/06/13 | R 32
FC Chelyabinsk 4
Rubin-2 Kazan 1
Maç Detayı
M
17:00 | 02/06/13 | R 31
FC Tyumen 2
Rubin-2 Kazan 0
Maç Detayı
G
13:00 | 18/05/13 | R 28
Academiya Tolyati 0
Rubin-2 Kazan 3
Maç Detayı
M
18:00 | 15/05/13 | R 27
Syzran-2003 1
Rubin-2 Kazan 0
Maç Detayı
G
17:00 | 30/04/13 | R 24
Mariy El Yoshkar-Ola 0
Rubin-2 Kazan 2
Maç Detayı
M
14:00 | 21/04/13 | R 22
FC Orenburg 3
Rubin-2 Kazan 2
Maç Detayı
9 14 4 4 6 10 19 -9 16
G
17:30 | 27/05/13 | R 30
Mariy El Yoshkar-Ola 0
FC Gornyak Uchaly 1
Maç Detayı
B
15:00 | 24/05/13 | R 29
Rubin-2 Kazan 2
FC Gornyak Uchaly 2
Maç Detayı
B
13:00 | 09/05/13 | R 26
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Gornyak Uchaly 1
Maç Detayı
M
17:30 | 06/05/13 | R 25
FC Lada Tolyati 3
FC Gornyak Uchaly 1
Maç Detayı
B
14:00 | 21/04/13 | R 22
FC Chelyabinsk 0
FC Gornyak Uchaly 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/13 | R 21
FC Tyumen 4
FC Gornyak Uchaly 1
Maç Detayı
10 14 3 4 7 8 13 -5 13
M
16:00 | 05/06/13 | R 32
FC Gornyak Uchaly 1
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
M
17:30 | 09/05/13 | R 26
Rubin-2 Kazan 1
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
B
17:30 | 06/05/13 | R 25
Mariy El Yoshkar-Ola 2
Dinamo Kirov 2
Maç Detayı
B
17:30 | 21/04/13 | R 22
FC Lada Tolyati 0
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
M
17:00 | 18/04/13 | R 21
FK Volga Ulyanovsk 1
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
M
14:00 | 20/10/12 | R 18
FC Tyumen 2
Dinamo Kirov 0
Maç Detayı
11 14 3 3 8 9 16 -7 12
M
17:30 | 27/05/13 | R 30
FC Lada Tolyati 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
M
17:00 | 24/05/13 | R 29
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
B
16:00 | 30/04/13 | R 24
FC Gornyak Uchaly 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Maç Detayı
G
12:00 | 29/10/12 | R 20
Oktan Perm 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Maç Detayı
M
13:00 | 26/10/12 | R 19
Dinamo Kirov 1
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
B
14:00 | 11/10/12 | R 16
Nosta Novotroitsk 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
12 14 2 6 6 10 21 -11 12
G
17:00 | 05/06/13 | R 32
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
17:00 | 02/06/13 | R 31
Zenit Izhevsk 4
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 18/05/13 | R 28
FC Gornyak Uchaly 1
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
B
16:30 | 30/04/13 | R 24
Dinamo Kirov 0
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
B
14:00 | 27/04/13 | R 23
Oktan Perm 0
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
M
14:00 | 26/10/12 | R 20
FC Orenburg 1
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
13 14 2 2 10 7 34 -27 8
M
13:00 | 27/05/13 | R 30
Oktan Perm 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
M
13:00 | 24/05/13 | R 29
Dinamo Kirov 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
M
13:00 | 09/05/13 | R 26
Nosta Novotroitsk 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
M
13:00 | 06/05/13 | R 25
FC Orenburg 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
M
17:00 | 21/04/13 | R 22
Zenit Izhevsk 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
M
17:00 | 18/04/13 | R 21
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Academiya Tolyati 0
Maç Detayı
14 14 2 2 10 11 31 -20 8
M
16:00 | 02/06/13 | R 31
FC Gornyak Uchaly 4
Oktan Perm 1
Maç Detayı
M
17:00 | 18/05/13 | R 28
Dinamo Kirov 1
Oktan Perm 0
Maç Detayı
G
14:00 | 09/05/13 | R 26
Mariy El Yoshkar-Ola 3
Oktan Perm 5
Maç Detayı
B
15:00 | 06/05/13 | R 25
Rubin-2 Kazan 0
Oktan Perm 0
Maç Detayı
G
17:00 | 21/04/13 | R 22
FK Volga Ulyanovsk 0
Oktan Perm 2
Maç Detayı
B
17:30 | 18/04/13 | R 21
FC Lada Tolyati 0
Oktan Perm 0
Maç Detayı
15 14 1 3 10 11 30 -19 6
M
17:00 | 05/06/13 | R 32
FC Tyumen 5
Mariy El Yoshkar-Ola 1
Maç Detayı
M
14:00 | 02/06/13 | R 31
FC Chelyabinsk 3
Mariy El Yoshkar-Ola 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/05/13 | R 28
Syzran-2003 2
Mariy El Yoshkar-Ola 0
Maç Detayı
G
13:00 | 15/05/13 | R 27
Academiya Tolyati 0
Mariy El Yoshkar-Ola 3
Maç Detayı
M
14:00 | 21/04/13 | R 22
Nosta Novotroitsk 2
Mariy El Yoshkar-Ola 0
Maç Detayı
M
16:00 | 18/04/13 | R 21
FC Orenburg 3
Mariy El Yoshkar-Ola 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%41,43 EV SAHİBİ
%33,33 DEPLASMAN
%25,24 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,25 EV SAHİBİ
1,05 DEPLASMAN
2,3 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2 56
2 1,93 54
3 1,68 47
4 1,5 42
5 1,39 39
6 1,32 37
7 1,21 34
8 1,04 29
9 0,93 26
10 0,82 23
11 0,79 22
12 0,75 21
13 0,75 21
14 0,57 16
15 0,57 16
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 0,54 15
2 0,54 15
3 0,61 17
4 0,68 19
5 0,75 21
6 0,82 23
7 1 28
8 1,04 29
9 1,25 35
10 1,32 37
11 1,36 38
12 1,43 40
13 1,68 47
14 2,04 57
15 2,21 62