Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 20 15 3 2 40 12 28 48
G
17:00 | 04/06/19 | R 27
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
18:00 | 29/05/19 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
18:00 | 23/05/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 5
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/05/19 | R 24
Syzran-2003 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
Zenit Izhevsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
2 20 11 5 4 36 18 18 38
G
18:30 | 04/06/19 | R 27
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 29/05/19 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
M
18:30 | 23/05/19 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Syzran-2003 3
Maç Detayı
B
17:00 | 16/05/19 | R 24
FC Zvezda Perm 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
3 20 11 2 7 25 18 7 35
M
17:00 | 04/06/19 | R 27
FC Zvezda Perm 5
Syzran-2003 1
Maç Detayı
G
18:00 | 29/05/19 | R 26
Syzran-2003 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
18:30 | 23/05/19 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Syzran-2003 3
Maç Detayı
M
18:00 | 16/05/19 | R 24
Syzran-2003 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 23
Syzran-2003 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 22
Syzran-2003 1
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
4 20 10 3 7 22 17 5 33
M
17:00 | 04/06/19 | R 27
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
M
18:00 | 29/05/19 | R 26
Syzran-2003 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 23/05/19 | R 25
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
B
16:00 | 16/05/19 | R 24
Nosta Novotroitsk 0
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 22
Syzran-2003 1
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
5 20 9 6 5 32 28 4 33
G
17:00 | 04/06/19 | R 27
FC Zvezda Perm 5
Syzran-2003 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/05/19 | R 26
Nosta Novotroitsk 3
FC Zvezda Perm 2
Maç Detayı
M
17:00 | 23/05/19 | R 25
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
B
17:00 | 16/05/19 | R 24
FC Zvezda Perm 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Zvezda Perm 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
6 20 9 3 8 31 31 0 30
M
18:30 | 04/06/19 | R 27
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/05/19 | R 26
Nosta Novotroitsk 3
FC Zvezda Perm 2
Maç Detayı
M
18:00 | 23/05/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 5
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 16/05/19 | R 24
Nosta Novotroitsk 0
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 23
Syzran-2003 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
7 20 5 7 8 19 24 -5 22
G
17:30 | 04/06/19 | R 27
FC Lada Tolyati 0
Zenit Izhevsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 29/05/19 | R 26
Zenit Izhevsk 4
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
G
12:00 | 16/05/19 | R 24
Ural-2 0
Zenit Izhevsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/19 | R 23
Zenit Izhevsk 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
Zenit Izhevsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
B
14:00 | 29/04/19 | R 21
FC UFA-2 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
8 20 5 6 9 20 19 1 21
M
17:00 | 29/05/19 | R 26
Zenit Izhevsk 4
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
G
16:30 | 23/05/19 | R 25
FC Chelyabinsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
B
14:00 | 16/05/19 | R 24
FC UFA-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Chelyabinsk 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
B
11:00 | 05/05/19 | R 22
Ural-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 21
FC Chelyabinsk 3
Syzran-2003 0
Maç Detayı
9 20 5 6 9 29 36 -7 21
M
11:00 | 04/06/19 | R 27
FC UFA-2 3
Ural-2 2
Maç Detayı
G
12:00 | 29/05/19 | R 26
Ural-2 6
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
16:30 | 23/05/19 | R 25
FC Chelyabinsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 16/05/19 | R 24
Ural-2 0
Zenit Izhevsk 2
Maç Detayı
B
11:00 | 05/05/19 | R 22
Ural-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/04/19 | R 21
FC Lada Tolyati 1
Ural-2 1
Maç Detayı
10 20 3 5 12 15 39 -24 14
M
17:30 | 04/06/19 | R 27
FC Lada Tolyati 0
Zenit Izhevsk 3
Maç Detayı
M
12:00 | 29/05/19 | R 26
Ural-2 6
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
16:00 | 23/05/19 | R 25
FC Lada Tolyati 0
FC UFA-2 5
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Chelyabinsk 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Zvezda Perm 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/04/19 | R 21
FC Lada Tolyati 1
Ural-2 1
Maç Detayı
11 20 2 4 14 12 39 -27 10
G
11:00 | 04/06/19 | R 27
FC UFA-2 3
Ural-2 2
Maç Detayı
G
16:00 | 23/05/19 | R 25
FC Lada Tolyati 0
FC UFA-2 5
Maç Detayı
B
14:00 | 16/05/19 | R 24
FC UFA-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/19 | R 23
Zenit Izhevsk 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
B
14:00 | 29/04/19 | R 21
FC UFA-2 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 21/04/19 | R 20
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
FC UFA-2 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 10 0 0 24 5 19 30
G
18:00 | 29/05/19 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
18:00 | 23/05/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 5
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
2 10 7 1 2 17 7 10 22
G
18:00 | 29/05/19 | R 26
Syzran-2003 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 16/05/19 | R 24
Syzran-2003 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 23
Syzran-2003 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 22
Syzran-2003 1
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
3 10 6 4 0 19 7 12 22
G
17:00 | 04/06/19 | R 27
FC Zvezda Perm 5
Syzran-2003 1
Maç Detayı
B
17:00 | 16/05/19 | R 24
FC Zvezda Perm 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Zvezda Perm 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
4 10 6 2 2 21 8 13 20
G
18:30 | 04/06/19 | R 27
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
18:30 | 23/05/19 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Syzran-2003 3
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
5 10 6 2 2 12 6 6 20
M
17:00 | 04/06/19 | R 27
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 23/05/19 | R 25
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
6 10 5 2 3 21 14 7 17
G
12:00 | 29/05/19 | R 26
Ural-2 6
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
12:00 | 16/05/19 | R 24
Ural-2 0
Zenit Izhevsk 2
Maç Detayı
B
11:00 | 05/05/19 | R 22
Ural-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
7 10 5 1 4 16 17 -1 16
G
16:00 | 29/05/19 | R 26
Nosta Novotroitsk 3
FC Zvezda Perm 2
Maç Detayı
B
16:00 | 16/05/19 | R 24
Nosta Novotroitsk 0
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
8 10 3 5 2 11 11 0 14
G
17:00 | 29/05/19 | R 26
Zenit Izhevsk 4
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/19 | R 23
Zenit Izhevsk 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
Zenit Izhevsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
9 10 3 2 5 9 8 1 11
G
16:30 | 23/05/19 | R 25
FC Chelyabinsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Chelyabinsk 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 21
FC Chelyabinsk 3
Syzran-2003 0
Maç Detayı
10 10 2 4 4 9 15 -6 10
M
17:30 | 04/06/19 | R 27
FC Lada Tolyati 0
Zenit Izhevsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 23/05/19 | R 25
FC Lada Tolyati 0
FC UFA-2 5
Maç Detayı
B
16:00 | 29/04/19 | R 21
FC Lada Tolyati 1
Ural-2 1
Maç Detayı
11 10 1 2 7 5 19 -14 5
G
11:00 | 04/06/19 | R 27
FC UFA-2 3
Ural-2 2
Maç Detayı
B
14:00 | 16/05/19 | R 24
FC UFA-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 29/04/19 | R 21
FC UFA-2 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 5 3 2 16 7 9 18
G
17:00 | 04/06/19 | R 27
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
18:00 | 16/05/19 | R 24
Syzran-2003 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
Zenit Izhevsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
2 10 5 3 2 15 10 5 18
M
18:00 | 29/05/19 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
B
17:00 | 16/05/19 | R 24
FC Zvezda Perm 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
3 10 4 2 4 15 14 1 14
M
18:30 | 04/06/19 | R 27
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 23/05/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 5
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 23
Syzran-2003 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
4 10 4 1 5 10 11 -1 13
M
18:00 | 29/05/19 | R 26
Syzran-2003 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 16/05/19 | R 24
Nosta Novotroitsk 0
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 22
Syzran-2003 1
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
5 10 4 1 5 8 11 -3 13
M
17:00 | 04/06/19 | R 27
FC Zvezda Perm 5
Syzran-2003 1
Maç Detayı
G
18:30 | 23/05/19 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Syzran-2003 3
Maç Detayı
6 10 3 2 5 13 21 -8 11
M
16:00 | 29/05/19 | R 26
Nosta Novotroitsk 3
FC Zvezda Perm 2
Maç Detayı
M
17:00 | 23/05/19 | R 25
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
7 10 2 4 4 11 11 0 10
M
17:00 | 29/05/19 | R 26
Zenit Izhevsk 4
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
B
14:00 | 16/05/19 | R 24
FC UFA-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
B
11:00 | 05/05/19 | R 22
Ural-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
8 10 2 2 6 8 13 -5 8
G
17:30 | 04/06/19 | R 27
FC Lada Tolyati 0
Zenit Izhevsk 3
Maç Detayı
G
12:00 | 16/05/19 | R 24
Ural-2 0
Zenit Izhevsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 29/04/19 | R 21
FC UFA-2 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
9 10 1 2 7 7 20 -13 5
G
16:00 | 23/05/19 | R 25
FC Lada Tolyati 0
FC UFA-2 5
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/19 | R 23
Zenit Izhevsk 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
M
14:00 | 21/04/19 | R 20
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
FC UFA-2 0
Maç Detayı
10 10 1 1 8 6 24 -18 4
M
12:00 | 29/05/19 | R 26
Ural-2 6
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Chelyabinsk 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Zvezda Perm 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
11 10 0 4 6 8 22 -14 4
M
11:00 | 04/06/19 | R 27
FC UFA-2 3
Ural-2 2
Maç Detayı
M
16:30 | 23/05/19 | R 25
FC Chelyabinsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
B
16:00 | 29/04/19 | R 21
FC Lada Tolyati 1
Ural-2 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 25 20 3 2 53 14 39 63
G
17:00 | 04/06/19 | R 27
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
18:00 | 29/05/19 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
18:00 | 23/05/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 5
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 16/05/19 | R 24
Syzran-2003 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
Zenit Izhevsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
2 25 13 6 6 44 25 19 45
G
18:30 | 04/06/19 | R 27
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 29/05/19 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
M
18:30 | 23/05/19 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Syzran-2003 3
Maç Detayı
B
17:00 | 16/05/19 | R 24
FC Zvezda Perm 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
3 25 13 2 10 32 30 2 41
M
17:00 | 04/06/19 | R 27
FC Zvezda Perm 5
Syzran-2003 1
Maç Detayı
G
18:00 | 29/05/19 | R 26
Syzran-2003 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
18:30 | 23/05/19 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Syzran-2003 3
Maç Detayı
M
18:00 | 16/05/19 | R 24
Syzran-2003 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 23
Syzran-2003 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 22
Syzran-2003 1
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
4 25 11 4 10 26 25 1 37
M
17:00 | 04/06/19 | R 27
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
M
18:00 | 29/05/19 | R 26
Syzran-2003 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 23/05/19 | R 25
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
B
16:00 | 16/05/19 | R 24
Nosta Novotroitsk 0
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 22
Syzran-2003 1
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
5 25 11 4 10 39 43 -4 37
M
18:30 | 04/06/19 | R 27
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 29/05/19 | R 26
Nosta Novotroitsk 3
FC Zvezda Perm 2
Maç Detayı
M
18:00 | 23/05/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 5
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 16/05/19 | R 24
Nosta Novotroitsk 0
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 23
Syzran-2003 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
6 25 10 7 8 39 34 5 37
G
17:00 | 04/06/19 | R 27
FC Zvezda Perm 5
Syzran-2003 1
Maç Detayı
M
16:00 | 29/05/19 | R 26
Nosta Novotroitsk 3
FC Zvezda Perm 2
Maç Detayı
M
17:00 | 23/05/19 | R 25
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
B
17:00 | 16/05/19 | R 24
FC Zvezda Perm 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Zvezda Perm 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 13 13 0 0 32 6 26 39
G
18:00 | 29/05/19 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
18:00 | 23/05/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 5
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
2 13 8 2 3 29 13 16 26
G
18:30 | 04/06/19 | R 27
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
18:30 | 23/05/19 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Syzran-2003 3
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
3 12 7 5 0 24 8 16 26
G
17:00 | 04/06/19 | R 27
FC Zvezda Perm 5
Syzran-2003 1
Maç Detayı
B
17:00 | 16/05/19 | R 24
FC Zvezda Perm 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Zvezda Perm 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
4 13 8 1 4 20 13 7 25
G
18:00 | 29/05/19 | R 26
Syzran-2003 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 16/05/19 | R 24
Syzran-2003 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 23
Syzran-2003 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
G
16:00 | 05/05/19 | R 22
Syzran-2003 1
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
5 12 7 2 3 14 9 5 23
M
17:00 | 04/06/19 | R 27
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 23/05/19 | R 25
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
6 12 6 2 4 19 19 0 20
G
16:00 | 29/05/19 | R 26
Nosta Novotroitsk 3
FC Zvezda Perm 2
Maç Detayı
B
16:00 | 16/05/19 | R 24
Nosta Novotroitsk 0
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 12 7 3 2 21 8 13 24
G
17:00 | 04/06/19 | R 27
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 3
Maç Detayı
G
18:00 | 16/05/19 | R 24
Syzran-2003 0
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
Zenit Izhevsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
2 12 5 4 3 15 12 3 19
M
18:00 | 29/05/19 | R 26
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
B
17:00 | 16/05/19 | R 24
FC Zvezda Perm 0
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 0
Maç Detayı
3 13 5 2 6 20 24 -4 17
M
18:30 | 04/06/19 | R 27
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 4
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
M
18:00 | 23/05/19 | R 25
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 5
Nosta Novotroitsk 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 23
Syzran-2003 1
Nosta Novotroitsk 3
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
Nosta Novotroitsk 0
Maç Detayı
4 12 5 1 6 12 17 -5 16
M
17:00 | 04/06/19 | R 27
FC Zvezda Perm 5
Syzran-2003 1
Maç Detayı
G
18:30 | 23/05/19 | R 25
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 1
Syzran-2003 3
Maç Detayı
5 13 4 2 7 12 16 -4 14
M
18:00 | 29/05/19 | R 26
Syzran-2003 2
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 16/05/19 | R 24
Nosta Novotroitsk 0
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 23
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 3
FK Volga Ulyanovsk 1
Maç Detayı
M
16:00 | 05/05/19 | R 22
Syzran-2003 1
FK Volga Ulyanovsk 0
Maç Detayı
6 13 3 2 8 15 26 -11 11
M
16:00 | 29/05/19 | R 26
Nosta Novotroitsk 3
FC Zvezda Perm 2
Maç Detayı
M
17:00 | 23/05/19 | R 25
FK Volga Ulyanovsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Zvezda Perm 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 12 5 5 2 19 14 5 20
G
17:30 | 04/06/19 | R 27
FC Lada Tolyati 0
Zenit Izhevsk 3
Maç Detayı
G
17:00 | 29/05/19 | R 26
Zenit Izhevsk 4
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
G
12:00 | 16/05/19 | R 24
Ural-2 0
Zenit Izhevsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/19 | R 23
Zenit Izhevsk 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
Zenit Izhevsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
B
14:00 | 29/04/19 | R 21
FC UFA-2 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
2 12 4 5 3 20 16 4 17
G
11:00 | 04/06/19 | R 27
FC UFA-2 3
Ural-2 2
Maç Detayı
G
16:00 | 23/05/19 | R 25
FC Lada Tolyati 0
FC UFA-2 5
Maç Detayı
B
14:00 | 16/05/19 | R 24
FC UFA-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/19 | R 23
Zenit Izhevsk 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
B
14:00 | 29/04/19 | R 21
FC UFA-2 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 21/04/19 | R 20
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
FC UFA-2 0
Maç Detayı
3 12 4 5 3 18 12 6 17
M
17:00 | 29/05/19 | R 26
Zenit Izhevsk 4
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
G
16:30 | 23/05/19 | R 25
FC Chelyabinsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
B
14:00 | 16/05/19 | R 24
FC UFA-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Chelyabinsk 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
B
11:00 | 05/05/19 | R 22
Ural-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 21
FC Chelyabinsk 3
Syzran-2003 0
Maç Detayı
4 12 4 4 4 22 14 8 16
M
11:00 | 04/06/19 | R 27
FC UFA-2 3
Ural-2 2
Maç Detayı
G
12:00 | 29/05/19 | R 26
Ural-2 6
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
16:30 | 23/05/19 | R 25
FC Chelyabinsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 16/05/19 | R 24
Ural-2 0
Zenit Izhevsk 2
Maç Detayı
B
11:00 | 05/05/19 | R 22
Ural-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/04/19 | R 21
FC Lada Tolyati 1
Ural-2 1
Maç Detayı
5 12 2 3 7 10 33 -23 9
M
17:30 | 04/06/19 | R 27
FC Lada Tolyati 0
Zenit Izhevsk 3
Maç Detayı
M
12:00 | 29/05/19 | R 26
Ural-2 6
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
16:00 | 23/05/19 | R 25
FC Lada Tolyati 0
FC UFA-2 5
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Chelyabinsk 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Zvezda Perm 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
B
16:00 | 29/04/19 | R 21
FC Lada Tolyati 1
Ural-2 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 2 4 0 11 9 2 10
G
17:00 | 29/05/19 | R 26
Zenit Izhevsk 4
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/19 | R 23
Zenit Izhevsk 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
G
14:00 | 05/05/19 | R 22
Zenit Izhevsk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
2 6 2 3 1 8 7 1 9
G
11:00 | 04/06/19 | R 27
FC UFA-2 3
Ural-2 2
Maç Detayı
B
14:00 | 16/05/19 | R 24
FC UFA-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
B
14:00 | 29/04/19 | R 21
FC UFA-2 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
3 6 3 1 2 7 3 4 10
G
16:30 | 23/05/19 | R 25
FC Chelyabinsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Chelyabinsk 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 21
FC Chelyabinsk 3
Syzran-2003 0
Maç Detayı
4 6 4 1 1 17 6 11 13
G
12:00 | 29/05/19 | R 26
Ural-2 6
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
12:00 | 16/05/19 | R 24
Ural-2 0
Zenit Izhevsk 2
Maç Detayı
B
11:00 | 05/05/19 | R 22
Ural-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
5 6 1 2 3 6 15 -9 5
M
17:30 | 04/06/19 | R 27
FC Lada Tolyati 0
Zenit Izhevsk 3
Maç Detayı
M
16:00 | 23/05/19 | R 25
FC Lada Tolyati 0
FC UFA-2 5
Maç Detayı
B
16:00 | 29/04/19 | R 21
FC Lada Tolyati 1
Ural-2 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 3 1 2 8 5 3 10
G
17:30 | 04/06/19 | R 27
FC Lada Tolyati 0
Zenit Izhevsk 3
Maç Detayı
G
12:00 | 16/05/19 | R 24
Ural-2 0
Zenit Izhevsk 2
Maç Detayı
B
14:00 | 29/04/19 | R 21
FC UFA-2 1
Zenit Izhevsk 1
Maç Detayı
2 6 2 2 2 12 9 3 8
G
16:00 | 23/05/19 | R 25
FC Lada Tolyati 0
FC UFA-2 5
Maç Detayı
B
14:00 | 11/05/19 | R 23
Zenit Izhevsk 2
FC UFA-2 2
Maç Detayı
M
14:00 | 21/04/19 | R 20
FC Kamaz Naberezhnye Chelny 2
FC UFA-2 0
Maç Detayı
3 6 1 4 1 11 9 2 7
M
17:00 | 29/05/19 | R 26
Zenit Izhevsk 4
FC Chelyabinsk 3
Maç Detayı
B
14:00 | 16/05/19 | R 24
FC UFA-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
B
11:00 | 05/05/19 | R 22
Ural-2 1
FC Chelyabinsk 1
Maç Detayı
4 6 0 3 3 5 8 -3 3
M
11:00 | 04/06/19 | R 27
FC UFA-2 3
Ural-2 2
Maç Detayı
M
16:30 | 23/05/19 | R 25
FC Chelyabinsk 1
Ural-2 0
Maç Detayı
B
16:00 | 29/04/19 | R 21
FC Lada Tolyati 1
Ural-2 1
Maç Detayı
5 6 1 1 4 4 18 -14 4
M
12:00 | 29/05/19 | R 26
Ural-2 6
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 23
FC Chelyabinsk 4
FC Lada Tolyati 0
Maç Detayı
M
14:00 | 05/05/19 | R 22
FC Zvezda Perm 2
FC Lada Tolyati 1
Maç Detayı
Maç Kazananı
%50,37 EV SAHİBİ
%28,15 DEPLASMAN
%21,48 BERABERLİK
Maç Başına Gol
1,59 EV SAHİBİ
1,14 DEPLASMAN
2,73 TÜM
En Golcü Takımlar
Poz # Maç Başına Gol M/G Attığı A
1 2,12 53
2 1,76 44
3 1,56 39
4 1,56 39
5 1,28 32
6 1,04 26
7 1,83 22
8 1,67 20
9 1,58 19
10 1,5 18
11 0,83 10
En Defansif Takımlar
Poz # Maç Başına Yediği Gol M/G Yediği Y
1 1 12
2 0,56 14
3 1,17 14
4 1,17 14
5 1,33 16
6 1 25
7 1 25
8 1,2 30
9 2,75 33
10 1,36 34
11 1,72 43
0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Toplam
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Toplam
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Toplam
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0