Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Rusya Murat Iskakov Trudovye Rezervy Stadium, Kursk
PERFORMANS
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 10 8 1 1 18 7 11 25
G
18:00 | 25/08/19 | R 10
Torpedo Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
2 10 7 3 0 24 6 18 24
G
17:00 | 25/08/19 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Khimki 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Chertanovo Moskova 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Rotor 1
FC Khimki 1
Maç Detayı
3 9 6 1 2 16 8 8 19
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
G
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
15:00 | 10/08/19 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
18:30 | 03/08/19 | R 6
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Rotor 1
FC Khimki 1
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Chertanovo Moskova 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
4 10 5 4 1 11 4 7 19
B
14:00 | 25/08/19 | R 10
FC Chertanovo Moskova 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 10/08/19 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
5 10 5 4 1 11 7 4 19
B
14:00 | 25/08/19 | R 10
FC Chertanovo Moskova 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
B
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Chertanovo Moskova 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
6 10 4 3 3 13 12 1 15
M
17:00 | 25/08/19 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
M
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC Luch Vladivostok 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
7 9 4 3 2 15 10 5 15
G
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC Luch Vladivostok 2
FC Spartak-2 Moskova 4
Maç Detayı
B
19:00 | 29/07/19 | R 5
Torpedo Armavir 1
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
16:00 | 24/07/19 | R 4
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
8 10 4 3 3 13 8 5 15
G
10:00 | 25/08/19 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 3
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
9 10 3 4 3 14 15 -1 13
B
19:00 | 25/08/19 | R 10
FC Baltika Kaliningrad 0
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
G
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC Luch Vladivostok 2
FC Spartak-2 Moskova 4
Maç Detayı
G
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC Luch Vladivostok 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
10 10 3 3 4 12 12 0 12
G
16:00 | 25/08/19 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
B
13:00 | 10/08/19 | R 7
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
11 10 3 3 4 9 13 -4 12
G
17:00 | 25/08/19 | R 10
FK Mordoviya Saransk 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 7
FC Nizhny Novgorod 2
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
B
19:00 | 03/08/19 | R 6
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
12 10 3 3 4 10 14 -4 12
M
10:00 | 25/08/19 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 3
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
G
19:00 | 10/08/19 | R 7
Torpedo Armavir 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
19:00 | 29/07/19 | R 5
Torpedo Armavir 1
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
13 10 3 2 5 9 11 -2 11
B
19:00 | 25/08/19 | R 10
FC Baltika Kaliningrad 0
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 7
FK Mordoviya Saransk 0
FC Baltika Kaliningrad 3
Maç Detayı
M
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
14 10 2 5 3 7 7 0 11
G
19:00 | 25/08/19 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
19:00 | 10/08/19 | R 7
Torpedo Armavir 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
19:00 | 03/08/19 | R 6
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/07/19 | R 5
FK Mordoviya Saransk 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
15 10 2 4 4 9 16 -7 10
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
16 10 2 2 6 11 20 -9 8
M
19:00 | 25/08/19 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
17 10 2 2 6 7 13 -6 8
M
16:00 | 25/08/19 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Khimki 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
18:30 | 03/08/19 | R 6
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
11:00 | 28/07/19 | R 5
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
18 10 2 2 6 8 14 -6 8
M
17:00 | 25/08/19 | R 10
FK Mordoviya Saransk 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
G
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 7
FK Mordoviya Saransk 0
FC Baltika Kaliningrad 3
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Fakel Voronezh 2
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/07/19 | R 5
FK Mordoviya Saransk 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
19 10 1 3 6 4 12 -8 6
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 7
FC Nizhny Novgorod 2
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Fakel Voronezh 2
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
20 10 1 3 6 4 16 -12 6
M
18:00 | 25/08/19 | R 10
Torpedo Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
13:00 | 10/08/19 | R 7
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
11:00 | 28/07/19 | R 5
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 5 1 0 14 5 9 16
G
18:00 | 25/08/19 | R 10
Torpedo Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
2 4 4 0 0 13 2 11 12
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Khimki 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
3 6 3 2 1 6 2 4 11
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 10/08/19 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
4 7 3 1 3 8 5 3 10
G
10:00 | 25/08/19 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 3
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
M
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
5 5 2 2 1 5 4 1 8
B
14:00 | 25/08/19 | R 10
FC Chertanovo Moskova 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Chertanovo Moskova 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
6 5 2 2 1 6 6 0 8
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
19:00 | 10/08/19 | R 7
Torpedo Armavir 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
19:00 | 29/07/19 | R 5
Torpedo Armavir 1
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
7 7 2 2 3 11 13 -2 8
G
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC Luch Vladivostok 2
FC Spartak-2 Moskova 4
Maç Detayı
G
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC Luch Vladivostok 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
8 4 2 1 1 7 4 3 7
G
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/07/19 | R 4
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
9 5 2 1 2 6 8 -2 7
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 7
FC Nizhny Novgorod 2
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
G
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
10 7 1 3 3 3 6 -3 6
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Fakel Voronezh 2
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
11 5 1 3 1 5 7 -2 6
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
12 5 1 2 2 5 6 -1 5
G
16:00 | 25/08/19 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
13 5 1 2 2 3 5 -2 5
M
17:00 | 25/08/19 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
14 6 1 1 4 3 8 -5 4
M
17:00 | 25/08/19 | R 10
FK Mordoviya Saransk 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 7
FK Mordoviya Saransk 0
FC Baltika Kaliningrad 3
Maç Detayı
B
17:00 | 28/07/19 | R 5
FK Mordoviya Saransk 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
15 3 1 1 1 6 6 0 4
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Rotor 1
FC Khimki 1
Maç Detayı
16 4 1 1 2 3 3 0 4
G
19:00 | 25/08/19 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
B
19:00 | 03/08/19 | R 6
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
17 5 1 1 3 3 5 -2 4
B
19:00 | 25/08/19 | R 10
FC Baltika Kaliningrad 0
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
G
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
18 4 0 1 3 2 5 -3 1
M
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
18:30 | 03/08/19 | R 6
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
19 3 0 1 2 2 6 -4 1
B
13:00 | 10/08/19 | R 7
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
11:00 | 28/07/19 | R 5
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
19 3 0 1 2 2 6 -4 1
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 5 0 1 10 2 8 15
G
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
15:00 | 10/08/19 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
18:30 | 03/08/19 | R 6
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Chertanovo Moskova 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
2 6 3 3 0 11 4 7 12
G
17:00 | 25/08/19 | R 10
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Chertanovo Moskova 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Rotor 1
FC Khimki 1
Maç Detayı
3 5 3 2 0 6 3 3 11
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
B
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
4 5 3 1 1 10 7 3 10
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC Luch Vladivostok 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
5 4 3 0 1 4 2 2 9
G
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
6 4 2 2 0 5 2 3 8
B
14:00 | 25/08/19 | R 10
FC Chertanovo Moskova 1
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
7 5 2 2 1 8 6 2 8
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC Luch Vladivostok 2
FC Spartak-2 Moskova 4
Maç Detayı
B
19:00 | 29/07/19 | R 5
Torpedo Armavir 1
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
8 7 2 1 4 9 14 -5 7
M
19:00 | 25/08/19 | R 10
Chayka Peschanokopskoye 3
T.Telecom Ivanovo 0
Maç Detayı
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
9 5 2 1 2 7 6 1 7
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
13:00 | 10/08/19 | R 7
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
10 5 2 1 2 6 6 0 7
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 7
FK Mordoviya Saransk 0
FC Baltika Kaliningrad 3
Maç Detayı
M
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
11 6 2 1 3 5 8 -3 7
M
16:00 | 25/08/19 | R 10
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Khimki 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
11:00 | 28/07/19 | R 5
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
12 6 1 4 1 4 4 0 7
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
19:00 | 10/08/19 | R 7
Torpedo Armavir 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/07/19 | R 5
FK Mordoviya Saransk 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
13 3 1 2 0 5 3 2 5
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
14 3 1 2 0 3 2 1 5
B
19:00 | 25/08/19 | R 10
FC Baltika Kaliningrad 0
FC Luch Vladivostok 0
Maç Detayı
15 5 1 2 2 3 5 -2 5
G
17:00 | 25/08/19 | R 10
FK Mordoviya Saransk 0
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
B
19:00 | 03/08/19 | R 6
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
16 7 1 2 4 2 10 -8 5
M
18:00 | 25/08/19 | R 10
Torpedo Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
17 4 1 1 2 5 6 -1 4
G
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Fakel Voronezh 2
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
18 5 1 1 3 4 8 -4 4
M
10:00 | 25/08/19 | R 10
FC SKA-Khabarovsk 3
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
M
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
19 5 1 1 3 4 9 -5 4
B
18:00 | 25/08/19 | R 10
FC Fakel Voronezh 0
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
20 3 0 0 3 1 6 -5 0
M
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 7
FC Nizhny Novgorod 2
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
-- 46 1 0 0 0 - - -
K 1 30/01/88 2 2 0 0 - - -
K 13 24/04/95 7 7 0 0 1 - -
D 4 19/02/89 9 9 1 0 2 - -
D 22 28/10/93 3 1 0 0 - - -
D 24 10/09/92 9 9 0 0 2 - -
D 66 13/11/99 5 3 0 0 - - -
D 97 05/05/97 8 8 0 0 1 - -
O 6 11/05/92 3 1 1 0 1 - -
O 7 22/02/95 9 2 1 0 2 - -
O 14 14/01/00 7 7 0 0 1 1 -
O 17 13/10/84 2 0 0 0 - - -
O 20 22/04/87 8 6 0 0 4 1 -
O 23 12/01/96 5 3 0 0 - 1 -
O 86 26/02/86 8 7 0 0 5 - -
F 3 08/04/86 6 6 1 0 1 - -
F 8 02/05/94 7 2 0 0 1 - -
F 9 06/07/90 8 5 0 0 - - -
F 10 20/12/94 7 7 2 0 3 - -
F 18 28/05/95 8 7 1 0 - - -
F 77 24/12/97 8 7 2 0 2 - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
F 7 2 0.29
F 8 2 0.25
D 9 1 0.11
O 9 1 0.11
O 3 1 0.33
F 8 1 0.13
F 6 1 0.17
Veri bulunmamaktadır
Poz Oyuncu O Maçlar M
K 7 1 - -
D 8 1 - -
D 9 2 - -
D 9 2 - -
O 8 5 - -
O 5 - 1 -
O 7 1 1 -
O 9 2 - -
O 3 1 - -
O 8 4 1 -
F 7 3 - -
F 7 1 - -
F 8 2 - -
F 6 1 - -
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır