Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Rusya Yevgeniy Kaleshin Baltika Stadium, Kaliningrad
PERFORMANS
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 38 21 10 7 55 35 20 73
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
M
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
2 38 19 12 7 63 34 29 69
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
3 38 17 13 8 40 25 15 64
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
4 38 18 8 12 41 31 10 62
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
5 38 17 10 11 65 53 12 61
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
G
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Chertanovo Moskova 3
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
6 38 16 12 10 42 31 11 60
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
M
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
7 38 15 13 10 46 41 5 58
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
8 38 16 8 14 48 42 6 56
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
9 38 14 11 13 47 49 -2 53
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
M
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
10 38 12 15 11 45 52 -7 51
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
M
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
11 38 12 14 12 34 36 -2 50
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
G
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 24/04/19 | R 33
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
12 38 12 11 15 37 46 -9 47
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
13 38 10 17 11 29 28 1 47
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
14 38 12 10 16 45 47 -2 46
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
15 38 10 14 14 32 44 -12 44
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
G
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
16 38 10 12 16 38 52 -14 42
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
17 38 9 14 15 36 40 -4 41
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
18 38 8 13 17 28 45 -17 37
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
19 38 7 7 24 33 57 -24 28
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
G
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
M
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
20 38 5 16 17 30 46 -16 25
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
M
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 13 5 1 28 7 21 44
G
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
2 19 11 6 2 29 16 13 39
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
3 19 11 5 3 31 17 14 38
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
4 19 11 4 4 22 12 10 37
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
5 19 10 5 4 30 18 12 35
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
6 19 10 5 4 25 17 8 35
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
7 19 10 5 4 35 23 12 35
G
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Chertanovo Moskova 3
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
8 19 9 8 2 24 14 10 35
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
9 19 8 7 4 29 21 8 31
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
10 19 8 6 5 20 17 3 30
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
11 19 8 5 6 21 22 -1 29
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
12 19 8 4 7 14 12 2 28
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
13 19 6 7 6 27 24 3 25
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
14 19 6 7 6 21 23 -2 25
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
15 19 5 10 4 21 16 5 25
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
16 19 6 6 7 13 14 -1 24
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
17 19 5 8 6 20 23 -3 23
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
18 19 5 7 7 20 21 -1 22
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
19 19 5 6 8 17 22 -5 21
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
20 19 4 4 11 20 28 -8 16
G
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 10 5 4 24 18 6 35
M
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
2 19 9 7 3 33 16 17 34
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
3 19 7 5 7 20 24 -4 26
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
4 19 7 5 7 30 30 0 26
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
5 19 6 8 5 24 29 -5 26
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
6 19 7 4 8 18 17 1 25
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
7 19 7 4 8 19 19 0 25
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
8 19 5 8 6 21 24 -3 23
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
9 19 6 4 9 18 28 -10 22
M
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
10 19 6 3 10 18 23 -5 21
M
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
11 19 5 6 8 12 21 -9 21
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
12 19 4 8 7 12 18 -6 20
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
13 19 4 8 7 14 19 -5 20
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
M
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
16:00 | 24/04/19 | R 33
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
14 19 2 13 4 15 16 -1 19
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
15 19 5 2 12 19 26 -7 17
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
16 19 4 4 11 15 24 -9 16
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
17 19 2 7 10 15 31 -16 13
G
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
18 19 2 7 10 17 30 -13 13
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
19 19 3 3 13 13 29 -16 12
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
M
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
20 19 0 9 10 10 25 -15 9
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 1 11/11/95 10 10 0 0 1 - -
K 32 31/01/89 27 27 0 0 2 - -
D 3 23/01/90 14 10 0 0 1 - -
D 5 18/06/97 7 6 0 0 1 - -
D 6 20/05/93 3 2 0 0 - - -
D 8 15/06/90 8 6 1 0 - - -
D 13 03/01/98 6 0 0 0 - - -
D 23 24/08/89 20 13 0 0 3 2 -
D 25 12/01/87 13 12 1 0 1 1 -
D 28 24/09/91 34 28 4 0 3 - -
D 30 28/02/93 23 20 2 0 8 - -
D 44 11/11/89 27 25 3 0 15 1 -
D 57 18/07/96 2 2 0 0 1 - -
D 81 10/04/00 0 0 0 0 - - -
O 2 15/04/83 22 21 0 0 1 - -
O 4 28/04/84 8 7 1 0 2 - -
O 4 26/06/91 10 10 0 0 4 - -
O 7 26/05/96 16 4 0 0 - - -
O 9 06/07/90 15 12 4 0 1 - -
O 9 06/07/90 22 19 5 0 2 1 -
O 9 03/02/96 4 0 0 0 - - -
O 10 23/06/94 10 8 0 0 1 - -
O 10 06/01/92 11 6 1 0 1 - -
O 11 08/04/86 21 21 1 0 1 - -
O 17 07/03/87 8 8 2 0 - - -
O 19 05/01/93 26 23 2 0 7 - 1
O 30 30/07/93 8 8 0 0 2 - -
O 33 26/10/96 21 21 0 0 5 - -
O 34 18/11/95 15 11 0 0 2 - -
O 37 23/05/93 8 7 0 0 2 - -
O 71 09/04/00 13 4 1 0 2 - -
O 93 03/03/93 30 20 2 0 7 - -
O 98 18/08/98 2 0 0 0 - - -
F 7 10/01/88 12 5 1 0 1 - -
F 11 07/01/89 7 3 0 0 1 - -
F 14 27/06/92 15 6 1 0 2 - -
F 22 12/07/88 26 21 4 0 6 - 1
F 25 12/08/97 12 12 5 0 4 - -