Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Rusya Andrey Talalaev Arena Khimki, Khimki
PERFORMANS
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
M
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 38 21 10 7 55 35 20 73
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
M
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
2 38 19 12 7 63 34 29 69
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
3 38 17 13 8 40 25 15 64
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
4 38 18 8 12 41 31 10 62
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
5 38 17 10 11 65 53 12 61
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
G
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Chertanovo Moskova 3
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
6 38 16 12 10 42 31 11 60
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
M
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
7 38 15 13 10 46 41 5 58
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
8 38 16 8 14 48 42 6 56
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
9 38 14 11 13 47 49 -2 53
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
M
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
10 38 12 15 11 45 52 -7 51
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
M
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
11 38 12 14 12 34 36 -2 50
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
G
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
B
16:00 | 24/04/19 | R 33
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
12 38 12 11 15 37 46 -9 47
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
13 38 10 17 11 29 28 1 47
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
14 38 12 10 16 45 47 -2 46
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
15 38 10 14 14 32 44 -12 44
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
G
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
16 38 10 12 16 38 52 -14 42
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
17 38 9 14 15 36 40 -4 41
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
18 38 8 13 17 28 45 -17 37
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
G
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
19 38 7 7 24 33 57 -24 28
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
G
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
M
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
20 38 5 16 17 30 46 -16 25
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
M
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 13 5 1 28 7 21 44
G
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
2 19 11 6 2 29 16 13 39
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
G
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
3 19 11 5 3 31 17 14 38
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
4 19 11 4 4 22 12 10 37
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
5 19 10 5 4 30 18 12 35
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
6 19 10 5 4 25 17 8 35
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
7 19 10 5 4 35 23 12 35
G
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Chertanovo Moskova 3
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
8 19 9 8 2 24 14 10 35
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
G
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
9 19 8 7 4 29 21 8 31
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
G
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
10 19 8 6 5 20 17 3 30
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
11 19 8 5 6 21 22 -1 29
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
G
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
12 19 8 4 7 14 12 2 28
G
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
13 19 6 7 6 27 24 3 25
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
14 19 6 7 6 21 23 -2 25
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
15 19 5 10 4 21 16 5 25
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
16 19 6 6 7 13 14 -1 24
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
17 19 5 8 6 20 23 -3 23
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
18 19 5 7 7 20 21 -1 22
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
19 19 5 6 8 17 22 -5 21
G
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
20 19 4 4 11 20 28 -8 16
G
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
G
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 19 10 5 4 24 18 6 35
M
14:00 | 12/05/19 | R 36
FC Khimki 2
FC Tambov 0
Maç Detayı
B
14:00 | 28/04/19 | R 34
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Tambov 2
Maç Detayı
2 19 9 7 3 33 16 17 34
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Spartak-2 Moskova 1
PFC Sochi 1
Maç Detayı
M
16:00 | 11/05/19 | R 36
FC Avangard Kursk 2
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Sibir Novosibirsk 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC Luch 0
PFC Sochi 1
Maç Detayı
3 19 7 5 7 20 24 -4 26
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Nizhny Novgorod 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
14:00 | 11/05/19 | R 36
FC Zenit-2 St Petersburg 3
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Khimki 1
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
4 19 7 5 7 30 30 0 26
G
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Rotor 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
B
18:00 | 11/05/19 | R 36
FC Fakel Voronezh 1
FC Chertanovo Moskova 1
Maç Detayı
B
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Shinnik Yaroslavl 3
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
5 19 6 8 5 24 29 -5 26
B
13:00 | 25/05/19 | R 38
FC Sibir Novosibirsk 0
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
18:30 | 15/05/19 | R 28
FC Avangard Kursk 1
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Nizhny Novgorod 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
12:00 | 28/04/19 | R 34
FC Zenit-2 St Petersburg 5
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
6 19 7 4 8 18 17 1 25
B
16:00 | 19/05/19 | R 37
PFC Sochi 0
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
G
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC Luch 0
FC Shinnik Yaroslavl 2
Maç Detayı
M
18:15 | 24/04/19 | R 33
FC Tambov 1
FC Shinnik Yaroslavl 0
Maç Detayı
7 19 7 4 8 19 19 0 25
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
Torpedo Armavir 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
8 19 5 8 6 21 24 -3 23
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
Torpedo Armavir 2
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 11/05/19 | R 36
FC Baltika Kaliningrad 1
FC SKA-Khabarovsk 0
Maç Detayı
B
13:00 | 28/04/19 | R 34
FC Rotor 2
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
9 19 6 4 9 18 28 -10 22
M
16:00 | 19/05/19 | R 37
FC Chertanovo Moskova 2
FC Khimki 1
Maç Detayı
B
13:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tyumen 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
12:00 | 24/04/19 | R 33
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Khimki 1
Maç Detayı
10 19 6 3 10 18 23 -5 21
M
12:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tom Tomsk 2
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 11/05/19 | R 36
FC Luch 2
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
M
16:00 | 04/05/19 | R 35
FC Chertanovo Moskova 1
FC Spartak-2 Moskova 0
Maç Detayı
G
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Tyumen 1
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
11 19 5 6 8 12 21 -9 21
B
19:00 | 19/05/19 | R 37
FC Krasnodar-2 0
Torpedo Armavir 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/04/19 | R 34
FC Baltika Kaliningrad 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
12 19 4 8 7 12 18 -6 20
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Fakel Voronezh 0
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 11/05/19 | R 36
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
PFC Sochi 3
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 24/04/19 | R 33
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Tom Tomsk 0
Maç Detayı
13 19 4 8 7 14 19 -5 20
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tambov 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
M
15:00 | 04/05/19 | R 35
FK Mordoviya Saransk 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
B
16:00 | 24/04/19 | R 33
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 0
Maç Detayı
14 19 2 13 4 15 16 -1 19
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Khimki 2
FC Luch 1
Maç Detayı
B
16:00 | 28/04/19 | R 34
FC Avangard Kursk 2
FC Luch 2
Maç Detayı
15 19 5 2 12 19 26 -7 17
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Shinnik Yaroslavl 4
FC Avangard Kursk 2
Maç Detayı
M
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Sibir Novosibirsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
M
12:00 | 04/05/19 | R 35
FC Tom Tomsk 1
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
16 19 4 4 11 15 24 -9 16
M
10:00 | 19/05/19 | R 37
FC Luch 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:15 | 04/05/19 | R 35
FC Tambov 0
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/04/19 | R 33
FK Mordoviya Saransk 1
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
17 19 2 7 10 15 31 -16 13
G
17:00 | 11/05/19 | R 36
Torpedo Armavir 0
FC Sibir Novosibirsk 1
Maç Detayı
M
15:00 | 28/04/19 | R 34
FC Nizhny Novgorod 1
FC Sibir Novosibirsk 0
Maç Detayı
18 19 2 7 10 17 30 -13 13
M
15:00 | 19/05/19 | R 37
FK Mordoviya Saransk 1
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
17:00 | 04/05/19 | R 35
FC Krasnodar-2 2
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/04/19 | R 33
FC Nizhny Novgorod 0
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
19 19 3 3 13 13 29 -16 12
M
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Tambov 2
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
G
13:00 | 19/05/19 | R 37
FC Tyumen 1
FC Zenit-2 St Petersburg 2
Maç Detayı
M
10:00 | 04/05/19 | R 35
FC SKA-Khabarovsk 3
FC Zenit-2 St Petersburg 1
Maç Detayı
M
18:30 | 24/04/19 | R 33
Torpedo Armavir 1
FC Zenit-2 St Petersburg 0
Maç Detayı
20 19 0 9 10 10 25 -15 9
B
15:00 | 25/05/19 | R 38
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
M
13:00 | 11/05/19 | R 36
FC Rotor 2
FC Tyumen 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/04/19 | R 34
FC Fakel Voronezh 1
FC Tyumen 1
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 1 04/10/84 19 19 0 0 - - -
K 16 20/03/90 2 2 0 0 - - -
K 18 16/01/93 10 8 0 0 - - -
K 55 23/04/99 0 0 0 0 - - -
K 77 10/01/95 8 8 0 0 - - -
D 2 20/01/86 24 21 2 0 6 - -
D 3 28/08/92 11 10 0 0 5 - -
D 5 14/02/87 3 2 0 0 - 1 -
D 6 29/10/92 13 11 0 0 1 - -
D 15 01/08/95 32 31 1 0 4 1 -
D 25 25/06/96 34 34 1 0 4 1 -
D 64 22/01/96 9 8 0 0 3 - -
O 7 21/11/94 35 23 9 0 5 - -
O 8 08/09/91 11 7 1 0 2 - -
O 9 05/11/97 19 12 0 0 3 - -
O 14 05/09/86 26 25 4 0 3 - -
O 19 10/02/92 8 4 0 0 - - -
O 22 17/06/95 36 28 5 0 3 - -
O 32 08/06/94 13 12 0 0 4 - -
O 52 03/03/93 32 29 1 0 6 - -
O 87 07/12/00 14 5 0 0 1 - 1
O 94 30/03/94 5 3 0 0 1 - -
F 4 04/06/95 16 6 0 0 - - -
F 9 05/12/94 4 0 0 0 - - -
F 10 22/05/99 2 0 0 0 - - -
F 10 19/03/93 6 1 1 0 - - -
F 11 19/06/92 13 13 3 0 3 - -
F 11 07/05/94 11 7 0 0 - - -
F 17 15/10/98 31 21 6 0 3 - -
F 21 08/05/98 1 1 0 0 1 - -
F 24 05/02/97 3 0 1 0 - - -
F 44 05/11/98 1 0 0 0 - - -
F 44 02/08/90 13 13 2 0 2 - -
F 71 07/01/89 12 7 2 0 - - -
F 86 12/04/96 28 25 1 0 3 - 1
F 88 01/01/95 20 11 7 0 - - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
O 35 9 0,26
F 20 7 0,35
F 31 6 0,19
O 36 5 0,14
O 26 4 0,15
F 13 3 0,23
D 24 2 0,08
F 13 2 0,15
F 12 2 0,17
D 32 1 0,03
D 34 1 0,03
O 32 1 0,03
O 11 1 0,09
F 28 1 0,04
F 6 1 0,17
F 3 1 0,33
Veri bulunmamaktadır