Ülke, Sezon, Lig Seçiniz

ÜLKE

TURNUVA

SEZON

TAKIMLAR

GENEL GÖRÜNÜM PUAN DURUMU FİKSTÜR TAKIMLAR TAKIM KARŞILAŞTIRMA
Rusya Denis Boyarintsev Tekstilshchik Stadium, Ivanovo
PERFORMANS
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
B
17:00 | 24/07/19 | R 4
FC Krasnodar-2 1
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 9 7 1 1 16 7 9 22
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
G
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/07/19 | R 4
Torpedo Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
2 9 6 3 0 23 6 17 21
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Khimki 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Chertanovo Moskova 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Rotor 1
FC Khimki 1
Maç Detayı
G
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Khimki 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
3 9 6 1 2 16 8 8 19
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
G
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
15:00 | 10/08/19 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
18:30 | 03/08/19 | R 6
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Rotor 1
FC Khimki 1
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Chertanovo Moskova 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
4 9 5 3 1 10 3 7 18
G
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 10/08/19 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 24/07/19 | R 4
FC Tom Tomsk 2
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
5 9 5 3 1 10 6 4 18
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
B
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Chertanovo Moskova 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Chertanovo Moskova 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
6 9 4 3 2 15 10 5 15
G
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC Luch Vladivostok 2
FC Spartak-2 Moskova 4
Maç Detayı
B
19:00 | 29/07/19 | R 5
Torpedo Armavir 1
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
G
16:00 | 24/07/19 | R 4
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
7 9 4 3 2 13 11 2 15
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
M
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC Luch Vladivostok 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
18:30 | 24/07/19 | R 4
FC Shinnik Yaroslavl 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
8 9 3 3 3 10 8 2 12
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
G
20:00 | 24/07/19 | R 4
Chayka Peschanokopskoye 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
9 9 3 3 3 14 15 -1 12
G
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC Luch Vladivostok 2
FC Spartak-2 Moskova 4
Maç Detayı
G
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC Luch Vladivostok 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
B
18:00 | 24/07/19 | R 4
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
10 9 3 3 3 10 11 -1 12
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
G
19:00 | 10/08/19 | R 7
Torpedo Armavir 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
19:00 | 29/07/19 | R 5
Torpedo Armavir 1
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
B
18:30 | 24/07/19 | R 4
FC Shinnik Yaroslavl 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
11 9 3 1 5 9 11 -2 10
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 7
FK Mordoviya Saransk 0
FC Baltika Kaliningrad 3
Maç Detayı
M
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
G
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Fakel Voronezh 1
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
12 9 2 3 4 9 16 -7 9
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
M
15:00 | 24/07/19 | R 4
FC Tom Tomsk 2
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
13 9 2 3 4 8 13 -5 9
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
M
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 7
FC Nizhny Novgorod 2
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
B
19:00 | 03/08/19 | R 6
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
G
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
16:00 | 24/07/19 | R 4
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
14 9 2 3 4 11 12 -1 9
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
B
13:00 | 10/08/19 | R 7
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
B
18:00 | 24/07/19 | R 4
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
15 9 2 2 5 11 17 -6 8
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
B
17:00 | 24/07/19 | R 4
FC Krasnodar-2 1
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
16 9 2 2 5 7 12 -5 8
M
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Khimki 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
M
18:30 | 03/08/19 | R 6
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
11:00 | 28/07/19 | R 5
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
B
17:00 | 24/07/19 | R 4
FC Krasnodar-2 1
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
17 9 2 2 5 8 13 -5 8
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
G
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 7
FK Mordoviya Saransk 0
FC Baltika Kaliningrad 3
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Fakel Voronezh 2
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/07/19 | R 5
FK Mordoviya Saransk 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
B
19:00 | 24/07/19 | R 4
Torpedo Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
18 9 1 5 3 4 7 -3 8
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
19:00 | 10/08/19 | R 7
Torpedo Armavir 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
19:00 | 03/08/19 | R 6
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
B
17:00 | 28/07/19 | R 5
FK Mordoviya Saransk 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
M
20:00 | 24/07/19 | R 4
Chayka Peschanokopskoye 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
19 9 1 3 5 4 14 -10 6
M
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
13:00 | 10/08/19 | R 7
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
11:00 | 28/07/19 | R 5
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Khimki 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
20 9 1 2 6 4 12 -8 5
M
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 7
FC Nizhny Novgorod 2
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Fakel Voronezh 2
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Fakel Voronezh 1
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 5 4 1 0 12 5 7 13
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/07/19 | R 4
Torpedo Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
2 4 4 0 0 13 2 11 12
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
G
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Khimki 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Khimki 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
3 6 3 2 1 6 2 4 11
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
M
15:00 | 10/08/19 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
G
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
15:00 | 24/07/19 | R 4
FC Tom Tomsk 2
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
4 5 2 2 1 6 6 0 8
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
19:00 | 10/08/19 | R 7
Torpedo Armavir 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
19:00 | 29/07/19 | R 5
Torpedo Armavir 1
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
5 7 2 2 3 11 13 -2 8
G
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC Luch Vladivostok 2
FC Spartak-2 Moskova 4
Maç Detayı
G
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC Luch Vladivostok 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
6 4 2 1 1 7 4 3 7
G
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
G
16:00 | 24/07/19 | R 4
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
7 5 2 1 2 6 8 -2 7
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 7
FC Nizhny Novgorod 2
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
G
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
8 6 2 1 3 5 5 0 7
M
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
B
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
9 4 2 1 1 4 3 1 7
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Chertanovo Moskova 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
G
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Chertanovo Moskova 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
10 5 1 3 1 5 7 -2 6
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
11 4 1 2 1 3 4 -1 5
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
B
18:30 | 24/07/19 | R 4
FC Shinnik Yaroslavl 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
12 6 1 2 3 3 6 -3 5
M
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Fakel Voronezh 2
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Fakel Voronezh 1
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
13 3 1 1 1 6 6 0 4
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Rotor 1
FC Khimki 1
Maç Detayı
14 5 1 1 3 3 7 -4 4
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 7
FK Mordoviya Saransk 0
FC Baltika Kaliningrad 3
Maç Detayı
B
17:00 | 28/07/19 | R 5
FK Mordoviya Saransk 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
15 4 1 0 3 3 5 -2 3
G
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
16 4 0 2 2 4 6 -2 2
M
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
B
18:00 | 24/07/19 | R 4
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
17 4 0 1 3 2 5 -3 1
M
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
M
18:30 | 03/08/19 | R 6
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
B
17:00 | 24/07/19 | R 4
FC Krasnodar-2 1
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
18 3 0 1 2 0 3 -3 1
B
19:00 | 03/08/19 | R 6
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
20:00 | 24/07/19 | R 4
Chayka Peschanokopskoye 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
19 3 0 1 2 2 6 -4 1
B
13:00 | 10/08/19 | R 7
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
11:00 | 28/07/19 | R 5
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
19 3 0 1 2 2 6 -4 1
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
Poz # O G B M A Y Av P P Form Tablosu
1 6 5 0 1 10 2 8 15
G
18:00 | 14/08/19 | R 8
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Rotor 2
Maç Detayı
G
15:00 | 10/08/19 | R 7
FC Tom Tomsk 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
G
18:30 | 03/08/19 | R 6
FC Krasnodar-2 0
FC Rotor 1
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Chertanovo Moskova 1
FC Rotor 0
Maç Detayı
2 5 3 2 0 6 3 3 11
G
17:00 | 18/08/19 | R 9
FK Mordoviya Saransk 2
FC Chertanovo Moskova 3
Maç Detayı
B
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC SKA-Khabarovsk 0
FC Chertanovo Moskova 0
Maç Detayı
G
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Baltika Kaliningrad 1
FC Chertanovo Moskova 2
Maç Detayı
3 5 3 1 1 10 7 3 10
G
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Rotor 2
FC Shinnik Yaroslavl 3
Maç Detayı
B
17:00 | 10/08/19 | R 7
T.Telecom Ivanovo 1
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
M
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC Luch Vladivostok 2
FC Shinnik Yaroslavl 1
Maç Detayı
4 4 3 0 1 4 2 2 9
G
10:00 | 10/08/19 | R 7
FC Luch Vladivostok 0
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
M
17:00 | 28/07/19 | R 5
FC Nizhny Novgorod 2
Torpedo Moskova 1
Maç Detayı
5 5 2 3 0 10 4 6 9
B
15:00 | 14/08/19 | R 8
FC Tom Tomsk 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Chertanovo Moskova 0
FC Khimki 0
Maç Detayı
B
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Rotor 1
FC Khimki 1
Maç Detayı
6 5 2 2 1 8 6 2 8
B
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Avangard Kursk 2
FC Spartak-2 Moskova 2
Maç Detayı
G
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC Luch Vladivostok 2
FC Spartak-2 Moskova 4
Maç Detayı
B
19:00 | 29/07/19 | R 5
Torpedo Armavir 1
FC Spartak-2 Moskova 1
Maç Detayı
7 6 2 1 3 9 11 -2 7
M
18:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Moskova 3
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
G
17:30 | 14/08/19 | R 8
FC Spartak-2 Moskova 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
G
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
T.Telecom Ivanovo 2
Maç Detayı
M
15:00 | 28/07/19 | R 5
FC Tom Tomsk 2
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
B
17:00 | 24/07/19 | R 4
FC Krasnodar-2 1
T.Telecom Ivanovo 1
Maç Detayı
8 3 2 1 0 4 1 3 7
G
19:00 | 18/08/19 | R 9
FC Krasnodar-2 0
FC Tom Tomsk 1
Maç Detayı
9 5 2 1 2 7 6 1 7
M
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Khimki 3
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
B
13:00 | 10/08/19 | R 7
FC Yenisey Krasnoyarsk 2
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 28/07/19 | R 5
FC Avangard Kursk 1
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 0
Maç Detayı
10 5 2 1 2 6 6 0 7
B
19:00 | 18/08/19 | R 9
Torpedo Armavir 1
FC Baltika Kaliningrad 1
Maç Detayı
G
17:00 | 10/08/19 | R 7
FK Mordoviya Saransk 0
FC Baltika Kaliningrad 3
Maç Detayı
M
10:00 | 03/08/19 | R 6
FC SKA-Khabarovsk 2
FC Baltika Kaliningrad 0
Maç Detayı
G
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Fakel Voronezh 1
FC Baltika Kaliningrad 2
Maç Detayı
11 5 2 1 2 5 7 -2 7
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Chertanovo Moskova 1
FC Krasnodar-2 2
Maç Detayı
M
18:00 | 10/08/19 | R 7
FC Khimki 3
FC Krasnodar-2 0
Maç Detayı
G
11:00 | 28/07/19 | R 5
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
FC Krasnodar-2 1
Maç Detayı
12 6 1 4 1 4 4 0 7
B
18:00 | 18/08/19 | R 9
FC Avangard Kursk 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC Luch Vladivostok 1
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
M
19:00 | 10/08/19 | R 7
Torpedo Armavir 2
Chayka Peschanokopskoye 1
Maç Detayı
B
17:00 | 28/07/19 | R 5
FK Mordoviya Saransk 0
Chayka Peschanokopskoye 0
Maç Detayı
13 3 1 2 0 5 3 2 5
B
17:00 | 18/08/19 | R 9
FC Nizhny Novgorod 1
FC SKA-Khabarovsk 1
Maç Detayı
G
20:00 | 24/07/19 | R 4
Chayka Peschanokopskoye 0
FC SKA-Khabarovsk 2
Maç Detayı
14 6 1 2 3 2 8 -6 5
M
16:00 | 20/08/19 | R 9
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
18:30 | 14/08/19 | R 8
FC Shinnik Yaroslavl 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
B
15:00 | 03/08/19 | R 6
FC Tom Tomsk 0
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
M
19:00 | 24/07/19 | R 4
FC Khimki 4
FC Yenisey Krasnoyarsk 0
Maç Detayı
15 2 1 1 0 3 2 1 4
B
18:00 | 24/07/19 | R 4
FC Neftekhimik Nizhnekamsk 1
FC Luch Vladivostok 1
Maç Detayı
16 4 1 1 2 5 6 -1 4
G
12:00 | 14/08/19 | R 8
FC SKA-Khabarovsk 1
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
M
18:00 | 03/08/19 | R 6
FC Fakel Voronezh 2
FK Mordoviya Saransk 1
Maç Detayı
B
19:00 | 24/07/19 | R 4
Torpedo Moskova 2
FK Mordoviya Saransk 2
Maç Detayı
17 4 1 1 2 4 5 -1 4
G
19:00 | 14/08/19 | R 8
FC Fakel Voronezh 0
Torpedo Armavir 2
Maç Detayı
M
18:00 | 04/08/19 | R 6
Torpedo Moskova 2
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
B
18:30 | 24/07/19 | R 4
FC Shinnik Yaroslavl 1
Torpedo Armavir 1
Maç Detayı
18 4 1 0 3 4 9 -5 3
M
19:30 | 14/08/19 | R 8
Torpedo Moskova 3
FC Avangard Kursk 1
Maç Detayı
G
17:00 | 03/08/19 | R 6
FC Shinnik Yaroslavl 1
FC Avangard Kursk 3
Maç Detayı
M
15:00 | 24/07/19 | R 4
FC Tom Tomsk 2
FC Avangard Kursk 0
Maç Detayı
19 4 0 2 2 2 5 -3 2
M
20:00 | 14/08/19 | R 8
FC Baltika Kaliningrad 2
FC Nizhny Novgorod 1
Maç Detayı
B
19:00 | 03/08/19 | R 6
Chayka Peschanokopskoye 0
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
M
16:00 | 24/07/19 | R 4
FC Spartak-2 Moskova 2
FC Nizhny Novgorod 0
Maç Detayı
20 3 0 0 3 1 6 -5 0
M
10:00 | 18/08/19 | R 9
FC Luch Vladivostok 3
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
M
17:00 | 10/08/19 | R 7
FC Nizhny Novgorod 2
FC Fakel Voronezh 1
Maç Detayı
M
10:00 | 28/07/19 | R 5
FC SKA-Khabarovsk 1
FC Fakel Voronezh 0
Maç Detayı
Kadro
Pozisyon Pz Doğum Tarihi Oynama İlk 11 Goller G Asistler A
K 1 15/04/94 5 5 0 0 1 - -
K 16 06/02/98 3 3 0 0 - - -
D 2 28/02/92 1 0 0 0 1 - -
D 3 21/05/97 5 3 1 0 - - -
D 5 04/12/90 5 0 0 0 - - -
D 6 15/11/95 6 5 0 0 2 - -
D 17 03/05/96 8 8 0 0 2 - -
D 23 17/09/97 1 1 0 0 - - -
O 4 05/06/92 3 2 0 0 - - -
O 7 19/09/88 8 8 0 0 2 - -
O 11 11/10/91 4 2 0 0 - - 1
O 13 02/12/84 6 0 0 0 - - -
O 14 07/11/98 2 0 0 0 - - -
O 15 06/03/95 8 8 2 0 - - -
O 18 15/03/98 8 8 0 0 2 - -
O 20 30/01/91 8 8 1 0 2 - -
O 21 11/03/88 8 5 0 0 - - -
O 22 27/07/95 8 5 2 0 4 - -
F 12 14/09/93 7 7 2 0 1 - -
F 19 14/02/88 8 6 1 0 1 - -
F 25 09/04/96 8 4 1 0 - - -
Poz Oyuncu O Maçlar M Goller G M/G
O 8 2 0.25
O 8 2 0.25
F 7 2 0.29
D 5 1 0.2
O 8 1 0.13
F 8 1 0.13
F 8 1 0.13
Veri bulunmamaktadır
Sakat/cezalı oyuncu bulunmamaktadır