Türkiye'nin en iyi haber sitesi

m Gazetesi 10. Yılını Kutluyor

Giriş Tarihi: 18.3.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 18.3.2015 18:56
Çorum Gazetesi 10. Yılını Kutluyor
m’da 18 Mart 2006 tarihinde ’Biz Çorumuz, Çorum Biziz’ sloganıyla yayın hayatına başlayan Çorum Gazetesi 10. yaşına girdi.
Yayın hayatında objektif, tarafsız bir habercilik anlayışıyla Çorum’da yayın yaptıklarını belirten Çorum Gazetesi imtiyaz sahibi Selahattin Ezer, "Gazetecilik ilkelerine sadık kalmayı hedeflerimiz arasına alırken, Çorum’un yararına olan veya Çorum’un gelişmesine etki eden olumsuz gelişmeler karşısında kamuoyu oluşturarak gazetecilik görevini en iyi şekilde yerine getirdik. Bunları yaparken de gazetecilik duygusuyla hareket ettik. Biz Çorum’da Çorumlunun sesi olmayı amaçlıyoruz ve bu doğrultuda yayın hayatımızı sürdürüyoruz" diye konuştu.
Ezer, "10. yıl önce ilk sayıyı çıkardığımızda, yayın ilkemiz merak edildi ve yaptığımız yayın sonucunda halkımızın beklentilerine cevap veren, kamuoyu oluşturan ve ilkeli haberciliği kendine şiar edilmiş bir yayın politikası yayın hayatımızı sürdürerek 9. yılımızı doldurduk. Bugün okuyucularımızdan aldığımız güç ve destekle 9. yılı geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çorum Gazetesi, yayın hayatında her zaman ilkeli, tarafsız ve objektif bir yayın politikası izlemeye özen göstermiştir." şeklinde konuştu.
Toplumun değer yargılarına saygılı, ilkeli, yayın politikasından ödün vermeyen bir çizgi ile Çorum yerel basınına ayrı bir renk kattıklarını belirten Ezer, her zaman Çorum ve Çorum halkının sorunlarına duyarlı bir yaklaşım gösterme çabası içinde olacaklarını, Çorum’u kucaklayan, dürüst, seviyeli, birleştirici, tarafsız, herkes ve her kesime eşit mesafede, objektif olmayı amaçladıklarını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çorum Gazetesi 10. Yılını Kutluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN