Türkiye'nin en iyi haber sitesi

DVD ekranı

Giriş Tarihi: 26.1.2013
One Day Bir Gün (Assanat)
Film: *** Ekstralar: * imdb notu: 6,8
Hâlâ yeni sayılan bir filmde Anne Hathaway ve Jim Sturgess, farklı bir aşk öyküsünde iki karakterle karşımızda. Emma ile Dexter, 15 Temmuz 1988'de üniversite mezuniyet gününde tanışıyor, beraber oluyor, ama kıvılcım nedense çakmıyor. Ama her sene o tarihte bir araya gelecek kadar yakınlıkları sürüyor. Bu arada her biri kendi yolunda düşlerini peşinde. Kız ciddi, titiz, daha tutucu; oğlan zampara, hafifmeşrep, hafif şımarık. Ama hayat onlara istedikleri her şeyi tepside sunmuyor ve her buluşmada birbirlerine biraz daha yaklaşıyorlar. Farklı bir aşk hikayesi, evet. Cevap bulan değil, sorular sorduran.

Lay the Favorite / Bahse Var Mısın? (Tiglon)
Film: ** Ekstralar: ** imdb notu: 4,7
Komedi kuraklığı yaşanan bu dönemde Stephen Frears bayrağı yüksekte tutmaya çalışıyor. Evvelki filmlerinden kalan izler gayet iyiydi, çünkü hem hız hem de espri keskinliğinde usta. Bu kez kumar alemindeyiz. Altın kalpli bir Vegas striptizcisi kızla kaşarlanmış bir kumarbazın öyküsünde seçtiği oyuncu dörtlüsü ne yazık ki tam oturmamış. Bruce Willis ve Catherine Zeta-Jones bir hayli zayıf, ama Vince Vaughn ve yükselen yıldız Rebecca Hall harika. Sonuç; inişli çıkışlı, tam tatmin etmeyen bir film.

Giant Mechanical Man (D Home)
Film: *** Ekstralar: Yok imdb notu: 6
'The Office' dizisinden Jenna Fischer, Woody Allen'in Vicky Cristina Barcelona filminden Chris Messina'yı yıkık dökük, derbeder, kasvetli Detroit'in ortasına birer umut ışığı gibi yerleştirmek bağımsız sinemaya güzel bir örnek daha kazandırmak için yeterli olmuş bile. Yaptıkları işle barışık olmayan, hayatın ortasında anlamı arayan iki yalnız ruhun bir hayvanat bahçesinde birbirini bulması, konuşmaları, karşılaşmaları, yürüyüşleri, bizi sıradan filmlerin dünyasından uzaklaştırıyor. Tatlı, uçar�� ruhlu bir komedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
DVD ekranı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN