Türkiye'nin en iyi haber sitesi

DVD ekranı

Little Fish (Küçük Balık)
(D Home)
Film: *** Ekstralar: Yok imdb notu: 6,3
Uyuşturucu ve mafya konularında Avustralya'dan son on yılda gayet iyi senaryolar çıkmakta. Ağır aksak gelişen ve bizleri karmakarışık, karanlık karakterlerle tanıştıran öykünün ana tipi dört yıl once eroini bırakmış olan Tracey. Tek derdi, düzgün bir hayat sürdürmek. Ama kötü geçmişi yüzünden bankalar ona yüz vermiyor. Aile efradı uyuşturucu batağında. Eski torbacı sevgilisi de Vancouver'den Sydney'e geliyor. Şunu kaydedelim: bu filmde keşfedilecek çok insani sır, gizli köşe var.

Elena

(Tiglon)
Film: **** Ekstralar: * imdb notu: 7,2
Rus yönetmen Andrey Zviagintsev'in üçüncü filmi bu. Öncekiler beklentileri yükseltmişti. Bu kez, iki hayli yaşlı karı-kocanın farklı öyküsüne odaklı. Elena ve Vladimir çocuk sahibi olarak geç yaşta yeniden evlenmiş. Zengin Vladimir ağır hastalığa yakalanınca kızı geliyor ve adam tüm mirasını bir anda ona bırakmaya karar veriyor. Elena'nın dünyası sarsılacak, ince bir plan hazırlayacaktır. Yine 'insan'larla dolu bir film.

The Lincoln Lawyer (Güneşin Karanlığında)

(Assanat)
Film: **** Ekstralar: * imdb notu: 7,4
LA Confidential tadında bir film bu. Amerikan sinemasının özel efektler ve sersemleten montajlarının arasından sıyrılan, adalet sisteminin iyice yozlaşan fay kırıkları arasından ışıksaçan bu öyküde Matthew Mc- Conaughey şımarık, paragöz, ukala avukat rolünde. Filme adını veren ise Lincoln Continental otomobil; avukatımız oradan iş tutuyor. Rahatını kaçıran ise, bir tecavüz davasının ona verilmesi oluyor. Kaliteli bir öykü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
DVD ekranı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN