Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Duygusal hayatlar karışabilir!

Giriş Tarihi: 31.8.2013
Bu hafta, Merkür, Başak'ta ilerliyor; Venüs, Terazi'de. Yeniay perşembe günü Başak'ta doğuyor. Mars, Aslan'da ilerlemeye başlayacak. Ortam şartları nedeniyle geri adım atmama durumu var. Hem sosyal konularda hem de işte dürüst ve adaletli davranışlar söz konusu. Çevresel sezgiler çok önemli. İnatçı ve aşırıya kaçan davranışları her alanda kendini gösterecektir. Duygusal hayatlar çok karışabilir.

21 Mart-19 Nisan
KARACİĞERE DİKKAT
KOÇ:
İşinizle ilgili desteğe ihtiyacınız olabilir. Gecikmelere karşı tedbirli olun. Egzersizle vücudunuzu zinde tutun, karaciğerinize önem verin. Sakin yerlerde, negatif enerjiyi atın.

20-Nisan-20 Mayıs

YENİ OLUMŞUMLAR GÜNDEMDE
BOĞA:
Duygusal beraberliğinizi, kişisel kazançlarınızla birlikte değerlendirmeniz gerek. Dikkatinizi çeken aynı ortamlarda bulunacaksınız. Yeni oluşumlar için mükemmel bir dönem.

21 Mayıs-21 Haziran

STRESTEN KAÇININ
İKİZLER:
Stresin midenizi ve sinir sisteminizi olumsuz etkilemesinden kendinizi koruyun, uyku düzeninize dikkat edin. Enerjinizi doğru kullandığınızda, problem çıkmayacağını bilin.

22 Haziran-22 Temmuz

TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİN
YENGEÇ:
Arkadaşlık konusunda fazla iyimser davranabilirsiniz. Canınızın sıkılmasına neden olacak olaylardan uzak kalmaya çalışın. İşten memnun değilseniz, teklifleri değerlendirebilirsiniz.

23 Temmuz-22 Ağustos

İŞTE DUYGUSAL İLİŞKİ
ASLAN:
Geçmiş muhasebesi yapabilirsiniz. Çevreniz adına verdiğiniz kararlar onlar tarafından yanlış anlaşılabilir. Bazılarınız, iş arkadaşlarınızdan biriyle duygusal ilişkiye girebilir.

23 Ağustos-22 Eylül

OLAYLARI ABARTMAYIN
BAŞAK:
İşyerinde olayları abartmamalısınız. Yeni ortamlara girecek karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Uzun süredir planladığınız bir olay gerçekleşecek. Kendinize şans tanıyın.

22 Eylül-22 Ekim

KURUNTU YAPMAYIN
TERAZİ:
İçsel kuruntularınız oldukça yüksek. Kazançlarınız konusunda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Mantığınızın sesini dinlemelisiniz. Mide ve strese bağlı sindirim problemlerine dikkat!

23 Ekim-21 Kasım

KADINLAR YARDIM EDECEK
AKREP:
Dengelerinizle başınız dertte. Ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermeyin. Mesleki anlamda güçlü dostluklar kuracaksınız. Ailenin kadınları size her konuda yardımcı olacak.

22 Kasım-21 Aralık

ZİHİNSEL YORGUNLUK VAR
YAY:
Duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Sabrınızı ortaya çıkarmaktan başka çare yok. Spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenin. Zihinsel yorgunluk söz konusu, vitamin alın.

22 Aralık-19 Ocak

PEKİ BAŞKALARININ DUYGULARI?
OĞLAK:
Karşı tarafın duygularını da düşünmek zorundasınız. İnatla kendi fikirlerinizi savunmak isteyeceksiniz. Başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz.

20 Ocak-18 Şubat

İŞ VE AŞK İÇ İÇE
KOVA:
İş arkadaşlarınızın fikirleri karşısında bocalamanız, cesaretinizi kaybetmeniz mümkün. İş ve aşk yaşantınızın iç içe olacağı bir ortamı paylaşacaksınız.

19 Şubat-20 Mart

KESİCİ ALETLERDEN UZAK DURUN
BALIK:
Organizasyonlara katılabilirsiniz. İş arkadaşınızla duygusal bir ilişkiye girebilirsiniz. Ailenizin sağlığına dikkat edin, kesici ve yakıcı aletlerden uzak durun.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Duygusal hayatlar karışabilir!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN