Erkek alacaksan taşradan...

Giriş Tarihi: 21.12.2013

Metropol erkeklerinden bıkan şehirli kadınlar artık aşkı 'taşra'da arıyor! Şehirli erkeklerin davranışları kadınları kent dışına çıkmaya itiyor

SEX and the City'yi, Dedikoducu Kız'ı unutun; trendlerin üretildiği New York'ta kadınlar artık kendilerini şehir dışına atıyor. Amaç, aşkı bulmak. New York Post gazetesine göre, metropol erkeklerinden sıkılan kadınlar şanslarını 'taşra'da deniyor; mesai bitiminde veya hafta sonları oturdukları şehri geride bırakıp soluğu daha küçük yerleşim birimlerinde alıyorlar.

BAĞLANMAYA HAZIR DEĞİLİM...
Peki nedir taşralı erkekleri cazip kılan? Gazeteye konuşan kadınlar bu konuda hem fikir: Daha olgunlar ve metropol erkekleri kadar görünüşlerine önem vermiyorlar. Küçük yerlerde yaşayanların hayatları daha düzenli, kariyerleri de daha sağlam oluyor. Ayrıca şehirlilerin sürekli olarak ilişki istemediklerini, bağlanmaya hazır olmadıklarını tekrarlamaları da kadınların şehir dışına çıkmalarının başlıca sebeplerinden biri. İlişki uzmanları da bu trendi destekliyor. Hayatın her alanında olduğu gibi aşkta da hayallerini gerçekleştirmek için emek sarf etmek, gerekirse değişik yollar denemek gerektiğini söylüyorlar.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erkek alacaksan taşradan...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN