Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İkili ilişkiler önemli

Giriş Tarihi: 21.12.2013
Venüs Oğlak'ta retroya giriyor. Mars Terazi burcunda, Güneş Oğlak'ta ilerliyor. Uranüs'ün Koç'taki retrosu düzeldi. Başlangıçlar yapmak için olumlu bir zaman. Uzun süredir dargın olduğumuz dostlarımızı arayabiliriz ve köprüleri kendimiz atabiliriz. Yaratıcılığın ve sanatsal olayların yoğun olduğu bir gün. Spora başlamak için henüz geç değil. Bu tür aktivitelerin tam sırası. Hobilerimizi geliştirme imkanı bulabiliriz. Özgürlük duygularımızla egolarımız bizi yanlış yönlendirebilir, dikkatli olmalıyız.

21 Mart-19 Nisan


GÜÇLÜ HİSSEDİYORSUNUZ
KOÇ: Çalıştığınız kişilerin kişisel desteğine ihtiyacınız olabilir. Kendinizi güçlü hissediyor, iş bağlantılarınızı, egonuzun dışında tutuyorsunuz. Kazancınızayeni bir şekil verebilirsiniz.

20-Nisan-20 Mayıs


DEĞİŞİME HAZIRSINIZ
BOĞA: Hata yapmak istemiyorsunuz. Kendinizi sınamak adına başlattığınız olumlu çabalarınız sonuç verecek. Bu hafta, kendinize her konuda güvenebilirsiniz. Değişimlere hazırsınız.

21 Mayıs-21 Haziran


PROJE GELİŞTİRECEKSİNİZ
İKİZLER:
Duygusal yaşantınıza daha somut bakıyorsunuz. İlişkinize veya sevdiğiniz kişiye daha fazla zaman ayırmak isteyebilirisiniz. Eski dostlarınızla birlikte proje geliştirebilirsiniz.

22 Haziran-22 Temmuz


AİLEDE DEĞİŞİM VAR
YENGEÇ: Çevresel değişimlerden etkilenmemek elinizde değil. Ailenizle ilgili bir takım değişimler söz konusu. Evinizle ilgili yenilikler düşünebilirsiniz. Aktiviteler için para ayırın.

23 Temmuz-22 Ağustos


PARA HARCAMIYORSUNUZ
ASLAN: Her konuda çok yönlü düşünüyorsunuz. Atacağınız adımlarınıza, ince hesaplarla yaklaşmanız hoş karşılanmayabilir. Paranızı gereksiz bir şekilde harcamaktan çekiniyorsunuz.

23 Ağustos-22 Eylül


OLAYLAR ÜZERİNİZE GELİYOR
BAŞAK:
İnandığınız konularda savaş vermekten hoşlanıyorsunuz. Bu hafta, bir takım olayların üzerinize geldiğini hissedebilirsiniz. Gününüzün olumsuz etkilenmesine izin vermemelisiniz.

22 Eylül-22 Ekim


ROMANTİZM YAŞAYACAKSINIZ
TERAZİ:
İçsel karmaşadan uzak kalmayı başaramıyorsunuz. Detaylardan yola çıkarak, bir çok konunun özüne girebileceğiniz bir hafta. Partnerinizle romantizm dolu dakikalar yaşayacaksınız.

23 Ekim-21 Kasım


HEDEFLERİNİZ YÜKSEK
AKREP:
Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde. Güçsüz kişilerden nefret ettiğiniz için, hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız.

22 Kasım-21 Aralık


HATA YAPABİLİRSİNİZ
YAY:
Mesleki başarınızı, inatçı tavırlarınız ve kişisel çabanıza borçlusunuz. Kazançlarınız konusunda kendinize güvenebilirsiniz. Sizin en büyük kusurunuz, olayları abartarak sunmak.

22 Aralık-19 Ocak


ACELE ETMEYİN
OĞLAK:
Maddi konularda istediğiniz sonuçları almanız, uzun zaman alabilir. İsteklerinizde acele etmemeli ve yatırımlarınızı kendi çapınızda irdelemeden sonuca gitmemelisiniz.

20 Ocak-18 Şubat


SEZGİLERİNİZ GÜÇLÜ
KOVA:
Kişilerin farklı davranış biçimlerinden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, baskıcı düşüncelerden vazgeçmeli ve kişileri olduğu gibi kabul etmelisiniz. Sezgilerinizin güçlü.

19 Şubat-20 Mart


FARKLI OLMAYI SEVİYORSUNUZ
BALIK:
Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İkili ilişkiler önemli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN