Tedbiri elden bırakmayın!

Giriş Tarihi: 25.1.2014
Güneş, Kova burcunda ilerlemeye başladı. Merkür de Kova'da. Venüs retrodan kurtuluyor. Mars Terazi'de ilerliyor. Planladığımız işleri sıkı bir şekilde takip etmemiz gereken bir hafta. Unutkanlıkların ve küçük ihmallerin neden olacağı büyük kayıplar konusunda temkinli olmalı ve hiçbir işimizi şansa bırakmamalıyız. Düşüncelerimizi başkalarıyla paylaşırken dikkatli olmalıyız. Çünkü çevremizde bilgi hırsızlarının olabileceğini düşünmeli, işimizi elimizden alabileceklerini de unutmamalıyız. Hırslarımızın bize yol göstermesine izin vermeliyiz.

21 Mart-19 Nisan


BÜYÜK KARMAŞA YAŞANABİLİR
KOÇ:
Hırsınızın atağa kalkmasıyla, mesleki konularda iddialı bir şekilde ortaya çıkacaksınız. Büyük hedeflere odaklanan enerjiniz nedeniyle bazılarınız ciddi karmaşa yaşayacak.

20-Nisan-20 Mayıs


SEYAHATLER ERTELENEBİLİR
BOĞA:
Bu hafta yolculuk planları yapsanız bile, aksilikler yüzünden bu seyahatleri erteleyebilirsiniz. Çözüm bekleyen sorunlarınız gündeme gelebilir. Cildinizle ilgili problemler olabilir.

21 Mayıs-21 Haziran


MANTIĞINIZI KULLANIN
İKİZLER:
Atacağınız yanlış bir adım projelerinizde, işlerinizde istenmeyen noktalara gelmenize neden olabilir. Mantığınız devreye girecek. Bileklerinize dikkat edin.

22 Haziran-22 Temmuz


ACELECİ DAVRANMAYIN
YENGEÇ:
Bilinçaltında yatan düşünceleriniz berraklaşırken, yapacaklarınız konusunda güçlü adımlar atacaksınız. Gereksiz bir acelecilikle çevrenizi de olumsuz etkileyebilirsiniz.

23 Temmuz-22 Ağustos


KAÇAMAK YAPMAK İSTİYORSUNUZ
ASLAN:
İş ilişkilerinde gelişmeler olacak. Kapasitenizin üstüne çıkmamaya özen göstermelisiniz. Önemli işlerinizi ertelemeyin. Kaçamak yapmak isteyeceksiniz.

23 Ağustos-22 Eylül


AŞK RANDEVULARI SİZİ BEKLİYOR
BAŞAK:
Önemli aşk randevularına ve şok karşılaşmalara hazır olun. Eski bir aşk nostaljik duygular yaşatacaktır. Analizci yönleriniz ortaya çıkıyor. Beslenmenize dikkat edin.

22 Eylül-22 Ekim


TUTKULARINIZ ÖN PLANDA
TERAZİ:
Yoğun tutkularınız ön planda olacak. Karşınıza çıkacak kişilerle aranızda kurulacak kontağın sınırlarını denetlemekten vazgeçmelisiniz. Kendinizi yaşamın akışına bırakın.

23 Ekim-21 Kasım


GÜCÜNÜZÜN FARKINDASINIZ
AKREP:
Başarılı olmak istiyor ve şans tanınmasını istiyorsunuz. Bu hafta birçok arkadaşınızın sorunlarını çözecek ve onlara yardımcı olacaksınız. Gücünüzün farkındasınız.

22 Kasım-21 Aralık


UZUN VADELİ PROJELER OLABİLİR
YAY:
Daha özgür çalışabileceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Kendinizi geliştirebileceğiniz konular üzerinde çalışın. Uzun vadeli projeler gündeme gelecek. Kuşkularınızı ilişkilere yansıtmayın.

22 Aralık-19 Ocak


SIRA DIŞI AŞKLAR OĞLAK: Disiplinli yönleriniz pekişecek. İş arkadaşlarıyla sıra dışı aşklar yaşanırken, gizemli olmayı elden bırakmayacaksınız. Güçlü bir potansiyele sahipsiniz. Kendinize güvenmelisiniz.

20 Ocak-18 Şubat


AİLEDEN DESTEK VAR
KOVA:
Aile büyükleri tarafından destek göreceksiniz. Çevrenizin kalabalıklaşması sizi şaşırtmamalı ve iç disiplininizi bozmamalısınız. Organizasyon kabiliyetiniz artıyor.

19 Şubat-20 Mart


EKLEM ŞİKAYETLERİNİZ OLABİLİR
BALIK:
Kariyerinizle ilgili konularda sabırlı olmalısınız. Kişiliğinizde değişimlerin başladığını hissedeceksiniz. Önemli kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Eklem şikayetleriniz olabilir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tedbiri elden bırakmayın!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN