Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Huzursuzluğu yenin

Bu hafta Güneş Balık burcunda. Mars ve Satürn geri hareketine başlıyor. Çevremize karşı takındığımız tavırlar sitem edici tarzda olacaktır. Detaycı ve kuruntulu olacağız. Kincilik ve eski olaylara odaklaşmak yerine, karşımıza çıkan yeni fırsatlara imkan tanımalı ve yolumuzu açmalıyız. Huzursuzluğumuzu yenmeliyiz. Bazılarımız bulunduğumuz mekanlardan uzaklaşma ihtiyacı içindeyiz.

21 Mart-19 Nisan


OLAYLARIN MUHASEBESİNİ YAPIN
KOÇ:
Mars karşıt burcunuzda geri gidiyor. Canınızı sıkacak olaylardan uzak durun. Sevdiklerinizin huzuru sizde takıntı halini almış. Bugün geçmiş olayların muhasebesini yapabilirsiniz.

20-Nisan-20 Mayıs


ZİHİNSEL YORGUNLUK OLABİLİR
BOĞA:
İçsel kuruntularınız çok. Yaşam kalitenizi artırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Mars, çalışma hayatınızda gerilemeler yaşatabilir. Zihinsel yorgunluk söz konusu.

21 Mayıs-21 Haziran


AŞK HAYATINIZDA GERİLEME VAR
İKİZLER:
Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar kendiliğinden oluşacak. Aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalar sonucu; kendinizi partnerinize savunmak zorunda kalabilirsiniz.

22 Haziran-22 Temmuz


DEDİKODUDAN UZAK DURUN
YENGEÇ:
Aile içi sorunlar kapıda. Sıra dışı gelişmeler yüzünden daha fazla enerji harcamak zorunda kalacaksınız. Dedikodulu ortamlardan uzak durmaya çalışın. İşinizde verimlisiniz.

23 Temmuz-22 Ağustos


DUYGULARINIZI SAKLAYIN
ASLAN:
Farklı düşünceleriniz karşısında göreceğiniz tepkiler cesaretinizi kaybettirmesin. Kardeş ve akrabalarla yaşayacağınız olumsuz olaylara karşı tedbirinizi alın.

23 Ağustos-22 Eylül


ACELECİ DAVRANMAYIN
BAŞAK:
Parayla ilgili konuları erteleyin. Duygusal konularda her şey istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Bu dönem kısa vade çözümleri unutmalısınız. Olayları akışına bırakın.

22 Eylül-22 Ekim


DEĞİŞİM İÇİNDESİNİZ
TERAZİ:
Mars burcunuzda geri hareketine başlıyor. Sakin olmalı ve hiçbir şeye kızmamalısınız. Olayları kendi tarzınıza göre yorumladığınız için, bazı yanlışlıklar yapabilirsiniz.

23 Ekim-21 Kasım


PARTNERİNİZE ZAMAN AYIRIN
AKREP:
Bulunduğunuz ortamlarda değişik düşünceleriniz ve tavrınızla dikkat çekeceksiniz. Partnerinize daha çok zaman ayırmalısınız. Dostlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

22 Kasım-21 Aralık


İŞ TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ
YAY:
Değişik gruplardan iş teklifleri alabilirsiniz. Mars geri hareketine başlayacağı için; önce size cazip gelebilecek kişilerin daha sonra takındığı tavırlardan olumsuz etkilenebilirsiniz.

22 Aralık-19 Ocak


SIKINTILI DÖNEM BAŞLIYOR
OĞLAK:
Kariyerinizle ilgili sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Mesleki atılımlar havada kalabilir. Aşk konusundaki ilginç gelişmelerle karşı karşıya kalacaksınız.

20 Ocak-18 Şubat


ACELECİ DAVRANMAYIN
KOVA:
Yurtdışı seyahatler olabilir. Geri giden Mars uzun zaman beklediğiniz işlerinizle ilgili bazı olumlu sinyalleri de veriyor. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmemek için dikkatli olun.

19 Şubat-20 Mart


BAŞARI KALICI ŞEKİLDE GELİYOR
BALIK:
Unuttuğunuz faturaların sizi sıkmasını istemiyorsanız ödemelerinizi düzene oturtmalısınız. Sorumlu olduğunuz alanlarda ciddi bir çalışma yeteneği ile çevrenize örnek olacaksınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Huzursuzluğu yenin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN