Duygusal konular gündemde

Giriş Tarihi: 5.4.2014
Başkalarının işimize karışmasından rahatsız olacak, hatta bazı konularda inatçı davranacağız. İkili ilişkilerimizde duygusal konular gündem kazanacak ve ilişkimizi irdelemek isteyeceğiz. Günahlar ve sevaplar tartışılacak. Bizi rahatsız eden sorunlar tekrar gündeme gelecek.

21 Mart-19 Nisan


Egonuzu güçlü tutun
KOÇ:
Egonuzu güçlü tutacak ve isteklerinizde aşırıya kaçacaksınız. Yönetme kabiliyetiniz artıyor. Ruhsal anlamda kendinizi dinç hissettiğiniz müddetçe her şey yolunda olacaktır

20-Nisan-20 Mayıs


İlişkide kritik günler
BOĞA:
Süregelen ilişkiler konusunda kritik günler. Eleştirici yönlerinizle çevrenizin tepkisini de üzerinize çekebilirsiniz. Değişik fikirlerle partnerinizi çıldırtabilirsiniz.

21 Mayıs-21 Haziran


Yanlış anlaşılabilirsiniz
İKİZLER:
Eskiyi konuşmaktan büyük zevk alacaksınız. Mars'ın geri hareketi, ilişkilerinizde pürüz yaşatabilir. Söylediğiniz sözlerinizin yanlış anlaşılması söz konusu.

22 Haziran-22 Temmuz


Gözden geçirme zamanı
YENGEÇ:
İlişkinizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Belki onun isteklerini önemsemeyerek, rutin bir hale getirmiştiniz. Karşılıklı konuşmalı ve aksayan olayları yeniden gözden geçirmelisiniz.

23 Temmuz-22 Ağustos


Taşınabilirsiniz
ASLAN:
Kısa yolculuklarınız gündeme gelebilir. Evinizle ilgili değişimler söz konusu. Eşyalarınızı değiştirmek istiyorsanız, gezegenler size istediğiniz desteği verecektir.

23 Ağustos-22 Eylül


Merakınız atağa kalkıyor
BAŞAK:
Entelektüel konularda daha belirgin çalışmalar içine gireceksiniz. Meraklı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız.

22 Eylül-22 Ekim


Ciddi ilişkiler peşindesiniz
TERAZİ:
Uğraş verdiğiniz konularla ilgili öne çıkma telaşı içinde olacaksınız. Meraklı yönleriniz daha da belirgin bir hal alacak ve idealleriniz için savaş vereceksiniz. Ciddi ilişkiler peşindesiniz.

23 Ekim-21 Kasım


Acele etmeyin
AKREP:
Derin bir ruhsal denge arayışı içinde olacaksınız. İçinizdeki fırtınaları kolay paylaşan biri değilsiniz. Kendinizi daha net anlatmalısınız. Hiç bir konuda acele etmezseniz iyi olur.

22 Kasım-21 Aralık


Dikatli olun!
YAY:
Yüksek eğitim konusunda birçok zorlukların üstesinden gelecek şansa sahip olacaksınız. Aktif kararlar alacaksınız. Yanlış kişilere yönelme ihtimaliniz var. Dikkatli olun!

22 Aralık-19 Ocak


Özgür bir dönem kapıda
OĞLAK:
Özgür çalışabileceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Kendinizi geliştirebileceğiniz konular üzerinde çalışmayı tercih etmelisiniz. Ailenizle sevgi bağlarınızı güçlendirmek istiyorsunuz.

20 Ocak-18 Şubat


Aşk ve iş ortaklığı
KOVA:
Çalışkan ve hırslı yönlerinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Bazılarınız iş kariyerlerini yükseltirken, bazılarınız sınıf atlayacak. Aşk ve iş konularını ortak sürdürebilirsiniz.

19 Şubat-20 Mart


Güçlü hissedeceksiniz
BALIK:
Kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz. Kariyer konusunda başarılısınız. İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Bazen kendinizi yalnız hissedebilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Duygusal konular gündemde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN