İşyerindeki huzursuzluklara dikkat

Giriş Tarihi: 31.5.2014

Hataların tekrarlanmaması konusunda tedbirli davranmalıyız. Boşanma, evlenme ve ortaklıklarla ilgili sürtüşmeler ve tartışmalar gündeme gelecek. Emlak ve ev kiralamak isteyenler için keyifli bir dönem. İşyeri huzursuzlukları ortaya çıkabilir.

SEYAHAT KAPIDA
KOÇ:
Kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğlemelisiniz. İnatçı yapınızın kendinize zarar verdiğini sizde biliyorsunuz. Kısa seyahatlerin söz konusu olduğu bir dönem olacak.

ESKİ AŞKLAR GÜNDEMDE
BOĞA:
Sizi motive edecek arkadaşlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Maddi konularınızı destekleyici aşklar gündeme gelecektir. Eski aşkların yeniden gündeme gelmesi de söz konusu.

RAKİP TANIMIYORSUNUZ
İKİZLER:
Kariyerinizde duraklamalar söz konusu olacaktır. İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz.

KISKANILIYORSUNUZ
YENGEÇ:
Kıskanılıyor ve taklit ediliyorsunuz. Bu durumu olumsuzluk olarak nitelendirmemeli ve pozitif bir şekilde algılamalısınız. Aşkla ilgili düşüncelerinizi abartacaksınız.

RİSK ALMAYA HAZIRSINIZ
ASLAN:
Hoşgörülü davranmanın avantajlarını kullanmanız size artı pozisyonları beraberinde getirecektir. Risk almaya hazırsınız. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız.

TARTIŞMALARDAN UZAK KALIN
BAŞAK:
Tartışmalardan uzak kalmayı başarmanız sizi üstün kılacaktır. Duygusal sorunlarınız iş hayatınızı da etkileyebilir. Alınganlık yaptığınız zaman bağırsak problemleri yaşıyorsunuz.

ROMANTİK GÜNLER KAPIDA
TERAZİ:
Aşk hayatınızda oldukça romantik günler geçirebilirsiniz. Gireceğiniz sosyal etkinliklerde duruşunuzla etkileyeceğiniz kişiler olabilir. Arkadaşlıkların aşka dönüşeceği bir dönem.

GÜÇ GÖSTERİSİNİ BIRAKIN
AKREP:
Dostlarınızla güç gösterisine girmemeli ve düşünce savaşları vermemelisiniz. Geçmişten kaynaklanan sorunları abartmak size olumsuz gelebilir. Romantizm dolu günler sizi bekliyor.

DUYGUSAL BAĞ OLUŞABİLİR
YAY:
Bu dönemi iyi kullanmalısınız. İş yapacağınız ve birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir. Yaşadığınız bir ilişki varsa hemen sonuca gitmeyin.

TATLI BİR YAKLAŞIM SÖZ KONUSU
OĞLAK:
İş ilişkisi içinde bulunduğunuz çevrelerde konuya olan hakimiyetiniz dikkat çekecek. İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Aşk yaşayanlar eşleri ile birlikte tatile çıkabilirler.

BORÇ VERİRKEN DİKKAT!
KOVA
:
Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli bir şekilde yürüteceksiniz. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı arkadaşlarınız arasında farklı yönleriniz dikkat çekecek.

GÜZEL AŞKLAR YAŞAYABİLİRSİNİZ
BALIK:
Özgürlüğünüzü teslim etmeden çok güzel aşklar yaşayabilirsiniz. Ömür boyu sürecek başarıların altına imza atabilirsiniz. Karşınızdakini dinlemeyi bir taviz olarak algılamayın.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşyerindeki huzursuzluklara dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN