Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ailevi problemler gündemde

Çevresel ilişkilerimizi duygusal anlamda sorgulayacağız. Çalışma hayatımızda irdelememiz gereken birçok konu var. Bazılarının çözümünü araştırarak bulacağız. Ailevi konularda geçmişe dayanan problemlerin yeniden güncellik kazanması söz konusu olabilir.

Yalnız kalmak isteyebilirsiniz KOÇ: Yavaşlayan işlerinizde yalnız kalma ihtiyacı içinde olacaksınız. Seçim yaparken bir hayli zorlanacaksınız. Güzel bir yapılanmayı özleseniz de her şey çok kolay gerçekleşmeyecek.

İlişkide sorun olabilir BOĞA: Geri giden Merkür yüzünden ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Özellikle kendi sisteminizin dışına çıkmak istemiyor ve titiz bir yaklaşımla ilişkilerinizi gözlemliyorsunuz.

Akıl karmaşası OLABİLİR İKİZLER: Çevrenizle iletişim konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve prim yapmanız için uygun bir ay.

İstemediğiniz aşklar kapıda YENGEÇ: Karşı cinsin ilgisiyle istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bu ay bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz.

Ani tepkilerden kaçının ASLAN: Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. Uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz.

Beklenen fırsatlar geliyor BAŞAK: Birçoğunuz beklediğiniz fırsatları yakalayacaksınız. Yapacağınız seyahatlerde bilginiz artacak. Yurt dışından gelen misafirlerinizi karşılayacaksınız.

İstekleriniz hayata geçiyor TERAZİ: Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşama geçireceksiniz.

Rakiplere dikkat AKREP: Mücadele içinde olacaksınız. Karşınıza birçok rakip çıkacak. Partnerinizle aranızda kıskançlık kavgaları olabilir. Yine bu dönem yanılgılar ve farklı anlaşılmalar söz konusu.

Romantik günler KAPIDA YAY: Yaşadığınız ilişkilere dikkat etmek zorundasınız. Bu arada aşık olup romantik günler yaşayacaksınız. Karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkileneceksiniz.

Ciddi bir ilişki kapıda OĞLAK: Eğlenceli bir ortamda başlayan bir arkadaşlık daha sonra ciddi boyutlara ulaşacak. İlişkilerinizde kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor.

Ani kararlar TEHLİKELİ KOVA: Ani kararlar vermemelisiniz. Karşı cinsin ilgisiyle istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Eski sevgililerle sosyal bir aktivitede karşılaşabilirsiniz.

Hatalara açıksınız BALIK: Çevresel nedenlerden dolayı enerjiniz etkilenecek. Hatalara açık olacaksınız. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar için kullanacaksınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ailevi problemler gündemde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN