Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sosyal hayat canlanıyor

Bu hafta Günes, Yengeç burcunda ilerliyor. Satürn Akrep'te geri gidiyor. Mars, Terazi'deki yolculuguna devam ediyor. Merkür, Yengeç burcuna geçerek Günes'le birlikte hareket edecek. Yıldız hareketlerine göre bu hafta sosyal yasantımızda dostlarımız arasında kendimizi özel hissedecegiz. Olaylar hep güzellikten yana olacak. Kendimizle ilgili bazı karmasık duygular hissetmemiz mümkün. Ikili iliskilerimize özenmeli, düsüncelerimizi baskalarıyla paylasırken dikkatli olmalıyız.

21 Mart-19 Nisan
DUYGULAR ÖN PLANDA KOÇ: Bu hafta duygusal konulara yogunlasıyorsunuz. Partnerinize kendinizi ispat etmek zorunda kalabilirsiniz. Onu mutlu etmek için hedeflerinizi yüksek tutun.

20-Nisan-20 Mayıs
YOGUN BIR HAFTA BOGA:
Katılacagınız davetlerde enerjiniz sayesinde insanların gözü üzerinizde. Randevu trafiginizden dolayı hızlı hareket etmek zorundasınız. Unutkanlıga dikkat.

21 Mayıs-21 Haziran
SEYAHAT KAPIDA IKIZLER:
Yasantınızla ilgili yeni bir arayıs içine girdiniz ancak aceleci davranıyorsunuz. Seyahat planları var ve sevdiginiz dostlarla birlikte olmak isteyebilirsiniz.

22 Haziran-22 Temmuz
ILGI ODAGISINIZ YENGEÇ:
Sosyal yasantınızda ilgi çekeceginiz bir hafta. Kendinize güveniniz artıyor. Duygusal karmasalardan kurtulmak istiyorsanız degisimden korkmayın.

23 Temmuz-22 Ağustos
BÜTÇEYE DIKKAT ASLAN:
Atılımlarınızı arka arkaya gerçeklestireceginiz bir dönemdesiniz. Evinizle ilgili harcamalar sebebiyle bütçenizi yeniden dengelemelisiniz.

23 Ağustos-22 Eylül
GÜZEL HABERLER VAR BASAK:
Basarılı olmayı amaç haline getirdiginiz için, zor hedefler pesindesiniz. Ideallerinizi gerçeklestirecek yollardan beklediginiz haberler yakında gelecek.

22 Eylül-22 Ekim
SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR TERAZI:
Is yasantınızda yaratıcılıgınızı kullanarak olayları yönlendiriyorsunuz. Yeni görüsmeleriniz var. Ikna edici konusarak sorunlara çözüm bulmanız gerekiyor.

23 Ekim-21 Kasım
GÖZLER ÜZERINIZDE AKREP:
Bu hafta renkli kisiliginizi rahatça ortaya koyabileceksiniz. Çevrenizi kisisel olarak etkileyecek ve bir çok kisinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz.

22 Kasım-21 Aralık
AÇIK OLMA VAKTI YAY:
Kisiliginizin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmaktan yana degilsiniz. Düsüncelerinizi saklamakla bir yere varamazsınız. Midenizle ilgili problemlere dikkat!

22 Aralık-19 Ocak
ANI HAREKET ETMEYIN OGLAK:
Bunaldıgınızda, sorumluluktan kaçmak istiyor fakat sahiplenme duygunuz yüzünden bunu basaramıyorsunuz. Ani hareketlerden sakının. Burkulmalara dikkat!

20 Ocak-18 Şubat
DEGISIM YAKIN KOVA:
Hayatınızda bazı degisikliklerin arifesindesiniz. Planlarınızı yaparken, partnerinizin fikirlerini de almalısınız fakat sizin düsünceniz çok daha baskın ve belirgin.

19 Şubat-20 Mart
IS YASAMI HAREKETLI BALIK:
Idealist tavırlarınızı baskalarına ters gelebilir fakat çevrenizi her konuda ikna edebileceksiniz. Sorumluluklarınızla ilgilenin. Is yasamınızda degisimler olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyal hayat canlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN