Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşk size göz kırprıyor

Güneş, Merkür ve Jüpiter, Aslan burcunda ilerlemeye devam ediyor. Mars, Akrep'te ilerlerken Plüton, Uranüs ve Neptün geri hareketini yapıyor. Yaşam kalitemizle ilgili sorgulamalar ortaya çıkıyor. Dünyaya bakış açımızda bazı değişimler söz konusu. Özgüvensizliğimizin neden kaynaklandığını çözmek isteyeceğiz. Bazılarımızın ailevi sorunları gündem kazanacak. Güzel sanatlarla ilgili çalışmalar günü meşgul eden konulardan. Edebiyat dünyasında yeni eserler gündeme gelecek.

21 Mart-19 Nisan
Aceleci davranmayın KOÇ: Hayal gücünüzü istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla birçok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız.

20-Nisan-20 Mayıs
Aşkta sakin dönem bitiyor BOĞA: Duygularınızda ve isteklerinizde bir artış gözlenecek. Aşkta sakin bir dönem bitiyor. Artık daha fazla gezmek isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla gece gezmelerine başlamanın tam zamanı.

21 Mayıs-21 Haziran
Uyku düzeninize dikkat İKİZLER: Bu hafta tutkulu birliktelikler peşindesiniz ve özgürlüğünüzü sınırlandırmak istemiyorsunuz. Duygusal tatmin sağlayacağınız aşklar gündeminizde. Uyku düzeninizi korumalısınız.

22 Haziran-22 Temmuz
Akrabadan haber var YENGEÇ: Uzun süredir görmediğiniz bir akrabanızdan haber alabilirsiniz. Bazı konular kendiliğinden çözülecek. Çaba sarf etmeden aile içi konuları kolayca çözeceksiniz.

23 Temmuz-22 Ağustos
Yaz planlarına kulak verin ASLAN: Eski dostlarla yapılan organizasyon planları önemli olacak. Baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için kendinizi korumaya alacaksınız. İlişkilerinize anlam katmalısınız.

23 Ağustos-22 Eylül
Yeni arkadaşlıklar kapıda BAŞAK: Yaşantınıza aniden girecek kişilerle daha sonra güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız. Yaşamdan birçok şey bekliyorsunuz. İnsan ilişkilerinde müthiş bir iletişim içinde olacaksınız.

22 Eylül-22 Ekim
SosyalLEŞMEK sizi yorabilir TERAZİ: Sezgileriniz size başarılarınız konusunda yardımcı olacak. Başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz. Aşırı derecede sosyalleşmek sizi bu hafta yoracak.

23 Ekim-21 Kasım
Sezgilerinize güvenin AKREP: Bu hafta meslek ve kariyerinizle ilgili istekleriniz ön plana çıkıyor. Hafta boyunca sosyal becerilerinizi geliştirmek zorundasınız. Bu hafta sezgileriniz çok güçlü.

22 Kasım-21 Aralık
Dengeleri koruyacaksınız YAY: Çevrenizde size yardım edecek arkadaşlarınız olacak. Atak davranarak, düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme konusunda ısrarcısınız. Siz dengenizin bozulmasından yana değilsiniz.

22 Aralık-19 Ocak
Eskiye özlem duyuyorsunuz OĞLAK: Çevrenize örnek olmayı başaracaksınız. Artık eski korkularınızı yendiğinizi göreceksiniz. Duygusal takıntılardan uzak kalmanız gerekiyor. Eskiye olan özleminiz artıyor.

20 Ocak-18 Şubat
Başarının tadını çıkartIN KOVA: Başarı size geç fakat kalıcı bir şekilde gelecek. Fakat mesleki yaşamınıza önem verirken ailenizi ihmal etmeyin. Romantizm sizi saran duyguların başında olacak.

19 Şubat-20 Mart
Parlak döneme giriyorsunuz BALIK: Aşk ve sosyal hayatınız sayesinde yaşantınızın kontrolünü elinizde tutmayı başaracaksınız. Sosyal açıdan parlak bir döneme gireceksiniz. Uykusuz kalmamalı ve temkinli olmalısınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk size göz kırprıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN