Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sosyal statünüz değişecek

Giriş Tarihi: 9.8.2014
Güneş, ve Merkür Jüpiter Aslan burcunda. Hemen hafta ortasında; Venüs de Aslan burcuna geçerek çevresel koşulları güçlendirecek. Mars ve Satürn Akrep'te ilerlemesine devam ediyor. Aşka dayanan duygularımızın atağa kalkmasıyla kendimizi enerjik ve güçlü hissedeceğiz. Yaşantımızdaki kişilerle ortak aktivitelere katılacağız. Sosyal statümüzle ilgili yapılanmalar söz konusu.

İŞ ÖN PLANDA OLACAK
KOÇ:
Haftaya yüksek moralle başlayacaksınız. İş ön planda olacak. Maddi açıdan parlak bir dönemde olacaksınız. Para kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır.

DİSİPLİNLİ OLUN
BOĞA:
Çalışma hayatınızdaki koşullardan hoşlanmıyorsanız, durumunuzu düzeltmek için çalışın. Kendinizle ilgili yetersiz gördüğünüz konuları tekrar ele alırken, disiplinli olmak zorundasınız.

SIKINTI YAPMAYIN
İKİZLER:
Çevre faktörleri sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken; sosyal kişiliğiniz de, sağlam temeller üzerine boy verecek. Her şeyi sıkıntı haline getirmeyin.

İŞ DİSİPLİNİNİZ MÜKEMMEL
YENGEÇ:
Sosyal hayatınız ve özel yetenekleriniz ön plana çıkarken, iş disipliniz mükemmel bir şekilde kendini gösterecek. Kariyerinizi güçlendirmek için dışarıdan yardım alabilirsiniz.

BAŞARINIZI KUTLAYACAKSINIZ
ASLAN:
Bu hafta maddi açıdan bir çok önemli olay gerçekleşecek ve bunların çoğu uzun süreli olacak. Koşacak ve yorulacaksınız fakat sonunda başarınızı kutlayacaksınız.

AKILCI OLACAKSINIZ
BAŞAK:
Parasal kazançlarınız sezgilerinizle birlikte ilerleyecek. Şartları değerlendirme konusunda fırsatçı ve akılcı davranışlar içinde olacaksınız. Kazançlarınızı kontrollü kullanın.

KONTROLÜNÜZÜ KAYBETMEYİN
TERAZİ:
Bu hafta oldukça keyifli günler geçireceksiniz. Fiziksel anlamda kendinizi enerjik hissedeceğiniz için, çılgın aşk kaçamaklarına da hazırlanın. Aşkta kontrolünüzü kaybetmeyin.

İŞİNİZDE YÜKSELEBİLİRSİNİZ
AKREP:
İş ve kariyer konusunda, güçlüsünüz. Başarı duygusu; huzuru ve sağlığı beraberinde getirecek. İşinizde yükselme, farklı bir mesleğe geçme konusunda ideal bir ay.

HARCAMALARINIZA DİKKAT
YAY:
Yeni sorumluluklarınızı kabul etmekte zorlanabilirsiniz. Bu ay maddi konularla ilgili mücadele vermeniz gerekebilir. Harcamalarınız konusunda daha dikkatli olmalısınız.

SABİT DÜŞÜNMEYİN
OĞLAK:
Çevrenize karşı kritikçi bir yaklaşım içinde bulunmalısınız. Mesleki konularda duygusal tatmin sağlamak için gerekli çalışmaları sonraya erteleyin. Sabit düşüncelerden uzaklaşın.

RİSK ALMAYIN
KOVA:
Maddi konular da uzun süredir aklınızın karışmasına neden oluyordu. Çalıştığınız iş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunları başınızı ağrıtabilir. Riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız.

DUYGULARINIZ KARMAŞIK
BALIK:
Bu hafta ön planda olan maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. İletişim konusundaki yeteneklerinizi sergileyeceksiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyal statünüz değişecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN