Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Terazi ve Balık'ta kariyer sıçraması

Giriş Tarihi: 23.8.2014
Güneş ve Merkür, Başak; Jüpiter ve Venüs Aslan; Mars ve Satürn, Akrep'te. Duygularımızda bir sabitlik söz konusu. İsteklerimizden vazgeçmiyor ve düşündüklerimizi inatla hayata geçirmeye çalışıyoruz. Mesleki anlamda, başarı duygumuz belirginleşmiş durumda. Toplumsal ve sosyal hayatımızın bize sağlayacağı avantajlar ve dış görünüşümüz önem kazanıyor. Yaşam kalitemiz yükseliyor. Düşüncelerimizi başkalarıyla paylaşırken dikkatli olmalıyız.

21 Mart-19 Nisan

Aceleci olmayın
KOÇ:
Parasal konular bu hafta önemli olacak. Bu tür konularla kendiniz ilgileneceksiniz. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız.

20-Nisan-20 Mayıs
Geze gezmeleri zamanı
BOĞA:
Aşkta hareketli bir hafta başlıyor. Artık daha fazla gezmek isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla gece gezmelerine başlamanın tam zamanı. Aşk artık size eğlence şeklinde geliyor.

21 Mayıs-21 Haziran

Aile sorunları çözülüyor
İKİZLER:
Aile ilişkileriniz daha güçlü olacak. Bazı konular kendiliğinden çözülecek. Çaba sarf etmeden aile içi konuları kolay bir şekilde çözeceksiniz. Bazı şeyleri gözünüzde büyütmeyiniz.

22 Haziran-22 Temmuz

Eski dostlara kucak açın
YENGEÇ:
İlişkilerinize anlam katmalısınız. Eski dostlarla yapılan buluşmalar önemli olacaktır. Yanlış partnerler yüzünden sıkıcı ilişki yaşamak istemiyorsanız, duygularınızı dengelemelisiniz.

23 Temmuz-22 Ağustos

Yeni arkadaşlıklara fırsat verin
ASLAN:
Hayatınıza yeni katılacak kişilerle uyum içinde fikir alışverişlerine gireceksiniz. Yaşamdan birçok şey bekliyorsunuz. Bir arkadaşınız operasyon geçirebilir.

23 Ağustos-22 Eylül

Terfi sizi bekliyor
BAŞAK:
Kariyerinizi geliştirmek için önemli fırsatlarınız var. Yükselmek ve çevrenizi genişletmek amacı güdüyorsunuz. Maaş artışları ve terfiler sizi bekliyor. Bu sürprizlere hazırlıklı olun.

22 Eylül-22 Ekim

Hiçbir şeyden korkmayın
TERAZİ:
Kariyerinizle ilgili istekleriniz öne çıkıyor. Hedefleriniz sizi yönlendiriyor. Hiçbir şeyden korkmayın. Dostlarınızın iyi niyetli yaklaşımına siz de gereken karşılığı vereceksiniz.

23 Ekim-21 Kasım
Kelimeler önemli
AKREP:
Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Sevdiklerinizle konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Sarf ettiğiniz sözcükler onları kırabilir.
22 Kasım-21 Aralık

İş birliğine açık olun
YAY:
Çalıştığınız kişilerin iş ahlakına önem veriyorsunuz. Bu hafta yüksek hedeflerin peşinde olacağınız işleri tercih ederken, iş birliği yapacağınız kişilerin performansı önemli olacak.

22 Aralık-19 Ocak

Azimle işleri bitiriyorsunuz
OĞLAK:
İnsanlarla ortak hareket edeceğiniz çalışmalar içinde olacaksınız. Güçlü duygularla başlattığınız çalışmalarınızı inatla sürdüreceksiniz. Aile büyüklerinin sorunları gündeme gelebilir.

20 Ocak-18 Şubat

Adil bir hafta
KOVA:
Sanat aktiviteleriyle maddi kazançlar elde edeceksiniz. Egonuzun yüksek olduğu bu günlerde çevredeki kişilerin fikirleri ikinci planda kalacak. Adalet duygunuz yoğunlaşacak.

19 Şubat-20 Mart

Sabırlı olun
BALIK:
Bu hafta durmak bilmeyen bir para akışı içinde olacaksınız. Kariyer gezegeniniz sizi desteklemeye devam ediyor. Uzun süredir beklediğiniz sonuçlara yaklaşıyorsunuz, sabırlı olun.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Terazi ve Balık'ta kariyer sıçraması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN