Creme De La Creme

Giriş Tarihi: 30.8.2014
50 ÇOK ÖZEL ŞAPKA

Hollywood yıldızlarının başlarından eksik etmediği New Era, özel koleksiyon çalışmalarına devam ediyor. Marka yıllar önce kendilerinden bir New York Yankees (NY) şapkası isteyen ünlü yönetmen Spike Lee'ye ithafen özel bir koleksiyon hazırladı. Lee'nin isteğinden yola çıkarak özel bir koleksiyon hazırlayan markanın bu çalışması Türkiye'de de satışa çıkacak. Sadece Beymen'lerde 50 şapka satılacak, fiyatı 250 TL.

TÜRKİYE'DE 4 TANE VAR

Mücevher sektöründe farklı bir yere sahip olan Frey Wille markasının butiği; sanatı günlük yaşamlarına taşımak isteyenlerin ilk adresleri arasında. Markanın Lumiere Les Diamants isimli yüzüğü son dönemde markanın müdavimleri arasında çok popüler… Yüzüğün üstünde Viyanalı ressam Gustav Klimt'in tablosundan esinlenilerek el işçiliğiyle yapılan bir mine çalışması bulunuyor. Etrafı 36 pırlantayla bezeli olan yüzükten Türkiye'de sadece 4 tane var. Yüzük 21 bin 745 TL'lik fiyatıyla oldukça iddialı.

GELDİĞİ GİBİ BİTİYOR

Son birkaç sezondur Celine markasının çantalarının kadınlar arasında ne kadar popüler olduğunu bilmeyen yoktur. Beymen'in her bir mağazasında aradığınız modelin farklı bir renginden tek bir adet geliyor. Son dönemde kadınların gelmesini heyecanla bekledikleri model Trapeze'miş… Orta boyu 6 bin 450 TL'den satılan çantaların her rengi Türkiye'ye gelir gelmez bitiyormuş. Sırf çantalara rahat ulaşabilmek için de kadınlar alışveriş danışmanlarıyla aralarını iyi tutuyormuş.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Creme De La Creme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN