Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Etkili ve sosyal bir ay geçireceksiniz

Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını biliyor ve bu algılama gücüne dayanarak çevrenizdeki kişileri etkilemekten hoşlanıyorsunuz. İkna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız bir ay yaşayacaksınız

Hareketli bir yıl geçirdiniz. Neptün ve Satürn sizi kuşatırken, Jüpiter güzel açılarıyla sizi dengeledi. Kazançlar ve seyahatler sizin için vazgeçilmez oldu. Bazı Başaklar ani evlilik yaparak, çevrelerini şaşırttılar. Yanılmalar ve büyümeler sizden yanaydı. 2014 yılında, işlerinizle ilgili ilginç deneyler yaşadınız. Yılın son aylarında hâlâ şansınız var. Duygusal konularda devrimler sizi bekliyor. Bazılarınız gündem dışı ilişkiler yüzünden zor anlar yaşayacak. Sizi heyecanlandıran küçük maceralara hazır olun ve kemerlerinizi sıkın. Çünkü bu uçuşlarda düşme tehlikesi de var. Yakalandığınız zaman, sizi hiç kimse kurtarmayacaktır. Süregelen beraberliğinizde, kendinizi asla aklayamayacaksınız. Moralinizi bozmak istemiyoruz. Siz yine çılgınlaşın ve 'çapkın Merkür'ün' fırsatlarından bol bol faydalanmaya bakın. Kozmik güçler sizin yanınızda ve son anda top direkten dönecek. Yeni çıkış noktalarınızı belirleyecek kadar akıllı davranacaksınız.

MERKÜR PARA ŞANSI VERİYOR
İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Yapmanız gereken işler konusunda kendinizi yetersiz hissedebilir ve bu özelliğinizi kapatmak için çevrenize karşı baskıcı davranışlar içinde olurken, her türlü gücün arkasında maddi değerler arayabilirsiniz. Maddi konuların sizin için her zaman çok önemli olduğunu biliyorsunuz. Kariyerinizle ilgili başarı size parayı da getirecektir. Yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Kişisel gezegeniniz Merkür 3 Eylül'den sonra finans evinizde ilerliyor. 6 Eylül'den sonra Venüs kişisel evinize geçiyor. Bu ay sosyal yönünüz çok kuvvetli. Yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem içindesiniz. Bu tarihlerde kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

GÜNEŞ KARİYER EVİNİZDE
Kişisel evinizde ilerleyen Güneş sizi disiplinli yapacak ve özgüveninizi besleyecek. Maddi ve manevi açıdan yaşamakta olduğunuz süreçlerin değerlendirmelerini hızlı yapacak, kazanımlarınız konusunda doğruyu en kısa yoldan bulacaksınız. Sakladığınız ve kimseyle paylaşmak istemediğiniz projelerinizi hızlı bir şekilde yaşama geçirmek isteyeceksiniz. Akıcı konuşmalarınızla, karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. Zihinsel faaliyetlerinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtacaksınız.

GÜÇLÜ İLİŞKİLER KAPINIZI ÇALIYOR
Ay boyunca Mars ve Satürn üçüncü iletişim evinizde ilerleyecek. İlişkiler evinizde yönetici gezegeniniz Mars ve Satürn'ün verdiği destek sayesinde yaratıcı kişilerle birlikte olacak ve sizi destekleyen güçlü konumdaki kişilerin arkadaşlığını tercih edeceksiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını biliyor ve bu algılama gücüne dayanarak çevrenizdeki kişileri etkilemekten hoşlanıyorsunuz. İkna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız bir ay yaşayacaksınız. Çevrenize kin tutabilir, oldukça hassas bir davranış biçimini sergileyebilirsiniz. Kendi değerlerinizin farkındasınız fakat yine de, duygusal doyum sağlamanızın güç olduğu bir ay. Çalışkanlığınızı ve aktivitelerinizi çevreniz gönülden destekliyor. Verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda oldukça hassas davranacaksınız. Zekanızın parlaklığıyla becerikli yönlerinizi birleştiriyor ve yüksek performans sergiliyorsunuz. Mantıklı kararlar alacaksınız ve isteklerinizde direteceksiniz. İnandığınız konularda taviz vermeyeceksiniz.

YENİ AY PARA EVİNİZDE
Satın alma ve sahiplenme isteğiniz üst seviyede olacak, gösterişli olmaya eğilimli bir yapı sergileyeceksiniz. Bütçenizi aşmama konusunda dikkatli olmalısınız Yeni Ay'ın verdiği etkiyle, duygusal ilişkilerinizde gizemli davranmaktan çok, gücü tercih edeceksiniz. Fakat dikkatli olmanız gereken bir durum ortaya çıkacak. Bu dönem karşı cinsle aranızda önlenemeyen bir çekim oluşacak. Büyük bir aşkla bağlandığınız kişiyle olan beraberliğinizin temelinde cinsellik yattığını görecek veya bu dönemde başlayacağınız bir ilişki daha sonra cinsel dürtülerin bitmesiyle cazibesini yitirecek. Aşk ve iş hayatınızı karıştırmamalısınız.

FAZLA GERİLİM YORGUN DÜŞÜREBİLİR
Bu ay içinde; sağlık konusunda dikkatli olmalı ve kendinize daha çok vakit ayırmalısınız. Katılacağınız toplantılarda tartışmalardan uzak kalın ve tansiyon sorunlarınıza dikkat edin. Mideniz ve sindirim sisteminizle ilgili sorunlar olabilir. Boğaz bölgenizi korumalısınız. 23 Eylül'den sonra kol ve bacaklarınıza dikkat etmelisiniz. Spor yapıyorsanız; ağır kaldırmamaya özen gösterin. Cinsel konularda yanlış partnerler yüzünden sıkıcı ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, duygularınızda sürekli kontrol ve disiplini elden bırakmayın. Kendinizi zorlama pahasına da olsa, bu konuda dengeli davranın.

ENERJİNİZ YÜKSELİYOR
23 Eylül'de para evinizde ilerlemeye başlayacak olan Güneş size güç ve sabır verecek. Bu dönem özellikle dikkat etmelisiniz ki, düşüncelerinizi gerçekleştirecek dostlarınızla bir arada olacaksınız. Hırslı ve yaratıcı yönlerinizin destekleyici unsurları olarak enerjik arkadaş grubuna ihtiyacınız var. Fakat bu özel durumlarda bile tartışmaya açıksınız. Bulunduğunuz ortamlarda kendi içsel egonuzu daima tetikte tutuyorsunuz.

BAŞAK İNSANI NASILDIR?
OLUMSUZ YÖNLERİNİZ: Mağdur kişi olmak, kafa karışıklığı ve yönünü şaşırmak, plan yapmaktan kaçınmak, aşırıcılık, aşırı duyarlılık, kendine ve yeteneklerine güvenmemek, yetersizlik duygusu.
GİZLİ YÖNLERİNİZ: Katılım, kaosa düzen getirmek, rutinler yaşamak, şefkatli davranmak, başkalarına hizmet etmek, analiz etmek ve sınıflandırmak, deneyim yoluyla özgüveni kazanmak, ılımlılık, korkulara rağmen riskler almak, ayrıntıları fark etmek ve onlara değer vermek.
BAŞARI RENGİNİZ: Uçuk pembe, hava mavisi, kemik rengi
AŞK RENGİNİZİ: Kahverengi, gri, beyaz.
SAĞLIK RENGİNİZ: Uçuk sarı, mavi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Etkili ve sosyal bir ay geçireceksiniz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN