Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayalleriniz gerçek olacak

Giriş Tarihi: 21.2.2015
Hayalleriniz gerçek olacak

Sezgisel yetenekleriniz artıyor, gergin günler geride kaldı. Satürn yıl boyunca kariyerinizi destekleyecek ve kazancınız artacak. Sosyal ortamlarda yaşadığınız sorunlar artık geride kalacak, küskünlükler bitecek, huzurlu günler sizi bekliyor

Yönetici gezegeniniz Neptün, yıllarca burcunuzda ilerleyecek ve hayallerinizi gerçekleştirmeye yardım edecek. Bilinçaltınız seneler geçtikçe güçlendi. Son yıllarda yaşadığınız aşırı uçlardaki olaylar yüzünden hayatınızın romanını yazabilirsiniz. Genel olarak sakin bir yapınız olmasına rağmen; 13 Mart 2011 yılına kadar burcunuzda kalan Uranüs'ün etkisiyle sinirli ve hareketli bir yapıya sahip oldunuz. Sizin eski halinizi bilenler için, oldukça şaşırtıcı ve dikkate alınması gereken bir durum. Sezgisel yetenekleriniz daha da artıyor ve artık içinizden geçen her şeyi kolayca yaşama dökebileceksiniz. Uzak yollarla ilgili şanslar sizden yana. Yıl boyunca Satürn 10. kariyer evinizdeki destekleyici etkilerini sizden esirgemeyecek. Üst düzeyde çalışmak istiyorsanız; gerekli fırsatları karşınıza çıkaracak ve işinizle ilgili uygun ortamları yaratacaktır.

SATÜRN DİSİPLİN GETİRİYOR

Kariyer evinizdeki Satürn size gerilimli ve karamsar anlar yaşatabilir. Finans konularına dikkat etmelisiniz. Abartılı harcamalardan bütçeniz olumsuz etkilenecektir. Büyük meblağlarda kimseye borç vermeyin ve kefil olmayın. Senet ve çek olaylarına girdiğiniz zaman asla geriye alamayacağınız kayıplarınız olacaktır. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. 21 Mart'a kadar Güneş kişisel evinizde Neptün'le birlikte hareket ediyor. 18 martta Venüs iletişim evinizde. Cinsel cazibenizin yüksek olmasından dolayı çevrenizi büyülüyorsunuz. Yine, bu dönemde her zamankinden daha fazla cesur olacaksınız. Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Karşı cins ile olan ilişkilerinizde ani gelişen duygularınız sizi yanıltacaktır. Söz vermeden önce düşünmelisiniz.

JÜPİTER DESTEK OLACAK

Jüpiter çalışma ve sağlık evinizde geri gidiyor. Özellikle, yeni bir anlaşmanın eşiğindeyseniz, şartlar büyük bir olasılıkla sizin inisiyatifinizde belirlenecek. Çok yoğun ve sizin lehinize olan iş aktiviteleri sonucunda kazancınız artacak. Maddi olanaksızlıklar nedeniyle şimdiye kadar sonuç alamadığınız işler, bu dönemde olması gereken yerine ulaşacak.

BAŞARI GELİYOR
14 şubattan sonra Merkür kişisel evinizde Neptün'le etkileşime girdi. Yanlış anlaşılmalara karşı çok dikkat ederek, yolunda giden işlerinizde karmaşa yaratmayın. Bu dönemi birikmiş işlerinizi toparlamanız için size verilen bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Başladığınız bir işi bu dönemde bitirebilirsiniz. Finans ve kazançlar konusunda bazı istemediğiniz durumları düzeltmeniz için yine bu özel günlerden yararlanabilirsiniz. Sizi üzen ve geçmişte kalan durumların değerlendirmesini yapmak için, elinize geçen bu fırsattan mümkün olduğu kadar yararlanmaya bakmalısınız. Severek yaptığınız işler başarıyı getirirken, para kazanma konusunda da şanslı olacaksınız.

FİNANS EVİNİZ HAREKETLİ

14 marttan sonra Merkür madde evinizi etkilemeye başlıyor. Mars ve Uranüs'den destek alıyorsunuz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız. Sakarlıklar söz konusu. İlişkilerinizde hızlı hareket edecek ve ayın ilk günlerinde yaşadığınız kaosları üzerinizden atacaksınız. Uzun süredir almak isteyip, bulamadığınız bir eşyayı şaşırtıcı bir şekilde çok ucuza alabilirsiniz. Yine, finans konularında cesur ve atak davranacaksınız. Radyo, televizyon, medya, reklam, öğretmenlik gibi mesleklerdeyseniz; bu dönemde iyi bir anlaşma yapacaksınız. Bu ay Neptün, Güneş, Mars, Merkür ve Venüs birlikte hareket edecekler. Her konuda dikkatli davranmalısınız. Dans ederken, spor yaparken, bacaklarınızı, kollarınızı ve baş bölgenizi korumalısınız. Yine yanıklara ve kesici aletlere karşı temkinli olmalısınız. Kendinizi enerjik hissettiğiniz anlarda takıntılarınızı göz ardı etmeye çalışın ve sizi dinlendirici ortamlara doğru uzaklaşın.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayalleriniz gerçek olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN