2015 Koçların yılı olacak

Hareketli, gayretli ve sabırsız Koçları bu yıl kariyerde yükseliş bekliyor. Mesleki başarılar her şeyden önde. Koçlar kendilerine daha fazla güveniyor

Giriş Tarihi: 21.3.2015
2015 Koçların yılı olacak
Uranüs yıllardır burcunuzda ilerliyor. 2011'den bu yana yaptığı yolculuk 2018'e kadar devam edecek. 84 yılda bir burcunuza tekrar geleceğini düşünürsek; 80 yıl daha beklemeniz gerekiyor. Yönetici gezegeniniz Mars yıl boyunca sekiz burcu dolaşacak. 2015'te Jüpiter 13 Ağustos'a kadar sizin aşk ve sosyal evinizde olacak ve beklediğiniz yaşam fırsatlarını ve renkli bir hayat grafiği sunacak. Geçtiğimiz yıllarda çevresel koşulları düzenlemekle ve karşınıza çıkacak fırsatları hayal etmekle geçirdiniz. Artık ilişkilerinizde gerçek kimliğinizi istediğiniz gibi sergileyebileceksiniz. Aşk, evlilik ve cinsellik sizden yana olacak. Hatırı sayılır bir hayran kitlesi kazanırken, artık herkesi olduğu gibi kabul etmeyi öğrendiniz. İşinizle ilgili özgürlüğünüzü artık ortaya çıkarıyor, aşk ve sosyal ilişkilerinizi canlandırmanın yollarını buluyorsunuz. Hareketli, gayretli ve sabırsız Koçları bu yıl kariyer ve yükseliş bekliyor. Ün ve övgü sizin için önemli olacak. Mesleki başarılar her şeyden önde gelecek. Koçlar kendilerine diğer yıllara göre daha fazla güveniyor. İşlerini değiştirmek isteyen Koçlara bol fırsat ve fazla seçenek sunulacak. Şans ve yaşam kaliteniz yükseliyor. Düşüncelerinizi en iyi şekilde ifade ederek, yazma ve konuşma yeteneğinizi geliştireceksiniz. Bu sene başarılarınızı pekiştirerek, istediğiniz noktaya gelecek ve yaşantınızda değişiklikler yapabileceksiniz. Çalışma hayatınızda iş arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız ortak işlerden iyi kazançlar sağlayacaksınız. Hedeflerinize kavuşuyorsunuz. 14 Nisan'a kadar Merkür, Uranüs ve Mars birlikte hareket edecek. Çevrenizde meydana gelen olayları tamamen kendi doğrularınızla şekillendirip, değerlendireceksiniz. İddiacı ve yargılayıcı tavırlarınızın ön plana çıkmasıyla, başkalarının fikirlerine karşı toleranslı olamayabilirsiniz. Aşk yaşantınız hareket kazanacak. Birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşebilir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız.

AY TUTULMASI GELİYOR
4 Nisan'da zıt burcunuz Terazide Ay tutulması gerçekleşecek. Aşk yaşamınızda karışıklıklar meydana gelebilir. Kendinize dönük davranırsanız, hatalar yaparak duygusal kayıplar yaşayabilirsiniz. Hızlı başlayan ve hızlı biten duygulara karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem flört etmeye daha çok vakit harcamanız ve aşka daha çok şans vermeniz sizi üzebilir. Gelişmelerden gerekli dersleri çıkararak, uzun vadede size yarar sağlayacak önlemleri alacaksınız. Olaya bu yönden bakılırsa, güçlenerek çıkacağınız bir tutulma olarak nitelendirilebilir. Uzun vadede ders almanızı sağlayacak ve bu yönüyle güçlü olmanıza olanak verecek. Ortaklarla çıkabilecek problemler, sürtüşmelere neden olacaktır. 8 Nisan'da Jüpiter retrosu bitiyor. Kariyer ilerlemeleri ve ruhsal gelişimlerde yolculuğunuz istediğiniz şartlarda gelişmeye devam etmeye başlayacak. Sosyal hayatınızın canlandığını göreceksiniz. Çocukları olanların problemlerinin kolaylaştığını görecekler.

PARA KAZANMAYA DEVAM

11 Nisan'a kadar Venüs maddiyat evinizde kalmaya devam ediyor. Gelirleriniz artacak, fakat tüm bu çabalar sizi de yoracak. Ortaklıklar iş ve kariyer yaşamınızda önemli bir yer alacak. Retro Jüpiter ve Satürn güçlü bir işbirliği içine girdi. Şimdiye kadar keşfetmediğiniz dostluk duygularınızın sizi yeniden şekillendirdiğini göreceksiniz. Dostluk ve arkadaşlık size para kazandıracak. Yine bu günlerde, yolculuklar ve aile içi ilişkiler gündeme gelecek, beklediğiniz misafirler kapıda.

KISA YOLCULUKLAR VAR
12 Nisan'dan sonra Venüs yolculuklar evinizde. Kısa mesafeli yolculukların ve ilişkilerin size sağlayacağı kazançları hesaplamanın tam zamanı. Bu dönemde politik olun, çevrenize gülümseyin ve tüm içtenliğinizi kullanın. Karlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz. Gideceğiniz yerlerde karşılaşacağınız insanlarla dostluk kurmayı ihmal etmeyin.

YENİ AY KİŞİSEL EVİNİZDE

18 Nisan'da yeni ay kişisel evinizde doğuyor. Bu doğrultuda yeni kişilerle tanışacak ve yeni projelerin eşiğinde kendinizi bulacaksınız. Sanat aktiviteleri ile maddi kazanımlar elde edeceksiniz. Özgürlüğünüzü istediğiniz alanda rahatça kullanırken doğru kararlar vereceksiniz.

GÜNEŞ TUTULMASI

29 Nisan size farklı bir bakış açısı sağlayacak. Güneş tutulması finans evinizde gerçekleşiyor. Üstelik Merkür'ün ve Mars'ın da finans evinizde bulunması, muhteşem bir kombinasyon sağlayacak. Yaşamın mucizelerine bir kez daha tanık olabilirsiniz. Sağlık konusunda iyimser olduğunuzu biliyoruz. Çoğu kez doktor kelimesinden nefret ettiğiniz bir gerçek. Sağlık gezegeniniz Merkür'ün Mars'la birlikte Boğa burcunda olması ve sağlık evinize kare açı yapması dikkatli olmanızı gerektiriyor. Kan tahlillerinizi yaptırın. Diyet programınıza da sadık kalırsanız bu ay sorunlarınızla başa çıkabilirsiniz. İstemediğiniz alışkanlıklarınız varsa kurtulmanın tam sırası.

ALDIRMAMAYI ÖĞRENECEKSİNİZ
Unutmayın ki, siz bir lidersiniz. Enerjinizi yakın çevrenizde bulunan insanlarla bütünleştirmeyi iyi biliyorsunuz. Muazzam bir sevgi birikimine sahipsiniz. Yıllar geçtikçe düşüncelerinizi kristalleştirmeyi öğreneceksiniz. Kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Riskler almak hoşunuza gidecek ve çocuk ruhunuzu özleyeceksiniz. Daha küçük yaşlarda olağanüstü alanlarda çalışmayı isteyeceksiniz. Başkalarının yapamadıkları işleri yaparken, kendinize olan güveniniz daha da gelişecek. Kendinizi dürüstçe öne sürerken, çevrenizde kimliğini saklayan birçok kişiye örnek olacaksınız. Geçmişte birçok gözleminiz olduğu için, yaşamda bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmak ihtiyacındasınız. Sözlerinizi kısıtlamıyor ve hiçbir engel tanımıyorsunuz. Biliyorsunuz ki, yaşam kısa ve sizin oyalanacak zamanınız yok. Çevrenizdeki kişilerden hep bir farkınız var. Aldırmamayı öğreneceksiniz. Yaşamdan hiçbir şey beklemeden severek hizmet etmeyi denerken bu duygunun sizi daha güçlü kıldığını göreceksiniz.

VAZGEÇMENİZ GEREKEN ÖZELLİKLER

Kendinizi başkalarının gözüyle görmek
İyi insan olma içgüdüsü
Dışsal uyuma bağlılık
Kısasa kısas zihniyeti

RUHUNUZUN İHTİYAÇLARI
Disipline gelemeyen araştırmacı ruhunuzun derinliklerinde size eşlik edecek birine gereksinim duyar, yaşamda, duygularınızla yarışırsınız.
Bağımsız kişiliğinizin sürekli sevgi ile beslenmeye ihtiyacı vardır.

GİZLİ YÖNLERİNİZ
Bağımsızlık
Kendinin farkında olmak
Cesaret
Yapıcı bencillik
Aşırıya kaçmadan vermek
Ruhunuzu besleme sanatı

RENKLERİNİZ
BAŞARI: Beyaz, pembe ve bej
AŞK: Kırmızı, mavi, sarı, turuncu
SAĞLIK: Kahverengi

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2015 Koçların yılı olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN