Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Her şeyi sınama zamanı

Ayın burcu İkizler'in astroloji haritasına göre, bu burçtaki kişiler bundan sonraki dönemde ilişkilerine odaklanacak. İlişkilerdeki bağlılık konusunda sınava tabi tutulacak olan İkizler, duygusal geçmişlerini gözden geçirmeli

Her şeyi sınama zamanı
Tabıı ki en çok ask iliskileriniz gündemde olacak. Ama bu eski dostlarınızı unuttugunuz anlama gelmiyor. Aksine hepsine zaman ayıracaksınız. Duygusal geçmisinizi gözden geçirmek için önemli bir yıl... Zıt burcunuz Yay'da ilerleyen Satürn etkisi oldukça önemli. Artık geriye bakmamayı ögreniyorsunuz. Iliskilerinizde baglılık konusunda sınavlarınız ve tercihlerinizi kullanmak zorunda kalacagınız sartlar karsınıza çıkacak. Bu yıl saglam iliskiler pesindesiniz. Ve bunu saglayacak sartları tercih edecek ve daha seçici olacaksınız. Jüpiter 12 Agustos'a kadar küçük iliskilerinizi büyütecek. Egitim ve ögretimle ilgili fırsatlar sunacak. 12 Agustos 2015'ten sonra emlak aile ve aile içindeki sans fırsatlarını ayagınıza getirecek. Iletisim ve çevre iliskilerinizde yogun bir tempo sizi bekliyor... Yakın akrabalar, kuzenler ve kardeslerle bir araya gelirken, iliskilerinizi denetlemek zorundasınız. Baskıcı tavırlarınız onları üzmesine ragmen, siz hiç kimseye taviz vermek istemeyeceksiniz. Iliskilerinizde yapıcı, güçlü, denetleyici olacaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bazı dargın dostlarınızı bir araya getireceksiniz. Eski ve yeni dostlukların bir arada yasanacagı ortamlarda bulunacaksınız. Bu dönem, uzun süredir aksayan iliskileriniz sona erebilir. Artık her seyi sınıyor ve sınavdan geçiriyorsunuz.

ESKİ FIRSATLAR YENİDEN...

10 Haziran'a kadar Merkür geri gidiyor. Neptün'le kare olusumundalar... Bu geri gidislerin bazı fırsatları yeniden elde etmeniz için evrenin kozmik güçlerinin sizin için kurdugu mükemmel bir gelisme oldugunu söyleyebilirim. Çünkü hızlı kosan yasam temposu içinde amacınıza dogru ilerlerken, detaylar ve ayrıntılardan uzaklastıgımız konular olabiliyor. Bazen karsımıza çıkan fırsatları göremeyebiliyoruz. Oysa belki de bize dogru olan bir olayı fark edinceye kadar elimizin altından kaydıgını sonradan anlıyoruz. Birçogumuz kendimizi yeterince güçlü hissetmedigimiz halde öne fırlatılmıs olayların altında ezilmis görünüyoruz. Kaderimizden sikayet etmek yerine kozmik enerjinizin sunacagı fırsatları görmeliyiz... Sevdiklerinizle birlikte duygu birligi içinde olsanız bile, aranızda olusabilecek sürtüsmelere engel olamayacaksınız. Geçmis olaylar yüzünden tartısabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili duygu yogunlugu yasıyorsunuz... Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadıgınız bir arkadasınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Güvendiginiz ve tanıdıgınızı zannettiginiz bir arkadasınızdan zarar görebilirsiniz..

ORTAK İLİŞKİLER ÖNEMLİ
Çalısmanızın karsılıgını alacagınız isler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde sizin bu konudaki hırslarınıza eslik edebilecek kisiler arayacaksınız. Ay boyunca Satürn'ün geri hareketi nedeniyle, mesleki konularda yavaslamalar söz konusu. Yönetici pozisyonunda bir isiniz varsa, patronunuzla aranızda sürtüsmelere neden olabilirsiniz. Satürn'ün bu geri hareketinden önce girisimde bulundugunuz bir is veya patronunuzun masasında bekleyen sizinle ilgili bir konu hiç beklemediginiz anda olumlu sonuçlanabilir. Geciken terfileriniz de bu dönem açılacaktır.

VENÜS PARA EVİNİZDE

5 Haziran'a kadar Merkür geri giderken finans evinizde Venüs'le birlikte hareket ediyor. 25 Haziran'a kadar bütçenizi zorlayacak durumlardan sakının. 25 Haziran'da Mars finans evinize geçiyor... Sevdiklerinizle paylasım içinde olan yapınız sizi zor durumda bırakacak borçlar içine sokabilir. Özellikle yazılı anlasmalarınızı ertelemelisiniz. Size para kazandıracak kaynaklarınızı arastırmalısınız. Eski bilgilerinizi gözden geçirmeli ve kısa vadeli yollarda çıkacak aksiliklere hazırlıklı olmalısınız. Tam karsıt evinizdeki Satürn, uzun süredir ask ve ortaklık evinizde sizi etkilemeye devam ediyor. Bu etki altında geçmis ile ilgili hatalarınızı mercek altına alarak analizci bir gözle inceleyecek ve düzeltici faaliyetler içinde bulunacaksınız.

YENİ AY KİŞİSEL EVİNİZDE

16 Haziran'da Yeni Ay kisisel evinizde...Jüpiter iletisim evinizde.. 6 Hazirandan sonra Venüs ve Jüpiter birlikte hareket edecek... Yeni Ay'ın dogumu yeni sartları da beraberinde getirecek. Ailesi ile birlikte yasayanlardan bazıları evlerinden ayrılacak. Bu arada, düsüncelerinizin degismesiyle alıskanlıklarınızdan kopmak zorunda kalabilirsiniz. Evinizi degistirerek, bulundugunuz ortamdan tasınabilirsiniz. Gayrimenkul edinmek isteyenler, bu düslerini gerçeklestirecekler. Gücünüzü ispat etmenin ve yasam sınavlarınızdan geçmek için uygun bir dönem. Kozmik etki, istekleriniz dogrultusunda size destek veriyor. Gireceginiz topluluklarda toplumsal olaylarla ilgilenecek ve ciddi girisim isteyen çalısmaların öncülügünü yapacaksınız.

SAĞLIĞINIZA ZAMAN AYIRIN

Saglıgınız konusunda bu ay özel zevklerinizde asırıya kaçabilirsiniz. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Duygusal çeliskiler yasadıgınız zaman sinir sisteminiz zarar görüyor. Dengeli beslenerek, kısa yürüyüsler yaparak ve hobilerinize zaman ayırarak bu ayı saglıklı bir sekilde geçirebilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her şeyi sınama zamanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN