Kariyer fırsatları kapınızda

Giriş Tarihi: 25.7.2015
Kariyer fırsatları kapınızda

Bu yıl Satürn aşk ve sosyal evinizde ilerlemeye başladı. Aşklarınızı sorgulayacaksınız. Jüpiter yılın ikinci yarısı finans evinizde kalacak. Maddi açıdan parlak bir dönemde olacak, kariyerinizi güçlendirmek için gücünüzü ve fırsatları rahatlıkla kullanacaksınız

Ayın ilk haftası Venüs kişisel evinizde geri giderken Merkür ve Jüpiter'le birlikte hareket edecek. Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşarken, yaşama daha hissi bakacaksınız. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacak, çevrenizde gizemli bir hava estireceksiniz. Henüz yeni tanıştığınız kişilerle uygun sohbet ortamları yakalayacak, uyumlu kişilik sergileyeceksiniz. Fantezi haline getirdiğiniz konuların gerçeğe dönüşümü için çaba içinde olacaksınız. Şimdiye kadar düşünmediğiniz konuların yarattığı olumlu etki, vizyonunuzun değişmesine neden olacak.

VENÜS CAZİBENİZİ YENİLİYOR

Venüs geri hareketine başlamasına rağmen; Jüpiter size son bir şans veriyor ve 13 Ağustos'ta para evinize geçiyor. İlişkilerinizde yine de, baskın bir portre çiziyorsunuz. Enerjinizle ilgili bir sorununuz yok. Her şeyi göze alacak kadar güçlüsünüz. Planlarınızı gizli tutmak istiyorsunuz fakat çevrenize duvar örmeniz zor olabilir. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor. Bazılarına göre, fazla bencillik ve bireysellik gibi algılanabilir fakat sizin bu dönemde başarılı olmanız için böyle bir davranış biçiminize ihtiyacınız var. Venüs geri giderken aşk ve sevgi konularına dikkat etmelisiniz. Derin bir ruhsal denge arayışı içinde olacaksınız. İçinizdeki fırtınaları kolay paylaşan biri değilsiniz. İçsel düşüncelerinizle fazla meşgulsünüz ve çevrenize karşı dalgın bir tavır takınarak karşınızdaki kişinin duygularını sınayabilirsiniz. Güven duygusunun önemli olduğunu bildiğiniz için, karşı tarafın bu konuda sizi anlamasını bekliyorsunuz. Bu dönemde kendinizi daha net anlatmalısınız. Hiçbir konuda acele etmeyin. Arkadaşlarınızla güçlü bir duygu birliğini paylaşarak, günün anlamını siz çıkaracaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelebilir ve güvenli bir dostluk örneği sergileyebilirsiniz. Çevrenizi yönlendirmek için uygun bir dönem değil. Konuşmaları dinleyin fakat aykırı bir yorum yapmaktan sakının. Geçmişten konuşmak hoşunuza gidecek. Her şey sezgileriniz doğrultusunda olmayabilir. Özgürlüğünüzü ifade etmek için uzaklara gitme düşlerinizi biraz daha tartmalısınız. İlişkilerinizde çıkacak sorunları dikkate almalısınız. Partnerinizle ayrı dünyaların kişisi olduğunuzu görebilirsiniz. Süregelen gizli bir ilişkiniz varsa, son verebilirsiniz. Yaşadığınız ilişki için ısrarcı bir tutum izliyorsanız; hatalarınızı ve ilişkinizi canlandırmanın yollarını bulmalısınız.

JÜPİTER FİNANS EVİNİZDE

Jüpiter ve Merkür 12 Ağustos'tan sonra finans evinizi güçlendiriyor. Severek ve isteyerek paranızı olumlu bir şekilde kazanacaksınız. Hem size prestij kazandıracak, hem de size yardım edebilecek özel ve popüler kişilerle birlikte olacaksınız. Sosyal başarılarınız statünüzü desteklerken, ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Kariyerinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacak, girdiğiniz topluluklarda fiziksel çekiciliğinizi ve farklı kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız. İş çevresinden bir arkadaşınız duygusal olarak sizinle ilgilenebilir. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. Satın alma ve sahiplenme isteğiniz üst seviyede olacak, gösterişli olmaya eğilimli bir yapı sergileyeceksiniz. Bütçe konusunda dikkatli olmalısınız. İşinizle ilgili talepleriniz konusunda istediğiniz şartları sağlayacaksınız. Ay boyunca, sağlıklı görünmenize karşın, strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Beslenme ile konularda aşırıya kaçmayın. Karaciğerinize bu konuda önem verin. Alkollü ve gazlı yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Gittiğiniz toplantılarda yemek ve içmek konusunda ısrarcı davrananlara karşı tedbirinizi almalısınız. Aile bireylerinin sağlık sorunu gündeme gelebilir. Onlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kariyer fırsatları kapınızda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN