Babalarının izinde zirveye yürüyorlar

Onlar bir dönemin yakışıklıları. Ancak yerlerine en az onlar kadar yakışıklı olan oğulları yetişiyor. Ünlü babaların yetenekli oğulları modaya hükmediyor

Giriş Tarihi: 19.12.2015
Babalarının izinde zirveye yürüyorlar
Hollywood yıldızlarının zirveye çıkış yolu son derece zor ve çetrefilli. Ancak bir kere en tepedelerde bundan sonrası onlar ve özellikle çocukları için çok kolay oluyor. Babanızın bir yıldız olmasıysa arka arkaya moda, sinema, medya ve müzik dünyasında birçok kapının size açılmasını sağlıyor. Çünkü tanınmamış birini sıfırdan tanınır hale getirmek yerine, aileleri vasıtasıyla tanınan hatta neredeyse bebekliklerinden itibaren gazetelerde boy boy fotoğrafları çıkan çocukların popüler mesleklerde parlatılması çok daha kolay oluyor. Yıllar boyunca şöhretler dünyası aynı stratejiyi izledi. Şimdilerde de bizim yıllardır sinema dünyasından aşina olduğumuz ünlü aktörlerin birbirinden yakışıklı çocukları arka arkaya kariyerlerinin ilk basamağı olarak podyumlara ve modellik dünyasına adım atmaya başladı. Aralarında belki de en çok ismine aşina olduğunuz bir dönem Kaliforniya Valisi olarak da görev yapan Arnold Schwarzenegger'in oğlu Patrick... Annesinin Kenndy ailesine mensup olması da tabii ki Patrick'in kısa sürede ilgi çekmesini sağladı. Arka arkaya Miley Cyrus ve Taylor Swift gibi ünlü isimlerle de aşk yaşayan Patrick, birçok markayı peşinden sürüklüyor. Ailesinin yakın olduğu markalar için podyuma çıkmayı ve dergiler için özel çekimler yapmayı tercih eden Patrick'in kusursuz vücudu ve yakışıklılığı sayesinde kısa süre içinde dünyanın en ünlü oyuncuları arasında yer alacağı ünleniyor.

OYUNCULUĞA ADIM ATTI

Yakışıklılığıyla gençlik yıllarında kadınları peşinde koşturan Pierce Brosnan'ın oğlu Dylan, şimdiden dev modaevlerini peşinden sürüklüyor. Son olarak Burberry'nin kampanya yüzü olan Dylan, alışık olduğumuz Hollywood yıldızı tipinden daha farklı. Fiziksel olarak bazılarımıza aşırı gelecek kadar zayıf olan Dylan, cool giyim tarzıyla da dikkat çekiyor. İngilizlerin yakışıklı oyuncusu Jude Law'ın yakışıklı genleri gelecek yıllar boyunca podyum ve sinema dünyasında yer alacağa benziyor. Law'ın 1996 doğumlu oğlu Rafferty, son olarak DKNY'nin kampanya yüzlerinden biri oldu. Annesi Sadie Frost sayesinde moda dünyasına yakın olan Raffety, bir yandan da kendi müzik grubuyla albüm çalışmaları yapıyor. Önce oyuncu olarak sonra yönetmen olarak Hollywood'un olduğu kadar dünyanın da beğenisini toplayan Clint Eastwood'un 1986 doğumlu oğlu Scott, yakışıklılığıyla kadınları peşinden sürüklüyor. Sayısız marka için objektif karşısına geçen Scott, babasının izinden oyunculuk dünyasında kendisini ispat etmenin peşinde.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Babalarının izinde zirveye yürüyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN