Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Duygularınızın esiri olmayın

13 Mart'ta Venüs'ün Balık burcuna geçmesiyle duygusal konular gündeme gelecek. Önemli kararları duygu karmaşasından uzak kalarak vermeli ve sağlıklı düşünmeye çalışmalıyız. Ani duygu gerilimleri süregelen ilişkilerimizi zedeleyebilir

Duygularınızın esiri olmayın
Yıl boyunca Satürn onuncu kariyer evinizdeki destekleyici etkilerini sizden esirgemeyecek. Gerekli fırsatları karşınıza çıkaracak ve işinizle ilgili uygun ortamları yaratacak. Karşınıza çıktığında, geleceğinizle ilgili sizin lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. Satürn bu yıl sizi daha da olgunlaştırma konusunda zorlayıcı etkiler veriyor. Onun kanunlarına karşı durmak yerine, öğretilerine kulak asmakta fayda var. Gerçekten, bu yıl yaşam okulundan mezun olmaktan başka şansınız yok. Özellikle, ilişkiler konusunda sınanacaksınız. Satürn kariyer evinizi Plüton bilinçaltınızı denetlemektedir. Bu iki ağır etkili bekçi gezegeninin size kazandıracağı çok şey var. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. Yeni aşk başlangıçları yaşayacak, beklediğiniz güzellikleri yakalayacaksınız. 19 Şubat'ta Güneş'in Balık burcuna geçmesiyle duygusal yaşantımıza daha çok yer vermeye başlayacağız. Güneş yaşam enerjisidir. Güven duygularımızı harekete geçirir. İçimizdeki yaratıcılığı enerjisiyle ortaya çıkarır. Bu ay duygularımızla ilgili değişimler söz konusu. Bazılarımız sanatsal faaliyetlerin içinde olurken, aşk hayatımızda önemli gelişmeler gündeme gelecek. 7 Mart'ta Mars Yay burcuna geçiyor. Bir takım hayallerimize set çekmek zorunda kalabiliriz. Güneş ve mars etkileşimi gerilimli olayları da tetikleyebilir. Duygusal özgürlüğümüz için beklenmedik sorunlar ortaya çıkabilir. 12 Mart'a kadar Venüs Kova burcunda ilerleyecek. Özgürlük duygularımız tetikleyecek olan Venüs aşkta bizi çılgınlaştırabilir. Hızlı hareket edeceğimiz konuların vereceği zararlar karşısında daima tetikte olmamız gerekebilir. 13 Mart'ta Venüs'ün Balık burcuna geçmesiyle duygusal konular gündeme gelecek. Ani duygu gerilimleri süregelen ilişkilerimizi zedeleyebilir. Bu ay önemli kararlarımızı duygu karmaşasından uzak kalarak vermeli ve sağlıklı düşünmeye çalışmalıyız.

TUTULMA KİŞİSEL EVİNİZDE

9 Mart'ta Güneş tutulması kişisel evinizde gerçekleşecek. Sıra dışı değişimlere hazır olun. Parlak zekanız ve güçlü algılamanız heyecanlarınıza önderlik edecektir. Hızlı hareket ederken, yerinde duramayan bir imaj sergileyeceksiniz. Ani olaylar karşısında tepkilerinizin olumlu olması yanlış ilişkiler başlatabilir. Enerjinizin akıcı olması detayları ve küçük ayrıntıları da gözden kaçırmanıza neden olabilir. Güneş size müthiş bir enerji veriyor. İletişim ve hedefleriniz konusunda oldukça başarılı bir döneme gireceksiniz. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Gücünüzün farkındasınız.

DEĞİŞİM HOŞUNUZA GİDİYOR

Birlikte çalıştığınız kişilerle ortak fikirler üreteceksiniz. Akıllı insanlarla konuşmayı seviyorsunuz. Onların değişik fikirlerinden siz de etkileneceksiniz. Ortaklıklara açıksınız. Düşüncelerinizin çevrenizle bütünleşmesinden yanasınız. Doğru insanlarla çalışmak isteğiniz doğrultusunda, isabetli kararlar vereceksiniz. Karşınızdaki kişinin duygularını çok çabuk hissedebiliyor ve empati yeteneğinizle onları idare edebiliyorsunuz. Bu dönemde hiçbir şekilde pes etmeyeceksiniz. Değişik işleri deneyebilirsiniz.

BAŞARI İÇİN MÜCADELE
İş hayatınızda aksi davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Bu ay bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz.

��SKELET SİSTEMİNE DİKKAT
Kalp ve dolaşım sisteminizle ilgili sorunlarla dikkat etmelisiniz. İskelet sisteminizle ilgili problemler olabilir. Görüntünüzle ilgili abartılı davranışlar içinde olabilirsiniz. Yaptığınız yolculuklarda zevkleriniz konusunda aşırılığa kaçabilir ve kilo alabilirsiniz. Sinir ve sindirim sisteminize dikkat etmeli, gaz yapıcı yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Mars size çekicilik ve enerji verirken, sinirli ve asabi olmanız da neden oluyor. Dişler, dizler, kemikler bu ayın dikkat edilmesi gereken organlarınız. Ayrıca cildinize özen göstermeli ve ayak bileklerinizi korumalısınız. Uyku düzeniniz önemli. Çok çalışıyorsunuz, dinlenmeye özen göstermelisiniz. Rutin kontrollerinizi yaptırmalı, spora daha fazla zaman ayırmalısınız. Kemikleriniz için gerekli mineralleri almalı ve dişlerinizle ilgili sorunlarınızı çözmelisiniz.

TÜM YÖNLERİYLE BALIK

BU DÜNYADA SİZ: Sonsuz aşka ve romantizme inanırsınız. Hayal gücünüz çok kuvvetlidir. Hayal kırıklıkları yaşamınızdan hiç eksik olmaz yine de aşkı aramaktan vazgeçmezsiniz. Güven arayışı içinde olduğunuz için, bazen yanlış ilişkiler her şeyi yeni baştan başlatmanıza neden olur. Alışkanlıklarınıza kısa sürede terk ettiğiniz için de, kalp acılarınızı çabuk unutur ve yeniden aşık olursunuz.
GİZLİ YÖNLERİNİZ: Yargılayıcı olmamak, şefkat, endişeyi yüce bir güce teslim etmek, ruhsal yola odaklanmak, olumlu sonuçlara güvenmek, değişimi hoş karşılamak.
VAZGEÇMENİZ GEREKEN ÖZELLİKLERİNİZ: Aşırı endişe tepkileri, aşırı analiz etmek, saplantılı kaygı, ayrıntıların önemini abartmak, eleştirici ilk tepkiler, hata bulmak, esnek olmamak.
BAŞARI RENGİNİZ: Beyaz, siyah, bordo.
AŞK RENGİNİZ: Gri, lacivert, bej, kahverengi.
SAĞLIK RENGİNİZ: Çingene pembesi, portakal rengi, parlak sarı, ateş kırmızısı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Duygularınızın esiri olmayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN