’de Semt Hastanesi Protokolü İmzalandı

Giriş Tarihi: 6.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:36
Denizli’de Semt Hastanesi Protokolü İmzalandı
Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın "222 Dev Proje" arasında söz verdiği Semt Hastanesi Projesi’nin protokolü imzalandı.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın "222 Dev Proje" arasında söz verdiği, Dokuzkavaklar, Karşıyaka, Aktepe, Sümer, Sevindik, Deliktaş, Fatih, Kayıhan, Akhan ve Pınarkent gibi bölgelere hitap etmesi planlanan Semt Hastanesi Projesi için ilk imzalar atıldı. Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi ve Pamukkale Belediye Meclisi olağanüstü toplanarak, Başkan Zolan ve Başkan Gürlesin’e Semt Hastanesi protokolü imza yetkisi kararı almıştı. İşlemlerin tamamlanmasının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Berna Öztürk, Semt Hastanesi Projesi’nin protokolünü imzaladı.
Büyükşehir Belediyesi tarafından Dokuzkavaklar Mahallesi’nde tahsis edilen yaklaşık 3 bin metrekarelik alana yapılacak hastanenin, bölge halkının yürüme mesafesinde yararlanacağı bir sağlık tesisi olacağı belirten Belediye Başkanı Osman Zolan, hastanenin Dokuzkavaklar, Aktepe, Karşıyaka, Cumhuriyet, Fatih, Anafartalar, Deliktaş, Sümer, Sevindik,Akhan, Pınarkent’e hitap edeceği belirtti.
Projeye büyük katkı sağlayan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e teşekkür eden Başkan Zolan, "Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak bu işin önünü açma noktasında, her türlü fedakarlığı yapma konusunda gayret göstereceğiz. İnşallah hayırlı olur oradaki insanlarımızın ihtiyacı giderilmiş olur. Yaşlımız, hastamız kısa mesafede tedavisini alabilme sağlığına kavuşabilme imkanına sahip olur. Emek veren Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu, Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci ve tüm vekillerimiz ile katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Konuşmanın ardından protokol Başkan Zolan, Başkan Gürlesin ve Öztürk tarafından imzalandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Denizli’de Semt Hastanesi Protokolü İmzalandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN