MHP Kadın Kolları Başkanlığına Özden Getirildi

Giriş Tarihi: 10.3.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
MHP Denizli Kadın Kolları Başkanlığına Özden Getirildi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Kadın Kolları Başkanlığına İç Mimar Nihan Cihan Özden getirildi.
MHP Denizli İl Başkanı Yasin Öztürk ile birlikte Genel Merkez’e giden Nihan Cihan Özden, Genel Merkez Kadın Kolları Koordinatörü Nevin Taşlıçay’ı ziyaret etti. Ziyarette Taşlıçay, MHP Denizli İl Kadın Kollarını yeniden oluşturması için Özden’e yetki verdi. Özden kendisine duyulan güveni boşa çıkarmayacağını belirterek, MHP’nin başarıya ulaşması için elinden gelen çabayı göstereceğini söyledi.
Sorumluluklarının farkında olduklarını belirten Özden, "Başta il teşkilatımız ve diğer teşkilatlarımızla birlikte partimizin Denizli’de başarılı olabilmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğimizi belirtmek istiyorum. Bu vesileyle MHP’ye ve davamıza gönül vermiş, vatan ve millet sevdalısı tüm kadınlarımızı ve halkımızı MHP’nin çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz. Bana bu görevi layık gören Genel Merkezimize, dava arkadaşlarıma ve il yönetimime teşekkür ediyorum" dedi.
MHP İl Başkanı Yasin Öztürk de konuşmasında "MHP yönetimi olarak seçimlerde başarılı olmanın yolunun kadınları kazanmaktan geçtiğini biliyoruz. Kadın Kolları Başkanlığımıza atanan Nihan Hanımın bu konuda teşkilatımıza yeni bir ivme kazandıracağına inanıyorum. Allah utandırmasın" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP Denizli Kadın Kolları Başkanlığına Özden Getirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN