Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kent Konseyi’nden Huzurevi’ne Ziyaret

Giriş Tarihi: 4.4.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Kent Konseyi’nden Huzurevi’ne Ziyaret
Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın, Gençlik ve Engelliler Meclisi, Denizli Huzurevi’ni ziyaret etti. Huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Kent Konseyi heyeti, yaşlılarla keyifli bir gün geçirdi.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Engelliler Meclisi ve Gençlik Meclisi yönetim ve üyeleri, Denizli Huzurevi’nde kalan yaşlılar ile bir araya geldi. Ziyarete, Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Ayten Bahtiyar, Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Zeynep Karakoç ile Kadın, Gençlik ve Engelliler Meclisi üyeleri katıldı. Huzurevi sakinlerine karanfil veren Kent Konseyi heyeti, yaşlılar için kısa bir de program düzenledi. Saz ve gitar eşliğinde şarkılar söyleyen meclis üyelerine, bazı huzurevi sakinleri de oynayarak eşlik etti. Ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını ifade eden huzurevi sakinleri eğlenceli zaman geçirme fırsatı buldu.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Ayten Bahtiyar, her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılığın hayatın çok özel bir dönemi olduğunu kaydederek, "Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Meclisleri olarak huzurevi sakinlerimizi ziyaret edip, onlarla sohbet etme fırsatı bulduk. Saz ve gitar eşliğinde hep birlikte eğlenerek keyifli bir gün geçirdik" dedi. Bahtiyar, "Her zaman yaşlılarımızın deneyim ve birikimlerini öğrenmeli, onların yaşama etkin bir biçimde katılmalarına imkan sağlamalıyız. Büyüklerimizin toplum için ne kadar değerli olduklarını hissettirip, yaşama sevinçlerini daima dinç tutmalıyız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kent Konseyi’nden Huzurevi’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN