Türkiye'nin en iyi haber sitesi

PAÜ’de Uluslararası Hafta Başladı

Giriş Tarihi: 6.5.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 11:22
Pamukkale Üniversitesi’nde (PAÜ) 4-8 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen ve 7 ülkeden 12 üniversitenin katıldığı "5. Uluslararası Hafta" etkinlikleri devam ediyor.
Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı ile görüşen uluslararası hafta katılımcıları, PAÜ Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Selçuk Toprak’ın PAÜ, ve uluslararası işbirlikleri ile ilgili sunumunu dinledi. Rektör Bağcı, katılımcılara verimli bir hafta geçirmelerini temenni ederek, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.
PAÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen açılışa ise Polonya Silesian Teknik Üniversitesi’nden bir aylık teknik, sosyal ve kültürel eğitim için gelen 57 öğrenci, bir dönemliğine Erasmus+, Mevlana ve ikili işbirliği protokolleri ile gelen 40 öğrenci, Erasmus+ ve Mevlana kapsamında 2015-16 Akademik döneminde yurt dışına eğitim almak üzere gidecek Pamukkale Üniversitesi öğrencileri, akademik ve idari personel katıldı.
Üniversite temsilcilerinin hafta boyunca kendi alanlarından öğretim üyeleri ile bir araya gelerek, farklı günlerde "Erasmus+ Seminerleri" düzenleyecekleri, Buldan, Güney, Laodikya ve Pamukkale ilçelerinin ziyaret edileceği, Ebru sanatı uygulamalarına katılacakları ve Türk kültürünü tanıma fırsatı bulacakları kaydedildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PAÜ’de Uluslararası Hafta Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN