Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’de Stem Çalıştayı Protokolü İmzalandı

Giriş Tarihi: 6.10.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 6.10.2015 10:07
Denizli’de Stem Çalıştayı Protokolü İmzalandı
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Denizli Okulları arasında ‘Stem (Science, Tecnology,Engineering, Mathematics) Çalıştay’ı protokolü imzalandı.
İl Millî Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleştirilen protokole İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Ramazan Yılmaz ve ÖDTÜ Geliştirme Vakfı Özel Denizli Okulları Müdürü Kenan Ömeroğlu katıldı.
Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında, “Eğitim öğretim adına farklı bir projeye imza atıyoruz. ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Denizli Okulları Müdürü Kenan Ömeroğlu ile birlikte protokol imzalıyoruz. “Başarı İzleme ve Geliştirme” projesi kapsamında okullarımızdaki öğretmen arkadaşlarımız ile birlikte başarıyı daha da artırabilmek için Matematik, Fen Bilgisi, Okul Öncesi Eğitimi ve Sınıf Öğretmeni arkadaşlarımıza yönelik STEM Uygulamaları adı altında bir çalıştay planladık. Bu çalıştayda isimlerini saydığımız branşlardaki arkadaşlarımızla eğitim camiamıza daha farklı bir ışık saçacağız. Başarıyı artırma adına yapacağımız bu proje eğitim camiası için son derece önemli olacak. Protokolün imzalanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından protokol imzalandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Denizli’de Stem Çalıştayı Protokolü İmzalandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN