Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Atik, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 21.2.2015 14:38
Atik, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Milletvekili aday adayı Abdullah Atik, seçi çalışmalarına devam ediyor.
Partisinin ilçe teşkilatlarını ziyaret etmeye devam eden Atik, milletvekili seçilmesi halinde Ankara’yı mesken tutan klasik milletvekili alışkanlığının dışına çıkacağını söyledi. Atik, parti teşkilatlarına yönelik saldırılara da tepki göstererek, baskıcı anlayışın uzun vadede kaybeden taraf olacağını kaydetti. AK Parti Kocaköy İlçe Başkanı Eşref Türe, AK Parti Hani İlçe Başkanı Abdullah Topkaya ve AK Parti Dicle İlçe Başkanı Deryan Aktert’i ziyaret ederek adaylık süreci ve milletvekili olması halinde yapacağı çalışmalar hakkında bilgi veren Abdullah Atik, parti teşkilatları ve halkın şikayetine neden olan milletvekillerinin seçildikten sonra Ankara’yı mesken tutma alışkanlığına son vereceğini söyledi.
“ANKARA’YI ARAÇ OLARAK KULLANACAĞIZ”
Ankara’nın değil Diyarbakır’ın milletvekili olacağını belirten Atik, “Ankara’yı sadece meclis çalışmaları ve sorunların çözümü için araç olarak kullanacağız. Zamanımızın büyük bölümünü kentimizde halkımızın içinde geçireceğiz. Kentimizin sorunlarını en iyi biz biliriz. Çünkü Diyarbakır’da doğduk, büyüdük ve yatırımlarımız burada. Sizlerin desteğiyle farklı bir milletvekili profili çözeceğiz. Milletvekili olursak parti teşkilatlarımızla istişare ederek halkımıza hizmet edeceğiz. Onlarla uyum içinde çalışacağız” dedi.
“AK PARTİ BASKILARA BOYUN EĞMEZ”
Bazı çevrelerin AK Parti’nin bölgede etkili olmasını hazmedemediğini de belirten Atik, çözüm sürecine rağmen parti teşkilatlarına saldırılar yapılmasının düşündürücü olduğunu söyledi. Atik, “Biz demokrasiden, özgürlüklerden yanayız. Herkes istediği çalışmayı rahatça yapabilmeli ve halka kolaylıkla ulaşabilmelidir. Baskılarla kısa vadede tedirginlik yaratabilirsiniz ama uzun vadede kaybeden siz olursunuz. Barışın konuşulduğu bir dönemde bu tip baskı ve saldırıların olması manidardır. AK Parti mensupları bu baskılara ve saldırılara boyun eğmez. Herkesi aklıselim düşünmeye ve karşıt görüşlere saygılı olmaya davet ediyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Atik, Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN