Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nasıranlı’dan Temayül Değerlendirmesi

Giriş Tarihi: 24.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 12:53
Nasıranlı’dan Temayül Değerlendirmesi
Partisinin temayül yoklamalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Milletvekili aday adayı avukat Cevdet Nasıranlı, partisinin halkın görüş ve isteklerine büyük önem gösterdiğini ve bu nedenle 12 yıldır iktidarda olduğunu belirterek, “Halkın adayı, AK Parti’nin adayıdır” dedi.
AK Parti Diyarbakır Milletvekili aday adayı avukat Cevdet Nasıranlı, partisinin yaptığı temayül yoklamalarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. AK Parti’nin önce parti içerisinde, parti tabanıyla temayül yaptığını, daha sonra halkın taleplerine ilişkin anketler düzenlediğini ifade eden Nasıranlı, şimdi de farklı kesimlerden halkı temsil eden sivil toplum kuruluşları ile bunu gerçekleştirdiğini ifade etti. Temayül yoklamalarının, partisinin halkın görüşlerini ve isteklerini ne kadar önemsediğinin göstergesi olduğunu vurgulayan Nasıranlı, "Halkı önemsediğimiz için 12 yıldır iktidardayız. Çünkü bütün çalışmalarımızı, hizmetlerimizi ve reformlarımızı halkı önemsediğimiz için yaptık. Her zaman halka yakın durduk, halkın içinde olduk. Adında ‘Halk’ ibaresi olmasına rağmen, halka rağmen iş yapanların, halkla ilişkisi olmayanların sonu hep hüsran oldu" diye konuştu.
Yapılan yoklamaların halkın adayının, aday gösterileceğinin işareti olduğunu da dikkat çeken Nasıranlı, "Halkın adayı, AK Parti’nin adayıdır. AK Parti halktır. Halk kendini Meclis’te görmek istiyorsa bu partiyi daha çok, daha fazla desteklemeli. 400 milletvekili sayısına ulaşmak için halkımızın desteğine ihtiyacımız var" şeklinde konuştu.
Temayül yoklamasına katılan sivil toplum kuruluşlarına teşekkür de eden Nasıranlı, "Sivil toplum kuruluşlarımız, yoğun katılımlarıyla partimizin yanında olduklarını gösterdiler. Tüm sivil toplum kuruluşlarına, partim ve şahsım adına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nasıranlı’dan Temayül Değerlendirmesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN