Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cicilerini göstermeyi çok seviyorlar

İster şık giyinsinler, ister günlük kıyafetleriyle boy göstersinler... Bu ünlü kadınlar, bir kadının en yakın arkadaşının mücevherleri olduğunu biliyor ve onlardan hiç ayrılmıyorlar.

Giriş Tarihi: 10.6.2009 09:56 Son Güncelleme: 10.6.2009 09:56 ABONE OL
Cannes'a damgasını vurdu
Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Cannes Film Festivali'ne katılan ünlü şarkıcı Mariah Carey, Chopard imzalı bu iki milyon dolarlık küpe-kolye takımıyla göz kamaştırdı. Carey'nin stilisti Blair Levin, "Mariah bu takımı gördüğünde, hemen onları takmak istemişti" şeklinde konuştu.

Yüzüğü hep parmağında
Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'e eşi Marc Anthony tarafından birinci evlenme yıldönümünde hediye edilen bu yüzük 8 kıratlık bir pırlanta taşa sahip. Lopez'e yakın bir kaynak, "Yüzüğünü hep takıyor çünkü yüzük evliliğinin bir sembolü" dedi.

İri parçaları seviyor
Amerikalı ünlü şarkıcı Beyonce, söz konusu mücevherler olduğunda iri ve görkemli parçaları tercih ediyor. Beyonce'nin taktığı 30 kıratlık bu şık küpeler Lorraine Schwartz imzasını taşıyor.

Yüzüğün tarihi var
Eşi David Beckham'ın evlenme teklif ederken bu yüzükle teklifini yaptığını söyleyen Victoria Beckham, "Yüzüğü 1798 yılından bu yana mücevher tasarımı yapan bir firma benim için tasarlamış" diye konuşuyor.

Göz kamaştırmayı seviyor
Geçtiğimiz haftalarda yaşgünü partisinde birbiriyle uyumlu bu saç bandı ve kolyeyi takan Paris Hilton, "Modayı ve mücevherleri çok seviyorum" diyor. Hilton'un taktığı saç bandının fiyatının 500 bin doları geçtiği söyleniyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
Cicilerini göstermeyi çok seviyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA