Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Görevimiz Tehlike-4" geliyor

Tom Cruise ile Jeffrey Jacob Abrams'ın ''Görevimiz Tehlike/The Mission: Impossible'' filminin dördüncü bölümünün 2011 yılında gösterime girmesi için anlaşmaya vardığı bildirildi.

Giriş Tarihi: 24.6.2009 16:53 ABONE OL
United International Pictures Türkiye'den alınan bilgiye göre, yakın zaman öncesine kadar imkansız gibi görünen proje Paramount'ta şekillenmeye başladı.

Paramount adına çekilecek filmin ortak yapımcılığını üstlenen Tom Cruise ile J.J. Abrams'ın serinin dördüncü bölümünün 2011 yılında gösterime girmesi için anlaşmaya vardı.

Paramount'un bağlı bulunduğu Viacom'un başkanı Sumner Redstone'un aldığı bir kararla Cruise'un stüdyoyla 14 yıldır devam eden anlaşmasını feshetmişti. Cruise'un 2006 yılının Ağustos ayında zorunlu olarak ayrıldığı Paramount'a geri dönüşü sürpriz olarak karşılandı.

''The Mission: Impossible''ın dördüncüsünün devreye girmesiyle Paramount'un elindeki devam filmlerinin sayısı 3'e çıkmış olacak. Şu anda ''Star Trek 2'' ve ''Transformers 3'' projeleri üzerinde çalışılıyor.

Film üzerindeki çalışmalar başlayınca diğer projelerde bazı erteleme ve gecikmeler yaşanabilecek. Hazırlanan programa göre, önümüzdeki aylarda Abrams'ın ''Star Trek 2'' üzerinde odaklanması öngörülüyor.

''Star Trek 2''nin çalışmalarının devam ettiği günlerde de Tom Cruise, 20th Century Fox bünyesinde baş rolünü Cameron Diaz ile paylaşacağı bir filmde oynayacak. James Mangold'un yöneteceği filmin ''Wichita" olarak belirlenen ismi son anda değiştirildi ve proje şu anda isimsiz olarak devam ediyor.

Öte yandan, Tom Cruise ile Denzel Washington, David Cronenberg imzalı ''The Matarese Circle'' adlı filmin senaryosunun yeniden yazımını bekliyor. MGM bünyesinde çekilecek gerilim filmi, Robert Ludlum'un kitabından uyarlanacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
"Görevimiz Tehlike-4" geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA