'Kayıp üç kızın katili' iddiası

Giriş Tarihi: 1.9.2009
ABD'de 18 yıl boyunca Jaycee Lee Dugard'a tecavüz edip iki çocuk sahibi olduğu iddiasıyla tutuklanan Phillip Garrido'nun, 1980'lerin sonlarına doğru kaybolan üç kızla muhtemel bağlantısının incelendiği öğrenildi. Garrido'nun kendilerinden haber alınamayan 9 yaşındaki Michaela Garecht, 13 yaşındaki Ilene Misheloff ve 4 yaşındaki Amanda Campbell dosyalarıyla ilgisinin olabileceği ileri sürüldü. Garecht, Kasım 1988'de, Misheloff Ocak 1989'da, Campbell iseTemmuz 1989'da Kaliforniya eyaletinin çeşitli kentlerinde kaçırılmıştı. Jaycee gibi onların da gündüz kaçırıldığına dikkat çeken polisler, ipucu için "ceset arama köpeklerini" Garrido çiftinin Antioch kentindeki evine götürdü.

KARISI İŞBİRLİĞİ TEKLİF ETTİ

Garrido, adam kaçırma ve tecavüz suçlarından çarptırıldığı 50 yıl hapis cezasının 10 yılını çektikten sonra Ağustos 1988'de serbest kalmıştı. Polis, üç ay sonra Michaela'nın kaçırıldığını ve kendisinden bir daha hiç haber alınamadığını söyledi. Daha sonra diğer iki kızın da benzer benzer biçimde kaçırıldığı ifade edildi. Phillip Garrido'nun eşi Nancy Garrido'nun kendisine ne olacağı konusunda çok endişeli olduğu ve polisle işbirliği yapmak istediği belirtildi. Öte yandan Dugard'ın, kendisini kaçırıp tecavüz eden Garrido'ya onun ikinci eşiymiş gibi davranarak, hem kendisinin hem de iki kızının güvenliğini sağladığı belirtildi. Kızların da kaçırılma olayından habersiz oldukları kaydedildi. Ayrıca, Garrido'nun 10 hayat kadını cinayetiyle bağlantısı araştırılıyor.

CEZAEVİNDEN SEKS ŞARKISI
Şartlı tahliye koşullarını ihlal ettiği için 1993'te 4 ay hapis yatan Phillip Garrido'nun, Jaycee Lee Dugard için seks içerikli şarkı sözleri yazdığı ortaya çıktı. Garrido'nun, şarkılarında kaçırıp 18 yıl boyunca tecavüz ettiği Dugard'ı "mavi gözlü kız" olarak nitelediği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kayıp üç kızın katili' iddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN